ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moje oluhje

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by L'âme 8/10/2017, 01:06

mojeoluje wrote:
maggie13 wrote:Evo, iknare

U Kaliforniji :-)
https://www.google.hr/search
koliko se sjecam ovaj dolazim prema tamo

iance stos e bunite bila je susa,pa onda oluje bude ponovno
kalifornija po meni nekotira dobro pogotova san francisco itd ako me kuzis
 ako hcoes d ti pomognem,onda BJEZI od tamo ,ja stitim koliko toliko samo HRvatsku
dobro, posjetit cu vas onda malo.

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by Guest 8/10/2017, 01:13

maggie13 wrote:
mojeoluje wrote:
maggie13 wrote:Evo, iknare

U Kaliforniji :-)
https://www.google.hr/search
koliko se sjecam ovaj dolazim prema tamo

iance stos e bunite bila je susa,pa onda oluje bude ponovno
kalifornija po meni nekotira dobro pogotova san francisco itd ako me kuzis
 ako hcoes d ti pomognem,onda BJEZI od tamo ,ja stitim koliko toliko samo HRvatsku
dobro, posjetit cu vas onda malo.
cisto sumljam da c eovo biti ensto rpelose,cuvajte se onih kasnije te ce unsitavati
dakel ovo ej za sada mlaka vodica
a kao msilis posjetiti bilo bi mudro i sotati,ameriku i sotale ja necu stititi,samo tmo gdje ljudi vjeruju Bogu ig dje odlucim,dakle HRvatska i okolica eventualno ostali NE
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by Serbinho-3 8/10/2017, 01:19

Daj brojeve Loto , mani me oluja...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by Guest 8/10/2017, 01:36

Serbinho-3 wrote:Daj brojeve Loto , mani me oluja...
zao mi je a i d aznam nebih ti rekao,ali mogu psojetiti Srbijus a olujama to sigurno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by IL Risorto 8/10/2017, 20:17

Ooo tu si bitango. cheers lol!

Daj Kic,boga ti ne diraj ga,ostavi ga bar koji dan. :please  iknar
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by Guest 8/10/2017, 20:38

Iknar je gay wrote:Ooo tu si bitango. cheers lol!

Daj Kic,boga ti ne diraj ga,ostavi ga bar koji dan. :please  iknar
taj ej jos gluplji od tebe ti nisi bedast nego zli,bas sluga  a KIC ima kompostanu u mozgu enslusa on nikog taj niti nema sa cime msiliti a kamoli ostalo
a ti si sada samo ejdan od mnogih,a cak nisi niti previse glzup u odnosu na one na Index.u i Dnevno i slicnim postalima na kojima pisu maloumnici poput Marcellsusa,enma lijevih id esnihs amo jedna velika kaljuza

KIC neka tis e napusi kurca sto mene boli za to ljudsko smece ioanko je preglup za normalniji razgovor
dakel IDIOT ce me banitrati a mene zboli smaos am htio reci da sam neke oluje ja MOZDa malo pojacao
a tu onda jos i onak kreten pPROMATRAC,niej vama lako sa takvim idiotima koji misjenjajus tranu po potrebi nit kod Lucifera nit kod Boga,sve neki jebivjetri koji bi promatrali samo iliti kretenoidni iIDIOTI
ti si mic ak simpatican sa kime se sve borim,a licemjera i maloumnih BOLI GLAVA
dakle ti si mi pICKIN dim,najgori su kamuflirani ako me kuzis,a te niti ti nemlzes skuziti bas
dakle uzivaj mene nezanimaju idioti poput tebe a kamoli jos gori a IMa ih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by Guest 8/10/2017, 20:40

dakle poruka KIC-u jel ti napokon taj KOMPOST u mozgu proradio da bar sluzis kao gnojivo za cvijece ionako drugih funkcija NEMAS,a za baniranje me kao i uvijek ZABOLI kod kretena tipa KIC i slicnih IDIOTA

pratite neke oluje jer neke sam JA stvorio ajmo to tako reci       budalama koji to nemogu niti zamisliti a kamoli shvatiti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by IL Risorto 8/10/2017, 20:40

Nezahvalan si Iknare.Sredio sam kod Lucifera da ti demoni ne dosađuju i puste te na miru da radiš svoj posao.Ali svejedno,uragan Irma nije tvoje nego moje djelo.Naučio sam neke moći korištenja vjetrova i munja.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by Guest 8/10/2017, 20:59

Iknar je gay wrote:Nezahvalan si Iknare.Sredio sam kod Lucifera da ti demoni ne dosađuju i puste te na miru da radiš svoj posao.Ali svejedno,uragan Irma nije tvoje nego moje djelo.Naučio sam neke moći korištenja vjetrova i munja.
joj kako si glup covjece nerazumijes nsita ajde na granus a majmunima tamo ti je mjesto IRMA me nezanima uopce to je mali povjetarac,jaq stvaram pravu oluju nikada viđenu na ZEmlji
sve ovo su povjetarci nsita vise,dakle ne zamarajs e sa takvim stvarima
PREGLUP si covjece  ali Lucifer volit akve sto cu mu ja i sma je slican tebi,alis am msilio da je pametniji uzivaj
ti nista nerazumijes sot je dobro da ti Lucifer nije nsita rekao,jer zivotinjama ljudskim nebih niti ja rekao da sam kao on
takvo ti ej stanje stvari ti si samo nize bice da popunis kvotu roblja,zaqmjenjivo i smrtno
uzivaj
nego OLuja tek slijedi ovo nisu oluje nego testiranja razna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by IL Risorto 8/10/2017, 21:01

mojeoluje wrote:
Iknar je gay wrote:Nezahvalan si Iknare.Sredio sam kod Lucifera da ti demoni ne dosađuju i puste te na miru da radiš svoj posao.Ali svejedno,uragan Irma nije tvoje nego moje djelo.Naučio sam neke moći korištenja vjetrova i munja.
joj kako si glup covjece nerazumijes nsita ajde na granus a majmunima tamo ti je mjesto IRMA me nezanima uopce to je mali povjetarac,jaq stvaram pravu oluju nikada viđenu na ZEmlji
sve ovo su povjetarci nsita vise,dakle ne zamarajs e sa takvim stvarima
PREGLUP si covjece  ali Lucifer volit akve sto cu mu ja i sma je slican tebi,alis am msilio da je pametniji uzivaj
ti nista nerazumijes sot je dobro da ti Lucifer nije nsita rekao,jer zivotinjama ljudskim nebih niti ja rekao da sam kao on
takvo ti ej stanje stvari ti si samo nize bice da popunis kvotu roblja,zaqmjenjivo i smrtno
uzivaj
nego OLuja tek slijedi ovo nisu oluje nego testiranja razna
Boj se Allaha,i padni na koljena pred njim i Muhamedom njegovim poslanikom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by Guest 8/10/2017, 21:03

Iknar je gay wrote:
mojeoluje wrote:
Iknar je gay wrote:Nezahvalan si Iknare.Sredio sam kod Lucifera da ti demoni ne dosađuju i puste te na miru da radiš svoj posao.Ali svejedno,uragan Irma nije tvoje nego moje djelo.Naučio sam neke moći korištenja vjetrova i munja.
joj kako si glup covjece nerazumijes nsita ajde na granus a majmunima tamo ti je mjesto IRMA me nezanima uopce to je mali povjetarac,jaq stvaram pravu oluju nikada viđenu na ZEmlji
sve ovo su povjetarci nsita vise,dakle ne zamarajs e sa takvim stvarima
PREGLUP si covjece  ali Lucifer volit akve sto cu mu ja i sma je slican tebi,alis am msilio da je pametniji uzivaj
ti nista nerazumijes sot je dobro da ti Lucifer nije nsita rekao,jer zivotinjama ljudskim nebih niti ja rekao da sam kao on
takvo ti ej stanje stvari ti si samo nize bice da popunis kvotu roblja,zaqmjenjivo i smrtno
uzivaj
nego OLuja tek slijedi ovo nisu oluje nego testiranja razna
Boj se Allaha,i padni na koljena pred njim i Muhamedom njegovim poslanikom.
boj ljudsko smece,pa ti neznas niti sa kime pricas,nebrini saznati ces uskoro ljudski gnojuhahaha
dosta mi vise ljudske gamadi imam raditi nesto korisnije ako me KUZIS ljudski gnoju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by IL Risorto 8/10/2017, 21:04

mojeoluje wrote:
Iknar je gay wrote:
mojeoluje wrote:
Iknar je gay wrote:Nezahvalan si Iknare.Sredio sam kod Lucifera da ti demoni ne dosađuju i puste te na miru da radiš svoj posao.Ali svejedno,uragan Irma nije tvoje nego moje djelo.Naučio sam neke moći korištenja vjetrova i munja.
joj kako si glup covjece nerazumijes nsita ajde na granus a majmunima tamo ti je mjesto IRMA me nezanima uopce to je mali povjetarac,jaq stvaram pravu oluju nikada viđenu na ZEmlji
sve ovo su povjetarci nsita vise,dakle ne zamarajs e sa takvim stvarima
PREGLUP si covjece  ali Lucifer volit akve sto cu mu ja i sma je slican tebi,alis am msilio da je pametniji uzivaj
ti nista nerazumijes sot je dobro da ti Lucifer nije nsita rekao,jer zivotinjama ljudskim nebih niti ja rekao da sam kao on
takvo ti ej stanje stvari ti si samo nize bice da popunis kvotu roblja,zaqmjenjivo i smrtno
uzivaj
nego OLuja tek slijedi ovo nisu oluje nego testiranja razna
Boj se Allaha,i padni na koljena pred njim i Muhamedom njegovim poslanikom.
boj ljudsko smece,pa ti neznas niti sa kime pricas,nebrini saznati ces uskoro ljudski gnojuhahaha
dosta mi vise ljudske gamadi imam raditi nesto korisnije ako me KUZIS ljudski gnoju
Nisi ti Allahu ni do gležnja,gdje Allah pljune,ti ćeš polizat.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Moje oluhje - Page 2 Empty Re: Moje oluhje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum