ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru"

Go down

Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru" Empty Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru"

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 7:59

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-od-9-sati-grmoja-ce-pokazati-dokumente-imam-dokaz-da-su-znali-za-nepravilnosti-u-agrokoru-/1005089.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru" Empty Re: Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru"

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 8:01

i sto ce na kraju biti?..ovi ce to ostro demantirati i najaviti tuzbe protiv grmoje i te institucije..jedini relavantni dokaz o nepravilnostima su oni koje javno iznese dorh i uskok..sve drugo su privatne inicijative koje podlijezu tuzbama ili demantijima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru" Empty Re: Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru"

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 8:02

vec vidim likove koji su na spisku grmoje...dalic,maric,seks,greguric,valentic..nista novo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru" Empty Re: Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru"

Post by vuksadinare Fri 3 Nov - 9:16

grmoja optuzio šeksa kao krivca za zataskivanje muljaza oko agrokora jos iz 1993..koji je bio sef nekog povjerenstva za agrokor i sve je zataskano...znao sam da je rijec o šekiju...i jos nekima...ovo ce šeki ici teskom tuzbom prema grmoji...100% :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru" Empty Re: Grmoja će pokazati dokumente:"Imam dokaz da su znali za nepravilnosti u Agrokoru"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum