ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by Guest 18/10/2017, 12:14

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdzov-sibenski-zupan-svi-su-zaposleni-preko-veze-volio-bih-da-sam-ih-uhljebio-jos-i-vise/1001600.aspx

HDZ-ov šibenski župan: Svi su zaposleni preko veze, volio bih da sam ih uhljebio još i više

utorak, 17.10.2017. 20:52





"UHLJEBIO sam puno znanih i neznanih. Kad bismo gledali klasično zapošljavanje, u smislu natječaja, prijave, referenci, onda bismo mogli zaključiti za svakog da se zaposlio preko veze. Nema onog tko se javio za neki posao a da nije imao neku 'preporuku', neku vezu. Volio bih da sam ih puno više uhljebio".

Gornji citat nije ulomak nekog satiričnog teksta, meme s neke slike na Facebooku ili neka mail forvarduša kojom se zajebaje na račun HDZ-a.

To je u velikom intervjuu za Slobodnu Dalmaciju kazao nitko drugi nego HDZ-ov šibensko-kninski župan Goran Pauk.

A evo i cijelog citata o uhljebljivanju.

"Uhljebio sam puno znanih i neznanih. Kad bismo gledali klasično zapošljavanje, u smislu natječaja, prijave, referenci, onda bismo mogli zaključiti za svakog da se zaposlio "preko veze". Nema onog tko se javio za neki posao a da nije imao neku "preporuku", neku "vezu". Volio bih da sam ih puno više "uhljebio". To mi je, vjerujte, teži dio posla, objašnjavati ljudima da nešto ne može, slušati ih i lakonski im obećavati "riješit ćemo nešto". Nisam sklon takvim obećanjima, tu sam preoprezan i zato mnogi misle da sam bahat, da ne želim pomoći. Dnevno bar pola radnog vremena potrošim na rješavanje egzistencijalnih problema ljudi i zbrinjavanje. Kad bih svima išao pomoći, ništa drugo ne bih stigao odraditi", požalio se dalmatinskoj dnevnoj novini HDZ-ovac koji bi, da može, uhljebio još ljudi.

No to je samo vrh ledene sante bizarnih izjava HDZ-ova faraona iz Šibenika koji je na proljeće uvjerljivo osvojio treći mandat na čelu ove županije.

"Oba su pala"

No krenimo od početka.

Goran Pauk rođen je 1962. godine, a u mladosti je bio nogometaš. Tijekom osamdesetih bio je kapetan Šibenika, a 1987. zaigrao je i za Hajduk. Ali to je bilo više manje sve od njegove nogometne karijere.

Puno veći talenat Pauk će pokazati u politici. No nakon nogometne karijere i prije političke, Pauk je sudjelovao u Domovinskom ratu. U rujnu 1991. godine sudjelovao je u obrani Šibenika, a ostat će poznat kao jedan od ljudi sa snimke "Oba dva, oba su pala" kad su srušena dva aviona JNA.

Jasno, čin ratnog heroja i jednog od ljudi s možda i najslavnije snimke iz Domovinskog rata Pauku sasvim sigurno neće odmoći u uspinjanju u HDZ-u.

Ipak, ima onih koji su smatrali da je Pauk preuzeo tuđe zasluge. Jedan od njih je Stipe Petrina, vječni borac protiv HDZ-ovih glavešina u Šibensko-kninskoj županiji.

On je prije dvije godine, u listopadu 2015. godine, Pauka nazvao lažnim herojem.

"Gospodine Karamarko, Goran Pauk nije srušio avion, kao što nije uzviknuo ‘Oba dva, oba su pala!’, taj legendarni povik je poviknuo Primoštenac, na žalost danas pokojni, Filip Gaćina Bilin. Zato gospodine Karamarko, nemojte se hvaliti neistinama, jer se lako razotkriju i vraćaju se kao bumerang. Ima toga još jako prljavog, ali čak ni u ovo predizborno vrijeme, nije korektno da se spominje, što u najboljoj namjeri savjetujem i Vama, najbolje je ne spominjati ono u što niste sigurni", poručio je tada načelnik Primoštena Tomislavu Karamarku, tadašnjem šefu HDZ-a, pisao je Tris.

Sve u svemu, nakon rata Goran Pauk počet će se aktivno baviti politikom. Kao HDZ-ovac od 1990., a pritom još i ratni heroj, Pauk je brzo napredovao. Godina 2006. bila je sretna za političku karijeru Gorana Pauka koji će baš u rujnu spomenute godine dobiti i prefiks "župan". Osim što je postao župan, te 2006. postao je i član Nacionalnog vijeća i središnjeg odbora HDZ-a. Od 2004. do 2014. godine bio je i predsjednik HNK Šibenik.

E da, od 2015. godine postao je predsjednikom Hrvatske zajednice županija. Možda vam ime ove parazitske organizacije ništa ne znači, ali sačekajte malo, to je bitno za priču o županu Pauku.

Žalio se na plaću od 16.000 kuna

Široj javnost Goran Pauk (opet) će postati poznat u ožujku 2015. godine kad se javno, putem Facebooka, požalio kako sa županskom plaćom od 16.000 kuna jedva spaja kraj s krajem.

"A vezano za moju plaću, znam da izgleda i jeste za hrvatske prilike velika, ali kad s tom plaćom "pokrivam" dvoje dice na faksu u Zgbu, dugoročni kredit za kuću, kratkoročni potrošački kredit, moje podstanarstvo sa režijama, upisnine na faks i sve druge moguće troškove... onda je i takva - nedovoljna.

Drugim riječima, ova plaća mi omogućuje prvenstveno da mi se dica školuju po želji i sasvim obično življenje", žalio se siroti župan.



Suluda kampanja za zaštitu parazitskih županija

Tako je Pauk nastavio raditi za crkavicu od 16.000 kuna mjesečno, a posebnu je kreativnost pokazao kad se osjetio ugroženim. Naime, rekli smo vam da zapamtite da je on predsjednik Zajednice županija, a prije dvije godine pokrenulo se pitanje o regionalizaciji Hrvatske.

Jasno, kao županu, takva ideja Pauku je bila bogohulna. U veljači 2016. godine, predstavljajući anketu u tome kako građani obožavaju županije, iz Paukove udruge utvrdili su kako su županije dio lokalnog identiteta.

To što nikada niste čuli da se netko predstavlja kao Splitsko-dalmatinac ili Šibensko-kninjanin valjda je vaš problem, anketa Zajednice županija pokazala je da se ljudi identificiraju sa županijama. No vrhunac kreativnosti Pauk i ekipa pokazali su kad su kod Šibenika zalijepili plakat "Dobrodošli u zadarsku regiju".

"Htjeli smo pokazati kako bi to bilo da smo u drugoj regiji, probuditi osjećaje protiv reorganizacije. Ovo je jedan malo provokativniji marketinški potez, ali reakcije nisu izostale. Šibensko–kninska i Vukovarsko–srijemska županija izabrane su kao početne točke ove kampanje iza koje stoji Hrvatska zajednica županije", rekao je u travnju 2016. godine za Šibenski portal Goran Pauk.

Nije Pauku palo napamet da bi naprimjer i Zadar i Šibenik bili dio Dalmacije, nego je bizarnom kampanjom pokušao rasplamsati najniže regionalne strasti jer županije moraju opstati pod svaku cijenu.
"Kao župan sam sam sebi šef"

No vrhunac svega je jučerašnji intervju za Slobodnu Dalmaciju. Sad se vraćamo na citat iz uvoda teksta, ali to je tek jedan dio razgovora kojim je Pauk dao do znanja kako razmišlja.

Odmah u uvodu, Pauk objašnjava zbog čega nije želio postati zastupnik.

"Znam da mi mnogi neće povjerovati, ali za mene je dužnost župana sadržajnija, pa i veći izazov od zastupničke. A takav je i moj osobni habitus: kod kuće sam, s obitelji, nema stalnih putovanja, hotela, autocesta... a plaća je gotovo ista. Osim toga, sam sam sebi šef, nitko ti dnevno ne visi nad glavom, sam organiziraš svoj posao i, sasvim ljudski govoreći, nekako mi je komotnije biti župan", kaže Pauk.

Stanite i razmislite o ovome "sam sam sebi šef" pa idemo dalje.

"Uostalom, u Hrvatskoj nas je samo 20, a zastupnika je k'o u priči, čak 151. Imaš status kao "mali ministar", a ljudi te kod kuće percipiraju kao da si važniji negoli to tvoje ovlasti kažu. S jedne strane to svakome godi, a s druge strane me silno iritiraju sva ta ograničenja. Formalno si na vrhu regionalne administracije, ali s bezbroj limita. To ponekad frustrira", kaže župan.

Dakle, vrlo otvoreno, Pauk smatra da je sam sebi šef, a godi mu i što mu se ljudi ulizuju. Županija je, drugim riječima, valjda njegovo privatno leno.

HDZ-ovac i katolik koji se triput ženio

Pauk je otkrio kako ima planove nakon ovog, trećeg mandata na čelu županije. Plan mu je da dobije novi mandat.

Usput, vrijedi spomenuti da se ovaj HDZ-ovac i vjernik ženio triput. Kao iskusan muškarac, on je komentirao i slučaj kolege HDZ-ovca i župana Alojza Tomaševića.

"Naravno da svako nasilje osuđujem, za mene je ono apsolutno neprihvatljivo. Ne znam što se dogodilo kolegi Tomaševiću, koliko je tomu kumovala i ženska ljubomora, ne znam je li doista nasilnik, poznajem ga i teško mi je to prihvatiti. Istina je, Alojz je, što bih ja rekao, malo "tvrdo povijen", ali sam ga doživio kao časnog čovjeka. Prošao je rat, ima čin generala HV-a i stalno se pitam je li moguće da je nasilnik. Prošao sam i ja težak razvod, znam da čovjek može eksplodirati, da može izgubiti živce, ali taj kontinuitet bračnog nasilništva, to ne mogu zamisliti, to mi je potpuno strano. Nisam za guranje problema pod tepih, pa kad ne ide, ja odlazim. Zbog toga sam se i razveo u 50. godini", kaže Pauk.

"Nisam fanatični vjernik koji ne propušta misu. Ali poštujem Crkvu i vjeru, a ako ćemo već o tome, crkveno sam još u prvom braku", dodaje.

Nije mu, kaže, jasno kako je Thompson uspio dobiti crkveni razvod.

"To mi je uistinu tajnovito. Kod Thompsona je razvod išao ekspeditivno. Možda postoji neka tajna crkvena kategorizacija koja se odnosi na odabrane, pa se oni mogu i crkveno razvesti i ponovo oženiti. Kako god bilo, na mene se to, izgleda, ne odnosi. Moj svjetovni život je moj stvarni život, on je ogledalo mene kao čovjeka koji je, rekao bih, ostao iskren unatoč politici koja mi je odredila profesionalni put. Lojalan sam stranci, ali imam svoje mišljenje kojeg se ne bojim, nego se za njega borim", zaključuje Pauk.

I tako župan zahvaljujući masovnim uhljebljivanjima nastavlja komotno vladati županijom, uz glasove, želju i volju većine. Neke od njih je uhljebio, ostali se nadaju da su oni sljedeći. A sve na račun najugroženije hrvatske manjine: poduzetnika i radnika iz privatnog sektora koji ih porezima hrane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by Guest 18/10/2017, 12:15

referenca. prije 90tih bio klošar. došle 90ete, počeo rat, i izgleda da je u ratu ukrao tuđe zasluge i tako postao "lažni heroj". nakon toga uhljeb i parazit, koji pljačka i trpa na državnu sisu.

jebeni srbi , sa svojim napadom na RH, mentalno su nas vratili 100godina nazad, jer ovakvi Čardakovci će nas razjebati da to neće biti istine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by vuksadinare 18/10/2017, 12:17

Pinochet wrote:referenca. prije 90tih bio klošar. došle 90ete, počeo rat, i izgleda da je u ratu ukrao tuđe zasluge i tako postao "lažni heroj". nakon toga uhljeb i parazit, koji pljačka i trpa na državnu sisu.

jebeni srbi , sa svojim napadom na RH, mentalno su nas vratili 100godina nazad, jer ovakvi Čardakovci će nas razjebati da to neće biti istine
koji klosar igrao za sibenik i hajduk... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by vuksadinare 18/10/2017, 12:17

ti si puk'a brale...zabrinut sam za tebe i sailu da necete docekat novu.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by Guest 18/10/2017, 12:19

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdzovac-koji-je-govorio-istinu/1001646.aspx

HDZ-ovac koji je govorio istinu


Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Nbpauk1200pxfejs

U 26 GODINA postojanja hrvatske države nagledali smo se svega. Od ratnih zločina preko ratnog profiterstva i pretvorbenog kriminala, pa sve do stvaranje kulta države i službene mitologije po kojoj je HDZ na čelu s nepogrešivim Franjom Tuđmanom stvorio hrvatsku državu, najbolju i najdemokratskiju državu Europe i svijeta.

>> HDZ-ov šibenski župan: Svi su zaposleni preko veze, volio bih da sam ih uhljebio još i više

No ono što nismo vidjeli je to da neki visokopozicionirani HDZ-ovac, za razliku od svojih partijskih kolega, govori istinu. Nabrajanje svih laži HDZ-ovih ministara, premijera i predsjednika/ca bilo bi posve besmisleno, jer ako ih dosad niste uočili ili čitali o njima, sva je prilika da i nećete.

Dovoljno je podsjetiti na sada već legendarnu izjavu Andrije Hebranga, bivšeg HDZ-ova ministra zdravstva koji je jednom prilikom ustvrdio kako on "ne laže, nego ponekad iznosi neistine".

Baš zato bilo je pravo osvježenje, pa čak i svojevrsni šok, kad je šibensko-kninski župan Goran Pauk u zapanjujućem napadu iskrenosti rekao sve što je, doduše, opće poznato, ali nijedan HDZ-ovac ili općenito pripadnik vladajuće kaste nije to izrekao tako jasno, otvoreno i direktno.

Nadrealne izjave HDZ-ovog župana

"Uhljebio sam puno znanih i neznanih. Kad bismo gledali klasično zapošljavanje, u smislu natječaja, prijave, referenci, onda bismo mogli zaključiti za svakog da se zaposlio preko veze. Nema onog tko se javio za neki posao a da nije imao neku 'preporuku', neku vezu. Volio bih da sam ih puno više uhljebio", rekao je Pauk mrtav-hladan u intervjuu za Slobodnu Dalmaciju, ali nije stao na tome. Pojasnio je i kako doživljava vlastiti posao.

"U Hrvatskoj nas je samo 20, a zastupnika je ko u priči, čak 151. Imaš status kao 'mali ministar', a ljudi te kod kuće percipiraju kao da si važniji negoli to tvoje ovlasti kažu", govori tako HDZ-ov župan, vjerojatno posve nesvjestan kako to zvuči nekome tko radi u realnom sektoru.

"Znam da mi mnogi neće povjerovati, ali za mene je dužnost župana sadržajnija, pa i veći izazov od zastupničke. A takav je i moj osobni habitus: kod kuće sam, s obitelji, nema stalnih putovanja, hotela, autocesta... a plaća je gotovo ista. Osim toga, sam sam sebi šef, nitko ti dnevno ne visi nad glavom, sam organiziraš svoj posao i, sasvim ljudski govoreći, nekako mi je komotnije biti župan", ponosno govori župan Pauk.

U samo nekoliko iskrenih rečenica Pauk je rekao ono što svi znamo, ali se, barem dosad, nitko od vladajućih nije usudio to izreći tako direktno i bez trunke uvijanja. Posao župana je komotan, ima status "malog ministra", plaća je visoka kao kod saborskih zastupnika, nema šefa, vrijeme provodi kod kuće, redovito uhljebljuje ljude i žao mu je što ih nije uhljebio i više.

Dvije teorije o Paukovom napadu iskrenosti

Zašto je jedan visoko pozicionirani HDZ-ovac sasvim iskreno priznao ono što svi znaju, a nitko se dosad to nije usudio tako jasno reći? Dvije su teorije koje objašnjavaju Paukov napad iskrenosti.

Optimističnija teorija kaže da Pauk uopće nije svjestan koliko je suštinski pogrešno i nemoralno ono što govori i radi. On, naime, u uhljebljivanju svojih prijatelja i poznanika zaista ne vidi apsolutno ništa loše. Ne vidi nikakav problem u tome da se poreznim obveznicima svakog mjeseca otima više od 20 tisuća kuna (vjerojatno i više) kako bi HDZ-ov župan mogao uhljebljivati i živjeti komotnim životom poput, kao što je sam rekao, "malog ministra" s relativno malim ovlastima.

Druga i pesimističnija teorija govori nešto puno strašnije: ne samo da Pauk ne vidi problem u uhljebljivanju i uživanju u lagodnom životu na račun poreznih obveznika, nego je procijenio i da njegovi birači u tome ne vide apsolutno nikakav problem. Za njegove birače, po svemu sudeći, nije problem što Pauk uhljebljuje, problem je eventualno ako ne uhljebi sve one koji zatraže uhljebljenje (a to priznaje i sam Pauk kad kaže da mu je žao što nije uhljebio i više ljudi). Ako je suditi po izbornim rezultatima u Dalmaciji, ova druga teorija je puno bliža istini.

Lijepo je vidjeti HDZ-ovca koji govori istinu

Ako zanemarimo činjenicu da je Pauk u tom neobično iskrenom intervjuu priznao kršenje zakona (što u civiliziranim državama uhljebljivanje i jest), treba biti pošten i priznati da je, unatoč svemu, lijepo vidjeti HDZ-ovca koji govori istinu.

Nakon 26 godina neovisne Hrvatske, stvarno više nema potrebe da se lažemo i da vjerujemo u mitove o "svetosti" Imovinsko... oprostite, Domovinskog rata i o uzvišenim motivima koji su stajali ne samo iza rata, nego i poslijeratne pljačk... oprostite, posljedične preraspodjele imovine.

Jasno je za što su se borili Pauk i njemu slični. Jasno je i da ih hrvatski birači za to već desetljećima uredno nagrađuju. Jednom kad sami sebi priznamo istinu o onome što jesmo i kakvi smo, bit će nam lakše i prihvatiti još jednu istinu koja ide kontra onoj čuvenoj tvrdnji kako "novca jednostavno nema" - kako za djecu koja boluju od tumora na mozgu, tako ni za liječnike koji masovno bježe iz Hrvatske.

Novca ima, ali ne za vas. Ima ga za Pauka, Todoriće, biskupe i sve one koji plaze oko njih očekujući mrvice s njihova prebogatog stola. Lijepo je da je to netko napokon priznao, jer lakše je pogledati u budućnost kad točno znate što vas u njoj očekuje. Nekom uhljebljivanje na izmišljenom poslu, nekom autobusna karta za Njemačku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by L'âme 18/10/2017, 12:19

Ovaj je bio iskren.
Zato što mu nitko ništa ne može, a neki otkačen, samoživ tip.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by Guest 18/10/2017, 12:20

vuksadinare wrote:ti si puk'a brale...zabrinut sam za tebe i sailu da necete docekat novu.. :)
a tebi je normalno, što si ratovao na fronti, pa si lomio leđa u privatnom sektoru, pa na kraju te je čard "smirio" tako da ti je dao neki polu gadan posao za 3500kn, da se nebuniš, samo da ovakvi , na brutto plaću + troškove ureda i putovanja, u jednom mjesecu potroše koliko ti zaradiš u godinu dana-... eh da potroše naše pare(tvoje)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by vuksadinare 18/10/2017, 12:23

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:ti si puk'a brale...zabrinut sam za tebe i sailu da necete docekat novu.. :)
a tebi je normalno, što si ratovao na fronti, pa si lomio leđa u privatnom sektoru, pa na kraju te je čard "smirio" tako da ti je dao neki polu gadan posao za 3500kn, da se nebuniš, samo da ovakvi , na brutto plaću + troškove ureda i putovanja, u jednom mjesecu potroše koliko ti zaradiš u godinu dana-... eh da potroše naše pare(tvoje)
stari libo me racku...da ja trosim zivce...nisma internet ratnik i kukmađija..kad bude šora tu sam..ali stvarna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by Kermit 18/10/2017, 12:35

Pinochet wrote:referenca. prije 90tih bio klošar. došle 90ete, počeo rat, i izgleda da je u ratu ukrao tuđe zasluge i tako postao "lažni heroj". nakon toga uhljeb i parazit, koji pljačka i trpa na državnu sisu.

jebeni srbi , sa svojim napadom na RH, mentalno su nas vratili 100godina nazad, jer ovakvi Čardakovci će nas razjebati da to neće biti istine
Kme kem pun si otrova i mržnje, samo pati moderna katolička Hrvatska raste i razvija se, sada uvodimo Evro, mudrom odlukom vlade stabiliziran je najveći poslodavac u državi, glupim rusima smo pokazali mjesto, a nezaposlenost je najmanja od zadnjeg izlaganja Milke Planinc
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by Kermit 18/10/2017, 12:38

"- Smanjili smo poreze - kazao je Plenković i dodao kako je sada oporezivanje poštenije."

hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by vuksadinare 18/10/2017, 12:42

ajmo malo opustanja uz opustajucu muziku narocito oku ugodno za pinočea i megi..

https://www.youtube.com/watch?v=Sbg3IzT9lVU
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by Trinity 18/10/2017, 12:44

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:ti si puk'a brale...zabrinut sam za tebe i sailu da necete docekat novu.. :)
a tebi je normalno, što si ratovao na fronti, pa si lomio leđa u privatnom sektoru, pa na kraju te je čard "smirio" tako da ti je dao neki polu gadan posao za 3500kn, da se nebuniš, samo da ovakvi , na brutto plaću + troškove ureda i putovanja, u jednom mjesecu potroše koliko ti zaradiš u godinu dana-... eh da potroše naše pare(tvoje)
Vukove pare ne troši kad je i on uhljeb.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by epikur37 18/10/2017, 12:45

Pinochet wrote:referenca. prije 90tih bio klošar. došle 90ete, počeo rat, i izgleda da je u ratu ukrao tuđe zasluge i tako postao "lažni heroj". nakon toga uhljeb i parazit, koji pljačka i trpa na državnu sisu.

jebeni srbi , sa svojim napadom na RH, mentalno su nas vratili 100godina nazad, jer ovakvi Čardakovci će nas razjebati da to neće biti istine
Po tebi je bolje bilo u Jugoslaviji.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by vuksadinare 18/10/2017, 12:45

šmrc..a jos se tada nisam rodio a pok.stari pok.did i mater bili na utakmici..pok.stari i mater bili su jos tad u vezi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by vuksadinare 18/10/2017, 12:46

Triny wrote:
Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:ti si puk'a brale...zabrinut sam za tebe i sailu da necete docekat novu.. :)
a tebi je normalno, što si ratovao na fronti, pa si lomio leđa u privatnom sektoru, pa na kraju te je čard "smirio" tako da ti je dao neki polu gadan posao za 3500kn, da se nebuniš, samo da ovakvi , na brutto plaću + troškove ureda i putovanja, u jednom mjesecu potroše koliko ti zaradiš u godinu dana-... eh da potroše naše pare(tvoje)
Vukove pare ne troši kad je i on uhljeb.
odi cistit govna umjesto mene evo prepustam ti rado mjesto uhljeba.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by Trinity 18/10/2017, 12:48

vuksadinare wrote:
Triny wrote:
Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:ti si puk'a brale...zabrinut sam za tebe i sailu da necete docekat novu.. :)
a tebi je normalno, što si ratovao na fronti, pa si lomio leđa u privatnom sektoru, pa na kraju te je čard "smirio" tako da ti je dao neki polu gadan posao za 3500kn, da se nebuniš, samo da ovakvi , na brutto plaću + troškove ureda i putovanja, u jednom mjesecu potroše koliko ti zaradiš u godinu dana-... eh da potroše naše pare(tvoje)
Vukove pare ne troši kad je i on uhljeb.
odi cistit govna umjesto mene evo prepustam ti rado mjesto uhljeba.. :)
Mjesto uhljeba treba ukinuti a ne prepustiti.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by vuksadinare 18/10/2017, 12:52

ova za dušu..

https://www.youtube.com/watch?v=f78L5Tbr34w
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by vuksadinare 18/10/2017, 12:54

pazi malo hajdukov grb sa sahovnicom 1971..ovo ce druga jastreba kolpat.. Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by epikur37 18/10/2017, 13:16

Mi iz sindikata javnih službi smo protiv uhljeba.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by RayMabus 18/10/2017, 13:16

Zato i je dobija tri mandata
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više Empty Re: Vlaški HDZov Čardak - trpao sam ljude na državnu sisu, sve preko veze, žao mi je što nisam trpao i više

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum