ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by vuksadinare 2/12/2017, 03:35

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-bih-ne-vlada-mir-nego-primirje/1010843.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by vuksadinare 2/12/2017, 03:48

ma je'l da?....sto si mislio da plesu zajedno kozaracko i dalje...nema glupljih i naivnijih ljevicara od hrvatskih ali doslovno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by Ringo10 2/12/2017, 04:04

vuksadinare wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-bih-ne-vlada-mir-nego-primirje/1010843.aspx
Dobro jutro, Kolumbo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by Ringo10 2/12/2017, 04:06

vuksadinare wrote:ma je'l da?....sto si mislio da plesu zajedno kozaracko i dalje...nema glupljih i naivnijih ljevicara od hrvatskih ali doslovno..
A Dodik je jedno dobro rekao, Haški sud se deklarirao kao faktor pomirenja a u stavrnosti je bio najgorí generator nepomirenja u BiH. I ono malo što bi lokalne zajednice uradile ili postigle u cilju normalizacije, Haški sud je redovno razjebavao svojim takozvanim suđenjima i presudama.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by vuksadinare 2/12/2017, 04:07

...ovi nasi ljevicari bi svakom pusili...a i dio kvazidesnicara...pa sto ste toliki mazohisti jebote...sto vam susjed ne plati pice pa ceznete da vam srbo,mujo plate.. da vas na veceru pozovu..sto toliko patite za tim..dobro je rekao hebrang kakav god bio...'neki bi se i za rostilj prodali'...gladusi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by vuksadinare 2/12/2017, 04:16

...nije ni cudo da je hrvata bilo najvise poturcenih za vrijeme osmanlijskog carstva...da ih se za vrijeme juge najvise ili medju onim koji su se najvise izjasnjavali jugoslavenima...'vjeru za veceru'...jedan poznati srbin...jos za vrijeme juge je pricao kad je vodio goste na splavove...da nitko kao hrvati su se davali u jelu i picu...sto dovoljno govori...ajd da nismo imali pa bi covjek rekao..nego pohlepa...jos...jos...i onda se cudimo sto su neki kupljeni od srba,muja,amera,brisela
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by Ringo10 2/12/2017, 04:28

vuksadinare wrote:...nije ni cudo da je hrvata bilo najvise poturcenih za vrijeme osmanlijskog carstva...da ih se za vrijeme juge najvise ili medju onim koji su se najvise izjasnjavali jugoslavenima...'vjeru za veceru'...jedan poznati srbin...jos za vrijeme juge je pricao kad je vodio goste na splavove...da nitko kao hrvati su se davali u jelu i picu...sto dovoljno govori...ajd da nismo imali pa bi covjek rekao..nego pohlepa...jos...jos...i onda se cudimo sto su neki kupljeni od srba,muja,amera,brisela
Ne vjerujem da su se Hrvati najviše tako izjašnjavali. Bar ja ne znam.

Ni da ih se najviše poturčilo. Recimo u Sandžaku su se masovno turčili ali sigurno nisu bili Hrvati nego Srbi.  

Ne treba nam taj nihilizam. Nije svijet propao i stvari se jedino mogu pogoršati za nas ako mi to dopustimo. Treba nešto i od Srba naučiti. NA primjer kako raditi po svome i ne jebati ni jedan posto šta serenda BAkir i SDA a šta serenda bagra iz MZ zajedno sa onim majmunom od Visokog Predstavnika ili zapadni mediji. 

Glupo je sad jebavati muslimanima sve po pisku, ili ponavljati kako su Srbi jedini agresori na BiH jer to vode ne pije.  I ne znam odakle nama ideja da će proći priča kako su Srbi u BiH agresori a da ćemo mi proći kao osloboditelji i branitelji kad je očigledno da nam se sve obija o glavu i da se i Sarajevo i Zapad upinju da i nas stave u isti koš sa Srbijom sa svim posljedicama koje sad gledamo.

Bolje da smo držali tezu o građanskom ratu u BiH u kojem su svima pomagale zainteresirane zemlje štio je normalna stvar. Ovako smo galamom o srpskoj agresiji na BiH dali i motiv i argumente da se to primijeni i na nas. 

Sad je kasno kukati, nego treba osmisliti kako dalje. A najprije obeshrabriti i neutralizirati razne Komšiće ili Budimire i slične  u njihovim kvislinškim namjerama i rabotama. I tu ići bez milosti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by vuksadinare 2/12/2017, 04:36

....nije to problem...treba se najprije rijesiti one...'ne okreci i drugi obraz kad popijes prvi samar'...toga se treba rjesiti...ne treba slusati 'moraliste' sa zapada i njihove janjicare ovdje...jer njih boli kurac za nas pa da budemo ne znam najveci promicatelji zapadnih vrijednosti...kod njih igra ona imas ili nemas..ako imas mos im jebat i mater ali imas...ako nemas da si im rodjeni brat poslat ce te u t.p.m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by Ringo10 2/12/2017, 04:39

vuksadinare wrote:....nije to problem...treba se najprije rijesiti one...'ne okreci i drugi obraz kad popijes prvi samar'...toga se treba rjesiti...ne treba slusati 'moraliste' sa zapada i njihove janjicare ovdje...jer njih boli kurac za nas pa da budemo ne znam najveci promicatelji zapadnih vrijednosti...kod njih igra ona imas ili nemas..ako imas mos im jebat i mater ali imas...ako nemas da si im rodjeni brat poslat ce te u t.p.m
TAko je brate. Mi naš kršćanski odgoj i moral možemo poštivati u našim obiteljima i lokalnim zajednicama.

Ali u politici, pogotovo međunarodnoj i u odnosima sa hijenama sa kojima imamo posla, to je čista ludost i samoubojstvo.

A zapadnih vrijednosti ima raznih. Nije Zapad posato bogat i utjecajan samo zahvaljujući humanizmu i demokratičnosti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by vuksadinare 2/12/2017, 04:42

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:....nije to problem...treba se najprije rijesiti one...'ne okreci i drugi obraz kad popijes prvi samar'...toga se treba rjesiti...ne treba slusati 'moraliste' sa zapada i njihove janjicare ovdje...jer njih boli kurac za nas pa da budemo ne znam najveci promicatelji zapadnih vrijednosti...kod njih igra ona imas ili nemas..ako imas mos im jebat i mater ali imas...ako nemas da si im rodjeni brat poslat ce te u t.p.m
TAko je brate. Mi naš kršćanski odgoj i moral možemo poštivati u našim obiteljima i lokalnim zajednicama.

Ali u politici, pogotovo međunarodnoj i u odnosima sa hijenama sa kojima imamo posla, to je čista ludost i samoubojstvo.

A zapadnih vrijednosti ima raznih. Nije Zapad psoato bogat i utjecajan samo zahvaljujući humanizmu i demokratičnosti.
...i prestat birat supke sa otoka...zagreba...istre...i takvih destinacija..nema to krvi u sebi..vatre...ne kazem da su losi ljudi...nego ono njaka njaka...'ja nis ne znam ja sam strumfe prodajem'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by Ringo10 2/12/2017, 04:48

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:....nije to problem...treba se najprije rijesiti one...'ne okreci i drugi obraz kad popijes prvi samar'...toga se treba rjesiti...ne treba slusati 'moraliste' sa zapada i njihove janjicare ovdje...jer njih boli kurac za nas pa da budemo ne znam najveci promicatelji zapadnih vrijednosti...kod njih igra ona imas ili nemas..ako imas mos im jebat i mater ali imas...ako nemas da si im rodjeni brat poslat ce te u t.p.m
TAko je brate. Mi naš kršćanski odgoj i moral možemo poštivati u našim obiteljima i lokalnim zajednicama.

Ali u politici, pogotovo međunarodnoj i u odnosima sa hijenama sa kojima imamo posla, to je čista ludost i samoubojstvo.

A zapadnih vrijednosti ima raznih. Nije Zapad psoato bogat i utjecajan samo zahvaljujući humanizmu i demokratičnosti.
...i prestat birat supke sa otoka...zagreba...istre...i takvih destinacija..nema to krvi u sebi..vatre...ne kazem da su losi ljudi...nego ono njaka njaka...'ja nis ne znam ja sam strumfe prodajem'
MA treba neke stvari i od Srba pokupiti, opet kažem. Eto spominju se Arapi kako kupuju zemlju za dobre pare.

JA sam prošle godien pričao sa Srbima iz RSa. Mogu ti reći da oni pričaju kako će see oragnizirati akcija u RSu jebavanja matere mile svakom Srbinu koji unutar RSa proda zemlju nekom Arapu bez obzira na to koliko se pare u pitanjuz.

E sad ne znam hoće li Srbi u tome istrajati ali nije loša ideja i za naše. Treba prvo naše ljude pritisnuti u nekim stvarima pa tek onda se nečemu nadati. Jer mnogi naši bi za pare mater rođenu stavili na EBAY.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by vuksadinare 2/12/2017, 05:51

ma meni nisu cak problem ni ti koji prodaju mozda ih nuzda tjera pa ne gledaju kupce vec samo prodaj...evo ja bi se rjesio debota...to su ti tipovi koji se kupe za rostilj sto bi rekao u zargonu..ako ga srbo pocasti ili turcin ili englez...on ce ga gledat kao najveceg prijatelja...brata...ni ne sluteci da oni to vecinom rade da iskoriste naivce za svoje ciljeve..osjete tko je nacionalno mekan..pa ga obradjuju...onda kad ga trebaju roknut..takvi cvile tipa...pa zasto brate..frende...pa jecas se kako si nas pozvao na rostilj i veselio se..a ovaj mu odgovara sa cigarom u ustima i dok puni pistolj...jesam veselio sam se ali kako cu sutra tebe ujku zarostiljati...da te smeksam...da mi dodjes ko ovca pred klanje...ovaj onda placuci..nisam ja ujko...ja sam anacional ja ne gledam nacionalnost...a ovaj opet...jese jesi ujko si genetski ne vredi ti da sad places i molis..onda ovakvi kao deboto i slicni...kako sam ujko ako mu je tito drag...a opet ovaj...ma i tito je ujko svi ste vi ujaci pa zato morate na kamaru da ne radite druge ujace
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by Guest 2/12/2017, 08:09

U ljubavi nije sve.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by prckov 2/12/2017, 09:22

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:....nije to problem...treba se najprije rijesiti one...'ne okreci i drugi obraz kad popijes prvi samar'...toga se treba rjesiti...ne treba slusati 'moraliste' sa zapada i njihove janjicare ovdje...jer njih boli kurac za nas pa da budemo ne znam najveci promicatelji zapadnih vrijednosti...kod njih igra ona imas ili nemas..ako imas mos im jebat i mater ali imas...ako nemas da si im rodjeni brat poslat ce te u t.p.m
TAko je brate. Mi naš kršćanski odgoj i moral možemo poštivati u našim obiteljima i lokalnim zajednicama.

Ali u politici, pogotovo međunarodnoj i u odnosima sa hijenama sa kojima imamo posla, to je čista ludost i samoubojstvo.

A zapadnih vrijednosti ima raznih. Nije Zapad posato bogat i utjecajan samo zahvaljujući humanizmu i demokratičnosti.
 ne treba zaboravit da ova presuda dolazi u vrijeme kad ljevica gubi na snazi i u EU i u americi
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole Empty Re: Kad se ljevicar cudi ko pura drek!U jebote oni u BiH se stvarno ne vole

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum