ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by Kermit 28/11/2017, 11:50

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-odradio-najtezi-razgovor-premijer-zadovoljan-nakon-susreta-s-orbanom-madari-ce-nam-pomocu-pri-otkupa-dionica-ine/6790902/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by Kermit 28/11/2017, 11:50

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  2017-11-28-PHOTO-00000748
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by gargamel0101 28/11/2017, 11:53

Hibridno tabanje. cheers
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by vuksadinare 28/11/2017, 17:43

koliko mi se cini on je tukao zokija i vrdoljaka..plenki je premijer godinu dana a glavna sora je bila prije 2,3 godine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by vuksadinare 28/11/2017, 17:44

b.t.w tuzbe u svezi ine podigli su zoki i vrdoljak...ne volim plenkija ali on sa tim sukobom oko ine nema veze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by debotoijusto 28/11/2017, 18:12

jebem ga tulava , ovo kao da ides krajem 70-ih ponovo otkupit sve ugljenokope
ne mogu vjerovati da nas ovaj prevarant sto misli da je madjar a stvarno rom prevede zedne preko vode zbog neukosti gradjanstva i slabe krvne slike


Last edited by debotoijusto on 28/11/2017, 18:14; edited 1 time in total (Reason for editing : $%&/%/$( mater)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by Kermit 28/11/2017, 18:27

debotoijusto wrote:jebem ga tulava , ovo kao da ides krajem 70-ih ponovo otkupit sve ugljenokope
ne mogu vjerovati da nas ovaj prevarant sto misli da je madjar a stvarno rom prevede zedne preko vode zbog neukosti gradjanstva i slabe krvne slike
Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Orban_Viktor_Portrait
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by Kermit 28/11/2017, 18:36

kofein wrote:Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Bivsi_Srbi_Madjari_o
heheh dobar

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Hrvatska_jezicka_bespuca_o

ili

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Gradiscanski_Hrvati_su_Srbi_o
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by Guest 28/11/2017, 18:38

debotoijusto wrote:jebem ga tulava , ovo kao da ides krajem 70-ih ponovo otkupit sve ugljenokope
ne mogu vjerovati da nas ovaj prevarant sto misli da je madjar a stvarno rom prevede zedne preko vode zbog neukosti gradjanstva i slabe krvne slike

:D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by Guest 28/11/2017, 18:46

Hrvati i Mađari su se dogovorili, iako Orban igra pomalo ciganski, sve u svemu dobro je.  Oni Debotovi onomad posvađaše vjekovne susjede zbog nezvanih gostiju, ali eto Kolinda je izvukla fleke, Plenki dogovorio frizuru i sve 5.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by debotoijusto 28/11/2017, 19:15

kofein wrote:Hrvati i Mađari su se dogovorili, iako Orban igra pomalo ciganski, sve u svemu dobro je.  Oni Debotovi onomad posvađaše vjekovne susjede zbog nezvanih gostiju, ali eto Kolinda je izvukla fleke, Plenki dogovorio frizuru i sve 5.

koji moji ? oni sto mi dadose ime kolega ili oni gdje sam zavrsio visoke vojne skole JNA ? mozda oni gdje obnasam visoke gradske duznosti ZG , sabor u malome ?

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Mikulic%20skj222
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao  Empty Re: Premijer Orban: Plenki sada ću ti oprostiti što sam te tukao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum