ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Guest 15/11/2017, 10:29

Imao sam blago povišenu masnoću veći dio života , dakle iznad gornje granice....nakon promjene prehrane, vec u dva vađenja krvi masnoća je bila u normalni.....

Da sam tražio savjet doktora prepisao bi mi tablete koje bi pio cijeli život, te bi mi liječio posljedice...a ja izliječio uzrok:)

Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by jastreb 15/11/2017, 10:30

mamin sin wrote:
maggie13 wrote:Ti sa slike imaju tlak 220/130.

koliko je ono amerikanaca danas pretilo?

70%?

lopovski farmaceuti snižavaju kriterije da bi prodali tablete, a ljudi zdravi
Te teze o visokom postotku pretilosti u Amera su laž. Pa Ameri su najveća svjetska sportska velesila.

Zar bi pretili i debeli ljudi i žene tada ostvarivali onakve rezultate u atletici,košarci, gimnastici,plivanju...?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Guest 15/11/2017, 10:33

Noor wrote:
maggie13 wrote:
mamin sin wrote:
maggie13 wrote:Ti sa slike imaju tlak 220/130.
koliko je ono amerikanaca danas pretilo?
70%?
lopovski farmaceuti snižavaju kriterije da bi prodali tablete, a ljudi zdravi
sve si izokrenuo, kao i obicno.
Samo, ne znam zasto to meni radis. Kad ne prolazi.
Trend povecanja udjela pretilih u ukupnom stanovnistvu nema veze s povecanjem nominalnog tlaka koji se smatra normalnim.
Malo im je vec stvarnih visokotlakasa, pa stvaraju i umjetne.
Nemoj samo reci da je iz preventnivnih razloga.
Ne nasmijavaj me.:-D
upravo to sam mu i ja krenula pisati, al odustala....ionako neće shvatit, jer da shvaća o čemu se radi, ne bi drobio ovakve notorne besmislice.

imate dnevnu potrebu biti zgroženi nečim, počne ovako ujutro
i onda ostatak dana kukate okolo kako je strašno što se događa oko vas i kud svijet ide

ako nema ničeg taj dan onda se kuka o vremenu Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by BB-8 15/11/2017, 10:34

Kserks_ wrote:Imao sam blago povišenu masnoću veći dio života , dakle iznad gornje granice....nakon promjene prehrane, vec u dva vađenja krvi masnoća je bila u normalni.....

Da sam tražio savjet doktora prepisao bi mi tablete koje bi pio cijeli život, te bi mi liječio posljedice...a ja izliječio uzrok:)

pa da poanta cijele priče je da farmacija riješava posljedice bez puno uplitanja u uzroke...

_________________
Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Attach13 Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by L'âme 15/11/2017, 10:37

mamin sin wrote:
maggie13 wrote:
mamin sin wrote:
maggie13 wrote:Ti sa slike imaju tlak 220/130.

koliko je ono amerikanaca danas pretilo?

70%?

lopovski farmaceuti snižavaju kriterije da bi prodali tablete, a ljudi zdravi
sve si izokrenuo, kao i obicno.
Samo, ne znam zasto to meni radis. Kad ne prolazi.
Trend povecanja udjela pretilih u ukupnom stanovnistvu nema veze s povecanjem nominalnog tlaka koji se smatra normalnim.
Malo im je vec stvarnih visokotlakasa, pa stvaraju i umjetne.
Nemoj samo reci da je iz preventnivnih razloga.
Ne nasmijavaj me.:-D

kako nema kad bolesni pomiču prosjek na više

ako se uzme samo zdrava populacija, normalan tlak je niži

ako se uzme ukupna populacija sa bolesnim osobama, onda prema tom prosjeku ispada da je normalan tlak viši

koliko je 2+2 megie?
2 kruske i 2 jabuke?
Dead, dead..
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Noor 15/11/2017, 10:40

mamin sin wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:
mamin sin wrote:
maggie13 wrote:Ti sa slike imaju tlak 220/130.
koliko je ono amerikanaca danas pretilo?
70%?
lopovski farmaceuti snižavaju kriterije da bi prodali tablete, a ljudi zdravi
sve si izokrenuo, kao i obicno.
Samo, ne znam zasto to meni radis. Kad ne prolazi.
Trend povecanja udjela pretilih u ukupnom stanovnistvu nema veze s povecanjem nominalnog tlaka koji se smatra normalnim.
Malo im je vec stvarnih visokotlakasa, pa stvaraju i umjetne.
Nemoj samo reci da je iz preventnivnih razloga.
Ne nasmijavaj me.:-D
upravo to sam mu i ja krenula pisati, al odustala....ionako neće shvatit, jer da shvaća o čemu se radi, ne bi drobio ovakve notorne besmislice.

imate dnevnu potrebu biti zgroženi nečim, počne ovako ujutro
i onda ostatak dana kukate okolo kako je strašno što se događa oko vas i kud svijet ide

ako nema ničeg taj dan onda se kuka o vremenu Basketball
pa, ja teško..to ovi antičardaklije
deda, hoću reći sljedeće...amerikance treba proglasiti pretilom/bolesnom nacijom, a ne sniziti kriterij normalnog tlaka u cilju obuhvaćanja što većeg broja populacije. pretilost je ionako sama po sebi jedan od uzroka hipertenzije.
hipertenzija ima razne


Last edited by Noor on 15/11/2017, 10:48; edited 2 times in total
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Guest 15/11/2017, 10:41

Roy_Bean wrote:
pa da poanta cijele priče je da farmacija riješava posljedice bez puno uplitanja u uzroke...

da, doktori uopće ne savjetuju pacijente da promjene navike, da vježbaju i hrane se drugačije

samo gurnu tablete i uzmu im novac

doktori im uzmu novac

iz vašeg đepa kradu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Guest 15/11/2017, 10:47

Noor wrote: a ne sniziti kriterij normalnog tlaka u cilju obuhvaćanja što većeg broja populacije

dosad su gledali na prosjek ukupne populacije, kriterij se formirao na ukupnom prosjeku zdavi + bolesni

sad po novom se normalan tlak kreira samo po prosjeku za zdrave, bolesne osobe su isključene


umjesto da ti je drago što su ispravili grešku pa bolje mogu prepoznati ako netko ima poremećen tlak, vi serete što su otkrili da imate bolest

koliko glup moraš biti da ti je krivo ako doktori otkriju da nešto nije u redu? confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by BB-8 15/11/2017, 10:51

mamin sin wrote:
Roy_Bean wrote:
pa da poanta cijele priče je da farmacija riješava posljedice bez puno uplitanja u uzroke...

da, doktori uopće ne savjetuju pacijente da promjene navike, da vježbaju i hrane se drugačije

samo gurnu tablete i uzmu im novac

doktori im uzmu novac

iz vašeg đepa kradu

savjetuju promjenu stila života, ali su skloniji nekom dogovoru s farmaceutima...pa nije jednom pukla priča da su pogodovali ovoj ili onoj farmaceutskoj kompaniji dok su istovremeno primali od njih poklone...

_________________
Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Attach13 Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Guest 15/11/2017, 10:54

Roy_Bean wrote:
savjetuju promjenu stila života, ali su skloniji nekom dogovoru s farmaceutima...pa nije jednom pukla priča da su pogodovali ovoj ili onoj farmaceutskoj kompaniji dok su istovremeno primali od njih poklone...

ima zato travar, gatara i svećenik, njima možeš vjerovati

ne moraš ići doktorima / farmaceutima koji te lažu i izrabljuju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Guest 15/11/2017, 10:59

Brat Tajčina supruga služio misu za ozdravljenje


Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 2ebb4a158eb267465edd

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/show/brat-tajcina-supruga-sluzio-je-misu-prije-njegove-operacije-530252 - 24sata.hr


Tajčin suprug se osjeća bolje: Hvala vam svima na molitvama


Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/show/tajcin-suprug-se-osjeca-bolje-hvala-vam-svima-na-molitvama-546551 - 24sata.hr




ne morate doktorima i farmaceutima, ima i drugih metoda, alternativnih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by prckov 15/11/2017, 11:03

moj stari imo citav zivot tlak 120/80

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Noor 15/11/2017, 11:12

mamin sin wrote:
Noor wrote: a ne sniziti kriterij normalnog tlaka u cilju obuhvaćanja što većeg broja populacije

dosad su gledali na prosjek ukupne populacije, kriterij se formirao na ukupnom prosjeku zdavi + bolesni

sad po novom se normalan tlak kreira samo po prosjeku za zdrave, bolesne osobe su isključene


umjesto da ti je drago što su ispravili grešku pa bolje mogu prepoznati ako netko ima poremećen tlak, vi serete što su otkrili da imate bolest
koliko glup moraš biti da ti je krivo ako doktori otkriju da nešto nije u redu? confused
koju grešku? kakvo bolje prepoznavanje? pa mjerenje tlaka nije novost...
daj ne bulazni...zna se točno koji tlak i kako utječe na arterije i organe i koji je optimalan uz neke okolnosti.

koliko glup moraš biti da pomisliš kako su snižavanjem kriterija ispravili grešku i počeli nešto bolje prepoznavati?
a koliko tek glup moraš biti ne shvaćajući da time samo otvaraju novo tržište tableta, često i s placebo efektom.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Guest 15/11/2017, 11:15

Noor wrote:zna se točno koji tlak i kako utječe na arterije i organe i koji je optimalan uz neke okolnosti

kako se zna koji je normalan tlak za čovjeka, kako to odrediš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by michaellcmacha 15/11/2017, 11:16

jel ima tu netko da je preživio infarkt miokarda... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Guest 15/11/2017, 11:18

michaellcmacha wrote:jel ima tu netko da je preživio infarkt miokarda... ;)

ja imam svaki dan moždani udar kad dođem na forum, i preživim

čudo je od čega se sve organizam može oporaviti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by aben 15/11/2017, 11:22

Kserks_ wrote:
kic wrote:
Kserks_ wrote:kaze Yoda i trinny liberizirajte zdravstvo pa trošite 17% BDP na to poput USA, a ne da bude državno pa da se troši 10% BDP kao u Europi, sa boljim učinkom..

zdravlje je privatna stvar..
Nije, jer si teret društva, kao bolesna jedinka.dakle javna stvar.
kolike kazne bi bile dobre za društvo kad bi neku jedinku uvatili da hoda bez jakete na prohladnu večer?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Noor 15/11/2017, 11:22

mamin sin wrote:
Noor wrote:zna se točno koji tlak i kako utječe na arterije i organe i koji je optimalan uz neke okolnosti

kako se zna koji je normalan tlak za čovjeka, kako to odrediš?
ajde, deda...otkrivaš toplu vodu.
znanstvenim praćenjima simptoma i posljedica....tkivo pri određenom tlaku trpi napore, pri čemu dolazi do smetnji u funkciji, pa sve do fizičkih oštećenja.


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by L'âme 15/11/2017, 11:25

mamin sin wrote:

Brat Tajčina supruga služio misu za ozdravljenje



Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 2ebb4a158eb267465edd

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/show/brat-tajcina-supruga-sluzio-je-misu-prije-njegove-operacije-530252 - 24sata.hr


Tajčin suprug se osjeća bolje: Hvala vam svima na molitvama



Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/show/tajcin-suprug-se-osjeca-bolje-hvala-vam-svima-na-molitvama-546551 - 24sata.hr




ne morate doktorima i farmaceutima, ima i drugih metoda, alternativnih
naravno da ima i naravno da se koriste.
Zbog tebe antibiotici vise ne djeluju..ti si dead antikrist :-D
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Guest 15/11/2017, 11:27

Noor wrote:
mamin sin wrote:
Noor wrote:zna se točno koji tlak i kako utječe na arterije i organe i koji je optimalan uz neke okolnosti

kako se zna koji je normalan tlak za čovjeka, kako to odrediš?
ajde, deda...otkrivaš toplu vodu.
znanstvenim praćenjima simptoma i posljedica....tkivo pri određenom tlaku trpi napore, pri čemu dolazi do smetnji u funkciji, pa sve do fizičkih oštećenja.

da li izmjere tlak kod 100 ljudi, pa odrede što je normalno s obzirom na prosjek populacije

ili izmisle neki broji tek tako?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Leviathan2 15/11/2017, 11:27

mamin sin wrote:
Roy_Bean wrote:
savjetuju promjenu stila života, ali su skloniji nekom dogovoru s farmaceutima...pa nije jednom pukla priča da su pogodovali ovoj ili onoj farmaceutskoj kompaniji dok su istovremeno primali od njih poklone...

ima zato travar,
ne moraš ići doktorima / farmaceutima koji te lažu i izrabljuju
eto, zacudo ja svom travaru vise vjerujem nego tvojim doktorima i farmaceutima
na njihov savjet sam trebao ici operirat bubrezni kamenac , na savjet mog travara i s njegovim receptima sam se rjesio problema s kamencem u roku par mjeseci a potpuno u roku godinu dana, nema ga ni u tragovima
onda?

_________________
Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80 - Page 2 Empty Re: Amerikanci spustili definiciju visokog tlaka na 130/80

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum