ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi - Page 2 Empty Re: Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi

Post by vili40 14/11/2017, 17:22

Polako,pustimo da hr institucije rade svoj posao.

vili40

Posts : 10760
2015-08-02


Back to top Go down

Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi - Page 2 Empty Re: Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi

Post by vili40 14/11/2017, 17:23

hahaha...pa ovu drzavu treba zakonom zabraniti
vili40
vili40

Male
Posts : 10760
2015-08-02


Back to top Go down

Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi - Page 2 Empty Re: Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi

Post by Leviathan2 14/11/2017, 19:04

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:nedostaje joj hrvatski smisao za humor???

jebate to ko da je rekla da joj nedostaje debotova pronicljivost i inteligencija

navijati za karamarka danas kao da navijas za haskgradjanski 96
kako ti se svidjaju ove jabuke ?

a ne ne mislim ja da se karamarko može vratit, samo političko ubojstvo karamarka će za hrvatsku imat iste posljedice kakve za srbiju ima ubojstvo đinđića kao takvo.
ahah, dindic
jbte, dindjic je bio zesci krimos, nisu ga skinula iz politickih motiva nego jer je zagrizao previse,
po mojim izvorima
sad ga izdizu u ikonu neki , obicni krimos, plus sorosev podanik
ako je i karamarko takav, blago vama

_________________
Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi - Page 2 Empty Re: Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi

Post by Eva_ 15/11/2017, 08:15

Noor wrote:
Eva_ wrote:A ostavili smo im 4 penzića da izvuku naše novce
oni ak izvlače, izvlače svoje, pa delali su valjda ljudi cijeli život i izdvajali za stare dane.
Jesu, ali to ti tak ne funkcionira, ne akumulira se tvoje nego dobivaš iz trenutnih uplata. Iako ima način kak možeš izbjeć uplate za MIO i HZZO, a da svoju lovu dobiješ u netu kako si dogovorila.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi - Page 2 Empty Re: Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi

Post by Noor 15/11/2017, 08:18

Eva_ wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:A ostavili smo im 4 penzića da izvuku naše novce
oni ak izvlače, izvlače svoje, pa delali su valjda ljudi cijeli život i izdvajali za stare dane.
Jesu, ali to ti tak ne funkcionira, ne akumulira se tvoje nego dobivaš iz trenutnih uplata. Iako ima način kak možeš izbjeć uplate za MIO i HZZO, a da svoju lovu dobiješ u netu kako si dogovorila.
točno i ja to znam, al u konačnici, kad ti se isplaćuje, dođe na isto.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi - Page 2 Empty Re: Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi

Post by Eva_ 15/11/2017, 08:20

Samo kaj ne bu uplata krouz 10-20 godina. Ali, zato možeš izbjeć uplate već sada i sama si stavljat u čarapu umjesto da njima plaćaš.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi - Page 2 Empty Re: Petra Sanader priznala čime se stvarno bavi u Americi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum