ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by RayMabus 17/12/2017, 17:21


http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1014227

... i Izrael ga nema pravo prisvojiti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by Regoč 17/12/2017, 17:29

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Zioborders1

_________________
Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by RayMabus 17/12/2017, 17:30

U prevodu : Židove treba pobacati u more
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by Yehudi 17/12/2017, 17:47

Erdogan: Jeruzalem je glavni grad muslimana, Izrael ga nema pravo prisvojiti


-----------------------------------------


   Serdo serenda - muslimani imaju 100 glavnih gradova, od 


 Meke i Medine do Kaira, Bagdada...........itd


 a Izrael samo jedan i nedjeljiv Jeruzalem
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by vuksadinare 18/12/2017, 04:45

...yehudi...erdo prijeti...jeruzalim te zove... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by Kavran 18/12/2017, 15:00

vuksadinare wrote:...yehudi...erdo prijeti...jeruzalim te zove... :)

prije ćemo ''ti i ja'' ići braniti židovski jeruzalem od kozojeba nego taj .... al dobro .... :)
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by Kavran 18/12/2017, 15:03

RayMabus wrote:U prevodu : Židove treba pobacati u more

ma seronja. umislio da je sultan, a židove libo racku za tog pajaca. vojsku imaju, a naoružanje uz sadašnje zalihe i uvoz po potrebi i neograničeno od amera i njemačke plus nuklearne glavice. pa nek pjeva ovaj borbene.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by Yehudi 18/12/2017, 15:39

Najnovije podmornice iz Njemačke, Najnoviji borbeni zrakoplovi američki...........A-bomb, N-bomb

  0 problemo
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by Guest 18/12/2017, 15:43

islamski tumor ozračiti,čim prije..kad se previse rasiri,bit ce kasno...

Kak ovo nije jasno onima na Zapadu..??? Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by AlfaOmega 18/12/2017, 19:12

Dobro je. Na trenutak sam pomislija da se USAnci kolebaju oko vlastite odluke da priznaju Jeruzalem ka prijestolnicu ćifutistana. Srića, uložiše veto, i da stvar bude još bolja, usamljeni su bili u tome, jel.
Što ono ti svetac mrziš amere, napomeni me?
Ugl, drago mi je zbog ovog vetoa, jerbo da ga nisu uložili, pizdarije bi se smirile. Sunitski kozojebi bi opet prirgrlili SAD ka posrednika, opet bi svi gledali na ove moje ka izvor svog zla na Bliskom istoku, bla, bla, bla... 
Ovak, ne sam da oči ostaju uprte u ćifute, sad bu tek imali glavobolju kad im predvognik kozojeba Erdo popizdi.  :^0
A Rusi i Iranci s mirom kokice u ruke. Nema nikaj ljepše neg gledat kak se pogan međusobno tamani. Pa kad se dobrano izjebu, onda djelovanje, jel

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10217
2015-09-11


Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by Yehudi 18/12/2017, 19:29

Tumorske nakupine je najbolje izrezati

Operacija uspije čak i ako pacijent ne preživi
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by Guest 18/12/2017, 19:43

AlfaOmega wrote:Dobro je. Na trenutak sam pomislija da se USAnci kolebaju oko vlastite odluke da priznaju Jeruzalem ka prijestolnicu ćifutistana. Srića, uložiše veto, i da stvar bude još bolja, usamljeni su bili u tome, jel.
Što ono ti svetac mrziš amere, napomeni me?
Ugl, drago mi je zbog ovog vetoa, jerbo da ga nisu uložili, pizdarije bi se smirile. Sunitski kozojebi bi opet prirgrlili SAD ka posrednika, opet bi svi gledali na ove moje ka izvor svog zla na Bliskom istoku, bla, bla, bla... 
Ovak, ne sam da oči ostaju uprte u ćifute, sad bu tek imali glavobolju kad im predvognik kozojeba Erdo popizdi.  :^0
A Rusi i Iranci s mirom kokice u ruke. Nema nikaj ljepše neg gledat kak se pogan međusobno tamani. Pa kad se dobrano izjebu, onda djelovanje, jel
podrška Američkoj i iZraelskoj mržnji prema muslimanima i podrška Rusko-Tursko -Islamskom savezništu.
kokice u ruke i neka rokačina počne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by Guest 18/12/2017, 20:05

AlfaOmega wrote:Dobro je. Na trenutak sam pomislija da se USAnci kolebaju oko vlastite odluke da priznaju Jeruzalem ka prijestolnicu ćifutistana. Srića, uložiše veto, i da stvar bude još bolja, usamljeni su bili u tome, jel.
Što ono ti svetac mrziš amere, napomeni me?
Ugl, drago mi je zbog ovog vetoa, jerbo da ga nisu uložili, pizdarije bi se smirile. Sunitski kozojebi bi opet prirgrlili SAD ka posrednika, opet bi svi gledali na ove moje ka izvor svog zla na Bliskom istoku, bla, bla, bla... 
Ovak, ne sam da oči ostaju uprte u ćifute, sad bu tek imali glavobolju kad im predvognik kozojeba Erdo popizdi.  :^0
A Rusi i Iranci s mirom kokice u ruke. Nema nikaj ljepše neg gledat kak se pogan međusobno tamani. Pa kad se dobrano izjebu, onda djelovanje, jel
a irudati,koje ces ti jos "umne " vratolomije izvesti,samo da bi sveukupnu situaciju prilagodio svojim zeljama... No No

Nego,kad ce Israel u More??? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana  Empty Re: Erdogan : Jeruzalem je glavni grad muslimana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum