ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by Guest 10/10/2017, 22:29

mojeoluje wrote:
pismejker wrote:molekule..1!! Opet zabusavas i tu se prepires sa Samim Sebom..idi tamo i servisiraj americku bludnicu.. :bash
oces da ti ja Izrael serviram iolujama niej neki rpoblemv ec imam prakse sa Mocima oluja i gromova
milimd a cu rpekinuti  ili smanjiti na Ameriku apr na Izraelo kada vec spominjes"bludnicu" hvala sto si me podsjetio na to
a e..!!! Tu se nadjebajes,trosis energiju Moći na besplodnu raspraviu,a tamo Amerika uzima maha ponovno da radi pizdarije po svijetu...
Bog ce te karati,ako budes ovako džabahljebario.. :bash

Guest
Guest


Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by IL Risorto 10/10/2017, 22:32

mojeoluje wrote:
Iknar je gay wrote:
mojeoluje wrote:
Iknar je gay wrote:
mojeoluje wrote:
tui nikako da shvatis,jel tako
u rpavu si u losem stanjus am,ali kad aumrem recimo envazno kada,moze biti USKORO,svi na ZEmljic e biti kaznjenia,to zancio vrijeme ljudi ma je isteklo,dakel i Palim anđelima,dakle i Luciferu
dakel veselims e tome napokon cus a druge strane biti onos to jesam u svome rpavom tijelu,a odna ces vidjeti moj bijes,koji ce moci samo Bog zaustaviti i bice rpavedno,ma kako glupo bilo cak i kao smrtniks e veselim tome,nekada mi dosta vise ovoga svega
Tijelo ti je oštećeno onda kada te napala legija demona.Bilo je to prije par godina,između Božića i Nove godine,jeli se sjećaš.Tada si teško ozljeđen i više se nikad nisi oporavio.
gledqaj stvarno niej vazno menit o vise,sad ase baziram i na tijelo i duh a za legije demona me zaboli oni su nsita,Lucifer mi ej rpoblem
a ti uzivaj bez obzira sto si rketen ali si mi simpatican,ti zelis svoju rpopast sa time sto mene zajebavas a nisi svjestan psoljedica,meni cesto to vise nije vazno,ako nisi rpimijetio najcesce me zaboli kada vidim da nitko nepomaze,msilimd a ce uskroo se to dogoditi dakel nikakva glupa tvoja 49,bice to vrlo skoro,jer i ja o tome odlucujem ako nisi shvatio,iskoro ce se pokrenuti          stvri za SMAK svijeta,a onda je ionakos vejedno,jer nitko osim mene to nece moci zaustaviti,a mene bas vise zaboli,hahaha

sto me onaj pigmejac ne banira,zar je TOLIKO GLUP
Kako bih ja mogao postat tvoj učenik ? Htio bih preći na stranu svjetlosti i dobra,jeli bi ti htio da me izbaviš iz tame i usmjeriš na put božiji ?
ok zajebavas ali cinjenica je da ja SADA nisam dobar,niti izbliza
ali kazem ti necemo vise pricati kao rpije,nesto samr ekaos to je bilo glupo necu vise tebi ok rpeghlup si da shvatis alis vejedno
 nema vise otkrivanje glupim ljudima
Ne zajebajem se,ozbiljno mislim.Ti ne znaš kakvu bi milost božiju zadobio,kad bi jednog slugu tame preveo na svijetlu stranu i božiji put.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by RayMabus 10/10/2017, 22:43

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/511224/nezapamcena-drama-na-obojenoj-zavrsila-tragedijom-prije-nego-se-raznio-bombom-splicanin-je-vikao-kako-je-drzava-u-k-i-nista-ne-valja-posljednje-rijeci-mobitelom-je-uputio-prijatelju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by IL Risorto 10/10/2017, 22:52

RayMabus wrote:http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/511224/nezapamcena-drama-na-obojenoj-zavrsila-tragedijom-prije-nego-se-raznio-bombom-splicanin-je-vikao-kako-je-drzava-u-k-i-nista-ne-valja-posljednje-rijeci-mobitelom-je-uputio-prijatelju
Ostajem kod ranije izrečene(napisane)tvrdnje,kako mu je ovo džaba,,pišanje uz vjetar'' ali da je prešao na islam DD: to bi već bila druga stvar. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by crvenkasti 10/10/2017, 23:00

Iskra wrote:
crvenkasti wrote:Ja bih se najradije ubio kolko sam glup.
Imaš moju punu podršku. Samo naprijed!

Hvala ti. Lijepo je znati da samobojicama netko želi pomoći.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by RayMabus 10/10/2017, 23:01

Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/511224/nezapamcena-drama-na-obojenoj-zavrsila-tragedijom-prije-nego-se-raznio-bombom-splicanin-je-vikao-kako-je-drzava-u-k-i-nista-ne-valja-posljednje-rijeci-mobitelom-je-uputio-prijatelju
Ostajem kod ranije izrečene(napisane)tvrdnje,kako mu je ovo džaba,,pišanje uz vjetar'' ali da je prešao na islam DD: to bi već bila druga stvar. :cleanteeth
pa u naćelu se slažem s druge strane ovo je udaljeno kilometar od zgrade gradskog poglavarstva tako da
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by darth_vader 10/10/2017, 23:13

kserks_ wrote:Za svaki problem, odgovor je alkohol:-)

AK-47
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by Guest 10/10/2017, 23:15

yahh...svi se eto hvatate Kalaša,dok vas politicke elite guze i sovde na razinu kmetja....
hao yes no.,.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by darth_vader 10/10/2017, 23:17

Vidjeti ćemo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by Guest 10/10/2017, 23:19

nećemo...Elita i Velmoze su svjesne toga,p namjerno i uvode zakone koji sa pametju nemaju nista....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by Guest 10/10/2017, 23:20

znas onu izreku zapadnih politicara.."ne slusaj sto narod govori,nego gledaj sto radi.."
a narod nis ne radi..samo govori..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom - Page 6 Empty Re: Netko se upravo raznio bombom u Splitu jer je nezadovoljan državom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum