ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prop'a 'narodni' projekt

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by vuksadinare 5/11/2017, 16:33

...ulica ne moze voditi klub,firmu,grad,drzavu..to je svakom normalnom jasno...ulica moze ili na tribine ili nesto predloziti kao clanovi kluba...ali ne i upravljati..amen..ad acta...ende

vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by vuksadinare 5/11/2017, 16:34

Pinochet wrote:mamić i dinamo i HNS su samo "izlika" za lopovluk i opravdanje. isto kao što je našima izlika za krađu "domoljublje" itd.
jasno...razjebavam klub..pojma nemam o igracima..nogometu...mudrujem...kriv mamic...to je zato jer je lakse okrivit drugog nego priznat vlastitu nemoc i nesposobnost
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by vuksadinare 5/11/2017, 16:38

kazu iz torcide..'mi smo spasili klub da ne ode u stecaj'...ok..evo odlikovanja zasluznima..besplatne godisnje ulaznice...salovi..dresovi...vecera...ali brale ne mos mi klubom upravljati a pojma nemas o sustavima...nego sve sto nudis je 'ale'....'mamicu cigane'...ne ide to tako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by jastreb 5/11/2017, 16:38

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:mamić i dinamo i HNS su samo "izlika" za lopovluk i opravdanje. isto kao što je našima izlika za krađu "domoljublje" itd.
jasno...razjebavam klub..pojma nemam o igracima..nogometu...mudrujem...kriv mamic...to je zato jer je lakse okrivit drugog nego priznat vlastitu nemoc i nesposobnost
Mamić je HDZ. A HDZ je uništio ne samo Hajduka nego i dalmatinski nogomet.

I NK Zagreb.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by vuksadinare 5/11/2017, 16:41

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:mamić i dinamo i HNS su samo "izlika" za lopovluk i opravdanje. isto kao što je našima izlika za krađu "domoljublje" itd.
jasno...razjebavam klub..pojma nemam o igracima..nogometu...mudrujem...kriv mamic...to je zato jer je lakse okrivit drugog nego priznat vlastitu nemoc i nesposobnost
Mamić je HDZ. A HDZ je uništio ne samo Hajduka nego i dalmatinski nogomet.

I NK Zagreb.
ma unistio je kurac...sto pricas gluposti...kako nije unistio slavonski nogonet...rijecki...ne pricaj gluposti...hajduk su unistili njegovi...napominjem njegovi...niko drugi..jer im je draze demagogiju prodavati..nego raditi,stvarati..i lakse im je za vlastite neuspjehe druge okrivljavati..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by darth_vader 5/11/2017, 16:44

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:mamić i dinamo i HNS su samo "izlika" za lopovluk i opravdanje. isto kao što je našima izlika za krađu "domoljublje" itd.
jasno...razjebavam klub..pojma nemam o igracima..nogometu...mudrujem...kriv mamic...to je zato jer je lakse okrivit drugog nego priznat vlastitu nemoc i nesposobnost
Mamić je HDZ. A HDZ je uništio ne samo Hajduka nego i dalmatinski nogomet.

I NK Zagreb.
ma unistio je kurac...sto pricas gluposti...kako nije unistio slavonski nogonet...rijecki...ne pricaj gluposti...hajduk su unistili njegovi...napominjem njegovi...niko drugi..jer im je draze demagogiju prodavati..nego raditi,stvarati..i lakse im je za vlastite neuspjehe druge okrivljavati..

Unistija je kompletan hrvatski nogomet...naravno uz pomoc trojanaca u drugim klubovima, dakako...dobar Mamic=mrtav Mamic...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by vuksadinare 5/11/2017, 16:47

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:mamić i dinamo i HNS su samo "izlika" za lopovluk i opravdanje. isto kao što je našima izlika za krađu "domoljublje" itd.
jasno...razjebavam klub..pojma nemam o igracima..nogometu...mudrujem...kriv mamic...to je zato jer je lakse okrivit drugog nego priznat vlastitu nemoc i nesposobnost
Mamić je HDZ. A HDZ je uništio ne samo Hajduka nego i dalmatinski nogomet.

I NK Zagreb.
ma unistio je kurac...sto pricas gluposti...kako nije unistio slavonski nogonet...rijecki...ne pricaj gluposti...hajduk su unistili njegovi...napominjem njegovi...niko drugi..jer im je draze demagogiju prodavati..nego raditi,stvarati..i lakse im je za vlastite neuspjehe druge okrivljavati..

Unistija je kompletan hrvatski nogomet...naravno uz pomoc trojanaca u drugim klubovima, dakako...dobar Mamic=mrtav Mamic...
...unistio je ali ne i hajduk...hajdukov pad je poceo od bacenog suzavca 1987 i dvogodisnje suspenzije iz europe...malo se nesto dignuo od 94 do 96...i to je to..konstatan pad kvalitete rada uprave i ulazenja sumnjivih osoba i mutljavina u klubu pocela je vec u drugoj polovici osamdesetih...sve do danasnjeg dana...mamic je druga prica van hajduka...ja govorim o hajduku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by debotoijusto 5/11/2017, 16:51

jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:
Pinochet wrote:a kakav crni Hajduk. Taj klub je propao 1994 kada je ispao tamo u kvalifikacijama za Ligu prvaka protiv nekog Grčkog kluba.. tada se sve rasprodalo i razgrabilo..

od tada 20ak godina zakurac životari.. treba ga privatizirati totalno, ali totalno, baš ono da se vodi kao kafić.. ako gazda zaradi - zaradi. ako gazda propadne propadne.

1995. Panathinaikos...Nadan Vidošević razjebao sve, istina...navodno zbog Vranje kojem je trebala jaka Kroacija... uglavnom, dobio se kurac na biciklu od zagrebačkog kluba bez navijača i raspadnuta liga u kojoj taj isti kurac na bicikli dominira... rješenje je atomska za sve...

mlada partizanka bombe bacala  :D

treba bit realan , domet je upast u 2. ligu uefa jednom u 10g. ovako kako se vodi i to navijacima ne bi trebao biti primaran cilj tj. bilo bi 10 000 da hajduk u 2. hr ligi igra
ako cilj uspjeh ( sto nekako logicno u natjecateljskom sportu ) treba nas hajduk/narod/rulju kako tko voli  odjebat i prodat klub arapima

A Arapi jedva cekaju utuci milijarde u klub za koji je netko zadnji put cuo 1994./1995. iz drzave koja ima stanovnika kao kvart u Londonu...nekako mi Glover realnija opcija...ili dati Tommy Mamicu nek se igra dok mu blagajnice ne crknu od gladi...

kao filijala nekog veceg kluba , ima sve  navijace tradiciju klimu za razvoj HR solidno kotira po talentima i hajduk magnet  za talente iz zaledja , relativno jeftin s par dobrih rezultata sve zivne...u obrnutom slucaju ne bi bio vlasnicima u kozi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by jastreb 5/11/2017, 16:52

vuksadinare wrote: 
...unistio je ali ne i hajduk...hajdukov pad je poceo od bacenog suzavca 1987 i dvogodisnje suspenzije iz europe...malo se nesto dignuo od 94 do 96...i to je to..konstatan pad kvalitete rada uprave i ulazenja sumnjivih osoba i mutljavina u klubu pocela je vec u drugoj polovici osamdesetih...sve do danasnjeg dana...mamic je druga prica van hajduka...ja govorim o hajduku
Ma ti braniš tog Mamića da se to vidi i sa satelita.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by jastreb 5/11/2017, 16:53

Evo glupa Rijeka gubi i 6 utakmicu za redom.

Rekao sam ja kako će ih skidanje križa sa dresa skupo stajati.

Tako im i treba.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by jastreb 5/11/2017, 16:54

Osim toga Rijeka je kroz povijest poznata da je najuspješnija kad igraju dečki iz bivše Juge.

Ove godine doveli neke Grke,crnce,Brazilca...i odmah sjebu kompletnu koncepciju.

I sad krive Keka,a Kek najmanje kriv.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by vuksadinare 5/11/2017, 16:57

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: 
...unistio je ali ne i hajduk...hajdukov pad je poceo od bacenog suzavca 1987 i dvogodisnje suspenzije iz europe...malo se nesto dignuo od 94 do 96...i to je to..konstatan pad kvalitete rada uprave i ulazenja sumnjivih osoba i mutljavina u klubu pocela je vec u drugoj polovici osamdesetih...sve do danasnjeg dana...mamic je druga prica van hajduka...ja govorim o hajduku
Ma ti braniš tog Mamića da se to vidi i sa satelita.
aj budalo ne branim mamica...provjeri ranije postove i teme o njemu i moje pisanje...pricam da konstatni pad kvalitete upravljanja hajdukom traje od 1987 sa pokojim manjim prekidom kao od 93 do 96...sve ostalo slabo i nikako.koji sve likovi nisu promarsirali upravama hajduka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by vuksadinare 5/11/2017, 17:03

jasambrand...zivis li ti u zg?..mislim da si rekao da jesi ako nisi ispricavam se..ali me zanima mozda se znamo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by darth_vader 5/11/2017, 17:54

vuksadinare wrote:jasambrand...zivis li ti u zg?..mislim da si rekao da jesi ako nisi ispricavam se..ali me zanima mozda se znamo

Zivija sam neko vrime, ali ne vise...eh sad, upoznao sam Macka, Dugi je jednom sjedio s nama za stolom, prijatelj mi ga je poznavao...zivio sam na Sigecici kad je Pokrovac ubijen, prosao istu noc pored tog portuna, znam da mi je zenska iz PSK cesto olajavala nogometnu mafiju iz kafica preko puta, a zapamtih detalj kad je Suker ispusija na kladionici 500 000 eura kladeci se na Real protiv Arsenala...isa u London uplatiti...gazda kafica castio cijeli dan koliko je Suki popularan bio tamo, a zenska mi je tvrdila i da je skrtac nemili...kladio se preko nekog teklica na iznose vise desetaka tisuca kuna, a kad bi dobio ni lipe mance nije ostavlja...jebate, stalno sam visija po tim mafijaskim kvartovima, Kneziji, Trnju, Dubravi, Sigecici...:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by jastreb 6/11/2017, 16:58

Rijeka je skinula simbol kršćanstva sa dresa i to im se sada vraća.

Ne znam tko je donio tu direktivu,a još manje tko ju je odobrio,ali otkad nesta na križa na dresu igraju neprepoznatljivo. Eto izgubili su 6 utakmica za redom.

 In hoc signo vinces
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by T. 6/11/2017, 17:22

Stavili su zato dvoglavog orla...

_________________
Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by jastreb 6/11/2017, 17:33

Totenkopf wrote:Stavili su zato dvoglavog orla...
Njega imaju već ohoho. Imali su ga i lani kad su osvojili duplu krunu. No i dalje me zanima zašto su,i po čijoj direktivi sa dresa maknuli križ???
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by T. 6/11/2017, 17:37

Nemam pojma, na službenim dresovima za sezonu 2017/2018 je križ preko čitave majice, osim na bordo dresu...
Gdje si vidio da nema križa?

_________________
Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by jastreb 6/11/2017, 17:41

Totenkopf wrote:Nemam pojma, na službenim dresovima za sezonu 2017/2018 je križ preko čitave majice, osim na bordo dresu...
Gdje si vidio da nema križa?
Na zadnjih par utakmica. U stvari imaju nekakav križ,ali više nije jasan kao onaj lani,već isprekidan,kao  znak dozvoljenog pretjecanja na cestama.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by T. 6/11/2017, 17:48

Znakovito, križ koji se dezintegrira...
Kao nagovještaj propasti kršćanstva...
Ne bih se začudio da su masoni iza svega toga...

_________________
Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Prop'a 'narodni' projekt - Page 2 Empty Re: Prop'a 'narodni' projekt

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum