ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Go down

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel Empty Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Post by vuksadinare 24/9/2015, 11:12

http://www.index.hr/vijesti/clanak/prgomet-provocira-bivseg-sefa-hoce-li-karamarko-izbaciti-merkel-iz-europske-pucke-stranke/843791.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel Empty Re: Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Post by vuksadinare 24/9/2015, 11:14

izjava karamarka u briselu na pitanje novinara sto misli o kolindinoj izjavi o merkel.."Ne mogu komentirati to,nisam čitao.Predsjednica ima svoje opservacije,ima svoje viđenje stvari,nemojte očekivati od nas da smo svi roboti,da imamo istu retoriku",istaknuo je karamarko
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel Empty Re: Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Post by vuksadinare 24/9/2015, 11:15

hi,hi..'nije citao sto je rekla'..ili nije znao..ovaj je stvarno gubitnik..i ziheras..jak samo na rijecima a kad zagusti...'nisam ja majke mi'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel Empty Re: Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Post by vuksadinare 24/9/2015, 11:15

nisam citao...... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel Empty Re: Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Post by Kermit 24/9/2015, 11:16

hahah ispao papčin i ulizica, dobro Hrvati su sve to, ali opet...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel Empty Re: Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Post by vuksadinare 24/9/2015, 11:22

..e moj karamarko izgleda da ti mo's biti smao premijer kucnog savjeta..to ti je nivo..ti po onom 'ne bi se ste'l mesat'...sad si dokazao kad je frka..i to globalna ne znas sto bi..ne bi se ste'l nikom zameriti.... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel Empty Re: Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Post by vuksadinare 24/9/2015, 11:31

..i ja budala nadao se da bi karamarko mogao primirit mamica da zbog njega ne izgubi izbore...mamic bi mu na to da pokusa..:'dođi vamo karamarko da te karam u glavu picko..ti ces meni nesto,ha..picka ti materina....vracaj pare'...a karamarko:'maminjo brate nisam ja majke mi moje'... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel Empty Re: Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Post by darth_vader 24/9/2015, 11:50

asilovski wrote:hahah ispao papčin i ulizica, dobro Hrvati su sve to...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel Empty Re: Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Post by vuksadinare 24/9/2015, 11:53

vuksadinare wrote:..i ja budala nadao se da bi karamarko mogao primirit mamica da zbog njega ne izgubi izbore...mamic bi mu na to da pokusa..:'dođi vamo karamarko da te karam u glavu picko..ti ces meni nesto,ha..picka ti materina....vracaj pare'...a karamarko:'maminjo brate nisam ja majke mi moje'... lol!
..'to je kolindino maslo'.... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel Empty Re: Karamarko se u Briselu ziheraški ogradio od Kolindine izjave o Merkel

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum