ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moram ici.Nesto me tamo vuce

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Moram ici.Nesto me tamo vuce - Page 2 Empty Re: Moram ici.Nesto me tamo vuce

Post by dzango 20/11/2017, 13:51

Triny wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
orion wrote:
Triny wrote:
Bilo bi postenije da kazu da su ratovali zbog sebe a ne drzave.
To je sebicno, ali onda nije "časno".


nije točno ..... čovjek jednostavno osjeti da je to moja zemlja. I tada nije važno tko je na vlasti, tada je važno da imaš potrebu da učiniš nešto.
Na kraju krajeva svaki državljanin je član, sastavni dio države.
to je to, Ori!  :tu
al badava trošiti energiju na objašnjavanje onima koji već sad arlauču kako se, u eventualnoj ratnoj situaciji, oni za Plenkovića, Dalićku i "čardak" ne bi borili. ljudi kojima je plenković i takvi sinonim za domovinu, i bolje da se maknu što dalje, a po mogućnosti nikad ni ne vrate.
Ne razumijo oni da hrvatska nije ni plenki ni zoki ni racan ni tudjman..hrvatska su ivica,jure,stef,vjeko..doli i brda..jezera i mora...no ima ljudi kojima je materijalizam svet...i ako nemaju ili nemaju onoloko koliko su zamislili..za njih nista ne postoji..vjecni cangrizavci
Jeble vas brda, jezera i mora...i ravnica...
Ne živi se od lijepog pogleda i friškog zraka...
Nego od ljubavi?

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Moram ici.Nesto me tamo vuce - Page 2 Empty Re: Moram ici.Nesto me tamo vuce

Post by Trinity 20/11/2017, 14:19

dzango wrote:
Triny wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
orion wrote:


nije točno ..... čovjek jednostavno osjeti da je to moja zemlja. I tada nije važno tko je na vlasti, tada je važno da imaš potrebu da učiniš nešto.
Na kraju krajeva svaki državljanin je član, sastavni dio države.
to je to, Ori!  :tu
al badava trošiti energiju na objašnjavanje onima koji već sad arlauču kako se, u eventualnoj ratnoj situaciji, oni za Plenkovića, Dalićku i "čardak" ne bi borili. ljudi kojima je plenković i takvi sinonim za domovinu, i bolje da se maknu što dalje, a po mogućnosti nikad ni ne vrate.
Ne razumijo oni da hrvatska nije ni plenki ni zoki ni racan ni tudjman..hrvatska su ivica,jure,stef,vjeko..doli i brda..jezera i mora...no ima ljudi kojima je materijalizam svet...i ako nemaju ili nemaju onoloko koliko su zamislili..za njih nista ne postoji..vjecni cangrizavci
Jeble vas brda, jezera i mora...i ravnica...
Ne živi se od lijepog pogleda i friškog zraka...
Nego od ljubavi?
Aha...sebeljublja...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum