ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by dzango Tue 21 Nov - 18:01

RayMabus wrote:Men se čini da Makedonce boli kurac šta Đango misli

Zna li neko uopšte o čemu se ovde priče? Ero, vrli hrišćenin, odriče Sveto Trojstvo koje ne odriče ni većina jeretika i sektaša. Pominje se majka crkva što u prevodu znači da nema autokefalnosti a niko uopšte nema pojma da je SPC već dala Makedoncima autonomnost u okviru Pravoslavne Ohridske arhiepiskopije. Ajde za Longija, on je čovek sektaš. Ali ovi što šatro ne izlaze iz crkve, pojma nemaju ni šta tamo traže ni o čemu se radi. Sve go komunista, majke im ga.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by kaya Tue 21 Nov - 18:11

dzango wrote:
RayMabus wrote:Men se čini da Makedonce boli kurac šta Đango misli

Zna li neko uopšte o čemu se ovde priče? Ero, vrli hrišćenin, odriče Sveto Trojstvo koje ne odriče ni većina jeretika i sektaša. Pominje se majka crkva što u prevodu znači da nema autokefalnosti a niko uopšte nema pojma da je SPC već dala Makedoncima autonomnost u okviru Pravoslavne Ohridske arhiepiskopije. Ajde za Longija, on je čovek sektaš. Ali ovi što šatro ne izlaze iz crkve, pojma nemaju ni šta tamo traže ni o čemu se radi. Sve go komunista, majke im ga.
Pravo da ti kažem nemam pojma o čemu se priča.
Nego ja vidim da iz moje preko puta izlaze neki velikih glava , i zene isto velikih glava . Ko da je rock koncert rulje. A posto znam da mi nismo postali tako pobožni od jucer skužila sam da su nas izbosne , Imotskog i krajine okupirali ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by michaellcmacha Tue 21 Nov - 18:22

Noor wrote:
Eroo wrote:Ogabno. Nikakve to nema veze s s kršćanstvom.
Čuli mora ić kod komšije po dozvolu da imaju svoju crkvu...
Da se kršćanstvo tako širilo ne bi ga danas uopće bilo.
sve te istočne hrišćanske sekte, živa jeza...
oni su katastrofa i kao narod i kao "vjernici" i općenito kao ljudska populacija... znajući što znam da moram biti njihovim članom pripadnikom ili što li već radije bih da me nije... pročitaj samo knjigu od milorada tomanića i kad to pokopčaš sve ti je jasno i ne treba ti ništa više da znaš o toj ljudskoj krami....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by Guest Tue 21 Nov - 18:28

kaja wrote:
Pravo da ti kažem nemam pojma o čemu se priča.

O tome da SPC ne želi MPC koja je iznikla iz njihovih redova dati autokefalnost što na isto odbijanje obavezuje sve ostale autokefalne nacionalne pravoslavne crkve.
Druga je priča što niti jednu državu to ne obvezuju ni na što, pa tako MPC najnormalnije djeluje među svojim vjernicima u domovini i dijaspori bez obzira što o tome misli SPC i Srbi općenito.
Dakle, sve se na kraju svodi na odbijanje autokefalnosti uzdajući se kako će se južni Srbi jednog dana opametiti i vratiti matičnom narodu, a MPC matičnoj crkvi.
Umjesto toga, Makedonci se malo pomalo, ali posve izvjesno okreću Bugarima, a već se prije dvadesetak godina govorkalo kako će radije otići pod okrilje Vatikana odnosno KC u kojoj bi imala punu autonomiju kao i ostale autonomne istočne katoličke crkve specifičnoga nezapadnoga obreda nego moljakati Srbe za autokefalnost, jer tu očito kruha za njih neće biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by kaya Tue 21 Nov - 18:34

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:
Pravo da ti kažem nemam pojma o čemu se priča.

O tome da SPC ne želi MPC koja je iznikla iz njihovih redova dati autokefalnost što na isto odbijanje obavezuje sve ostale autokefalne nacionalne pravoslavne crkve.
Druga je priča što niti jednu državu to ne obvezuju ni na što, pa tako MPC najnormalnije djeluje među svojim vjernicima u domovini i dijaspori bez obzira što o tome misli SPC i Srbi općenito.
Dakle, sve se na kraju svodi na odbijanje autokefalnosti uzdajući se kako će se južni Srbi jednog dana opametiti i vratiti matičnom narodu, a MPC matičnoj crkvi.
Umjesto toga, Makedonci se malo pomalo, ali posve izvjesno okreću Bugarima, a već se prije dvadesetak godina govorkalo kako će radije otići pod okrilje Vatikana odnosno KC u kojoj bi imala punu autonomiju kao i ostale autonomne istočne katoličke crkve specifičnoga nezapadnoga obreda nego moljakati Srbe za autokefalnost.
Stari ne kužim ti ja to puno pa necu pametovati . I moji me nerviraju jer meni to neobično. Ja sam za crkvu na bozic na Uskrs i pomoliti se na kamenita vrata za nekoga. Pa kad vidim rulju velike glave da padaju u nesvjest na misi, svećenik krikne Hrvatska ili paprika a oni u delirijum tremens i ruke gore ja zbrišem vani. Ko neka sekta.
A ovi SPC , oni imaju program.. a on nema puno veze s Bogom . Vise sa Srbijom do Tokija..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by RayMabus Tue 21 Nov - 18:36

I ustaše imaju program, osovina Skoplje Sofija sa ispostavom u Zagrebu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175378
2014-04-11


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by kaya Tue 21 Nov - 18:38

RayMabus wrote:I ustaše imaju program, osovina Skoplje Sofija sa ispostavom u Zagrebu
I Imotskom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by michaellcmacha Tue 21 Nov - 18:40

pizzon wrote:ajde, bez kenjaze.
zgrabili  ste i ono sto nikada pre 918 ili 945 nije bila hrvatska,
ni pre 1000 godinam, nikad, pa ni tad.
a nama drobite ovde gluposti da smo zlocinci.
za prostor gde je srbija postojala i gde postoje spomenici srpske duhovnosti
gde je dusan i krunisan !
ajde, pušenje !
bokteebo, kako si ti mnogobremutav...pa jebo te stefanuroš zvani dušansilni pa dobro jeste vi toliki idioti da ni ono što vaša historiografija dokumentuje i formalizira niste u stanju razumjeti i sebi u svojim utavim glavama prispodobiti.... konjino neuperena crkveni raskol iliti velika šizma je bio 1054 i slijedom istog Crkva se podijelila i to na način da je papa lavIX bulom izopćio Mihajla a onda je mihajlo potaknut navedenim činom izopćio papu... mešutim ineteresantno je da je tada živući bizantinski car komnen protjerao sa carskog dvora u doživotno progonstvo na taj način šaljući poruku da je carigradski patrijarh ošo u pičku mile mame s mozgom što je i bilo... ali da STVAR BUDE POTPUNO JASNA U TO VRIJEME VI MUTAVI SRBI NISTE BILI PRAVOSLAVCI jebo vas ko vas tako mutave nego ste bili KATOLICI konjine kako rekoh neuperene,,, a na pravoslavlje ste prešli 150 godina kasnije i to koristeći oganj i mač i ubijajući sve koji nisu htjeli preći na taj vaš oblik kršćanstva koji je specifičan čitaj lud do pomahnitalosti.... jebo vas nemanja katolik da vas jebo...
i dušan silni pravoslavac koji se krvi kršćanske napio po uzoru na nemanju katolika....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by Noor Tue 21 Nov - 18:42

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:Ogabno. Nikakve to nema veze s s kršćanstvom.
Čuli mora ić kod komšije po dozvolu da imaju svoju crkvu...
Da se kršćanstvo tako širilo ne bi ga danas uopće bilo.
sve te istočne hrišćanske sekte, živa jeza...
oni su katastrofa i kao narod i kao "vjernici" i općenito kao ljudska populacija... znajući što znam da moram biti njihovim članom pripadnikom ili što li već radije bih da me nije... pročitaj samo knjigu od milorada tomanića i kad to pokopčaš sve ti je jasno i ne treba ti ništa više da znaš o toj ljudskoj krami....
nešto malo i jesam, ali ima tu finog štofa, pa ću i cijelu, evo i na netu ima...

SRPSKA CRKVA U RATU I RATOVI U NJOJ
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by RayMabus Tue 21 Nov - 18:43

Nema u Imotskome, samo u Zg
. Koje su službeno registrirane pravoslavne crkve u Hr i uz nepriznatu hrvatsku pravoslavnu crkvu koji je zajednički nazivnik dvijema priznatima i ovoj

Izbaci uljeza
RayMabus
RayMabus

Posts : 175378
2014-04-11


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by michaellcmacha Tue 21 Nov - 18:43

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:
Pravo da ti kažem nemam pojma o čemu se priča.

O tome da SPC ne želi MPC koja je iznikla iz njihovih redova dati autokefalnost što na isto odbijanje obavezuje sve ostale autokefalne nacionalne pravoslavne crkve.
Druga je priča što niti jednu državu to ne obvezuju ni na što, pa tako MPC najnormalnije djeluje među svojim vjernicima u domovini i dijaspori bez obzira što o tome misli SPC i Srbi općenito.
Dakle, sve se na kraju svodi na odbijanje autokefalnosti uzdajući se kako će se južni Srbi jednog dana opametiti i vratiti matičnom narodu, a MPC matičnoj crkvi.
Umjesto toga, Makedonci se malo pomalo, ali posve izvjesno okreću Bugarima, a već se prije dvadesetak godina govorkalo kako će radije otići pod okrilje Vatikana odnosno KC u kojoj bi imala punu autonomiju kao i ostale autonomne istočne katoličke crkve specifičnoga nezapadnoga obreda nego moljakati Srbe za autokefalnost, jer tu očito kruha za njih neće biti.
na ta čin se jedino i isključivo nisu odlučili jer im se gamad srpska zagrozila da će ih istrijebiti do zadnjeg ukoliko odu pod kapu biskupa svete stolice... svjesni su makedonci da u okruženju u kojem se nalaze jedan pogrešan korak ih stvarno može odvesti do uništenja...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by Noor Tue 21 Nov - 18:46

michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:ajde, bez kenjaze.
zgrabili  ste i ono sto nikada pre 918 ili 945 nije bila hrvatska,
ni pre 1000 godinam, nikad, pa ni tad.
a nama drobite ovde gluposti da smo zlocinci.
za prostor gde je srbija postojala i gde postoje spomenici srpske duhovnosti
gde je dusan i krunisan !
ajde, pušenje !
bokteebo, kako si ti mnogobremutav...pa jebo te stefanuroš zvani dušansilni pa dobro jeste vi toliki idioti da ni ono što vaša historiografija dokumentuje i formalizira niste u stanju razumjeti i sebi u svojim utavim glavama prispodobiti.... konjino neuperena crkveni raskol iliti velika šizma je bio 1054 i slijedom istog Crkva se podijelila i to na način da je papa lavIX bulom izopćio Mihajla a onda je mihajlo potaknut navedenim činom izopćio papu... mešutim ineteresantno je da je tada živući bizantinski car komnen protjerao sa carskog dvora u doživotno progonstvo na taj način šaljući poruku da je carigradski patrijarh ošo u pičku mile mame s mozgom što je i bilo... ali da STVAR BUDE POTPUNO JASNA U TO VRIJEME VI MUTAVI SRBI NISTE BILI PRAVOSLAVCI jebo vas ko vas tako mutave nego ste bili KATOLICI konjine kako rekoh neuperene,,, a na pravoslavlje ste prešli 150 godina kasnije i to koristeći oganj i mač i ubijajući sve koji nisu htjeli preći na taj vaš oblik kršćanstva koji je specifičan čitaj lud do pomahnitalosti .... .
sekta..i šlus! :bless
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by RayMabus Tue 21 Nov - 18:46

Tri registrirane pravoslavne crkve u Hr su SCP, BPC, MPC

Plus nepriznata HPC koju vodi.... Bugar

RayMabus
RayMabus

Posts : 175378
2014-04-11


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by michaellcmacha Tue 21 Nov - 18:47

Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:Ogabno. Nikakve to nema veze s s kršćanstvom.
Čuli mora ić kod komšije po dozvolu da imaju svoju crkvu...
Da se kršćanstvo tako širilo ne bi ga danas uopće bilo.
sve te istočne hrišćanske sekte, živa jeza...
oni su katastrofa i kao narod i kao "vjernici" i općenito kao ljudska populacija... znajući što znam da moram biti njihovim članom pripadnikom ili što li već radije bih da me nije... pročitaj samo knjigu od milorada tomanića i kad to pokopčaš sve ti je jasno i ne treba ti ništa više da znaš o toj ljudskoj krami....
nešto malo i jesam, ali ima tu finog štofa, pa ću i cijelu, evo i na netu ima...

SRPSKA CRKVA U RATU I RATOVI U NJOJ
jebote zamisli kakva je to gamad kad je drago roksandić kojeg je kaja spomenula doslovno 1989 gdoine tu nakaznu svetosavsku bandu poslao u tri pičke materine i bez trunke razmišljanja došao kao srbin iz beograda u ustašku hrvatsku.... ja uistinu žalim što ljudi poput njega nisu uspjeli ili na kraju krajeva nisu htjeli (a jebiga kako im/mu zamjeriti) se politički afirmirati i voditi srbe (lude raškovićeve) u hrvatskoj da ne budu srbijanski prirepci koji će nam dok god ih bude u hrvatskoj stvarati probleme...


Last edited by michaellcmacha on Tue 21 Nov - 18:51; edited 1 time in total
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by Noor Tue 21 Nov - 18:50

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:Ogabno. Nikakve to nema veze s s kršćanstvom.
Čuli mora ić kod komšije po dozvolu da imaju svoju crkvu...
Da se kršćanstvo tako širilo ne bi ga danas uopće bilo.
sve te istočne hrišćanske sekte, živa jeza...
oni su katastrofa i kao narod i kao "vjernici" i općenito kao ljudska populacija... znajući što znam da moram biti njihovim članom pripadnikom ili što li već radije bih da me nije... pročitaj samo knjigu od milorada tomanića i kad to pokopčaš sve ti je jasno i ne treba ti ništa više da znaš o toj ljudskoj krami....
nešto malo i jesam, ali ima tu finog štofa, pa ću i cijelu, evo i na netu ima...

SRPSKA CRKVA U RATU I RATOVI U NJOJ
jebote zamisli kakva je to gamad kad je drago roksandić kojeg je kaja spomenula doslovno 1989 gdoine tu nakaznu svetosavsku bandu poslao u tri pičke materine i bez trunke razmišljanja došao kao srbin iz beograda u ustašku hrvatsku.... ja uistinu žalim što ljudi poput njega nisu uspjeli ili na kraju krajeva nisu htjeli (a jebiga kako im/mu zamjeriti) se politički afirmirati i voditi drbe u hrvatskoj da ne budu srbijanski prirepci koji će nam dok god ih bude u hrvatskoj stvarati probleme...
dokle god ih doji svetosavska sisa, ništa od toga...
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by kaya Tue 21 Nov - 19:06

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:Ogabno. Nikakve to nema veze s s kršćanstvom.
Čuli mora ić kod komšije po dozvolu da imaju svoju crkvu...
Da se kršćanstvo tako širilo ne bi ga danas uopće bilo.
sve te istočne hrišćanske sekte, živa jeza...
oni su katastrofa i kao narod i kao "vjernici" i općenito kao ljudska populacija... znajući što znam da moram biti njihovim članom pripadnikom ili što li već radije bih da me nije... pročitaj samo knjigu od milorada tomanića i kad to pokopčaš sve ti je jasno i ne treba ti ništa više da znaš o toj ljudskoj krami....
nešto malo i jesam, ali ima tu finog štofa, pa ću i cijelu, evo i na netu ima...

SRPSKA CRKVA U RATU I RATOVI U NJOJ
jebote zamisli kakva je to gamad kad je drago roksandić kojeg je kaja spomenula doslovno 1989 gdoine tu nakaznu svetosavsku bandu poslao u tri pičke materine i bez trunke razmišljanja došao kao srbin iz beograda u ustašku hrvatsku.... ja uistinu žalim što ljudi poput njega nisu uspjeli ili na kraju krajeva nisu htjeli (a jebiga kako im/mu zamjeriti) se politički afirmirati i voditi srbe (lude raškovićeve) u hrvatskoj da ne budu srbijanski prirepci koji će nam dok god ih bude u hrvatskoj stvarati probleme...
A vidi, to su desetljeća indoktrinacije , pa i stoljeće .
Vi ste žrtve , vi ste žrtve, to je vase, to je vase, vi ste žrtve, samo se branimo ( ono 100 000 km od kuće i Srbije al nema veze  ) , vi ste žrtve .. ko Borg. Poludiš valjda onda.
Popadija moze čudo isprati glavu. Odi na misu u Novi  Zagreb pa da vidis ludilo kod nas. Ko da su se najeli ludih gljiva kod šamana.


Last edited by kaja on Tue 21 Nov - 19:07; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by michaellcmacha Tue 21 Nov - 19:09

kaja wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
sve te istočne hrišćanske sekte, živa jeza...
oni su katastrofa i kao narod i kao "vjernici" i općenito kao ljudska populacija... znajući što znam da moram biti njihovim članom pripadnikom ili što li već radije bih da me nije... pročitaj samo knjigu od milorada tomanića i kad to pokopčaš sve ti je jasno i ne treba ti ništa više da znaš o toj ljudskoj krami....
nešto malo i jesam, ali ima tu finog štofa, pa ću i cijelu, evo i na netu ima...

SRPSKA CRKVA U RATU I RATOVI U NJOJ
jebote zamisli kakva je to gamad kad je drago roksandić kojeg je kaja spomenula doslovno 1989 gdoine tu nakaznu svetosavsku bandu poslao u tri pičke materine i bez trunke razmišljanja došao kao srbin iz beograda u ustašku hrvatsku.... ja uistinu žalim što ljudi poput njega nisu uspjeli ili na kraju krajeva nisu htjeli (a jebiga kako im/mu zamjeriti) se politički afirmirati i voditi srbe (lude raškovićeve) u hrvatskoj da ne budu srbijanski prirepci koji će nam dok god ih bude u hrvatskoj stvarati probleme...
A vidi, to su desetljeća indoktrinacije , pa i stoljeće .
Vi ste žrtve , vi ste žrtve, to je vase, to je vase, vi ste žrtve, samo se branimo ( ono 100 000 km od kuće i Srbije al nema veze  ) , vi ste žrtve .. ko Borg. Poludiš valjda onda.
Popadija moze čudo isprati glavu. Odi na misu u Novi  Zagreb pa da vidis ludilo kod nas. Ko da su se najeli ludih gljiva kod šamana.
nemoj jebat nemoguće je uspoređivati katoličku crkvu i obrede u istoj sa travestijom koja se odvija u i oko pravoslavlja srpskog naravno... to je jednostavno neusporedivo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by kaya Tue 21 Nov - 19:28

Nije usporedivo , ovi imaju program Srbija do Tokija , naši nemaju .
Al usporediva mi moć nad ljudima da ih zalude. Ne iz istog motiva nego čisto kao moć. To naravno , ovi šamanski običaji nisu tradicija u nas, nedavno su se pojavili . Svećenik nešto kaže a oni ruke gore, aleluja , a oci zakolutaju.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by RayMabus Tue 21 Nov - 19:38

U crkvama ima najviše zloduha koji podjebavaju naivne, taj podatak ste morali znati kao i da ja ovo gledam kao vojnu temu

RayMabus
RayMabus

Posts : 175378
2014-04-11


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by kaya Tue 21 Nov - 19:41

A i Miha ju gleda kao vojnu . A u biti i je vojni projekt kad analiziras sa strane.
Al teška mi tema.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by RayMabus Tue 21 Nov - 19:43

Vojno geopolitički projekt u kojem su se poklopili interesi, BPC želi blokirati širenje SPC na zapad i Hr im je ta fronta
RayMabus
RayMabus

Posts : 175378
2014-04-11


Back to top Go down

Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva  - Page 4 Empty Re: Makedonci traže da im bugarska pravoslavna crkva bude majka crkva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum