ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najljepši statusi matije babića

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by kaya 6/12/2017, 16:40

koji tip, njemu mu trebalo dati zabranu za javno iznošenje mišljenje.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by darth_vader 6/12/2017, 16:42

debotoijusto wrote:kad narastem budem matija


Jebeno se cijenis... :|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by debotoijusto 6/12/2017, 16:54

jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:kad narastem budem matija


Jebeno se cijenis... :|
aj dobro , moguce da sam pretjerao...kad narastem budem domazet loso ali s pravom dentjerom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by darth_vader 6/12/2017, 17:02

Prstohvat patetike nije loše imati u osobnosti... čini nas malo čovječnijima, al ajd ako ne moš bez maske cinizma...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by Leviathan2 6/12/2017, 17:26

kaja wrote:koji tip, njemu mu trebalo dati zabranu za javno iznošenje mišljenje.
zasto
pa imas deset puta vecih shabana u saboru
coek se izborio za svoje pravo iznosenja misljenja isto kao sto i ti mozes i iznosis,
otkud vama pravo da nekom zacepite gubicu ak vama ne pashe,
ja inace nisam simpatizer lika i djela tog babica, u stvari lik kojeg uopce ne pratim a i ne citam index pa cak ni ono sto se linka ovdje
al ima pravo da iznese svoje misljenje a ti imas pravo ko i bilo ko drugi da ignoriras to misljenje ili ga uopce ne citas
u konacnici ja mislim da on uspjesno podize rejting indexu sa stim svojim ispadima

_________________
Najljepši statusi matije babića - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by kaya 6/12/2017, 17:28

debotoijusto wrote:kad narastem budem matija

pa nije to problem, imaš firmu? eto čije mišljenje ti se ne sviđa ti mu se zaprijeti smrću, izgovori mu niz psovki ; neoprani šljamu, govno, jebaču djece itd. i baci ga van iz firme.
to matija radi, ima portal a  neistomišljenicima se prijeti smrću, banira ih i vrijeđa.
tako da nije to penjanje na mont everest , samo moraš biti bez samokontrole, glup i bezobrazan


Last edited by kaja on 6/12/2017, 17:28; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by Guest 6/12/2017, 17:44

pa malo jest agresivan, ali jebiga, ipak je on vlaškog porijekla nemožeš vlašku krv i dinasku glavu promjeniti. većina vlaja u RH su nacional socijalisti(nacionalisti nakačeni na državnu sisu) pa svatko tko ih kritizira, oni isto vrijeđaju, prijete, itd.

pa onda se nađe drugi vlaj i normalno da razgovaraju uvredama i prijetnjama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by darth_vader 6/12/2017, 17:52

Ma on je retardiran.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by vuksadinare 6/12/2017, 17:58

Leviathan2 wrote:sto je je, ne jebe lik ni dva posto
marc, ne biti jalan, vi ste ideoloski protivnici i jednostavno oba vodite neku vrst hibridnog rata a da toga niste ni svjesni
daj koje ti likove branis mislim da ih vise ne brane ni njihovi roditelji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99147
2015-09-08


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by kaya 6/12/2017, 18:07

Leviathan2 wrote:
kaja wrote:koji tip, njemu mu trebalo dati zabranu za javno iznošenje mišljenje.
zasto
pa imas deset puta vecih shabana u saboru
coek se izborio za svoje pravo iznosenja misljenja isto kao sto i ti mozes i iznosis,
otkud vama pravo da nekom zacepite gubicu ak vama ne pashe,
ja inace nisam simpatizer lika i djela tog babica, u stvari lik kojeg uopce ne pratim a i ne citam index pa cak ni ono sto se linka ovdje
al ima pravo da iznese svoje misljenje a ti imas pravo ko i bilo ko drugi da ignoriras to misljenje ili ga uopce ne citas
u konacnici ja mislim da on uspjesno podize rejting indexu sa stim svojim ispadima
pa da vidimo malo to "mišljenje"....

"Ocvala nakazo, postoji razlog zašto se svinje ne obraćaju ljudima. Iz istog razloga se ti ne smiješ obraćati veličini poput mene.
No postoji način na koji čak i bezvrijedna gadura poput tebe može napraviti svijet boljim mjestom: operi se i presjeci vene. Kažem operi jer kad te mrtvozornici skupe da ne smrdiš ko inače"

Ja ne vidim tu mišljenje, samo uvrede, umišljenu veličinu, očito nego patološki egomanijak, nagovaranje na samoubojstvo. sve skupa to piše nekom korisniku logiranom na njegov portal, javno, što daje dodatnu težinu.

Ti misliš da je vrijeđanje mišljenje, zašto je onda kazneno djelo?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by Sora 6/12/2017, 18:09

Mislite ugasiti Reuters 
Radi glupana i izdajica tipa Holjevac Marcel? 

Pa nije jedini INDEX . 
 IMA  IH PUNO ..sunny

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by debotoijusto 6/12/2017, 18:10

kaja wrote:
debotoijusto wrote:kad narastem budem matija

pa nije to problem, imaš firmu? eto čije mišljenje ti se ne sviđa ti mu se zaprijeti smrću, izgovori mu niz psovki ; neoprani šljamu, govno, jebaču djece itd. i baci ga van iz firme.
to matija radi, ima portal a  neistomišljenicima se prijeti smrću, banira ih i vrijeđa.
tako da nije to penjanje na mont everest , samo moraš biti bez samokontrole, glup i bezobrazan

prijeti smrcu ? psuje ?

ne znam nikoga tko radio za index , ne mogu komentirat kako se on ponasa pri timskom radu , vidim da ljudi pisu duze vrijeme a ne kao taxi cameo svaki dan druga njuska
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by Sora 6/12/2017, 18:10

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Img_2454

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by Sora 6/12/2017, 18:13

Cilj osnivanja HZHB je komadanje Bosne. 
Uz toga proizlazi sve .
I zlocini. 
I logori. i silovanja. 
I masovne egzekucije. 
   Drugih .
Muslimana u prvom redu . Ali i Hrvata.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by Sora 6/12/2017, 18:14

DUBRAD kokain dalje ustrajava na OPRAVDAVANJU ZLOCINACA I ZKOCINACKE PARADRŽAVNE JEDINICE HZHB 
NEK SE SKINU S KURCA HRVATIMA I HRBATICAMA. 
I NEK SI UZMU DOMA MARCELA .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by kaya 6/12/2017, 18:14

debotoijusto wrote:
kaja wrote:
debotoijusto wrote:kad narastem budem matija

pa nije to problem, imaš firmu? eto čije mišljenje ti se ne sviđa ti mu se zaprijeti smrću, izgovori mu niz psovki ; neoprani šljamu, govno, jebaču djece itd. i baci ga van iz firme.
to matija radi, ima portal a  neistomišljenicima se prijeti smrću, banira ih i vrijeđa.
tako da nije to penjanje na mont everest , samo moraš biti bez samokontrole, glup i bezobrazan

prijeti smrcu ? psuje ?

ne znam nikoga tko radio za index , ne mogu komentirat kako se on ponasa pri timskom radu , vidim da ljudi pisu duze vrijeme a ne kao taxi cameo svaki dan druga njuska

"za tebe imam puno bolji plan od tužbe, uživaj"..nakon prijetnje korisniku na PP

da, ovo je prijetnja.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by debotoijusto 6/12/2017, 18:14

Sora wrote:Cilj osnivanja HZHB je komadanje Bosne. 
Uz toga proizlazi sve .
I zlocini. 
I logori. i silovanja. 
I masovne egzekucije. 
   Drugih .
Muslimana u prvom redu . Ali i Hrvata.

nije istina , kriv je matija babic  :cro
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by kaya 6/12/2017, 18:15

Sora wrote:DUBRAD kokain dalje ustrajava na OPRAVDAVANJU ZLOCINACA I ZKOCINACKE PARADRŽAVNE JEDINICE HZHB 
NEK SE SKINU S KURCA HRVATIMA I HRBATICAMA. 
I NEK SI UZMU DOMA MARCELA .

dobro sore ne opravdava nitko zločine a niti je tema stavovi babića.
pišemo o tome da se prijeti i vrijeđa, kao vlasnik foruma.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by Sora 6/12/2017, 18:18

Pa nemoj molim te debo 
Nismo u vrticu niti u vrapcu 
Meni je kad ovdje dođem nejasno gdje su ovi ljudi tipa Marcela ili ovih drugih ovdje idiota neupućenih u bilo sto osim u poskok.info ..
Gdje su bili kad je big dijelio pamet. 
Pizda mu materina
Pa ne mozete vise ..lagati. Dosli ste do kraja. Do zida . 
Dalje  je ludilo i nebuloza

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by Sora 6/12/2017, 18:20

Pinochet wrote:pa malo jest agresivan, ali jebiga, ipak je on vlaškog porijekla nemožeš vlašku krv i dinasku glavu promjeniti. većina vlaja u RH su nacional socijalisti(nacionalisti nakačeni na državnu sisu) pa svatko tko ih kritizira, oni isto vrijeđaju, prijete, itd.

pa onda se nađe drugi vlaj i normalno da razgovaraju uvredama i prijetnjama
 A ti kumrk nisi u toku s novim trendom
mediji su vazniji nego ikada 
Babic i svi ostali portali imaju pravo na svoj Posao i imaju pravo zivjeti od njega 
Tercijarne djelatnosti su danas  primarne , zahvaljujuci internetu .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by debotoijusto 6/12/2017, 18:20

kaja wrote:
debotoijusto wrote:
kaja wrote:
debotoijusto wrote:kad narastem budem matija

pa nije to problem, imaš firmu? eto čije mišljenje ti se ne sviđa ti mu se zaprijeti smrću, izgovori mu niz psovki ; neoprani šljamu, govno, jebaču djece itd. i baci ga van iz firme.
to matija radi, ima portal a  neistomišljenicima se prijeti smrću, banira ih i vrijeđa.
tako da nije to penjanje na mont everest , samo moraš biti bez samokontrole, glup i bezobrazan

prijeti smrcu ? psuje ?

ne znam nikoga tko radio za index , ne mogu komentirat kako se on ponasa pri timskom radu , vidim da ljudi pisu duze vrijeme a ne kao taxi cameo svaki dan druga njuska

"za tebe imam puno bolji plan od tužbe, uživaj"..nakon prijetnje korisniku na PP

da, ovo je prijetnja.

ovako izvadjeno iz konteksta ne mogu komentirat 
mozda mu nudio pisacu masinu olimpija da radi cucnjeve ? ili jednostavno ignororat kao bolje od tuzbe  ?

nebitno , da neki tuljan desnicar to radi nasli bi stotine opravdanja i veselo hihotali , to ja zovem licemjerje , kolegice
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Najljepši statusi matije babića - Page 2 Empty Re: Najljepši statusi matije babića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum