ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 29 Oct - 10:11

Danas vracanje za bec....9 sati tramakavanja......

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 29 Oct - 10:44

Uvijek kad je ovo pomicanje sata na zimsko vrijeme, dignem se u 5. Ne znam zašto.

Do 8 ispekla kroasane, složila jednu turu robe, drugu prostrla, oprala banj, sredila ormar, pročitala vijesti i u miro popila kavu. UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 1971401230

Lijep je dan, mogli bi izać na sunce...

Ne mogu vjerovat da je sutra već ponedjeljak.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 29 Oct - 16:21

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Fb_img10

Brzinski pozz za kica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 29 Oct - 17:20


kawaiii
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 29 Oct - 18:03

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 29 Oct - 20:21

Ima li koga da mi skrati vrijeme putovanja? :zagy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 29 Oct - 20:23

Koliko jos imas.do beca?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 29 Oct - 20:35

4 sata ca. :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 29 Oct - 21:03

Knjigu sam pročitala 
Strikanje sam ponijela ali je mrak u busu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Unruly Night Train Sun 29 Oct - 22:24

Kicinjo ubij se ^^
Unruly Night Train
Unruly Night Train

Posts : 188
2017-09-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 29 Oct - 23:06


mister. no :!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Unruly Night Train Sun 29 Oct - 23:22

Propali si potencijal , bojim se da povratka nema :/
Unruly Night Train
Unruly Night Train

Posts : 188
2017-09-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 30 Oct - 8:30

danas normalna nocna smjena bez pomjeranja sata za jednu uru prema prolecu koje dolazi i zimi koja dolazi ...odspavam malo pa u potragu za winter dzaket jer sutri dan je fajertag a puse neki vjetar gledam ova okolna stabla kroz prozor nema ni jednog lista ...
moglo bi se desit da snijeg zapada :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Oct - 11:05

Meni sad treba koji dan da se adaptiram :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Oct - 13:18

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 30 Oct - 19:23

pa ja sam stvarno sretnik uzea dvi jakne u jednoj ...sa jedne strane bela ko sneg sa druge tamna kao noc i moze se nositi svakako samo se preokrenu rukavi ...nije bila ni nes posebno jeftina al o tom potom ...mene je bilo brinulo dal je to neka marka ...jer samo su tri slova bila ispisana po njoj...NRG...zatim ja to prevedem enerdzi...pa to je enerdzi :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 30 Oct - 19:57



ovo mi je super pjesma....

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 30 Oct - 19:59

Unruly Night Train wrote:Propali si potencijal , bojim se da povratka nema :/

ca je :/

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Img_2022
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Mon 30 Oct - 20:42

JimmieJohnsoon wrote:pa ja sam stvarno sretnik uzea dvi jakne u jednoj ...sa jedne strane bela ko sneg sa druge tamna kao noc i moze se nositi svakako samo se preokrenu rukavi ...nije bila ni nes posebno jeftina al o tom potom ...mene je bilo brinulo dal je to neka marka ...jer samo su tri slova bila ispisana po njoj...NRG...zatim ja to prevedem enerdzi...pa to je enerdzi :)
brzo buš odustao od te jakne. imam ja jednu od nike, jedno lice sivi flanel, drugo lice kao kabanica. pretežno sam ju nosi na plavoj strani van.
unutarnja se sprlja da se stuširaš pet puta na dan. ako okreneš na poliestersku stranu, onda ti je neugodno u njoj, kao da imaš nylon vreću na sebi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Unruly Night Train Mon 30 Oct - 21:07

kic wrote:
Unruly Night Train wrote:Propali si potencijal , bojim se da povratka nema :/

ca je :/

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Img_2022

Nita ... samo sam duboko razocaran

A ovo o bolesnim ljudima sam odavno govorio, ispadnes los kada nekome kazes istinu,bolje biti licemjerna ,lazna potpora
Unruly Night Train
Unruly Night Train

Posts : 188
2017-09-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Mon 30 Oct - 21:13

veber wrote:
JimmieJohnsoon wrote:pa ja sam stvarno sretnik uzea dvi jakne u jednoj ...sa jedne strane bela ko sneg sa druge tamna kao noc i moze se nositi svakako samo se preokrenu rukavi ...nije bila ni nes posebno jeftina al o tom potom ...mene je bilo brinulo dal je to neka marka ...jer samo su tri slova bila ispisana po njoj...NRG...zatim ja to prevedem enerdzi...pa to je enerdzi :)
brzo buš odustao od te jakne. imam ja jednu od nike, jedno lice sivi flanel, drugo lice kao kabanica. pretežno sam ju nosi na plavoj strani van.
unutarnja se sprlja da se stuširaš pet puta na dan. ako okreneš na poliestersku stranu, onda ti je neugodno u njoj, kao da imaš nylon vreću na sebi.

iskreno boli me kurac ...prosle godine nisam imo ni za jedne jakete.. sada imam za tri...panta rhei  :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum