ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opstanak Uhljeba

Go down

Opstanak Uhljeba Empty Opstanak Uhljeba

Post by Leviathan2 11/12/2017, 15:34

Plenkovic: dao nalog Nadi Margetic, ministrici socijale, da po “sumama i livadama” otima djecu za punjenje kapaciteta suvisnih domova, i tako cuvaju radna mjesta uhljebima. Zbog odlaska iz zemlje obitelji nedostaje im djece za kvote. Uzimaju se sredstva EU za ove institucije, a ministrica Duvnjak dodaje i prisiljavanje na potpis ovu djecu za individualni rad, po kojem zaposljava nove uhljebe, a koji je placen opet preko EU fondova. To je vizija zaposljvanja koju ima Plenkovic, pored redefinicije pojma “nezaposleni”!!!

szslobode / 20. listopada 2017.

Uz moj, jos jedan slucaj otimanja djece i zlostavljanja, uz nikakvu zakonsku osnovu i odradu van svakog zakonskog okvira.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1853184984912767&set=pcb.1853186078245991&type=3&theater
Ovdje su dodatni dokumenti
Ovo je dodatni primjer kako Andrija Plenkovic preko kriminalno izvucenih Eu sredstava hvata djecu po Hr preko Nade Margetic, kao zivotinje, i puni djecje domove i skole, koje su pred zatvaranjem zbog odlaska djece. I tako uhljebi , njihove prostitutke u svim ministarstvima i institucijama, cuvaju sebi poslove, izvan svakoga zakona, kontra istih.
———————
Opstanak Uhljeba 18839449_1975338946030703_3540885316562509829_o
Ana-Maria Braim dodaje novu fotografiju na vremensku crtu Ivan Vilibor Sinčić — s Martinom Sikicem i 13 drugih.
1. lipnja ·
Dakle, zrtve se progone, a ove kurvestije iz centra za socijalnu skrb su bogom dane…
Ok. Rekli ste da sam luda, e pa sad cu to i dokazati …
Dakle, POSTUPITE SVI, a spisku za likvidacijom dodajem i Zeljku Panza Ostrogonac i njenog sefa koji mi je odbio zahtjev za izuzecem iste iako imam pravo sumnjati u njenu nepristranost jer kolegica s kojim dijeli ured rijesila je kaznenu prijavu protiv socijalnih djelatnika na moju stetu, a sada mene ona progoni…
Da vas pitam, sto bi bilo tko od vas napravio da vas iz cista mira zove socijalna radnica i bez ikakvog realnog razloga kaze vam da vi ne mozete imati svoju djecu????
Sve prijavite, podnesete kaznenu prijavu protiv istih, trazite izuzece socijalne radnice cetiri puta, trazite izuzece cijelog centra, i nista….vi ste ludi jer se zalite a one, pazite sad, rade u najboljem interesu djece i to su njihove zakonske



https://portalforlife.wordpress.com/2017/10/20/plenkovic-dao-nalog-nadi-margetic-ministrici-socijale-da-po-sumama-i-livadama-otima-djecu-za-ounjenje-kapaciteta-domova-i-cuvanje-mjesta-uhljebima-jer-odlaskom-iz-zemlje-obitelji-pokazuju-se-suvisne/

_________________
Opstanak Uhljeba Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Opstanak Uhljeba Empty Re: Opstanak Uhljeba

Post by Leviathan2 11/12/2017, 15:36

eto vam vase demonkracije 
lagano lagano se pretvara u sve veceg monstruma

i jednog dana sam ocistio mac od patine koja se uhvatila kroz vjekove te odgovorio pozivu u mojem umu- u boj

_________________
Opstanak Uhljeba Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Opstanak Uhljeba Empty Re: Opstanak Uhljeba

Post by Guest 11/12/2017, 15:45

Leviathan2 wrote:eto vam vase demonkracije 
lagano lagano se pretvara u sve veceg monstruma

i jednog dana sam ocistio mac od patine koja se uhvatila kroz vjekove te odgovorio pozivu u mojem umu- u boj

ja šiljim i brusim rašpu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opstanak Uhljeba Empty Re: Opstanak Uhljeba

Post by Leviathan2 11/12/2017, 15:52

Gnječ wrote:
Leviathan2 wrote:eto vam vase demonkracije 
lagano lagano se pretvara u sve veceg monstruma

i jednog dana sam ocistio mac od patine koja se uhvatila kroz vjekove te odgovorio pozivu u mojem umu- u boj

ja šiljim i brusim rašpu.
da bjezis iz zatvora :D
ma u stvari kad se covjek odlijepi od svakidasnjih tema koje sluze za zamazivanje ociju onda uvidi pravu situaciju
ovo je jedan od primjera koliko drzava siluje ljude ali to prolazi nezamjeceno,
smradovi pod krinkom brige za ljude siluju i razaraju a sve da imaju neke koristi
ako ih dirnes odmah si udba jugonostalgicar srbocetnik il neki pogodan naslov za diskreditaciju
jebem im sto majki iskvarenih

_________________
Opstanak Uhljeba Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Opstanak Uhljeba Empty Re: Opstanak Uhljeba

Post by Guest 11/12/2017, 16:21

to je ta priča:

KRIM POLICAJKA: ‘Zbog svog otkrića o jednom ubojstvu, proglasili su me ludom, prisilno liječili, izbacili iz stana i oduzeli djecu!’

Ana-Maria Braim 39-godišnja je Zagrepčanka, majka dvoje djece i osoba zavidne karijere u u sektoru kriminalističke policije, odjelu analitike PU Zagrebačke. Sve to, naime bila je donedavno… Danas, Ana-Maria nema ništa jer je proglašena “nesposobnom za obavljanje poslova policijskog službenika”. Protivno njenoj volji upućena je na psihijatrijska liječenja gdje joj je dijagnosticiran poremećaj osobnosti te opsesivno-kompulzivni poremećaj, izbačena je iz stana, oduzeta su joj djeca. Što se to dogodilo Ana-Mariji, koja je godinama živjela normalno i ugodno, zadovoljavajući sve društvene i moralne norme? Evo njene priče:

– Završila sam Višu kriminalističku i VSS za sigurnost na radu. Moja uža specijalnost je specifična, jer radim na odjeli analitike gdje stižu neriješeni slučajevi, bilo ubojstva, bilo neke druge kriminalne radnje, pri čemu je moj zadatak malo studioznije ući u slučaj i tražiti poveznice. Jednog dana, na moj stol je stiglo neriješeno ubojstvo, vrlo poznat slučaj koji se dogodio u Zagrebu. Uz malo dublju analizu, neke sam stvari povezala i svoju analizu poslala nadređenima. A onda je počeo pakao… – priča nam krim policajka, Ana-Maria.

Tvrdi da se od tog dana u njenom životu počeo događati niz neugodnih situacija. Iste večeri nakon njenog otkrića, zapaljen je kontejner pred njenim stanom, počeli su kvarovi na autu a u stan su odjednom počeli dolaziti razni “anketari” sa sumnjivim pitanjima:

– Nisam odmah shvatila otkud taj niz neugodnih događaja, a onda sam povezala da je sve počelo iste noći nakon mog zaključka o ubojstvu. Paralelno s tim, započeo je i mobbing na poslu. Bila sam, međutim, vrlo žilava i nisam dopuštala da me se izbaci iz takta, a onda je pronađen novi način. Počeo se vršiti pritisak na mog supruga, također policijskog djelatnika. Vremenom su mu uspjeli dokazati kako sa mnom “nije sve u redu”, ali nije niti moglo biti jer sam prisilno hospitaliziranja i kljukana teškim medikamentima zbog kojih danima ne možete doći k sebi. Svaki moj pokušaj odbijanja liječenja, bio je dodatan minus za mene i razlog da se na mene “udari” još jačom terapijom. Opisati događaje s psihijatrije, nemoguće je. Dan po dan, moj se život počeo narušavati. I poslovni, a na žalost i obiteljski – pokušava Ana-Maria dočarati sistematsko rasulo u svom životu:

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/krim-policajka-zbog-svog-otkrica-o-jednom-ubojstvu-proglasili-su-me-ludom-prisilno-lijecili-izbacili-iz-stana-i-oduzeli-djecu-145229/

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/uhicena-krim-policajka-koja-je-svojom-pricom-sokirala-hrvate-744-744/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opstanak Uhljeba Empty Re: Opstanak Uhljeba

Post by Leviathan2 11/12/2017, 16:23

i nikom nista,
eee
da dirnu u nekog iz plemena 
mamu im jebem , do 10g koljena bi se islo :D

_________________
Opstanak Uhljeba Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Opstanak Uhljeba Empty Re: Opstanak Uhljeba

Post by Guest 11/12/2017, 16:39

Leviathan2 wrote:i nikom nista,
eee
da dirnu u nekog iz plemena 
mamu im jebem , do 10g koljena bi se islo :D

ovu su ženu njeni bivši kolege dobro zašarafili...samo...nije mi jasno gdje je nestao onaj inspektor koji je pokrao zlato i pare iz zgrade MUP-a? 280.000 eura te dva kilograma zlata. No, to nije sve što je nestalo. U policiji nisu željeli ...hehehe...kako se ono zove kriminalac u policijskoj uniformi? Željko Dolački načelnik službe organiziranog kriminala. još ga MUP mora vratiti na posao.

Što je odalo Željka Dolačkog? Pljačku MUP-a je pomno isplanirao, ali ključan je bio jedan posjet Bauhausu

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/320562/sto-je-odalo-zeljka-dolackog-pljacku-mup-a-je-pomno-isplanirao-ali-kljucan-je-bio-jedan-posjet-bauhausu

Željka Dolačkog MUP mora vratiti na posao

Željko Dolački, suspendirani voditelj Odjela organiziranog kriminaliteta PU zagrebačke, našao se u pravno poprilično shizofrenoj situaciji jer ga se po jednoj odluci Disciplinskog suda MUP-a treba odmah vratiti na posao, dok mu je po drugoj odluci uručen otkaz.

Ključna je stvar što je odluka po kojoj ga se mora vratiti na posao pravomoćna, dok rješenje o otkazu nije pravomoćno, a dok postane, proći će mjeseci. Dolački se u problemima našao lani, nakon što je osumnjičen da je inscenirao provalu u sef u svom uredu u središtu zagrebačke policije, kako bi prikrio da je iz tog sefa nestalo dva kilograma zlata, 286.000 eura te 630.000 kuna.

https://www.vecernji.hr/vijesti/zeljka-dolackog-mup-mora-vratiti-na-posao-1170245

ili ovo vrh vrhova!

Dolački godinu dana 
nije na poslu, a svaki mjesec primi 9000 kuna
U Zagrebu se vodi nekoliko postupaka u kojima su optuženi policajci, većina njih je pod suspenzijom, ali i dalje primaju određeni postotak plaće

Oni rade svaki dan. I na kraju mjeseca ne prime plaću. I tako mjesecima. U Hrvatskoj takvih nesretnika, prema nekim procjenama, trenutačno ima 70.000. Ljudi nisu plaćeni za svoj rad, iako je neisplata plaća kazneno djelo, a plaćeni rad pravo koje je zagarantirano Ustavom. No, s druge strane, postoji u Hrvatskoj i druga kategorija radnika. Ili bolje rečeno, službenika. Onih koji mjesecima, pa čak i godinama, ne rade. No plaću primaju. I ne, ne govorimo o saborskim zastupnicima koji su iz saziva u saziv Sabora debelo preplaćeni za svoj (ne)rad. Riječ je o djelatnicima MUP-a protiv kojih se zbog nekih razloga vodi disciplinski postupak. Za trajanja tog postupka, pogotovo ako je riječ o policajcima koji su pod istragom za kazneno djelo, takvi djelatnici budu privremeno udaljeni s dužnosti.

No dok su pod suspenzijom, plaća im neometano sjeda na račun svaki mjesec. Doduše, suspendiranim se djelatnicima MUP-a za vrijeme trajanja disciplinskog postupka ne isplaćuje cijela plaća, već 60 ili 80 posto redovite plaće. Visina isplaćenog postotka ovisi o tome koga suspendirani policajac uzdržava. Ako uzdržava samo sebe, dok je pod suspenzijom dobiva 60 posto redovite plaće. Ako uzdržava i obitelj, isplaćuje mu se 80 posto redovite plaće. Postoci su to na koje bi, više smo nego sigurni, pristao svatko od 70.000 nesretnika s početka teksta.

https://www.vecernji.hr/vijesti/dolacki-godinu-dana-nije-na-poslu-a-svaki-mjesec-primi-9000-kuna-1169562
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opstanak Uhljeba Empty Re: Opstanak Uhljeba

Post by Leviathan2 11/12/2017, 16:43

hehehe, eto
al ako se pobunis za svoju placu odmah su jugonostalgicar
aj objasni to bar ovim nazovihrvatinama na forumu, skocice ti u oci odmah
zalosno je to koliko su ljudi suzeni u svojim malim mozgovima
a mup hobotnica, znam dosta kriminala koji rade al kome prijavit, opet njima :D

_________________
Opstanak Uhljeba Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Opstanak Uhljeba Empty Re: Opstanak Uhljeba

Post by Guest 11/12/2017, 16:48

Leviathan2 wrote:hehehe, eto
al ako se pobunis za svoju placu odmah su jugonostalgicar
aj objasni to bar ovim nazovihrvatinama na forumu, skocice ti u oci odmah
zalosno je to koliko su ljudi suzeni u svojim malim mozgovima
a mup hobotnica, znam dosta kriminala koji rade al kome prijavit, opet njima :D

njima da objasnim???! pa vidiš da me živoga nemogu smisliti vjerojatno sam im i na ignor listi pa niti ne vide moje upise.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opstanak Uhljeba Empty Re: Opstanak Uhljeba

Post by Guest 11/12/2017, 17:37

Cudi me..jako dobra tema,a veleumnjaka nema...

ajmno pismo od majke..


Opstanak Uhljeba 24993348_2072197986344798_3175922210056772923_n



Ana-Maria Braim added 10 new photos.
October 20, 2016 · 
Opcinsko drzavno odvjetnistvo u novom zagrebu mi pise....
Pa eto kome se da citati neka cita...
Ja sam dodala jos nekoliko dokumenata od ranije..
Mogu samo reci da je sve sto sam ja rekla istina, ne bolujem ja od nikakve paranoje, vec bolujem od tuge zbog zlih lazljivih idiota...
Ovim putem molim ako mi tko moze pomoci da dodjem na televiziju da ispricam svoju pricu i pokazem dokumentaciju...
Ja sam obicna zena majka radnica...
Nisam niti ludjak niti idiot kakvim me konstantno prikazuju...prikazuju me kao ludjakinju prostitutku narkomanku alkoholicarku...a ja nemam mogucnosti da se banim...i ne mogu vise..ja stvarno vise nemam snage...
S obzirom na pismeno koje sam danas primila i s obzirom na sadrzaj tog pismena koje nije niti naslovljeno kao kakav sluzbeni dokument, dakle nakon ovoga mogu samo ocekovati da ce me zstvoriti na psihijatriju trajno...
Lijepo molim ako iko ikoga zna tko bi mi zelio i mogao pomoci da dodjem do javnosti kao i da se mog "slucaja" uhvati neki posteni odvjetnik a znam da i takvih ima, s time da mu prepustam 50% svega onoga ako ista uspije ishoditi, a da privatnom tuzbom tuzim sve ove koji su se toliko nalagali da nisu dostojni niti da obrisu moje cipele...
S obzirom da je provodjenje kriminalisticke obrade povjereno PUZ-u, Sektoru kriminalisticke policije, sto smatram nedopustivim jer su oni u sukobu interesa i nisu niti smjeli provoditi to "kriminalisticko istrazivanje".
Dakle, lijepo molim ako mogu doci na bilo koju emisiju, sto bas ne bih htjela, ali izbora nemam, ili jos bolje, trazim jednog ludog odvjetnika koji bi se s ovom hobotnicom uhvatio u kostac...
Hitno mi je, i bojim se da je samo pitanje vremena kada ce doci po mene...
Danas po mene....sutra po vas...
Kad sam dobila ovo pismeno morala sam popiti dva heleksa jer su mi se ruke tresle kao da imam onu neku treskavu bolest, a srce mi se kidalo na bilijune komada....
Morala sam sjesti i leci jer mi je pozlilo tako da nisam sigurna da li sam i izgubila svijest...
Ja to vise jednostavno ne mogu izdrzati...
Moja djeca su divna, divna su jer sam ih ja na svojim rukama nosila i odgajala...moja djeca su sada tuzna zbog sve ove nenormalne situacija a ja im se bojim uopce reci da ih volim jer vise stvarno ne znam sto je bolje za njih....
Da se borim za njih ili da me nema...
Ja znam da ce me mnoge majke razumjeti...pogotovo one koje svoju djecu odgajaju same...kao sto sam i ja...jer tata se sjetio biti tata kad vise nije imao s cim placati podstanarstvo u novom zivotu sa novom curom...pa sam ja postala nepodobna jer je dama ljubomorna na mene...i morala sam letiti van iz svojega a djecu je prisvojio manipulacijama prijetnjama i lazima...
Rekao im je da ce zavrsiti u domu aki kazu da hoce zivjeti sa mnom, sto je i bila istina jer je socijalna sluzba svim silama htjela djecu oduzeti..tri puta...
Ja mogu na poligraf...pa molim i sve ostale neka se poligrafski testiraju ali ne u zagrebu jer vec od nekog neovisnog a ne sluzba sa kojom sam ne svojom krivnjom u sukobu...
Kaznjena sam ludnicom i oduzimanjem djece jer sam radila svoj posao...pa postala nepodobna...bolesnom sustavu..a time sam postala i nepodobna majka...jer su znali da me samo tu mogu slomiti...
Ja sam kriva jedino zato sto sam ziva i sto lajem, ko onaj jadni medo sto samo cuva svoj dom...
http://www.dnevno.hr/…/uhicena-krim-policajka-koja-je-svojo…
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opstanak Uhljeba Empty Re: Opstanak Uhljeba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum