ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povijest pišu pobjednici

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Povijest pišu pobjednici

Post by Trinity 2/12/2017, 22:13

Znamo dobro da povijest pišu pobjednici, a Hrvati su pobjednici jugoslavenskih ratova i nećemo dozvoliti nikome drugome da piše našu povijest, nikakvim lažnim sudovima, masonima, ljudima-gušterima i bankarima. Kao pobjednici, proglašavamo povijest onakvu kako je naša državna televizija cijelo vrijeme izvještavala, a ona glasi:


Hrvatska je najveća i najljepša zemlja na planetu, tko vam kaže drukčije - taj je neprijatelj Hrvatske i svega hrvatskoga. Hrvatska je najbogatija i ima najbolje domoljube na vlasti.


Hrvatska uloga u ratu u BiH bila je isključivo za dobrobit svih naroda i obranu cjelovite BiH. S tim ciljem osnovana je i Hrvatska Republika Herceg Bosna koju su vodili najveći hrvatski domoljubi. Kao i u svakom ratu, dogodili su se neki sitni incidenti, ali ništa za što bi zapovjednici i republički vođe mogli znati. Republika Hrvatska je, budući da je poznata po svom jakom i neovisnom pravosudnom sustavu, procesuirala prave zločince.




I onda, što će nam neki kvazi-međunarodni sud za ratne zločine? Međunarodni sud u Haagu osnovali su Nizozemci u dosluhu s drugim bjelosvjetskim hohštaplerima, Srbima i muslimanima, kako bi prišili našim generalima nekakvu izmišljenu krivnju za tobožnju zapovjednu odgovornost. Hrvatska je u to uvučena protiv svoje volje i nikada nije pristalasurađivati s takvim hohštaplerima. Međutim, hrvatske izdajice, Jude, poput Mesića i Pusićke, krivi su za izručenje naših generala i drugih mučenika tom vraškom sudu, nikako domoljubi poput HDZ-ovaca Šeksa, Sanadera, Brkića i Plenkovića.


Haaški sud je farsa, smišljena s ciljem osuđivanja Hrvatske i Hrvata, bacanja ljage na naš narod. Svi svjetski mediji izvještavaju kako je hercegbosanskoj šestorici izrečena nepravedna presuda. Tako BBC piše: "Ratni heroj, nepravedno osumnjičen za zločine, popio otrov kako bi sprao ljagu s Herceg Bosne". CNN je još emotivnije primio ovu tešku vijest: "Praljak je ispio žuč hrvatske izdaje iz svjetske kuhinje". Washington Post piše da se "i UN slaže kako je šarlatanski sud pretjerao i da su Hrvati potpuno u pravu".


Eto, vidite. Pobjednici pišu povijest i istina je onakva kakva mi želimo da bude. Svatko tko kaže drukčije, znajte da to govori zato što je Jugosloven, četnik, balija, jugonostalgičar i mrzi sve što je hrvatsko, a znate da takvima treba j... majku jer nisu zaslužili živjeti u Lijepoj našoj koju mrze i ne žele joj dobro dok blate naše svetinje i šire mržnju. Ne trebaju nam.


http:
//liberal.hr/clanak.php?id=1374
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Regoč 2/12/2017, 22:17

Triny, zar si i ti četnikuša?

_________________
Povijest pišu pobjednici Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Trinity 2/12/2017, 22:20

Regoč wrote:Triny, zar si i ti četnikuša?
Tko je četnikuša?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Guest 2/12/2017, 22:21

haška presuda je sranje, članak je sranje, je doživit će vas tko ozbiljno, kada idući put napišete da želite "niže poreze" nakon ovakvih članaka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Trinity 2/12/2017, 22:22

Povrijeđeni osjećaji?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Guest 2/12/2017, 22:23

nisu, samo ti govorim da vas nakon ovakvih pizdarija sa liberala i indexa, da vas nitko neće doživljavati ozbiljno, kada napišete da želite niže poreze .

pa će tebi povrijediti novčanik, ovakvi članci idu u korist čardaku i HDZu i socijalizmu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by darth_vader 2/12/2017, 22:25

Opet neka liberalna pickica sere...deregulirajmo radije pravosude pa nek svak uzima sam pravdu u ruke kako mu pase...jedino ispravno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by RayMabus 2/12/2017, 22:36

To su balkanski liberali, bave se i ustašama, četnicima, partizanima i balijama
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by debotoijusto 2/12/2017, 22:41

dobar tekst
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by kic 2/12/2017, 22:49


kao da ga je osnovnoskolac pisao, Nakic se u sve petlja a ni o cem nema blage..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by RayMabus 2/12/2017, 22:50

Pinochet wrote:nisu, samo ti govorim da vas nakon ovakvih pizdarija sa liberala i indexa, da vas nitko neće doživljavati ozbiljno, kada napišete da želite niže poreze .

pa će tebi povrijediti novčanik, ovakvi članci idu u korist čardaku i HDZu i socijalizmu
Tebi je netko davno treba šapnuti da nemožeš biti nacionalista i liberal jer je to nespojivo 

Balkanski liberali jebu mater ustašama, četnicima, partizanima i balijama ali partizanima najmanje jer su stvorili zajedničko jugoslavensko tržište no opet bili su socijalisti tako da i po njima treba pljucat, socijalističko smeće
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Guest 2/12/2017, 22:56

nisam liberal, moja ideologija je Pinochetov čile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by RayMabus 2/12/2017, 23:03

Pinochet wrote:nisam liberal, moja ideologija je Pinochetov čile
I bolje 

Liberalni program je toliko savršen da... 

Imaš sto ljudi i tko je najsposobniji taj ide dalje 

Mislim se pa nisam ja baš najsposobniji, bio bi glup da to prihvatim tj potpišem sebi smrtnu presudu.... bolje biti nacional socijalista, rasista i li vjerski fanatik po potrebi ali u svakom slučaju ono di mogu onog što brže trči pokopati dva metra ispod zemlje jer tada sam ja najbrži a to je puno bolje od liberalizma gdje nisam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Leviathan2 2/12/2017, 23:05

hm, logi slobodnjak
polako prelazi na tamnu stranu
dobro dobro

_________________
Povijest pišu pobjednici Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Guest 2/12/2017, 23:06

kic wrote:
kao da ga je osnovnoskolac pisao, Nakic se u sve petlja a ni o  cem nema blage..

konačno si ga prokužio cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Leviathan2 2/12/2017, 23:06

Pinochet wrote:nisam liberal, moja ideologija je Pinochetov čile
pinocetov chile je isto zakurac
plemenski teritorij
nula regulacije
nula poreza
postivanje 5 pravila i to je to

_________________
Povijest pišu pobjednici Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by RayMabus 2/12/2017, 23:14

Leviathan2 wrote:hm, logi slobodnjak
polako prelazi na tamnu stranu
dobro dobro
Možda ali ako bolje proanaliziraš otkriti ćeš zdrav razum protiv gluposti jer ćeš shvatit da nisi onaj najsposobniji i da liberalizmom ustvari radiš protiv sebe šta je odlika glupih ljudi 

Samo podižem razinu inteligencije na ovoj planeti i to je sve
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Guest 2/12/2017, 23:15

RayMabus wrote:
Pinochet wrote:nisam liberal, moja ideologija je Pinochetov čile
I bolje 

Liberalni program je toliko savršen da... 

Imaš sto ljudi i tko je najsposobniji taj ide dalje 

Mislim se pa nisam ja baš najsposobniji, bio bi glup da to prihvatim tj potpišem sebi smrtnu presudu.... bolje biti nacional socijalista, rasista i li vjerski fanatik po potrebi ali u svakom slučaju ono di mogu onog što brže trči pokopati dva metra ispod zemlje jer tada sam ja najbrži a to je puno bolje od liberalizma gdje nisam

ja sam za neoliberalni fašizam. dakle diktatura kapitalizma. nema u mojoj državi niti čardaka, ali niti boljševika, yugoslovena, niti uvoznih arapa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by danni1 2/12/2017, 23:20

Pa normalno da pobjednici pišu povijest i da određuju što je zločin.

Atomske bombe po Japanu nisu zločin. Spaljivanje i rušenje njemačkig gradova nisu zločin mada su za cilj imali isključivo civile nikakvih vojnih ciljeva tamo nije bilo, pokoljšvaba poslije rata od strane rusa i amera također nije zločin mada ih je pobijeno više nego u ratu i to znatno više.

Nema zločina ...mater im jebem antifašističku.

_________________
Povijest pišu pobjednici Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Regoč 2/12/2017, 23:21

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:
Pinochet wrote:nisam liberal, moja ideologija je Pinochetov čile
I bolje 

Liberalni program je toliko savršen da... 

Imaš sto ljudi i tko je najsposobniji taj ide dalje 

Mislim se pa nisam ja baš najsposobniji, bio bi glup da to prihvatim tj potpišem sebi smrtnu presudu.... bolje biti nacional socijalista, rasista i li vjerski fanatik po potrebi ali u svakom slučaju ono di mogu onog što brže trči pokopati dva metra ispod zemlje jer tada sam ja najbrži a to je puno bolje od liberalizma gdje nisam

ja sam za neoliberalni fašizam. dakle diktatura kapitalizma. nema u mojoj državi niti čardaka, ali niti boljševika, yugoslovena, niti uvoznih arapa
Nacional-liberal.

_________________
Povijest pišu pobjednici Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Povijest pišu pobjednici Empty Re: Povijest pišu pobjednici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum