ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by L'âme Sun 27 Sep - 21:41

ostrakon wrote:
maggie13 wrote:
ostrakon wrote:
maggie13 wrote:
ostrakon wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
ostrakon wrote:
dzango wrote:
Budaletino psihotična, jesi li ikada igrao fudbal? Normalno da je metar daleko posle kontakta i pada. Jebote, na snimku se jasno vidi da ide da obori čoveka i obara ga a ti sad na osnovu slike posle saplitanja tvrdiš da nije bilo saplitanja? O jebote kakhis sve plićaka ima ovde.
Ako budeš posjećivao psihijatra, provjeri i optiku. To što vidiš monstrume oko sebe kojih nema to ti je znak nekih tvojih unutrašnjih demona. Eto imaš moj dobronamjerni savjet, posjeti stručnjaka.
Ti nemoj kod psihijatra. Neće te pusti napolje. Dotle pogledaj onu sliku gde šutira dete i smisli još neku svetsku zaveru.
Nemoj tako,on samo glumi buntovno dijete i provocira 'odrasle'..barem misli da to radi..:D
Ajde nek vas se još malo okupi, pa zbijte redove. Razotkrila se sva vaša ružnoća i kompleksi, pa ako se stisnete jedan uz drugog, onda se pojedinačno neće toliko primjetiti.

Jer bolje je i izmisliti laž, nego pomiriti se s vlastitim nedostatcima.
ocekujem otvaranje teme s tvoje strane o ruznoci i ljepoti svakog od nas ponaosob,kao i procjene licnosti te psiholoskih profila. Samo nemoj uopcavat, muljat i pokusavat vrijeđat kad nemas konkretnog odgovora,molim te:)
ne trebam otvarati temu, imaš ogledalo, pa u njega pogledaj, ja ti nisam potreban da vidiš svoje nedostatke i ružnoću
no lakše ti je samoj sebi zamazati oči nego nešto promjeniti na sebi, popraviti pokvareno
nista od teme?:D
nemaš ogledalo?
imam..i ogledalo i drzaca..imas ti muda otvorit temu ili nastavljas djetinasto provocirat stalno bjezeci od konkretne teme u bespuca on/off taktike?
Nemas:)
Zena je priznala sve,sto ti vise branis u tom svom svijetu.
Problemi se rjesavaju na drugi nacin.

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by Guest Sun 27 Sep - 21:41

kofein wrote:
...a njeno (Petrino) kod Tebe nalazi opravdanje?

Da li je ubila nekog, nemilosrdno i bez prestanka je nekog mlatila? Što je konkretno toliko zlo i toliko monstruozno u tome što se ritnula?
Ovo je čisti lov na vještice, optužbe za djela su se pokazale lažnim pa se sad traže bradavice na koži kao opravdanje za lomaču.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by L'âme Sun 27 Sep - 21:42

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
ostrakon wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
ostrakon wrote:
dzango wrote:
Budaletino psihotična, jesi li ikada igrao fudbal? Normalno da je metar daleko posle kontakta i pada. Jebote, na snimku se jasno vidi da ide da obori čoveka i obara ga a ti sad na osnovu slike posle saplitanja tvrdiš da nije bilo saplitanja? O jebote kakhis sve plićaka ima ovde.
Ako budeš posjećivao psihijatra, provjeri i optiku. To što vidiš monstrume oko sebe kojih nema to ti je znak nekih tvojih unutrašnjih demona. Eto imaš moj dobronamjerni savjet, posjeti stručnjaka.
Ti nemoj kod psihijatra. Neće te pusti napolje. Dotle pogledaj onu sliku gde šutira dete i smisli još neku svetsku zaveru.
Nemoj tako,on samo glumi buntovno dijete i provocira 'odrasle'..barem misli da to radi..:D
Ajde nek vas se još malo okupi, pa zbijte redove. Razotkrila se sva vaša ružnoća i kompleksi, pa ako se stisnete jedan uz drugog, onda se pojedinačno neće toliko primjetiti.

Jer bolje je i izmisliti laž, nego pomiriti se s vlastitim nedostatcima.
ocekujem otvaranje teme s tvoje strane o ruznoci i ljepoti svakog od nas ponaosob,kao i procjene licnosti te psiholoskih profila. Samo nemoj uopcavat, muljat i pokusavat vrijeđat kad nemas konkretnog odgovora,molim te:)
Megi, ajde da se stisnemo jedno uz drugo ipak.
imam bolju ideju:drzi mi ogledalo i cuvaj leđa:P
Gde meni da daš ogledalo. Znaš da sam smotan. Molje da se stisnemo. Tu nema da omašim.
Cuvaj leđa bolje,ako saiy postane i neverbalno agresivan. Nepozeljni smo elementi:P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by Guest Sun 27 Sep - 21:45

ostrakon wrote:
kofein wrote:
...a njeno (Petrino) kod Tebe nalazi opravdanje?

Da li je ubila nekog, nemilosrdno i bez prestanka je nekog mlatila? Što je konkretno toliko zlo i toliko monstruozno u tome što se ritnula?
Ovo je čisti lov na vještice, optužbe za djela su se pokazale lažnim pa se sad traže bradavice na koži kao opravdanje za lomaču.
Na lomaču Ti stavljaš nas par koji smatramo da nije u redu šutati djecu, jebiga.  Sama se ispričala za sranje koje je napravila u afektu i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by Guest Sun 27 Sep - 21:48

maggie13 wrote:
imas ti muda otvorit temu ili nastavljas djetinasto provocirat stalno bjezeci od konkretne teme u bespuca on/off taktike?
ne razumijem, ovo je kao neki izazov da ti zakompliciram život?
jer ja se ne bih spuštao tako nisko pa čudne stvari dijelio po forumu, ja sam ozbiljan, moj cilj bi bili poslodavac, roditelji, prijatelji itd. ovisno o prioritetu

maggie13 wrote:
Zena je priznala sve, sto ti vise branis u tom svom svijetu.
lol! bravo, moralna vertikalo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by Guest Sun 27 Sep - 21:51

kofein wrote:
ostrakon wrote:
kofein wrote:
...a njeno (Petrino) kod Tebe nalazi opravdanje?

Da li je ubila nekog, nemilosrdno i bez prestanka je nekog mlatila? Što je konkretno toliko zlo i toliko monstruozno u tome što se ritnula?
Ovo je čisti lov na vještice, optužbe za djela su se pokazale lažnim pa se sad traže bradavice na koži kao opravdanje za lomaču.
Na lomaču Ti stavljaš nas par koji smatramo da nije u redu šutati djecu, jebiga.  Sama se ispričala za sranje koje je napravila u afektu i to je to.
Jadni vi, vi ste žrtve. Ja vas prozivam što od nje radite monstruma, čudovište, nečovjeka, što pozivate na njeno fizičko prebijanje letvama i slično.
Sami ste pisali svakakve ružne stvari, jer ste mislili da je u redu, eto malo otvoriti ventil pa liječiti komplekse.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by L'âme Sun 27 Sep - 21:54

ostrakon wrote:
maggie13 wrote:
imas ti muda otvorit temu ili nastavljas djetinasto provocirat stalno bjezeci od konkretne teme u bespuca on/off taktike?
ne razumijem, ovo je kao neki izazov da ti zakompliciram život?
jer ja se ne bih spuštao tako nisko pa čudne stvari dijelio po forumu, ja sam ozbiljan, moj cilj bi bili poslodavac, roditelji, prijatelji itd. ovisno o prioritetu

maggie13 wrote:
Zena je priznala sve, sto ti vise branis u tom svom svijetu.
lol! bravo, moralna vertikalo
Dzani,upomooooc..nekako sam naslutila:D
Eh,sad salu nastranu,govorila sam o temi na forumu. Znaci,zezanju. Ti ocito pteozbiljno shvacas sve ovo. Dok vrijeđas,sve u redu,nije me briga sto mislis jer se ne poznajemo. Međutim, ovo cu shvatit kao prijetnju.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by Guest Sun 27 Sep - 21:56

ostrakon wrote:
kofein wrote:
ostrakon wrote:
kofein wrote:
...a njeno (Petrino) kod Tebe nalazi opravdanje?

Da li je ubila nekog, nemilosrdno i bez prestanka je nekog mlatila? Što je konkretno toliko zlo i toliko monstruozno u tome što se ritnula?
Ovo je čisti lov na vještice, optužbe za djela su se pokazale lažnim pa se sad traže bradavice na koži kao opravdanje za lomaču.
Na lomaču Ti stavljaš nas par koji smatramo da nije u redu šutati djecu, jebiga.  Sama se ispričala za sranje koje je napravila u afektu i to je to.
Jadni vi, vi ste žrtve. Ja vas prozivam što od nje radite monstruma, čudovište, nečovjeka, što pozivate na njeno fizičko prebijanje letvama i slično.
Sami ste pisali svakakve ružne stvari, jer ste mislili da je u redu, eto malo otvoriti ventil pa liječiti komplekse.
Nigdje nisam napisao takvo što, možda pojedinci iz mog tima da, ali ja ne  :D.....ako je toliko uvjerena da nije napravila ništa loše, kojeg vraga se ispričavala??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by kic Sun 27 Sep - 21:59

deda pa danas sam te upozorio i izbrisao jedno vrijeđanje tvoje, pa baš hoćeš na hlađenje??
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by Guest Sun 27 Sep - 21:59

maggie13 wrote:Ti ocito pteozbiljno shvacas sve ovo. Dok vrijeđas,sve u redu,nije me briga sto mislis jer se ne poznajemo. Međutim, ovo cu shvatit kao prijetnju.
Kakvu prijetnju, pa ti si me pozvala da napravim nešto ako imam muda. Nisi mi jasna!

Da shvaćam ozbiljno, demoniziranje ljudi, u ovom slučaju Petre, treba shvaćati ozbiljno. Jer vidiš upravo zbog takvog ponašanja policija i zakonodavstvo danas strogo brani homoseksualce. Jer kad dehumaniziraš nekog, onda taj kao čovjek ne vrijedi ništa, može ga se ubiti. A njoj su ljudi sa svih strana svijeta slali prijetnje smrću iako ništa nije učinila.

I evo džango se ne može pomiriti s tim da ništa nije učinila, ona njemu mora biti monstrum.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by Guest Sun 27 Sep - 22:02

kic wrote:deda pa danas sam te upozorio i izbrisao jedno vrijeđanje tvoje, pa baš hoćeš na hlađenje??
ja sam hladan ko svemir, mislio sam da je dopušteno u rukavicama, ako već nije izravni kontakt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by kic Sun 27 Sep - 22:03

ostrakon wrote:
kic wrote:deda pa danas sam te upozorio i izbrisao jedno vrijeđanje tvoje, pa baš hoćeš na hlađenje??
ja sam hladan ko svemir, mislio sam da je dopušteno u rukavicama, ako već nije izravni kontakt
nebule su vruće.

no ajde,  imaš loš dan jebi ga, ne moraš oči vaditi svima sad.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by L'âme Sun 27 Sep - 22:05

ostrakon wrote:
maggie13 wrote:Ti ocito pteozbiljno shvacas sve ovo. Dok vrijeđas,sve u redu,nije me briga sto mislis jer se ne poznajemo. Međutim, ovo cu shvatit kao prijetnju.
Kakvu prijetnju, pa ti si me pozvala da napravim nešto ako imam muda. Nisi mi jasna!

Da shvaćam ozbiljno, demoniziranje ljudi, u ovom slučaju Petre, treba shvaćati ozbiljno. Jer vidiš upravo zbog takvog ponašanja policija i zakonodavstvo danas strogo brani homoseksualce. Jer kad dehumaniziraš nekog, onda taj kao čovjek ne vrijedi ništa, može ga se ubiti. A njoj su ljudi sa svih strana svijeta slali prijetnje smrću iako ništa nije učinila.

I evo džango se ne može pomiriti s tim da ništa nije učinila, ona njemu mora biti monstrum.
Da,da otvoris temu i profiliras nas na njoj,kako radis na ovoj temi,gdje takvom necemu nije mjesto.
I,da,otvoreno prijetis,to necu tolerirat.
:)
Ti si ocito jedan od onih koji bi mirno gledao silovanje u ratu pocinjeno od strane tvojih,ja ne bih.
Takvi isti bi sutra silivali tvoju sestru,majku,zenu.
Svatko tko je na 'tvojoj strani' nije bezuvjetno dobar.
Ova novinarka nije dobra osoba,a svoju borbu u zastupanju inteteresa i misljenja koje brani je trebala provoditi perom,a ne fizickom silom.
Sad se ti pjeni,vrijeđaj i prijeti.
B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by Guest Sun 27 Sep - 22:16

maggie13 wrote:
I,da,otvoreno prijetis,to necu tolerirat.
Samo odgovaram na pozive da dokažem kako imam muda, ja nisam inicirao prijetnje, niti je ono bila prijetnja, nego meni nema smisla otvarati temu o nekome na forumu.
maggie13 wrote:
Ti si ocito jedan od onih koji bi mirno gledao silovanje u ratu pocinjeno od strane tvojih,ja ne bih.
A što bi ti? Spriječila ih? Ponudila sebe da njih puste? Možda malo previše gledaš filmove, zbog čeg sanjaš da budeš junakinja.
Ja sam jedan od onih koji želi da u rat ne idu ljudi nego strjevi, roboti. Pa neće biti silovanja, samo smrt.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by kic Sun 27 Sep - 22:19

aj deda ispričaj se ili na spavanje malo ranije.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by Guest Sun 27 Sep - 22:20

kic wrote:aj deda ispričaj se ili na spavanje malo ranije.
ispričavam se što sam rekao istinu, nisam vas htio uznemiriti s činjenicama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by kic Sun 27 Sep - 22:24

ok dosta, trebao si i za ono danas dobit odmor ionako.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta. - Page 7 Empty Re: Ups! Petra nije ni dotaknula izbjeglicu. Kamera iz drugog kuta.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum