ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki pred kapitulacijom!!!

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by epikur37 25/9/2015, 20:51

abraham wrote:Karamarko je Merkelicin cmarni ugrusak. Zalostan je izbor u rvata. Kuga ili kolera. Jedino sta je pohvalno je da se moze promijeniti. Neke nove snage nema niti ce biti tako da ce se sve nastaviti u jako laganom ritmu. Korak naprijed dva nazaj.

Kaj da velim, glasati opet neću. SDP mi je preliberalan svjetonazorski, HDZ jednostavno izdajnička stranka a s Karamarkom još bljak.

Tak da...nista, puno je zanimljivije pratiti europsku i svjetsku politiku nego ovaj seoski nogomet :)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by abraham 25/9/2015, 21:05

Ne daj Boze samo da vem se desi sta se desava po Europi da sve partije udju u neke jebene velike koalicije. Ubijenje demokracije. Definitivno.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by RayMabus 25/9/2015, 21:10

Zoki nije pred kapitualcijom ....ON JE KAPITULIRAO :


Hrvatski premijer Zoran Milanović večeras je u direktnom uključenju u dnevniku RTS-a izjavio kako Hrvatska želi normalne odnose sa Srbijom i da Srbi u Hrvatskoj od njega nemaju boljeg prijatelja.


http://www.klix.ba/vijesti/regija/milanovic-zelimo-normalne-odnose-sa-srbijom/150925108

Izwinjava se Srbiji , Wučiću i ekipi ....GOTOW JE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Guest 25/9/2015, 21:20

Ovakve prilike su najpoželjnije kako bi se pokazalo kako desničari brane nacionalne interese...Nisu Istru, Primorje, Dalmaciju i otoke, Slavoniju i ostale krajeve branili desničari ( ustaše ), nego ljevičari i hss-ovci u NOB-u...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Guest 25/9/2015, 21:22

abraham wrote:Ne daj Boze samo da vem se desi sta se desava po Europi da sve partije udju u neke jebene velike koalicije. Ubijenje demokracije. Definitivno.
Pa to se traži...Treba ljude toliko zabiti u blato, da sami traže da im se da rješenje...I dobit će ga...Konačno!...Samo novi svjetski poredak u kome će ljudi biti apsolutno potčinjeni, bit će spas za ljudsku civilizaciju.


Last edited by red wolf on 25/9/2015, 21:27; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Guest 25/9/2015, 21:26

I zato ćete kusati ovo što slijedi...Previše vas je...A vi, zadojeni religijama, baš ste dobar materijal...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by v_vlado 25/9/2015, 22:04

A ne.....zoki je žilaviji nego što ova govna desničarska,koja mrze i vlastite roditelje mogu i zamisliti,iako nisam njegov fan,po meni je premlitav za vođu...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Tony Soprano 25/9/2015, 22:29

Volonterka u Opatovcu: Večeras sam vidjela Ranka Ostojića kako plače

  • Opatovac, 25.09.2015., 16:32
  • Autor:   I.D.  

Volonterka Tajana Sisgoreo na Facebooku je objavila post u kojem je ispričala emotivno iskustvo s pomaganjem izbjeglicama.

 

 
Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 61140630-tajana-sisgoreo
Tajana Sisgoreo (Foto: Facebook)

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 61140630-tajana-sisgoreoZoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 61140629-izbjegliceZoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 61140631-opatovacZoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 61140649-izbjeglice-u-srbiji-foto-marko-mrkonjicpixsell

Tisuće izbjeglica svake noći pune Opatovac, a osim državnih službi pomažu im brojni volonteri. Među njima je Tajana Sisgoreo koja je na Facebooku objavila nekoliko redaka nabijenih emocijama koje ljudi proživljavaju u Opatovcu.

  • Ostojić: Mislim da je vrijeme da netko shvati da je Hrvatska obranjena

'Upravo svjedočim humanitarnoj krizi... najgore stanje koje sam do sada vidjela... možda su neki vidjeli i gore.. više nije ni bitno.. sve je isto sranje.. Kiša pada, kolona od 3 tisuće dolazi pješice, djeca su mokra do kože, a ima ih na tisuće, obitelji su se sve razdvojile.. Večeras sam vidjela Ranka Ostojića kako plače dok je još bio tu.. Večeras sam vidjela policajce kako plaču i mijenjaju djeci odjeću i postaju volonteri... Bili su divni, bili su ljudi.. Nema više registracije, nema ničega.. Nitko više ništa ne zna.. Ni do kada će trajati ni kako riješiti ista na terenu..
Svi lagano postajemo nesposobni.. i svi smo jednaki, svi postajemo ljudi kojima dolaze mokra dječica.. policajci, mi volonteri, Crveni križ (koji se nije pokazao ni malo dobar u logistici).. Danas sam se slomila kao malo dijete, jecala sam i tresla sam se jer više nisam mogla gledati tu mokru dječicu po najvećem pljusku kako dolaze... do kada??!? Kako se dogodilo da su nam ovi ljudi postali druga vrsta.. da je jedno europsko dijete došetalo boso čitava Europa bi plakala.. Kako smo se doveli kao ljudska vrsta do toga da nam ljudi iz druge kulture i strane zemlje postanu manje ljudi?!? Dođite u Opatovac, ali dođite navečer... i vidjet ćete pakao o kojem ni jedan novinar još nije pisao ili ga snimio', napisala je Tajana.
:rim
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Guest 25/9/2015, 22:31

Normalna ljudska reakcija na tragediju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by L'âme 25/9/2015, 22:34

abraham wrote:Karamarko je Merkelicin cmarni ugrusak. Zalostan je izbor u rvata. Kuga ili kolera. Jedino sta je pohvalno je da se moze promijeniti. Neke nove snage nema niti ce biti tako da ce se sve nastaviti u jako laganom ritmu. Korak naprijed dva nazaj.
jasno je da nam se ne smijesi sjajna perspektiva..samo nas neocekivani obrat moze djelomicno sacuvat katastrofe..iako i to 'neocekivano' spada u domenu sf-a.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Guest 25/9/2015, 22:36

http://www.index.hr/vijesti/clanak/szijjarto-milanovic-se-ne-ponasa-kao-civilizirani-politicar-21-stoljeca/844203.aspx

Niti je postavio bodljikavu žicu na granice, niti je podigao zidove na granicama, niti je poslao oklopnjake na granice, niti vojsku...Zaista nije civiliziran...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Tony Soprano 25/9/2015, 22:37

al je pametan
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Guest 25/9/2015, 22:38

Tony Soprano wrote:al je pametan
Pa pametan je...Pametniji od tebe...To je sigurno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Tony Soprano 25/9/2015, 22:40

i treba biti pametniji
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Guest 25/9/2015, 22:42

Tony Soprano wrote:i treba biti pametniji
Točno. I jest.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by RayMabus 26/9/2015, 05:47

Tony Soprano wrote:Volonterka u Opatovcu: Večeras sam vidjela Ranka Ostojića kako plače

  • Opatovac, 25.09.2015., 16:32
  • Autor:   I.D.  

Volonterka Tajana Sisgoreo na Facebooku je objavila post u kojem je ispričala emotivno iskustvo s pomaganjem izbjeglicama.

 

 
Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 61140630-tajana-sisgoreo
Tajana Sisgoreo (Foto: Facebook)

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 61140630-tajana-sisgoreoZoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 61140629-izbjegliceZoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 61140631-opatovacZoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 61140649-izbjeglice-u-srbiji-foto-marko-mrkonjicpixsell

Tisuće izbjeglica svake noći pune Opatovac, a osim državnih službi pomažu im brojni volonteri. Među njima je Tajana Sisgoreo koja je na Facebooku objavila nekoliko redaka nabijenih emocijama koje ljudi proživljavaju u Opatovcu.

  • Ostojić: Mislim da je vrijeme da netko shvati da je Hrvatska obranjena

'Upravo svjedočim humanitarnoj krizi... najgore stanje koje sam do sada vidjela... možda su neki vidjeli i gore.. više nije ni bitno.. sve je isto sranje.. Kiša pada, kolona od 3 tisuće dolazi pješice, djeca su mokra do kože, a ima ih na tisuće, obitelji su se sve razdvojile.. Večeras sam vidjela Ranka Ostojića kako plače dok je još bio tu.. Večeras sam vidjela policajce kako plaču i mijenjaju djeci odjeću i postaju volonteri... Bili su divni, bili su ljudi.. Nema više registracije, nema ničega.. Nitko više ništa ne zna.. Ni do kada će trajati ni kako riješiti ista na terenu..
Svi lagano postajemo nesposobni.. i svi smo jednaki, svi postajemo ljudi kojima dolaze mokra dječica.. policajci, mi volonteri, Crveni križ (koji se nije pokazao ni malo dobar u logistici).. Danas sam se slomila kao malo dijete, jecala sam i tresla sam se jer više nisam mogla gledati tu mokru dječicu po najvećem pljusku kako dolaze... do kada??!? Kako se dogodilo da su nam ovi ljudi postali druga vrsta.. da je jedno europsko dijete došetalo boso čitava Europa bi plakala.. Kako smo se doveli kao ljudska vrsta do toga da nam ljudi iz druge kulture i strane zemlje postanu manje ljudi?!? Dođite u Opatovac, ali dođite navečer... i vidjet ćete pakao o kojem ni jedan novinar još nije pisao ili ga snimio', napisala je Tajana.
:rim
Kako je swijet mali ....owa mi je nešto jako jako jako jako blisko u rodu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by RayMabus 26/9/2015, 06:01

Kako se dogodilo da su nam ovi ljudi postali druga vrsta.. da je jedno europsko dijete došetalo boso čitava Europa bi plakala.. Kako smo se doveli kao ljudska vrsta do toga da nam ljudi iz druge kulture i strane zemlje postanu manje ljudi?!?

----

To je tako odavno. lol!

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcSWdWXD6FSTcjMEprVe_anRjULo3ulPg8oeLYa1r4-323FJrJOvgQ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by RayMabus 26/9/2015, 06:08

Kako smo se doveli kao ljudska vrsta do toga da nam ljudi iz druge kulture i strane zemlje postanu manje ljudi?!?

.......

Nismo se doweli ...oni su se sami doweli.




Pozdrav, ja sam Johnny Rebel. Dugo vremena smo slušali ove crnci pitch stane, kažeš svojim teškim vremenima i građanska prava. Pa, nije da je jama? Dakle, mislim da će mi uzeti imaginarni put, i pokušati biti crnac za jedan dan

Ako sam mogao biti crnac za jedan dan
Mogao bih živjeti svoj život slobodno i jednostavan način
Ja bih uzeti od Uncle Sam i neka bijeli čovjek platiti
Ako sam mogao biti crnac za jedan dan

Sada za jedan cijeli dan, crnac sam mogao biti
Prva stvar koju bih napraviti je pridružiti NAACP
I ja bih neka Fwyzee i Foo-Mogu napraviti moj razmišljao za mene
Ako sam mogao biti crnac za jedan dan

Sada ne bih želim raditi, jer ja ne bi
Pogodite što bih dalje, dobro, da ne bi trebali potrebno pojma
Ja bih sići na socijalne usluge kao što su svi braća učiniti
Ako sam mogao biti crnac za jedan dan

O kad bih mogao biti crnac za jedan dan
Mogao bih živjeti svoj život slobodno i jednostavan način
Ja bih uzeti od Uncle Sam i neka bijeli čovjek platiti
Ako sam mogao biti crnac za jedan dan

Sad kad bih sjesti u tom uredu, ured skrbi
Ja bih dobiti bonove za hranu, medicinske kartice i besplatno čuvanje djece
Za sve nezakonite djece koje sam dobio razasuti posvuda
Ako sam mogao biti crnac za jedan dan

Sada bih imati vremena, pa bih se družiti s mafijom
I ja bih pojesti malo drogu, ili pronaći dobro mjesto za opljačkati
Sad kad bi mi samozaposleni, a ja ne bi ni potreban posao
Ako sam mogao biti crnac za jedan dan

O kad bih mogao biti crnac za jedan dan
Mogao bih živjeti svoj život slobodno i jednostavan način
Ja bih uzeti od Uncle Sam i neka bijeli čovjek platiti
Ako sam mogao biti crnac za jedan dan

I kada bih je potrebno nešto 'Ja bih ga ukrade pa ne bi ga kupiti
A ako bi me policajci uhvate li znali da bih to poreći
A mogao sam nazvati Jesse ili Al, oni bi se i započnite pobunu
Ako sam mogao biti crnac za jedan dan

Ali ja ne mogu biti crnac, a ja stvarno ne moraju biti
Uzrok Coon, dopustite mi da kažem ya, to je običan i jednostavan vidjeti
To da sam bio ti za jedan dan onda bih se da od mene
Dakle, ja ne želim biti crnac za jedan dan

Ne želim biti crnac za jedan dan
Ne želim živjeti slobodan i jednostavan način
Ja ću se boriti dugo, i borba teško, ali to je u redu
Uzrok Nikada neću biti crnac za jedan dan
Ne, nikad neću biti crnac za jedan dan

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Pyramid-Syria-Assad
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by RayMabus 26/9/2015, 06:13

Widit ćemo kakwi su ti Arapi za radit kad dođu u NJemačku šta Nijemći misle da će im owi radit ...a i Kuran je napisan na arapskom zbog čega isti imaju kompleks superiornosti i nepada im na pamet minjat religiju nego će upirat swoje.

Zato će ih Ćhyren se izbaćit iz NJemačke i potaraćat.

Chiren - The Leader of the Western Forces in WWIII

The great Chyren will be the Chief of the World,
after "Plus oultre" loved, feared and dreaded.
His fame and praise go beyond the heavens
and he will be greatly satisfied with the sole title of victor - VI.70

Of Trojan blood he will be born with a German heart
and will rise to a very great power.
He will drive out the foreign, Arabic nation
and return the Church to her early glory
- V.74

Selin king, Italy peaceful, kingdoms
united by the Christian King of the World.
When he dies he will want to lie in Blois territory,
having chased the pirates from the sea - IV.77

The great man led captive from a foreign land,
chained in gold, offered to King CHYREN.
He who in Ausonia, Milan will lose the war
and all his army put to fire and sword - IV.34

The king of Europe will come like a griffon,
accompanied by those of the North;
he will lead a great troop of red and white,
they will go against the king of Babylon - X.80
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Tony Soprano 26/9/2015, 07:09

red wolf wrote:
Tony Soprano wrote:i treba biti pametniji
Točno. I jest.
evo to su argumenti!
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Stribor 26/9/2015, 08:39

Milanović ''gostoval'' na RTS-u. :) Red hračkanja Madjarov, red kuševanja riti Srbijancem, red ustašev. Podpuni pad.



Milаnović: Od deset Srba koji izađu na izbore, osam glasa za mene

Pogrešno je citirаno, nisаm rekаo da su Srbi ''barbari'', već da Orbаn doživljаvа Arаpe kаo barbare. Jа sаm čovjek koji se zаlаže zа Srbe", rekаo je Milаnović, dodаjući dа su njegovi preci kаo pаrtizаni "brаnili Srbe od ustаškog zulumа''



Datum objave: 25.09.2015 | 21:21 Autor: al/rts




Hrvаtski premijer Zorаn Milаnović u intervjuu zа RTS u petak navečer izjavio je dа želi normаlne odnose sа Srbijom, аli i dа može ponovo donijeti odluku o blokаdi grаnice. Također, demantirao je da je rekao da su Srbi- barbari.



"Srbijа morа funkcionirati kаo držаvа. Kаdа ljudi uđu u Srbiju trebа ih orgаnizirano voditi premа sjveru, а ne dа to bude spontаnа ekonomskа аktivnost – ljudi uđu sа 100 eurа, а morаju izаći sа 50 mаnje. Ponudio sаm Vučiću, rekаo i jаvno dа možemo poslаti аutobuse nа jug Srbije dа te nesretne ljude, u nаjvećem delu, vozimo nа hrvаtsku, а dijelom i nа mаđаrsku grаnicu", rekаo je Milаnović u intervjuu zа RTSi upitаo "ko i s kojim motivimа odbijа tаkvu finu poruku?"

Kаže dа je odlukа Srbije dа zаbrаni ulаzаk vozilа koji prevoze hrvаtsku robu diskriminаtornа, zа rаzliku od odluke Hrvаtske kojа je zаbrаnilа ulаzаk svih kаmionа.

"Hrvаtskа je ono učinilа nediskriminаtorno, dа zаštiti nаcionаlne interese i pošаlje poruku 'ljudi, surаđujte s nаmа'. Nаkon togа, Srbijа uvodi diskriminirajuću mjeru protiv hrvаtske robe, to je suprotno SSP-u. Mi nismo dаli tаkvu mjeru. Nаkon togа, zаbrаnjujemo ulаzаk vozilimа sа srpskim tаblicаmа. U аutobusu može biti 50 Hrvаtа. To je retorzijа", rekаo je Milаnović rekаvši dа su kontrаmjere srpske vlаde donijete nаkon što je on rekаo dа će sutrаdаn otvoriti grаnicu.

Nаpomenuo je dа dа Srbijа imа dobit od hrvаtskih kompаnijа koje posluju u njoj. "U hrvаtskim poduzećima, kojа nisu hrvаtskа nego srpskа, rаde srpski ljudi, primаju plаće, plаćаju Srbiji porez, to je srpski interes", nаveo je Milаnović.

Kаže i dа se srpskа vlаst ponаšа kаo dа uprаvljа zemljom trećeg svijetа.

"Morаte se ponаšаti kаo orgаnizirana držаvа, а ne treći svijet. Srpskа vlаst se ponаšа kаo dа je zemljа trećeg svijetа, što nije, jа to znаm i zаto od Srbije to trаžim. Dа se rаdi orgаnizirano, jа to ne bih trаžio", rekаo je hrvаtski premijer.

Nа pitаnje novinаrа je li Zаgreb bio pod pritiskom Bruxellesa dа otvori grаnicu, Milаnović kаže dа je člаn Europskog sаvjetа i dа "nitko tаmo nije o tome htio rаzgovаrаti". Ne znаm tko bi radio pritisаk nа Hrvаtsku, rekаo je Milаnović i dodаo dа to sigurno nisu službenici Europske komisije.

Nаpominje dа Hrvаtskа želi normаlne odnose sа Srbijom. "Hrvаtskа može zаustаviti ulаzаk Srbije u EU, jа to ne želim. Želimo normаlne odnose", rekаo je Milаnović.

Kazao je i da od deset Srbа koji izаđu nа izbore, osаm glаsа zа njegа te da se zаlаgаo zа prаvo nа korištenje ćirilice u Vukovаru, dok su drugi rаzbijаli ćirilične tаble. Ministаr u njegovoj vlаdi Rаnko Ostojić je, kаko kаže, pomаgаo Srbimа u okviru Crvenog križa.

Nisаm rekаo dа su Srbi ''barbari''

Nа pitаnje novinаrа bi li ponovo rekаo dа su Srbi ''barbari'', Zorаn Milаnović kаže dа to nikаdа nije rekаo.

"Pogrešno je citirаno, jа to nisаm rekаo, kаžem dа Orbаn doživljаvа Arаpe kаo barbare. Jа sаm čovjek koji se zаlаže zа Srbe", rekаo je Milаnović, dodаjući dа su njegovi preci kаo pаrtizаni "brаnili Srbe od ustаškog zulumа".


:^0
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Zoki pred kapitulacijom!!! - Page 5 Empty Re: Zoki pred kapitulacijom!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum