ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 22:05

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1005573
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 22:15


DESKTOP
Mobilni • Index.hr
vijesti

SAD Hrvatskoj donirao taktički sustav za pročišćavanje vode

PRIJE 3 SATA | HINA

FOTO: FAH


U ZAGREBAČKOJ vojarni "Croatia" u ponedjeljak će se održati primopredaja i prezentacija inženjerijske opreme i taktičkog sustava za pročišćavanje vode iz donacije Vlade Sjedinjenih Američkih Država Republici Hrvatskoj, izvijestili su iz Ministarstva obrane RH

Tom prigodom će Oružane snage RH preuzeti kopač-utovarivač i dva teretna motorna vozila te dva sustava za pročišćavanje vode.

Primopredaji će nazočiti potpredsjednik Vlade i ministar obrane RH Damir Krstičević i načelnik Glavnog stožera OS RH general zbora Mirko Šundov te veleposlanica SAD-a u Hrvatskoj Julieta Valls Noyes, navode iz MORH-a.

Donirana oprema bit će raspoređena u postrojbe Oružanih snaga RH, Satniju za opću inženjerijsku potporu Inženjerijske pukovnije Hrvatske kopnene vojske te u Bojnu za opću logističku potporu Zapovjedništva za potporu.


A tariguz ništa SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  1f602 SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  1f602 SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  1f602 SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  1f602 SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  1f602 SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  1f605 SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 22:38

Gledam šta je to, aj ok mada bolje bi bilo da su in donirali kotao za pečenje rakije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 23:09

Da donacija

Ovo dok ti rasklopiš lakše cisternom do prve špine i natankat vodu

Ono ko mi vama dali sad vi financirajte ljudstvo i održavanje budemo vas zvali kad nam zatrebate u nekoj vukojebini u Aziji il Africi il tako nešto di nema baš pitke vode ali ima američke vojske
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 23:38

No vidim da se nabavila i terenska dizalica i opiturano u bijelo i oznaka UN

http://www.paluba.info/smf/index.php/topic,6875.msg476340.html#new

Ovo možda bude i ona Inženjerijska za UN

Pitka voda
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Sun 5 Nov - 23:59

Hrvatska ima malo vojnika u UN, sad će to podignit za tridesetak i to je ta inženjerska bojna, onda idu u Afriku pa će radit plitku vodu jer dole nisu nato misije nego UN

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_number_of_UN_peacekeepers

Kao nije NATO ali opet u dogovoru sa Amerikom
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Mon 6 Nov - 15:17

Eto bio sam u pravu samo nije Afrika nego Libanon

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1005731
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by Eva_ Mon 6 Nov - 15:41

Mogli su i u Gazu poslat.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 15:45

pa sto ce nam to...ako tko ima pitke vode to smo mi..ovi su izgleda to poslali na pogresnu adresu..a nasi..'muci ko im kriv ako su se zajebali mozda kadkad dobro dođe kad ej vec zabadav' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99210
2015-09-08


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Mon 6 Nov - 15:46

Neće u Gazu ali sad kužim zašto su kupili onu terensku dizalicu, obje zemlje su na Mediteranu, utovar istovar
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by Eva_ Mon 6 Nov - 15:47

Nisu se Ameri zajebali. Ak nećeš na rusku zimu, ideš u gazu kao vodonoša.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Mon 6 Nov - 15:49

vuksadinare wrote:pa sto ce nam to...ako tko ima pitke vode to smo mi..ovi su izgleda to poslali na pogresnu adresu..a nasi..'muci ko im kriv ako su se zajebali mozda kadkad dobro dođe kad ej vec zabadav' :)
Sinoć sam iskopao o čemu se tu točno radi i došao do tog zaključka da nama to baš i ne treba nego da je to za ove pustinje i vukojebine di nema pitke vode, doduše mislio sam da će bit Afrika a eto Krstičević kaže danas Libanon
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 15:53

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:pa sto ce nam to...ako tko ima pitke vode to smo mi..ovi su izgleda to poslali na pogresnu adresu..a nasi..'muci ko im kriv ako su se zajebali mozda kadkad dobro dođe kad ej vec zabadav' :)
Sinoć sam iskopao o čemu se tu točno radi i došao do tog zaključka da nama to baš i ne treba nego da je to za ove pustinje i vukojebine di nema pitke vode, doduše mislio sam da će bit Afrika a eto Krstičević kaže danas Libanon
ma to je neko na ovom proviziju zaradio...visak pa eto da se rijesimo viska na lageru
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99210
2015-09-08


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by Eva_ Mon 6 Nov - 15:53

Vuk kad savlada stroj, ide sa svojom haubicom, kao i Herr Gruber u Alo alo, u Libanon. Utješno da je i tam francuski dost zastupljen, pa će mu bar uhu bit ugodno
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 15:55

...a cuj mi smo maheri da stroj mozemo i za drugo prenamjeniti..ali ovo za prociscavanje vode..ne ide mi u glavu..pa ti mo's iz nasih rijeka,potoka doslovce vodu piti...jedino ako ne misle morsku vodu prociscavati.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99210
2015-09-08


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by Eva_ Mon 6 Nov - 15:57

vuksadinare wrote:...a cuj mi smo maheri da stroj mozemo i za drugo prenamjeniti..ali ovo za prociscavanje vode..ne ide mi u glavu..pa ti mo's iz nasih rijeka,potoka doslovce vodu piti...jedino ako ne misle morsku vodu prociscavati.. :)
Stroj ide u Libanon, alo, alo.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 15:59

Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:...a cuj mi smo maheri da stroj mozemo i za drugo prenamjeniti..ali ovo za prociscavanje vode..ne ide mi u glavu..pa ti mo's iz nasih rijeka,potoka doslovce vodu piti...jedino ako ne misle morsku vodu prociscavati.. :)
Stroj ide u Libanon, alo, alo.
to sto pise...no imamo mi preko ljeta i zedne otoke... :) ..a koliko ce masno kostat kubik vode.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99210
2015-09-08


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Mon 6 Nov - 15:59

Dva su sustava, jedan ide u Libanon drugi ostaje ovdje za obuku osoblja i za rezervu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by vuksadinare Mon 6 Nov - 16:00

RayMabus wrote:Dva su sustava, jedan ide u Libanon drugi ostaje ovdje za obuku osoblja i za rezervu
..ili za prociscavanje na otocima preko ljeta.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99210
2015-09-08


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by RayMabus Mon 6 Nov - 16:03

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Dva su sustava, jedan ide u Libanon drugi ostaje ovdje za obuku osoblja i za rezervu
..ili za prociscavanje na otocima preko ljeta.. :)
Neznam koliko se to isplati jer čisto sumnjam da je litra pitke vode dobivena iz ovog sistema jeftinija od one koju dofura vodonosac brodom

To je voda za pripadnike ostalih UN snaga u Libanonu a ne za ovce
RayMabus
RayMabus

Posts : 176449
2014-04-11


Back to top Go down

SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...  Empty Re: SAD hrvatskoj vojsci donirao taktički...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum