ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 Empty Re: Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo

Post by Guest 10/10/2017, 22:57

prckov wrote:
Eva_ wrote:
prckov wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:ukratko mi za 20 godina možda nećemo bit uređeno društvo po zapadnim standardima al zapad će za 20 godina bit raqqa


Dobro procijenjeno.

U ostalom nikad nismo ni bili knap u tim standardima, imamo svoje.  Kad je i kako je trajalo ovih preko 1000 godina tako i dalje će.
ljudi misle da vani u uredenim drzavama svi imaju limuzine I vile, telephone avione I samo jebu I provode se.  Pare ispadaju iz usiju I samo pozelis da zaradis I vec si zaradio
Ne misle, ali u HR nema posla i obitelji su priseljene ići van.
nema ni vani osim onog zadnjeg
problem je sto vi tu necete radit zadnje poslove a vanka morate
jebiga mora se nakurcit kad dode iz svabije necim
onda radi sve

rade se svi poslovi i zadnji, ali se rade za 3000kn , prekovremeno i gazda se dere na tebe.. ljudima puka film i otišli.. neznam ja sada iman lipu zaradu, pa mi je lipo, većina tih kojima je dobro su uhljebeni u državnom sektoru, ali i ja sam bio na tim gadnim poslovima, gdje se ekipa iživljava nad tebom, misle ako su ti dali gadan posao za 3000kn gdje radiš 10-12h dnevno i 6dana u tjednu da su gospodari života i smrti. normalno da , nemozes izdržati više od par mjeseci nad takvim poslovima, ovi su ti davali otkaz i odmah sutra dolazi novi.. ili gledaš kako tvoje kolege smjenjuju a tebi sutra dolazi novi na obuku, a čekaš svoj red.. na kraju se spasiš sa otkazom.. a onda nemozes nać drugi posao ili nađeš isti ili još gori..

i zato je odselilo 200 000 - 300 000 radnika iz RH, od tada je situacija vrhunska.. doslovno kapitalisti su prisiljeni da ta budu uredni prema tebi.. odnos prema radnicima se poboljšao. nema više radne snage. inače "što južnije to tužnije" - najgori su bili u dubrovniku, većina njih poklepni prevaranti, ove godine im falilo tisuće radnika..doslovno sam slušao na svoje uši kako dubrovački kapitalisti kmeče i kukaju kako nema radnika a ima posla.. naravno opet im je krivica bila "u lijenim radnicima" "koji puno traže"..

sićam se , šta je meni jedan gdje nisam dobio posao rekao - jedan od najbogatijih u Splitu, HDZovac , bivši komunist.
"Šta vi splićani hoćete - vi bi htjeli raditi za 4000kn mjesečno i to da se te prijavljeni, i da radite samo 8h dnevno" "zato ću ja slavonce, ja njega uzmen za 3000kn da mi radi na crno 12h bez pauze i on će mi spavati ako treba i na brodu,"


ono sit -gladnom -neviruje.. tako i vi , većina vas čaradkovci, ono smucanje u državnim firmama itd.. ja totalno shvaćam.. ja sam se solidno snaša, malo sreće, malo pameti, evo na kriptovalutama, u zadnjih 3mjeseca što sam kupova, vrijednost im je veća za skoro 10 000kn .. a još će rasti..

a ostali koji se nisu snašli i nisu imali sreće, niti veze da se uhljebe u čardaku, adio u njemačku i irsku.. ali to nam je sve demografska katastrofa.. svatko tko je mlađi od 45godina može zaboravit na mirovine, osim ako se 500 000 hrvata ne vrati u RH

Guest
Guest


Back to top Go down

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 Empty Re: Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo

Post by darth_vader 10/10/2017, 23:07

marcellus wrote:a što se tiče irske i to... ma meni je irska super, ono krasna zemlja, a istina da hrvatska ima svojih problema...

al usrano vrijeme nije jedan od njih. Ni kiša triput dnevno u srpnju. Svaki dan.

Kiša u srpnju je blagoslov...pa i stoput u mjesecu..8 milijardi degenerika koji se tiskaju u Jadranu na plus 40 je pakao na zemlji...barem dvjesto puta sam zazvao ISIL...nadam se uspješno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 Empty Re: Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo

Post by Guest 10/10/2017, 23:12

jasambrend wrote:
marcellus wrote:a što se tiče irske i to... ma meni je irska super, ono krasna zemlja, a istina da hrvatska ima svojih problema...

al usrano vrijeme nije jedan od njih. Ni kiša triput dnevno u srpnju. Svaki dan.

Kiša u srpnju je blagoslov...pa i stoput u mjesecu..8 milijardi degenerika koji se tiskaju u Jadranu na plus 40 je pakao na zemlji...barem dvjesto puta sam zazvao ISIL...nadam se uspješno...
ovo lito je bila smrt na jadranu. pogotovo ako si bio prisiljen raditi većinu dana.. kao što većina u dalmaciji ljeti radi.. ono umiranje, ljudi su zazivali kišu, plesali ples za kišu i ništa.. meni je kiša čak i draga, jebeš sunce,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 Empty Re: Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo

Post by darth_vader 10/10/2017, 23:16

Pinochet wrote:
jasambrend wrote:
marcellus wrote:a što se tiče irske i to... ma meni je irska super, ono krasna zemlja, a istina da hrvatska ima svojih problema...

al usrano vrijeme nije jedan od njih. Ni kiša triput dnevno u srpnju. Svaki dan.

Kiša u srpnju je blagoslov...pa i stoput u mjesecu..8 milijardi degenerika koji se tiskaju u Jadranu na plus 40 je pakao na zemlji...barem dvjesto puta sam zazvao ISIL...nadam se uspješno...
ovo lito je bila smrt na jadranu. pogotovo ako si bio prisiljen raditi većinu dana.. kao što većina u dalmaciji ljeti radi.. ono umiranje, ljudi su zazivali kišu, plesali ples za kišu i ništa..  meni je kiša čak i draga, jebeš sunce,

Dokolicarima se jebe...a ja iskreno jebem mater svakome tko se dođe priko lita okupati na Jadran...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 Empty Re: Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo

Post by Guest 10/10/2017, 23:22

ali ovu sezonu tko je preživio a morao raditi.. neznam kako.. rekordne vrućine i sunce.. rekordne vrućine i sunce.. daj kišu, dobiješ požar
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 Empty Re: Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo

Post by Kermit 10/10/2017, 23:24

prckov wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:uređeno društvo

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 SWEDEN
heheh 3 četvrti, inače Hrvati bježe u Švedsku ne obrnuto, ali no to se ne uklapa u glupu priču

meni cura posjetila švedsku.. ima djelova gradova gdje su sami arapi, tamo nitko neide od šveđana, a imaš ostatak grada, tipa štokolma, gdje nemožeš naći nekoga sa smeđim očima.. ono sve šveđani. .. i to je u par gradova.. ostatak švedske uredan, čist, bez divljaka, i funkcionira ko švicarski sat
Kolega mi živi tamo već dvije godine i kaže da je to toliko uređeno da zapravo kad odeš vidiš kakva smo mi afrika, on radi kao neki odvjetnik i država mu šalje predmete, a supruga radi u bolnici za 10 000 eura, ali nije to već uvjeti koji su nebo i zemlja, počevši od međuljdskih odnosa, komunikacije, uvjeta i t d  

ja njega isto zajebavam sa arapima, ali kaže on da su se pravila za iste naglo promijenila i da nema više cile mile, švedi jesu naivni malo, ali kad su shvatili s kim imaju posla nema tu više puno milosti, ovo što marcel lijepi je ono zapravo ista razina agitpropa kao i žutarnji samo druga strana
je, I ruzicasti slonovi lete iznad krovova
Ne znam prvo moraš se vratiti ovdje da bi mogao komentirati stanje kid nas za dalje cemo vidjeti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 Empty Re: Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo

Post by Kermit 10/10/2017, 23:30

marcellus wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:uređeno društvo

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 SWEDEN
heheh 3 četvrti, inače Hrvati bježe u Švedsku ne obrnuto, ali no to se ne uklapa u glupu priču

meni cura posjetila švedsku.. ima djelova gradova gdje su sami arapi, tamo nitko neide od šveđana, a imaš ostatak grada, tipa štokolma, gdje nemožeš naći nekoga sa smeđim očima.. ono sve šveđani. .. i to je u par gradova.. ostatak švedske uredan, čist, bez divljaka, i funkcionira ko švicarski sat
Kolega mi živi tamo već dvije godine i kaže da je to toliko uređeno da zapravo kad odeš vidiš kakva smo mi afrika, on radi kao neki odvjetnik i država mu šalje predmete, a supruga radi u bolnici za 10 000 eura, ali nije to već uvjeti koji su nebo i zemlja, počevši od međuljdskih odnosa, komunikacije, uvjeta i t d  

ja njega isto zajebavam sa arapima, ali kaže on da su se pravila za iste naglo promijenila i da nema više cile mile, švedi jesu naivni malo, ali kad su shvatili s kim imaju posla nema tu više puno milosti, ovo što marcel lijepi je ono zapravo ista razina agitpropa kao i žutarnji samo druga strana

šerijat se širi, 50 godina i ostat će im dva takva kvarta gdje nema čađavih, ako

ostatak švedske će bit mogadišu, da ne usele više ni jednog, ovi se razmnožavaju ko zecovi a šveđanke imaju jedno dijete ko i kod nas
Moraš malo prođirati istočno od Sesveta pa do Belog Manastira da vidiš kako izgleda propadanje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 Empty Re: Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo

Post by Kermit 10/10/2017, 23:37

marcellus wrote:ukratko mi za 20 godina možda nećemo bit uređeno društvo po zapadnim standardima al zapad će za 20 godina bit raqqa
Za 10 godina ovdje nece biti 3 mil st, a za 20 ovdje ce biti zečje jebalište posto nece biti mirovina niti zdravstenog
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo - Page 9 Empty Re: Ni za 20 godina nećemo biti uređeno društvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum