ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 03:04

A da ne pričam o ne kulturi prema starijim osobama

Ne mora bit to ali radi dakle

Aj Otkaz

RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 03:06

RayMabus wrote:A da ne pričam o ne kulturi prema starijim osobama

Ne mora bit to ali radi dakle

Aj Otkaz
Ima i drugih firmi koje će te primit

SRETNO

OVDJE NEĆEŠ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 03:15

Najbolji način da Jebeš nekog je isti spol

Zato sam ja dao otkaz

Neću s ženama da se kačim

Muške bi pogledao i znaju da ću ih udarit iako su jači

Ova mi sere na poslu i priti mužem kojeg ja znam

Dobila otkaz kad je direktor saznati to

Ali nije to to

Neću ja da se kačim s njima

Daj mi muške
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 03:20

Meni svi čestitali kako sam je ispaši

Od poslovođe okolo do direktora do kolega

Ja godinu dana nakon toga dao otkaz

Nitko ni a protiv mene

Oslobađajuća presuda

NO ja otišao

Ma neću ja s njim da se kačim i to je sve

Digao sidro

Netreba to meni jbte
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 03:32

Zamisli da radiš na baušteli

Dođe neki muški ok očeš fight

Ova te prca i onda zove skroz treći lik

Pojedem i tebe i njega TUKO usrane

Reaktivni um

Dobro je nisam pretukao onda

Srića znam joj muža ok je pase makao

Lik je ok ne vrijediš ti toga
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 03:48

Da udrem muškog nikom ništa

Udreš ženu sud te odere

A pretukao mater

Još na sudu bilo to sudac pametan pa preskočio jer vidio da nije predmet optužnice i da će se samo zspetljat

Tužila bi me i sama da oće, oće ali je otac potjera iz kuće
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 03:52

Te ženske BRAJO

To umislilo svašta

A ja koristim reaktivni um prije bitke

I analitički prije nego mu dam zeleni

Baba ima nekretnine mater isto ko da meni problem prošetati do njih sve ove godine

Mogu ih zaklat u sekundu

Neću

Odjebite u skokovima

CRKNITE

JA SAM VAM JEDINI UNUK I SIN

CRKNITEEEEEEE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by darth_vader 11/10/2017, 03:56

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Poanta posla je sto manje raditi a sto vise zaraditi..tutlek-cura bila.. :cleanteeth
Sad i onako više nebitno
da..nevidim bas da svabice puknu ili se fazno pomjere...to rmpa radi i zilavi..rad im je u krvi..

Ove balkanske primadone i princze su zajebale vlastite majke.. :cleanteeth

E ajd negdje drugdje gnjoji te pizdarije.... izgledaš retardirano s takvim tezama ovdje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 04:03

Moj analitički um i moj reaktivni toliko su moćni da ja imam hrpu love netreba mi neka žena a baba i mater s hrpom nekretnina čekaju oču li im ja doći u posjetu i molit ih nešto da in puzim

Čekajte slobodno

CRKNITE čekajući
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 04:14

RayMabus wrote:Moj analitički um i moj reaktivni toliko su moćni da ja imam hrpu love netreba mi neka žena a baba i mater s hrpom nekretnina čekaju oču li im ja doći u posjetu i molit ih nešto da in puzim

Čekajte slobodno

CRKNITE čekajući
a je mi drago žive će se pojist

Kad budu umiralo onda će reći pa kome da ostane

Ne mora nikom usrani materijalsti

Gleda te vrlo visok analiza um koji reaktivni pušta svijesno

KOLJI

CRKNI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 04:32

Ljepo je biti psiholog

Pomažeš onome tko je to zasluzi a tko nije kažeš CRKNI

Evo ja danas platiti tisuće kuna režije a ne radim sjela lova s biro otac dobre volje

Sve funkcionira
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 04:37

Ja vam inaće nemam para ako ne računamo par desetaka tisuća kuna na kartici i jednu veliku nekretninu

Imaju preci

Ali ja nemam djece

Išli me ucijeniti

Oni će crknit neće postići to

LUCIFER

POJIST ĆU IH ZA DORUČAK
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 05:00

Tko ih jebe

Kratko i jasno

Idemo svi dole

Evo i sestra i zet zdrStveni problem

Eto financija sad

Nema tko a ja

NEĆU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by RayMabus 11/10/2017, 05:02

Mene boli kurac posebno jer sam im rekao da ne daju više od sebe nego što moraju

Dragi su mi ali nemaju uši

Sad zdravlje problemi oboje

Idemo dalje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176190
2014-04-11


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by vuksadinare 11/10/2017, 07:24

najvise mi zao djece...pucao sam i aj sto puta u sebi..ali na djecu nikad en bi digao ruku..mene ovakve vijesti strasno pogode...jos kad vidim svoju djecu onda jos teze...koliko ljudi od raka umire i koliko bolova trpi pa rijetko koem padne da ubiej sebe a pogotovo djecu..rijetko i sebe..takva priroda bolesti...sve razumijem ljubav,zajednicki zivot..ali moras zivjet zbog djece..iskreno muz ili zena su ipak nesto manje vrijedniji do djece da ih se ubije zbog toga...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by vuksadinare 11/10/2017, 07:29

jednostavno to ne mogu shvatiti i prihvatiti takav cin...po principu..'ako ja patim nece ni oni'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by Eva_ 11/10/2017, 09:18

vuksadinare wrote:najvise mi zao djece...pucao sam i aj sto puta u sebi..ali na djecu nikad en bi digao ruku..mene ovakve vijesti strasno pogode...jos kad vidim svoju djecu onda jos teze...koliko ljudi od raka umire i koliko bolova trpi pa rijetko koem padne da ubiej sebe a pogotovo djecu..rijetko i sebe..takva priroda bolesti...sve razumijem ljubav,zajednicki zivot..ali moras zivjet zbog djece..iskreno muz ili zena su ipak nesto manje vrijedniji do djece da ih se ubije zbog toga...
Tragedija. Trebalo bi omogućit besplatnu psihološku pomoć ljudima. Mnogi bi se predomislili nakon samo i kratkog razgovora s nekim.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by Eva_ 11/10/2017, 09:18

Uvijek ima izlaza i svaki zid se može zaobić.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by vuksadinare 11/10/2017, 09:23

Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:najvise mi zao djece...pucao sam i aj sto puta u sebi..ali na djecu nikad en bi digao ruku..mene ovakve vijesti strasno pogode...jos kad vidim svoju djecu onda jos teze...koliko ljudi od raka umire i koliko bolova trpi pa rijetko koem padne da ubiej sebe a pogotovo djecu..rijetko i sebe..takva priroda bolesti...sve razumijem ljubav,zajednicki zivot..ali moras zivjet zbog djece..iskreno muz ili zena su ipak nesto manje vrijedniji do djece da ih se ubije zbog toga...
Tragedija. Trebalo bi omogućit besplatnu psihološku pomoć ljudima. Mnogi bi se predomislili nakon samo i kratkog razgovora s nekim.
a ne znam...kako rodbina i susjedi kazu znali su kroz sta ona prolazi zbog muza i razgovarali su s anjom..ocito prejaka ljubav za muza...i psihicki slom gledajuci ga kako pati...ali takav je na zalost zivot bolest ne bira...narocito rak...i meni je tesko bilo gledati rođaka koji ej imao rak kostiju u teskim mukama..a bio mi ej ko brat..ali opet sto mozes..trebas gledat da zivis dalje i za sebe i za djecu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by Eva_ 11/10/2017, 09:25

Evo, i ovaj nesretnik, digao ruku na sebe zbog hrvatskog pravosuđa.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/muskarac-u-splitu-ubio-se-jer-je-tvrdio-da-mu-je-kci-silovana-a-pravosudje-nije-poduzimalo-nista/1000107.aspx
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by Eva_ 11/10/2017, 09:26

Umjesto da ih je sve tužio Europskom sudu za ljudska prava. HR je zaista nakaradna država.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci - Page 5 Empty Re: Majka nikad ne može nauditi svojoj djeci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum