ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by kic 17/12/2017, 16:31


IQ je napuhan, bolje imati set vrijednosti koji prepoznaje dobro i odbacuje lose, ukratko..

https://www.scientificamerican.com/article/why-do-smart-people-do-foolish-things/

molim ugradnju jednog filtera! :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by kic 17/12/2017, 16:39


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Guest 17/12/2017, 17:09

kic wrote:
IQ je napuhan, bolje imati set vrijednosti koji prepoznaje dobro i odbacuje lose, ukratko..

https://www.scientificamerican.com/article/why-do-smart-people-do-foolish-things/

molim ugradnju jednog filtera! :^^
Pa imas 10 Bozjih zapovijedi  oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Regoč 17/12/2017, 17:20

Video je rasno pristran na štetu bielacah. Ne samo da je liečnica tamnoputa, nego je i bieli političar zao.

_________________
oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Guest 17/12/2017, 17:20

želite li unaprijediti kritičko razmišljanje, čitajte moje postove. kad čitate moje postove razmišljajte kritički nemojte da vas ponesu emocije i visoki IQ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Regoč 17/12/2017, 17:21

Gnječ wrote:želite li unaprijediti kritičko razmišljanje, čitajte moje postove. kad čitate moje postove razmišljajte kritički nemojte da vas ponesu emocije i visoki IQ.
Upravo zahvaljujući našem visokom IQ-u, razobličujemo tvoje upise kao djela retardiranoga pavijana.

_________________
oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Yehudi 17/12/2017, 17:23

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Deset_zapovijedi_ilustracija-2
  
 Točno to !!!!  Bravo

 Ali ne ove promjenjene nego originalnih 10

Pita sam se kao mali radi čega to ne stavljaju u crkve, na vjeronauku, 

po domovima, zašto se to ne potiče kod naroda već samo slijepa vjera u drvene idole

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Numeracija-deset-zapovijedi
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Regoč 17/12/2017, 17:27

"Before me". Dakle nije monoteizam, nego teocentrizam.

_________________
oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Guest 17/12/2017, 17:31

Regoč wrote:
Gnječ wrote:želite li unaprijediti kritičko razmišljanje, čitajte moje postove. kad čitate moje postove razmišljajte kritički nemojte da vas ponesu emocije i visoki IQ.
Upravo zahvaljujući našem visokom IQ-u, razobličujemo tvoje upise kao djela retardiranoga pavijana.

jednom su stručnjaci iz SETI-ja što tragaju za inteligentnim oblicima života u Svemiru iz čiste znatiželje okrenuli radio teleskope prema hrvatskoj. ništa. nada. niente. potpuni muk i tišina na instrumentima i risiverima. od tada SETI koristi hrvatsku kao točku za reset i kalibraciju instrumenata i teleskopa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Regoč 17/12/2017, 17:33

Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Gnječ wrote:želite li unaprijediti kritičko razmišljanje, čitajte moje postove. kad čitate moje postove razmišljajte kritički nemojte da vas ponesu emocije i visoki IQ.
Upravo zahvaljujući našem visokom IQ-u, razobličujemo tvoje upise kao djela retardiranoga pavijana.

jednom su stručnjaci iz SETI-ja što tragaju za inteligentnim oblicima života u Svemiru iz čiste znatiželje okrenuli radio teleskope prema hrvatskoj. ništa. nada. niente. potpuni muk i tišina na instrumentima i risiverima. od tada SETI koristi hrvatsku kao točku za reset i kalibraciju instrumenata i teleskopa.
Bit će da su natrefili na Istru.

_________________
oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by kic 17/12/2017, 17:34

Yehudi wrote:oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Deset_zapovijedi_ilustracija-2
  
 Točno to !!!!  Bravo

 Ali ne ove promjenjene nego originalnih 10

Pita sam se kao mali radi čega to ne stavljaju u crkve, na vjeronauku, 

po domovima, zašto se to ne potiče kod naroda već samo slijepa vjera u drvene idole

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Numeracija-deset-zapovijedi

od 5. do 10. dosta..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Guest 17/12/2017, 17:57

kic wrote:
Yehudi wrote:oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Deset_zapovijedi_ilustracija-2
  
 Točno to !!!!  Bravo

 Ali ne ove promjenjene nego originalnih 10

Pita sam se kao mali radi čega to ne stavljaju u crkve, na vjeronauku, 

po domovima, zašto se to ne potiče kod naroda već samo slijepa vjera u drvene idole

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Numeracija-deset-zapovijedi

od 5. do 10. dosta..
E nazalost nije, onih prvih 5 ti je vaznijih, jer nepostivanje prvih 5 otvara sirom vraza za nepostivanje ostalih 5. Vrijedi i obratno (postivanjem prvih 5, zatvara vrata nepostivanju ostalih 5)...  oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Guest 17/12/2017, 18:34

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Guest 17/12/2017, 19:29

Gnječ wrote:
he he, taj se sprda sa zapovijedima zato sto ih ne razumije (jer sumnjam da je dovoljno pametan da ih razumije ). Ali u jednome ima pravo, dovoljna je samo jedna zapovijed, i to ona prva - "Ja sam Gospodin, Bog tvoj". Svi problemi koji pokrivaju ostale zapovijedi, proizlaze iz nepostivanja prve zapovijedi. Ali da, ljudima moras doslovno neke stvari napisati, mozda cak i nacrtati, a i onda krivo shvate, zato treba i ovih dodatnih pojasnjenja. Takodjer,  "zapovjed" je isto malo pre tezak izraz, ali ne mos ljudima drugacije objasniti nego tako. Radi se vise o principu slobode koja proizlazi jedino u Bogu. Krsenje 10 "zapovijedi" opisuje put u robstvo, ono pravo, duhovno i u konacnici propast. To vriejdi za sve Bozje stvorove, ukljucujuci i andjele, tako da oni koji su pali u ropstvo su pali upravo zato sto su prekrsili osnovni princip slobode. Sva sreca nije nepovratno, postujuci prvu zapovijed, uvijek se Bozji stvor moze osloboditi okova. Tko ima oci, to moze vidjeti... oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu 1f618
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Guest 17/12/2017, 20:06

Leteca Pegla wrote:
Gnječ wrote:
he he, taj se sprda sa zapovijedima zato sto ih ne razumije (jer sumnjam da je dovoljno pametan da ih razumije ). Ali u jednome ima pravo, dovoljna je samo jedna zapovijed, i to ona prva - "Ja sam Gospodin, Bog tvoj". Svi problemi koji pokrivaju ostale zapovijedi, proizlaze iz nepostivanja prve zapovijedi. Ali da, ljudima moras doslovno neke stvari napisati, mozda cak i nacrtati, a i onda krivo shvate, zato treba i ovih dodatnih pojasnjenja. Takodjer,  "zapovjed" je isto malo pre tezak izraz, ali ne mos ljudima drugacije objasniti nego tako. Radi se vise o principu slobode koja proizlazi jedino u Bogu. Krsenje 10 "zapovijedi" opisuje put u robstvo, ono pravo, duhovno i u konacnici propast. To vriejdi za sve Bozje stvorove, ukljucujuci i andjele, tako da oni koji su pali u ropstvo su pali upravo zato sto su prekrsili osnovni princip slobode. Sva sreca nije nepovratno, postujuci prvu zapovijed, uvijek se Bozji stvor moze osloboditi okova. Tko ima oci, to moze vidjeti... oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu 1f618

ma nema boga daj nemoj me zajebavat. bog ne postoji u nikakvom agregatnom stanju ljudi su izmislili boga da si smanje tjeskobu jer za 99.9999999999% stvari što ih okružuje nemogu naći uzrok ni zbog čega ni zašto ni svašta nešto. znači bog je svjesna ljudska fabrikacija koja služi smanjivanju tjeskobe, straha i stresa. to što je taj mod preuzeli psihopate i od toga napravili mega biznis tj. religije to je već drugi par pastoli.

čovjek niti nezna šta je i odakle se tu stvorio. svorio se u pizdi materinoj i sve što izađe iz pizde materine zove se carbon unit jer smo najviše ugljika upotrijebili za izgradnju uz nekoliko ostalih elemenata koji su opet stvoreni umiranjem neke zvijezde ili više zvijezda itd.

znači mi smo materija koja je dostigla stadij da ima svijest i može razmišljati i promišljati barem u ovom sunčevom sistemu za druge sunčeve sisteme neznam galaksije i grozdove galaksija pogotovo pojma nemam a dalje u Svemir niti nezamislivo razmišljati koje su to veličine i daljine. jedino što mogu tvrditi je to da postoji još još oblika života koji nisu sa planete Zemlje ali nas ponekad posjete. to sam se uvjerio na vlastite oči i nitko na ovom svjetu me nemože razuvjeriti. ali o tome na forumu neću polemizirati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Leviathan2 17/12/2017, 20:10

boah, ukurac i zapovjedi
ako covjek ima imalo svjesnosti onda mu to ne treba
koji kurac meni netko ima zapovjedat

_________________
oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by L'âme 17/12/2017, 20:11

Ma dva-tri, barem.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Leviathan2 17/12/2017, 21:06

maggie13 wrote:Ma dva-tri, barem.
ljudi imaju i previse filtera u glavi, toliko filtera da vise ne mogu i normalno razlucivati svojim umom

_________________
oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Guest 17/12/2017, 21:20

Gnječ wrote:

ma nema boga daj nemoj me zajebavat. bog ne postoji u nikakvom agregatnom stanju ljudi su izmislili boga da si smanje tjeskobu jer za 99.9999999999% stvari što ih okružuje nemogu naći uzrok ni zbog čega ni zašto ni svašta nešto. znači bog je svjesna ljudska fabrikacija koja služi smanjivanju tjeskobe, straha i stresa. to što je taj mod preuzeli psihopate i od toga napravili mega biznis tj. religije to je već drugi par pastoli.

čovjek niti nezna šta je i odakle se tu stvorio. svorio se u pizdi materinoj i sve što izađe iz pizde materine zove se carbon unit jer smo najviše ugljika upotrijebili za izgradnju uz nekoliko ostalih elemenata  koji su opet stvoreni umiranjem neke zvijezde ili više zvijezda itd.

znači mi smo materija koja je dostigla stadij da ima svijest i može razmišljati i promišljati barem u ovom sunčevom sistemu za druge sunčeve sisteme neznam galaksije i grozdove galaksija pogotovo pojma nemam a dalje u Svemir niti nezamislivo razmišljati koje su to veličine i daljine. jedino što mogu tvrditi   je to da postoji još još oblika života koji nisu sa planete Zemlje ali nas ponekad posjete. to sam se uvjerio na vlastite oči i nitko na ovom svjetu me nemože razuvjeriti. ali o tome na forumu neću polemizirati.
Tocno, to moze samo Bog... oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu 1f618
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Guest 17/12/2017, 21:31

Leteca Pegla wrote:
Gnječ wrote:

ma nema boga daj nemoj me zajebavat. bog ne postoji u nikakvom agregatnom stanju ljudi su izmislili boga da si smanje tjeskobu jer za 99.9999999999% stvari što ih okružuje nemogu naći uzrok ni zbog čega ni zašto ni svašta nešto. znači bog je svjesna ljudska fabrikacija koja služi smanjivanju tjeskobe, straha i stresa. to što je taj mod preuzeli psihopate i od toga napravili mega biznis tj. religije to je već drugi par pastoli.

čovjek niti nezna šta je i odakle se tu stvorio. svorio se u pizdi materinoj i sve što izađe iz pizde materine zove se carbon unit jer smo najviše ugljika upotrijebili za izgradnju uz nekoliko ostalih elemenata  koji su opet stvoreni umiranjem neke zvijezde ili više zvijezda itd.

znači mi smo materija koja je dostigla stadij da ima svijest i može razmišljati i promišljati barem u ovom sunčevom sistemu za druge sunčeve sisteme neznam galaksije i grozdove galaksija pogotovo pojma nemam a dalje u Svemir niti nezamislivo razmišljati koje su to veličine i daljine. jedino što mogu tvrditi   je to da postoji još još oblika života koji nisu sa planete Zemlje ali nas ponekad posjete. to sam se uvjerio na vlastite oči i nitko na ovom svjetu me nemože razuvjeriti. ali o tome na forumu neću polemizirati.
Tocno, to moze samo Bog... oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu 1f618

nisam se sjetio ili da li uopće postoji takva riječ u hrvatskom jeziku a da nije dvosmislena mslm hrvatski jezik je dokazano siromašan. to nisam ja rekao samo prenosim što mi je jedna poljakinja rekla. hrvatski jezik je strahovito mizeran.

ono "razuvjeriti" nema nikakve veze sa vjerom nego htio sam reći da me nitko nemože nagovoriti ubijediti nikakvim verbalnim psihološkim i fizičkim metodama persuazije ili čega god, da nisam vidio ono što sam vidio. uostalom nisam bio sam pa imam i svjedoka koji je vidio apsolutno isto što i ja.

a bog ne postoji. no, svatko ima pravo vjerovati da bog postoji samo nema pravo nametati drugima svoju vjeru o tom imaginarnom entitetu. vrijedi i obratno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

oni s filterom u glavi  bolje prolaze u zivotu Empty Re: oni s filterom u glavi bolje prolaze u zivotu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum