ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori u HNS-u

Page 20 of 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Wed 7 Mar - 2:24

Hahahaha :rofl
Izdrkotino, tko si ti da postavljaš meni pitanja? Tko, smrdljiva izdrkotino? S tobom sam odavno prekinuo komunikaciju, između ostalog jer nisi odgovarao na pitanja. Ja ću tebe pitati pitanje o Davoru Šukeru, ti ćeš meni završiti na Brbiću, japankama, Malešu i jogurtima. I to je samo jedan od razloga, a ako je tvoja bljuvotina veća od 2-3 rečenice to ni ne čitam jer si toliko dosadan i naporan, i za argument koji ti netko napišeš ti ćeš ga izokrenuti, preokrenuti, i na kraju završiti na Brbiću, jogurtima, japankama i još ko zna čemu uz obavezan spomen tovara, Hajduka, samo da ne moraš o onom što je tema. To kako si ti zamislio komunikaciju da ti meni postavljaš pitanja, a ja ti odgovaram, dok ti odgovor na moja izbjegavaš (ko što si uvijek do sad radio) zabi sebi u tu svoju smrdljivu guzicu di te mamić redovito puni Basketball

U buduće mi ne postavljaj više pitanja jer smrdljiva mamićeva izrkotino s tobom ne komuniciram, niti mislim komunicirati jer osim što si spomenuto si i jebeni bolesnik s kojima se ne ulazi u raspravu. Zapamti ovo kad se izdrkotinu sljedeći put udostojiš meni, da meni postaviti pitanja. Basketball 
A evo ovo samo zato jer te unatoč svemu žalim koliko si jadan:

Uredba o kriterijima za utvrđivanje korisnika i načinu raspodjele dijela prihoda od igara na sreću za 2018. godinu


(2) Raspodjelom dijela prihoda od igara na sreću utvrđuje se izdvajanje za organizacije, i to:

1. 35,00% onima koje promiču razvoj sporta

2. 4,00% onima koje pridonose borbi protiv zlouporabe droga i svih drugih oblika ovisnosti

3. 11,36% onima koje se bave socijalnom i humanitarnom djelatnošću

4. 18,82% onima koje se bave problemima i zadovoljavanjem potreba osoba s invaliditetom

5. 4,01% onima koje se bave tehničkom kulturom

6. 13,09% onima koje se bave kulturom

7. 2,08% onima koje se bave izvaninstitucionalnom naobrazbom i odgojem djece i mladih

8. 11,64% onima koje pridonose razvoju civilnoga društva.

Članak 3.

Sredstva iz članka 2. stavka 2. ove Uredbe raspoređuju se u Državnom proračunu Republike Hrvatske za 2018. godinu na s­ljedeći način:

1. sredstva iz članka 2. stavka 2. točke 1., u razdjelu 036 Središnji državni ured za šport, Glavi 03605 Središnji državni ured za šport, za aktivnost A916002 – Programi javnih potreba u sportu na državnoj razini – 98,00% te u razdjelu 096 Ministarstvo zdravstva, Glavi 09605 Ministarstvo zdravstva, za aktivnost A734201 – Hrvatski zavod za toksikologiju i antidoping – 2,00%

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2017_12_129_2951.html

Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Wed 7 Mar - 10:25

PhoebeBuffay wrote:Sta je ovo niche
Ovo ti je prilika da vidiš ljudske marionete i oportuniste u posljednjem stadiju prije nego im gospodar lutki završi iza rešetki i zatvori špinu...
:D
Pa su malo nervozni jer su svjesni da im se kriminalna organizacija urušava do temelja...
I da njihova isprazna egzistencija postaje jos ispraznija...
Sidi, zavali se, uzmi kokice i samo uživaj!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Wed 7 Mar - 10:28

jasambrend wrote:
PhoebeBuffay wrote:Sta je ovo niche

Plakati ćeš ti za Vojvodom još...
Ante je legenda...
Rijetko pošteni navijač Dinama zbog kojeg jos iman grama poštovanja prema tom uzurpiranom i uništenom klubu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Wed 7 Mar - 12:01

Bogami sam dobro napisal: glup, gluplji, niče, amper. I nema dalje.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Wed 7 Mar - 12:28

fridrih_niche wrote:
PhoebeBuffay wrote:Sta je ovo niche
Ovo ti je prilika da vidiš ljudske marionete i oportuniste u posljednjem stadiju prije nego im gospodar lutki završi iza rešetki i zatvori špinu...
:D
Pa su malo nervozni jer su svjesni da im se kriminalna organizacija urušava do temelja...
I da njihova isprazna egzistencija postaje jos ispraznija...
Sidi, zavali se, uzmi kokice i samo uživaj!
<3
Moraš najprije pitati gospođu ili gospođicu kakav žanr voli. Možda cijenjena kolegica forumašica ne voli ovakve stvari s puno besramnog prostituiranja, eksplicitnih scena. Možda ne želi čitati svu tu priču s toliko gutanja i ponižavanje jadnika Dumbera i Dumbera.  lol!

P.S. Moj savjet. Samo za one s dobrim želudcem  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Thu 8 Mar - 0:03

Zeko ,Tatta je počeo u mladim danima uzimati droge,za tebe je prekasno i nema supstance s kojom će ti se kurac dići .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Thu 8 Mar - 10:48

Dovedi ženu, pa nek ona procijeni. Na tebe se sigurno neće dići.  Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Thu 8 Mar - 11:29

Dybala wrote:Zeko ,Tatta je počeo u mladim danima uzimati droge,za tebe je prekasno i nema supstance s kojom će ti se kurac dići .
Kako Ante domininira!
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Thu 8 Mar - 12:09

Na tvojoj ženici.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Thu 8 Mar - 15:51

Zeko wrote:Na mojoj mamici/kurvici...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Thu 8 Mar - 16:25

HNS i Vrbanović osuđeni zbog svastike na Poljudu


Eto, da se ne može više reći da nisu pronađeni krivci za svastiku. Sad je i službeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by sitting_bull Thu 8 Mar - 18:30

isključivi krivac wrote:Hahahaha :rofl:
Izdrkotino, tko si ti da postavljaš meni pitanja? Tko, smrdljiva izdrkotino? S tobom sam odavno prekinuo komunikaciju, između ostalog jer nisi odgovarao na pitanja. Ja ću tebe pitati pitanje o Davoru Šukeru, ti ćeš meni završiti na Brbiću, japankama, Malešu i jogurtima. I to je samo jedan od razloga, a ako je tvoja bljuvotina veća od 2-3 rečenice to ni ne čitam jer si toliko dosadan i naporan, i za argument koji ti netko napišeš ti ćeš ga izokrenuti, preokrenuti, i na kraju završiti na Brbiću, jogurtima, japankama i još ko zna čemu uz obavezan spomen tovara, Hajduka, samo da ne moraš o onom što je tema. To kako si ti zamislio komunikaciju da ti meni postavljaš pitanja, a ja ti odgovaram, dok ti odgovor na moja izbjegavaš (ko što si uvijek do sad radio) zabi sebi u tu svoju smrdljivu guzicu di te mamić redovito puni :bball:

U buduće mi ne postavljaj više pitanja jer smrdljiva mamićeva izrkotino s tobom ne komuniciram, niti mislim komunicirati jer osim što si spomenuto si i jebeni bolesnik s kojima se ne ulazi u raspravu. Zapamti ovo kad se izdrkotinu sljedeći put udostojiš meni, da meni postaviti pitanja. :bball: 
A evo ovo samo zato jer te unatoč svemu žalim koliko si jadan:

Uredba o kriterijima za utvrđivanje korisnika i načinu raspodjele dijela prihoda od igara na sreću za 2018. godinu




(2) Raspodjelom dijela prihoda od igara na sreću utvrđuje se izdvajanje za organizacije, i to:

1. 35,00% onima koje promiču razvoj sporta

2. 4,00% onima koje pridonose borbi protiv zlouporabe droga i svih drugih oblika ovisnosti

3. 11,36% onima koje se bave socijalnom i humanitarnom djelatnošću

4. 18,82% onima koje se bave problemima i zadovoljavanjem potreba osoba s invaliditetom

5. 4,01% onima koje se bave tehničkom kulturom

6. 13,09% onima koje se bave kulturom

7. 2,08% onima koje se bave izvaninstitucionalnom naobrazbom i odgojem djece i mladih

8. 11,64% onima koje pridonose razvoju civilnoga društva.

Članak 3.

Sredstva iz članka 2. stavka 2. ove Uredbe raspoređuju se u Državnom proračunu Republike Hrvatske za 2018. godinu na s­ljedeći način:

1. sredstva iz članka 2. stavka 2. točke 1., u razdjelu 036 Središnji državni ured za šport, Glavi 03605 Središnji državni ured za šport, za aktivnost A916002 – Programi javnih potreba u sportu na državnoj razini – 98,00% te u razdjelu 096 Ministarstvo zdravstva, Glavi 09605 Ministarstvo zdravstva, za aktivnost A734201 – Hrvatski zavod za toksikologiju i antidoping – 2,00%

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2017_12_129_2951.html

ajmo malo išamatrati bolesnika i idiota ampera kad već to sam traži.

zapjenjeni bolesnik i idiot citira nešto što uopće ne razumije.
pa tako kaže:
 

Uredba o kriterijima za utvrđivanje korisnika i načinu raspodjele dijela prihoda od igara na sreću za 2018. godinu


sam naslov lijepo govori o čemu se radi: načinu raspodjele [size=16]dijela prihoda od igara na sreću. dakle, ne o svim sredstvima uprihođenim od igara na sreću, nego od dijela tih prihoda.

sav prihod od igara na sreću ostvaruje se od:

[/size]
– 3000Dobit od lutrijskih igara na sreću,
– 3034Naknada za priređivanje prigodnih jednokratnih igara na sreću,
– 3042Mjesečna naknada za priređivanje klađenja,
– 3050Mjesečna naknada za priređivanje igara na sreću u casinima,
– 3085Mjesečna naknada za priređivanje igara na sreću u automat-klubu,
– 3093Naknada za plombiranje automata za igre na sreću,
– 3107Posebna sredstva ostvarena na javnom natječaju prodajom nepodijeljenih nagrada,
– 3115Naknada za mjesečne nadzorne markice,
– 3123Godišnja naknada za priređivanje igara na sreću u automat-klubu,
– 3131Mjesečna naknada za priređivanje lutrijskih igara na sreću,
– 3140Porez na dobitke od lutrijskih igara na sreću,
– 3158Porez na dobitke od igara klađenja,
– 3166Godišnja naknada za priređivanje igara na sreću u casinima i
– 3174Godišnja naknada za priređivanje igara klađenja.
[size]

od novca prikupljenog iz navedenog vlada preko ministarstva financija jedan dio (koliko točno prikupljenog novaca je u pitanju nisam uspio naći) odvaja i raspodjeljuje ga prema ključu koji je idiot i bolesnik naveo.
to znači da od tog dijela koji je vlada izdvojila (naravno, sabor to kod donošenja proračuna amenuje) samo 35% ide onima koji promiču razvoj sporta što znači da se od pozamašne sume prikupljene od igara na sreću samo trećina od onoga dijela koji vlada odredi za sport ide u tu svrhu.
riječ o relativno malenom iznosu koji prema dostupnim podacima 135 milijuna kuna godišnje, posebice jer se odnosi na sve sportove.

naravno, idiot i bolesnik uopće ne shvaća da novac iz prijedloga gospodina Miškovića i kako sam ga ja nazvao "novac koji leži na cesti" uopće nije uključen u državni proračun iz jednostavnog razloga jer nije niti prikupljen.

pa ajmo onda još jednom utvrditi gradivo kako bi bolesnik i idiot u jednoj osobi zvanoj amper, miioni, itd. možda, uz pomoć stručne osobe, mogao shvatiti o čemu je riječ.

1. 5% manipulativnih troškova po prijedlogu gospodina Miškovića uplaćivao bi svaki igrač u kladionicama kod uplate listića čime bi se manipulativni troškovi povećali sa sadašnjih 5% koji ostaju kladionicama na 10%.  tko se ne kladi ne bi platio niti lipu, a oni koji se klade bi za sport uplatili cca 150 milijuna kuna što je više novaca nego što država iz proračuna uzdvaja za sve sportove.
2. boravišna pristojba bi povećanjem sa 7 na 10 kuna donijela dodatnih cca 300 milijuna kuna za sport. te bi novce uplatili svi oni gosti i strani i domaći koji plaćaju boravišnu pristojbu i godišnje ostvaruju cca 100 milijuna noćenja.

eto.
budući da idiot i bolesnik nije sposoban argumentirano raspravljati, odnosno kao idiot i bolesnik posjeduje pravnu osobnost i istovremeno i potpunu poslovnu nesposobnost, ponukao me da urbe et orbi pokažem još jednom da je riječ o idiotu i bolesniku.







[/size]
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Thu 8 Mar - 19:00

Zeko wrote:Dovedi ženu, pa nek ona procijeni. Na tebe se sigurno neće dići.  Basketball

Nema potrebe za time kad me svako večer tvoja zove . 
Priča se da se nudila čak i tominju .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Thu 8 Mar - 19:02

Zeko wrote:Na tvojoj ženici.
Kakav impotentni gnjev kojeg očito kompenziraš Tattinim nabijanjem na kurac .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Thu 8 Mar - 19:37

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:Na mojoj mamici/kurvici...
<3
Toliki si umobolnik da uopće nisi ni zanimljiv sa tim prepravljanjem postova. To su igrice za pubertetlije.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Thu 8 Mar - 19:38

Dybala wrote:
Zeko wrote:Na tvojoj ženici.
Kakav impotentni gnjev kojeg očito kompenziraš Tattinim nabijanjem na kurac .
Kaj mu ti ne bi ženicu drapil ? Pa nije valjda baš toliki akrap.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Thu 8 Mar - 21:15

Dybala wrote:
Zeko wrote:Na tvojoj ženici.
Kakav impotentni gnjev kojeg očito kompenziraš Tattinim nabijanjem na kurac .
Pišulinac mu se ne diže od olimpijade u Munchenu...
Al falusi ga proganjaju u snovima...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Thu 8 Mar - 21:16

Zeko wrote:
Dybala wrote:
Zeko wrote:Na tvojoj ženici.
Kakav impotentni gnjev kojeg očito kompenziraš Tattinim nabijanjem na kurac .
Kaj mu ti ne bi ženicu drapil ? Pa nije valjda baš toliki akrap.
Damu, kakva je moja žena, ti ni na filmu nisi vidija...
Bar su Dalmatinke rasne žene, rektumasu neinteligentni...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Thu 8 Mar - 22:15

Ovisi. Sumnjam da je takva tebe dopala, osim ako ne voli govna.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Thu 8 Mar - 22:31

Pa da voli govna, ka i ti, onda bi i ona živili u nasmrkanom rektumu...
Gluperdo...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by sitting_bull Thu 8 Mar - 23:11

fridrih_niche wrote:Pa da voli govna, ka i ti, onda bi i ona živili u nasmrkanom rektumu...
Gluperdo...
:D
koja je za nju razlika u usporedbi sa životom s tobom?

isto joj je.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 20 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 21 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum