ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO

Go down

Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO Empty Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO

Post by Eroo Sat 25 Nov - 20:04

Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=11&dd=25&nav_category=167&nav_id=1329462
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO Empty Re: Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO

Post by Eroo Sat 25 Nov - 20:05

Svaka čast, Medo! :tu

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO Empty Re: Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO

Post by mutava baštarda Sat 25 Nov - 20:09

bio je u jednom selu u okolici slučaj da su psi lutalice napali dječaka, a jedan među njima( tornjak ili ovčar ne sićam se dobro ) , također lutalica ga je branio i poklao se s ostalim. mali je završio s lakšim ozljedama zahvaljujući psu koji je stao u njegovu obranu, a kada je ekipa došla potamaniti pse onda otac od malog nije dao da ubiu i ovčara koji mu je spasio dite...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO Empty Re: Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO

Post by Eroo Sat 25 Nov - 20:13

mutava baštarda wrote:bio je u jednom selu u okolici slučaj da su psi lutalice napali dječaka, a jedan među njima( tornjak ili ovčar ne sićam se dobro ) , također lutalica ga je branio i poklao se s ostalim. mali je završio s lakšim ozljedama zahvaljujući psu koji je stao u njegovu obranu, a kada je ekipa došla potamaniti pse onda otac od malog nije dao da ubiu i ovčara koji mu je spasio dite...
Moj pokojni ćaća je pripitomio psa lutalicu, koji je već bio skoro pa divlji.
Nosio mu je hranu u šumu i svaki put bliže našoj kući...
Bio mi je najbolji prijatelj. Samo što nije govorio, a i to je pokušavao kad sam tražio od njega... :)
Kad bi mu dao časopis čitati imitirao me je kao da čita. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO Empty Re: Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO

Post by mutava baštarda Sat 25 Nov - 20:16

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:bio je u jednom selu u okolici slučaj da su psi lutalice napali dječaka, a jedan među njima( tornjak ili ovčar ne sićam se dobro ) , također lutalica ga je branio i poklao se s ostalim. mali je završio s lakšim ozljedama zahvaljujući psu koji je stao u njegovu obranu, a kada je ekipa došla potamaniti pse onda otac od malog nije dao da ubiu i ovčara koji mu je spasio dite...
Moj pokojni ćaća je pripitomio psa lutalicu, koji je već bio skoro pa divlji.
Nosio mu je hranu u šumu i svaki put bliže našoj kući...
Bio mi je najbolji prijatelj. Samo što nije govorio, a i to je pokušavao kad sam tražio od njega... :)
nadam se da nije bio na lancu... evo ja sam danas šetao s klincima po planini i naletio na ovčare, malo se poigrali s klincima i svak' svojim putem...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO Empty Re: Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO

Post by Noor Sat 25 Nov - 20:44

Eroo wrote:Svaka čast, Medo! :tu
srce malo :x
sve znaju, sve razumiju...ni slovo nije potrebno reći
meni je čast da sam u njihovom čoporu prihvaćena kao posve ravnopravni član, kao Mowgli među vukovima u Knjizi o džungli :x

Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO Mowgli-And-Wolf-The-Jungle-Book-Wallpaper-420x280
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO Empty Re: Pas lutalica postao heroj: Spasao devojku od lopova VIDEO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum