ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Wed 11 Oct - 23:29

Ima i tu istine..prek ou Baranji niknula dosta obiteljska domacinstva koja primaju goste..nes kao Vajnguti u svabiji..imaju komplet proizvodnju hrane koju nude i vina..steknes dobru klijentelu,ima da ti haus bude pun cijelu godinu..ipak,Baranjci su u prednosti,jer je tam oKopacki rit..

Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by RayMabus Wed 11 Oct - 23:32

A ćuj trgovci nekretnina znaju što vrijedi a šta ne

Kupi jeftino prodaj skuplje

Doći će i Vukovar na red
RayMabus
RayMabus

Posts : 176189
2014-04-11


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Wed 11 Oct - 23:36

RayMabus wrote:A ćuj trgovci nekretnina znaju što vrijedi a šta ne

Kupi jeftino prodaj skuplje

Doći će i Vukovar na red
istina,no jos nisu to cijene povoljne za torbarenje.. 35000 ojrova,a u nekim selima prodaju za ,karikiramo 5000-10000..ojrova..nitko tamo ne kupuje sada,znaci,jos ce ici dolje,ako ovi ne zele da im vrijeme obezvrijedi kutje..

80km sjeverno od Novosibirska u Rusiji,visoka prizemnica,dakle i potkrovlje uredjeno od trupaca,kostalo 15 k Ojrova..zesci masiv..no zaseok..ono sto meni pase.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by RayMabus Wed 11 Oct - 23:37

Jbga zabačena sela malo kog zanimaju

Nema bolnica, trgovina, restorana
RayMabus
RayMabus

Posts : 176189
2014-04-11


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Wed 11 Oct - 23:39

RayMabus wrote:Jbga zabačena sela malo kog zanimaju

Nema bolnica, trgovina, restorana
..zanimaju zanimaju..no ne puno ljudi,zato su cijene niske..cuj,jedna trgovina u selu,ekipa svake nedjelje na otvorenom okrece neku divlju beshtiju,jede se dobro,pije se Špiritus,i valjaju zanosne seoske cure..Longi,proporodio bi se ti tamo sam otako....ti si sirot u defanzivi od ovih dalmatinskih samozivih cura... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by RayMabus Wed 11 Oct - 23:40

Pa to ti i govorin, slaba potražnja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176189
2014-04-11


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Wed 11 Oct - 23:43

ali...

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 339022-svetik
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by RayMabus Wed 11 Oct - 23:44

Svetac jbte seoski turizam, uplatiš dva tjedna guštaš neš kupovat tu nekretninu za stalno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176189
2014-04-11


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Wed 11 Oct - 23:46

RayMabus wrote:Svetac jbte seoski turizam, uplatiš dva tjedna guštaš neš kupovat tu nekretninu za stalno

To je za kasnije Longi...jos mozda 5-6 godina budem drljao u Svabiji,.poslije se prebacim direktno raditi sa burazom,a to mogu sa kraja svijeta...samo internet i laptop.i jebe me se ...a tamo budemo dobro potkozeni Guzonja lokalni.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Wed 11 Oct - 23:46

Osim toga ,vec sam kupio... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Wed 11 Oct - 23:47

na Zimu idem prvi put vidjeti hižu... bounce bounce bounce bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by RayMabus Wed 11 Oct - 23:55

Ti kupuješ po vukojebinama u Rusiji a Švabe oko mene garsonjerice samo da ima svoj gušt i da je njegovo

Skupa Njemačka
RayMabus
RayMabus

Posts : 176189
2014-04-11


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Thu 12 Oct - 0:01

RayMabus wrote:Ti kupuješ po vukojebinama u Rusiji a Švabe oko mene garsonjerice samo da ima svoj gušt i da je njegovo

Skupa Njemačka
Istina...no moram priznati,obozavam hladnu klimu,obozavam snijeg i mrzavicu..2012,kad je bilo ono 3 tjjedna minus 20 do minus 30..ja sam nacisto uzivao..ono sve je tiho uspavano smireno,nabijes se do kamina,u trosjed,knjiga,vrlei caj...Rujka do nogu,nes svoje cita..sto covjeku vise treba..mrzim vrucine i sunce.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by RayMabus Thu 12 Oct - 0:04

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ti kupuješ po vukojebinama u Rusiji a Švabe oko mene garsonjerice samo da ima svoj gušt i da je njegovo

Skupa Njemačka
Istina...no moram priznati,obozavam hladnu klimu,obozavam snijeg i mrzavicu..2012,kad je bilo ono 3 tjjedna minus 20 do minus 30..ja sam nacisto uzivao..ono sve je tiho uspavano smireno,nabijes se do kamina,u trosjed,knjiga,vrlei caj...Rujka do nogu,nes svoje cita..sto covjeku vise treba..mrzim vrucine i sunce.. :cleanteeth
ok ali to nije biznis s nekretninama nego nanjušiti tržište i da snimiš di će cijena ići gore

To di si ti kupija to će uvik bit ta cijena ali ok nije ni neka cijena tko voli nek izvoli
RayMabus
RayMabus

Posts : 176189
2014-04-11


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Thu 12 Oct - 0:08

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ti kupuješ po vukojebinama u Rusiji a Švabe oko mene garsonjerice samo da ima svoj gušt i da je njegovo

Skupa Njemačka
Istina...no moram priznati,obozavam hladnu klimu,obozavam snijeg i mrzavicu..2012,kad je bilo ono 3 tjjedna minus 20 do minus 30..ja sam nacisto uzivao..ono sve je tiho uspavano smireno,nabijes se do kamina,u trosjed,knjiga,vrlei caj...Rujka do nogu,nes svoje cita..sto covjeku vise treba..mrzim vrucine i sunce.. :cleanteeth
ok ali to nije biznis s nekretninama nego nanjušiti tržište i da snimiš di će cijena ići gore

To di si ti kupija to će uvik bit ta cijena ali ok nije ni neka cijena tko voli nek izvoli
no,ne bih se bavio nekretninama,mada tu moze biti zarada opaka,ali samo tijekom veliki oscilacija,primjer rat,socijalno osiromasivanje,egzodus ljudi iz tog kraja...ili slicno..pa se onda prodaje u bescijenje..u Grckoj je u vrijeme onih nemira bilo moguce kupiti stanove dvosobne uz rivu za 15000 Ojrova..tko kupio kupio tko nije nije ...sad samo treba cekati..mozda docekamo,mozda i ne..s obzirom da je grcka puna kozojeba,turizam joj je oso u krc uglavnom.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by RayMabus Thu 12 Oct - 0:08

Gledam kuće po Vukovaru, ima svega, na dvadeset ponuda ima jedna isplativa, urediš je i u oglas u Beć, prodat ćeš je, čistih pet tisuća eura u đep od toga
RayMabus
RayMabus

Posts : 176189
2014-04-11


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Thu 12 Oct - 0:10

RayMabus wrote:Gledam kuće po Vukovaru, ima svega, na dvadeset ponuda ima jedna isplativa, urediš je i u oglas u Beć, prodat ćeš je, čistih pet tisuća eura u đep od toga
evo ti ideje Longi...nadjes dobre ponude,pogledaj Ilok,cijene su nize,a atraktivnije mjesto..pogotovo crkva na litici iznad Dunava...kupis recimo 4-5 nekretnina,i uredis,potom nadjes potkozene Svabe, i prodas im po cijeni gdje ces zaraditi dobro...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Guest Thu 12 Oct - 0:10

odo odo..pod tush pa u krpe..laku notj Longi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by RayMabus Thu 12 Oct - 0:15

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Gledam kuće po Vukovaru, ima svega, na dvadeset ponuda ima jedna isplativa, urediš je i u oglas u Beć, prodat ćeš je, čistih pet tisuća eura u đep od toga
evo ti ideje Longi...nadjes dobre ponude,pogledaj Ilok,cijene su nize,a atraktivnije mjesto..pogotovo crkva na litici iznad Dunava...kupis recimo 4-5 nekretnina,i uredis,potom nadjes potkozene Svabe, i prodas im po cijeni gdje ces zaraditi dobro...
ne živim gore a imam svojih nekretnina tako da mi se ne trči za drugima

Proradi će nekome lampica pa će ih oglašavat u Beću a ne ovdje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176189
2014-04-11


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by RayMabus Thu 12 Oct - 0:24

Problem s našim ljudima je šta kad netko ovo napravi onda misle da si ti zaradi 200 tisuća eura pa počmu dizat cijene i tako otjeraju taj biznis tako da to moraš radit na jako širokom prostoru tako da kružiš uvijek dok ne shvate na kraju da to nije kako oni misle
RayMabus
RayMabus

Posts : 176189
2014-04-11


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by RayMabus Thu 12 Oct - 0:34

Ja da ovo napravim i jednu nekretninu tako prodam odmah cijela ta ulica u Vukovaru diže cijenu

Vidila žaba da se konj potkiva pa bi i ona

Onda ja odem u Banat a ovi nakon dvije godine čekanja vide da to nitko nekupuje

Normalno da ne
RayMabus
RayMabus

Posts : 176189
2014-04-11


Back to top Go down

Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo - Page 11 Empty Re: Sve istočno od Zagreba je demografski krahiralo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum