ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Guest 26/11/2017, 10:07

Jutarnji list 25. 11. 2017. 19:25

HRVATSKA U ŠOKU! HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, ŠEŠELJA, Arakana, Stanišića, Frenkija i SRBIJU OD ODGOVORNOSTI ZA RAT U BIH!Haški sud je u presudi Ratku Mladiću oslobodio Slobodana Miloševića i Beograd od odgovornosti za rat u Bosni i Hercegovini, piše zagrebački Jutarnji list dodajući da je to učinio tiho i ne objavljujući na velika zvona.
HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, 173728_milosevic-hag_f
HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, 173729_sloba-presuda-hag-foto-icty-org-printscreen-2222-ff_iffMilošević je imao neke veze s Karadžićem i Mladićem, ali prema mišljenju Haškog suda nedovoljno jake da bi se smatralo da je član udruženog zločinačkog pothvata u sklopu kojeg su počinjeni zločini u Bosni i Hercegovini. 
Iako je Mladić optužen da je "zločine počinio zajedno s Miloševićem i njegovim beogradskim saradnicima", sudije su u sredu čitajući sažetak presude izbacili lidera Srbije i Jugoslavije Slobodana Miloševića.


U samoj presudi navodi se da sudije nisu našle dokaze da bi Slobodan Milošević ili neko od njegovih beogradskih kolega bio saučesnik udruženog zločinačkog poduhvata od 1991. do kraja 1995. godine s ciljem proterivanja Hrvata i Bošnjaka, tadašnjih muslimana, s velikih delova BiH.



Tu vrlo važnu činjenicu Hag je sakrio u fusnoti broj 15357 na dnu 2090. stranice haške presude Mladiću: "Sudsko veće nalazi da je više osoba sudelovalo u udruženom zločinačkom poduhvatu, uključujući Radovana Karadžića, Momčila Krajišnika, Biljanu Plavšić, Nikolu Koljevića, Bogdana Subotića, Momčila Mandića i Miću Stanišića".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Guest 26/11/2017, 10:09

znaci, ništa !
zadnja šansa da neko medj. telo apostorfira srbiju vezano
za gradjanski rat na prostoru sfrj, ostala samo bolesno nadanje !
bolje to sto se šokirani nego " šlagirani !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by kaya 26/11/2017, 10:26

Ovo je djelo đavola :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Ringo10 26/11/2017, 10:30

Mene kurac zaboli što je Hrvatska u šoku. Meni je ovo znak i da će naša šestorka biti oslobođena i da će i Hrvatska time biti oslobođena od slične optužbe. Sve drugo bi bila perverzija. 

KAd bi Srbija bila osuđena za ZZP, onda bi bila i Hrvatska. A u tom slučaju Hrvati od osude Srbije nemaju ništa. JA ne znam kontate li vi to.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by kaya 26/11/2017, 10:39

Ja sam tako u šoku da evo ležim u pidžami.. ne mogu sebi doci
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by T. 26/11/2017, 10:49

Bogme ni ja...
Mislim da danas neću mi skidat pidžamu...
Ubilo me ovo...
Sreća da je vučina otputovao, tko zna što bi on uradio, sam sebi...

_________________
HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Guest 26/11/2017, 12:12

Netko bi trebao preuzeti Vuksadinare-ove  na skrb.  Pratim Kurir i Blic...

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, ALO_SRB_0603_01_1000x0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Serbinho-3 26/11/2017, 12:33

Hag nije rascistio Srebrenicu, rekla kazala, dok lik iz CIA kaze da je došlo do borbe , posle koje su ubacili sve u jame, ukljucujuci i Srbe.
Realno, veoma neozbiljno.



You mentioned the control and funding of the media, so it was true?

It is already known, some CIA agents were responsible for writing the official statements which the TV anchors read on the news. Of course the announcers knew nothing, they got it from their boss and he of his, who was our man. There was a task for everything, and through television we incited hatred, nationalism and pointed out the differences between the people.

The interviewer asks Baer what he can say about Srebrenica, which the has been standing as symbol of Serb evil. Baer replies:

Srebrenica is an exaggerated story and unfortunately many people are being manipulated. The number of victims is the same as the number of Serbs and others killed but Srebrenica is political marketing. My boss, who was formerly a US Senator, stressed repeatedly that some kind of scam would go down in Bosnia. A month before the alleged genocide in Srebrenica, he told me that the town would be headline news around the world and ordered us to call the media. When I asked why, he said you’ll see. The new Bosnian army got the order to attack homes and civilians. These were of course the citizens of Srebrenica. At the same moment, the Serbs attacked from the other side. Probably someone had paid to incite them!

Then who is guilty of the genocide in Srebrenica?

Srebrenica should be blamed on the Bosnians, the Serbs and the Americans – that is us! But in fact everything has been blamed on the Serbs. Unfortunately, many of the victims buried as Muslims were Serbs and other nationalities. A few years ago a friend of mine, a former CIA agent and now at the IMF, said that Srebrenica is the product of an agreement between the US government and the politicians in Bosnia. The town of Srebrenica was sacrificed to give America a motive to attack the Serbs for their alleged crimes, says Baer.

That was Bill Clinton's "red line".
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Guest 26/11/2017, 13:30

Ispada da su Srbi cijelo vrijeme bili u pravu.   Jebiga, ali nema nazad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by kic 26/11/2017, 13:31

kofein wrote:Ispada da su Srbi cijelo vrijeme bili u pravu.   Jebiga, ali nema nazad.

nije bilo sluha
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Ringo10 26/11/2017, 13:35

kofein wrote:Ispada da su Srbi cijelo vrijeme bili u pravu.   Jebiga, ali nema nazad.
Pa imajući u vidu ponašanje muslimanske politike prema Hrvatima u BiH i svo to iživljavanje uz pomoć međunarodne zajednice - čitaj Zapada - koji je za zvanični Zagreb božanstvo Amon Raa, ispada da su Srbi bili apsolutno u pravu kad su pravili Rep. Srpsku i nisu odstupali od toga ni za milimetar a da su Hrvati ispali najveći tupani i glupani kad su pristali na uništenje Herceg Bosne vjerujući budalasto naivno u obećanja Vašingtona i Brisla.


Last edited by Ringo10 on 26/11/2017, 13:36; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Guest 26/11/2017, 13:35

kic wrote:
kofein wrote:Ispada da su Srbi cijelo vrijeme bili u pravu.   Jebiga, ali nema nazad.

nije bilo sluha

Hahaha.     Kako se pojedinci grče u nakani da sa botoks istorijom uljepšavaju vlastitu  zapečenu savjest.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Guest 26/11/2017, 13:43

Ringo10 wrote:
kofein wrote:Ispada da su Srbi cijelo vrijeme bili u pravu.   Jebiga, ali nema nazad.
Pa imajući u vidu ponašanje muslimanske politike prema Hrvatima u BiH i svo to iživljavanje uz pomoć međunarodne zajednice - čitaj Zapada - koji je za zvanični Zagreb božanstvo Amon Raa, ispada da su Srbi bili apsolutno u pravu kad su pravili Rep. Srpsku i nisu odstupali od toga ni za milimetar a da su Hrvati ispali najveći tupani i glupani kad su pristali na uništenje Herceg Bosne vjerujući budalasto naivno u obećanja Vašingtona i Brisla.

Stoji sve što si napisao, ali ja kao poslovično nedorečen, mislio sam na zločine koje je banda počinila, pa sad pokušavaju na sve moguće načine peglati bore zla koje su se usjekle. Taktički,  bili su u pravu 100 posto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Serbinho-3 26/11/2017, 13:48

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Ringo10 26/11/2017, 14:03

kofein wrote:
Ringo10 wrote:
kofein wrote:Ispada da su Srbi cijelo vrijeme bili u pravu.   Jebiga, ali nema nazad.
Pa imajući u vidu ponašanje muslimanske politike prema Hrvatima u BiH i svo to iživljavanje uz pomoć međunarodne zajednice - čitaj Zapada - koji je za zvanični Zagreb božanstvo Amon Raa, ispada da su Srbi bili apsolutno u pravu kad su pravili Rep. Srpsku i nisu odstupali od toga ni za milimetar a da su Hrvati ispali najveći tupani i glupani kad su pristali na uništenje Herceg Bosne vjerujući budalasto naivno u obećanja Vašingtona i Brisla.

Stoji sve što si napisao, ali ja kao poslovično nedorečen, mislio sam na zločine koje je banda počinila, pa sad pokušavaju na sve moguće načine peglati bore zla koje su se usjekle. Taktički,  bili su u pravu 100 posto.
Sud u haagu je tobože bio zamišljen kao nekakvo istjerivanje pravde u cilju pomirenja a u stavri je još više doprinio mržnji i produbljivanju jaza među BiH narodima. Jer to nije bio sud nego politikantska inkvizicija koja je imala za cilj politički kastrirati i Hrvate i Srbe.

Kod Hrvata im je uspjelo a kod Srba nije. A što se tiče zločina i pranja, Srbima je bitno da imaju RS a sve ostalo zajedno sa zločinima i presudama je starteški nebitno.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA, Empty Re: HAG OSLOBODIO MILOŠEVIĆA,

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum