ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glupanima treba sve više i više svetosti

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Empty Re: Glupanima treba sve više i više svetosti

Post by marcellus 19/12/2017, 08:31

znači kad labrović, frljić, let3 meni opsuju mater ustašku to je performans, to je umjetnost.

kad ja njima opsujem mater četničku i pedersku onda sam ja šovinist, srbofob i homofob

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Empty Re: Glupanima treba sve više i više svetosti

Post by Guest 19/12/2017, 08:34

marcellus wrote:znači kad labrović, frljić, let3 meni opsuju mater ustašku to je performans, to je umjetnost.

kad ja njima opsujem mater četničku i pedersku onda sam ja šovinist, srbofob i homofob

Ustaaaša, bre. Nadasve i prije svega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Empty Re: Glupanima treba sve više i više svetosti

Post by Kavran 19/12/2017, 13:03

marcellus wrote:znači kad labrović, frljić, let3 meni opsuju mater ustašku to je performans, to je umjetnost.

kad ja njima opsujem mater četničku i pedersku onda sam ja šovinist, srbofob i homofob

točno tak. spoznao si pravu bit progresivaca i antifašista ovoforumskih i zemaljskih uopće.

:cleanteeth
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Empty Re: Glupanima treba sve više i više svetosti

Post by debotoijusto 19/12/2017, 19:59

Na pitanje zašto se odlučio baš za "Tuđmanovu" podjezičnu i "Stepinčvu" medijalnu klinastu kost, Labrović odgovara:
"Zato jer je ovaj prvi govornik i vođa, a drugi je pastir. To su, inače, dvije male kosti iz ljudskoga tijela, a tamo, na oltaru, vidiš dvije ogromne kosti, kako bi se svima dalo do znanja da se radi o divovima."

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Failsgif
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Empty Re: Glupanima treba sve više i više svetosti

Post by Noor 19/12/2017, 20:06

debotoijusto wrote:
Na pitanje zašto se odlučio baš za "Tuđmanovu" podjezičnu i "Stepinčvu" medijalnu klinastu kost, Labrović odgovara:
"Zato jer je ovaj prvi govornik i vođa, a drugi je pastir. To su, inače, dvije male kosti iz ljudskoga tijela, a tamo, na oltaru, vidiš dvije ogromne kosti, kako bi se svima dalo do znanja da se radi o divovima."

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Failsgif
debo, jel ti lipo? :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Empty Re: Glupanima treba sve više i više svetosti

Post by debotoijusto 19/12/2017, 20:13

najezio se od naslade  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Empty Re: Glupanima treba sve više i više svetosti

Post by Noor 19/12/2017, 20:56

debotoijusto wrote:najezio se od naslade  B-)
a i mislila sam si :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Empty Re: Glupanima treba sve više i više svetosti

Post by crvenkasti 19/12/2017, 21:07

marcellus wrote:znači kad labrović, frljić, let3 meni opsuju mater ustašku to je performans, to je umjetnost.

kad ja njima opsujem mater četničku i pedersku onda sam ja šovinist, srbofob i homofob

Kad pametan čovjek lupeta gluposti, znamo da se pretvara.

Kad budala lupeta, to je zato što ne zna bolje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28782
2014-04-17


Back to top Go down

Glupanima treba sve više i više svetosti - Page 2 Empty Re: Glupanima treba sve više i više svetosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum