ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni - Page 3 Empty Re: Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni

Post by RayMabus 3/12/2017, 18:39

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:
nemoj biti previse siguran..pogotovo kad su u pitanju cisti Kozojebi..
I ISIS je bio okruzen sa svih strana u sustini,pa je 6 godina yebo mater svima na tom podrucju...tako da,opreza malo ne skodi.. :cleanteeth

To je puno veći prostor koji se ne može u potpunosti kontrolirati i puno veća blizina saveznika uz puno veću podršku lokalnog arapskog stanovništva nego je to uopće moguće u BiH koja je prožeta teško prohodnim terenom.
I da, siguran sam koliko je to uopće razumno. Makar od viška opreza glava ne boli, ako se oprez ne pretvori u pretjerano oklijevanje pa i kukavičluk.
Cijeli dan čitam istu priču 

Prvo i osnovno njima netrebaju stotine tisuća tih nego manji broj a to je lako dovest i stacionirati u bih 

Trebaju im zbog dva razloga 

Da mogu klati kršćane i plašiti ih a onda će Bošnje reč da nisu baš oni nego eto ti Arapi, Afganistanci ili šta ti ga ja znam

Drugo Da ih mogu slati u napade jer su to vjerski fanatici te da tako same Bošnje imaju manje žrtava a mi više u borbi 

O tim stvarima san već priča i fino rekao šta mi tamo moramo imati u rovovima 

Zove se mini gantling 6000 metaka u minuti

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Minigun

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni - Page 3 Empty Re: Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni

Post by danni1 3/12/2017, 19:32

pismejker wrote:Ne ide na dobro.. :cleanteeth
Nikad nije ni išlo...ko ga jebe, navikli smo.

_________________
Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni - Page 3 Empty Re: Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni

Post by Guest 3/12/2017, 19:59

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:
nemoj biti previse siguran..pogotovo kad su u pitanju cisti Kozojebi..
I ISIS je bio okruzen sa svih strana u sustini,pa je 6 godina yebo mater svima na tom podrucju...tako da,opreza malo ne skodi.. :cleanteeth

To je puno veći prostor koji se ne može u potpunosti kontrolirati i puno veća blizina saveznika uz puno veću podršku lokalnog arapskog stanovništva nego je to uopće moguće u BiH koja je prožeta teško prohodnim terenom.
I da, siguran sam koliko je to uopće razumno. Makar od viška opreza glava ne boli, ako se oprez ne pretvori u pretjerano oklijevanje pa i kukavičluk.
samo primjer,,,700 Mudžahedina je tijekom rata zadavalo glavobolje i srpskoj i hrvatskoj strani na podrucju cijele Bosnije..i to su imali minimalnu logistiku...poderali su i srbe i Hrvate,na koje su naisli,vise vodeci gerilskom taktikom,nego direktnim konfliktima,a Bosnija im je bas ono po mjeri..u pustinji se znaju sakriti,u sumama bosnije ih neces naci..

Kukavicluk..pa vec je izdefinitran,kako je danas netko mudro rekao..tarapana se po srbima koji nemaju zaledjinu i radi kojih nitko nece vratiti samar,no ne vidim da se ide na  i kritikovanje Mošnjaka,koji su za 10 godina protjerali oko 500 000 Hrvata..Nitko im ne smije niti pisnuti..
Koli je nes bila kreknula,ali se krek,vrlo brzo utisao..i opet tisina...a Muje rade kako njima pase.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni - Page 3 Empty Re: Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni

Post by Guest 4/12/2017, 00:06

mutava baštarda wrote:
Fénix wrote:Hrvati su bespotrebno odbacili grb Kotromanovića, a to je velika greška jer u tom slučaju dolazi do situacije gdje dva suprotna svijeta svojataju isto, a povijest je jasna čije je to zapravo. Niti su se ostale hrvatske regije odrekle svojih grbova koje danas stoje na zastavi i grbu HR, a ovi nekako jesu.
znaš li da je bivši ministar obrane iz te loze?
Razmišljao sam o tome, ali ne znam ima li veze s njima. Ja sam zapravo pogriješio, jer nije Kotromanović već Kotromanić, često me ponese pa Kotromaniće nazivam Kotromanovićima. No na forumu Herceg Bosne sam vidio jednu temu o Kotromanovićima.

Spoiler:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni - Page 3 Empty Re: Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni

Post by Leviathan2 4/12/2017, 00:11

pismejker wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:
nemoj biti previse siguran..pogotovo kad su u pitanju cisti Kozojebi..
I ISIS je bio okruzen sa svih strana u sustini,pa je 6 godina yebo mater svima na tom podrucju...tako da,opreza malo ne skodi.. :cleanteeth

To je puno veći prostor koji se ne može u potpunosti kontrolirati i puno veća blizina saveznika uz puno veću podršku lokalnog arapskog stanovništva nego je to uopće moguće u BiH koja je prožeta teško prohodnim terenom.
I da, siguran sam koliko je to uopće razumno. Makar od viška opreza glava ne boli, ako se oprez ne pretvori u pretjerano oklijevanje pa i kukavičluk.
samo primjer,,,700 Mudžahedina je tijekom rata zadavalo glavobolje i srpskoj i hrvatskoj strani na podrucju cijele Bosnije..i to su imali minimalnu logistiku...poderali su i srbe i Hrvate,na koje su naisli,vise vodeci gerilskom taktikom,nego direktnim konfliktima,a Bosnija im je bas ono po mjeri..u pustinji se znaju sakriti,u sumama bosnije ih neces naci..

Kukavicluk..pa vec je izdefinitran,kako je danas netko mudro rekao..tarapana se po srbima koji nemaju zaledjinu i radi kojih nitko nece vratiti samar,no ne vidim da se ide na  i kritikovanje Mošnjaka,koji su za 10 godina protjerali oko 500 000 Hrvata..Nitko im ne smije niti pisnuti..
Koli je nes bila kreknula,ali se krek,vrlo brzo utisao..i opet tisina...a Muje rade kako njima pase.. :cleanteeth
dis nasao 700 ebate, pa na kraju rata ih je bilo ostalo u bosni vise od 20 000

_________________
Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni - Page 3 Empty Re: Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni

Post by Leviathan2 4/12/2017, 00:14

i mudzehedini su izvikani, trebas vidjet kad ih se poklopi kako skice, 
uglavnom su isli na onu taktiku kao i sada u siriji, arlaukanje i njih hrpa u napad pa ko stigne do protivnika stigne
uglavnom gubici su im bili nesrazmjerni osvojenom

_________________
Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni - Page 3 Empty Re: Zapaljene hrvatske zastave u srednjoj Bosni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum