ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju? - Page 3 Empty Re: Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju?

Post by catabbath 24/9/2015, 09:34

Sad kad Mađari zatvore granicu onda ćemo pokušati uvaliti talibane Slovencima pa ćemo se i s njima posvađati i uvesti embargo. Sjeverna Hrvatska Koreja sa mladim vođom Zok -Il Junom na čelu.

catabbath

Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju? - Page 3 Empty Re: Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju?

Post by crvenkasti 24/9/2015, 09:35

asilovski wrote:
kaja_333 wrote:Zatvoriti dok se šteta ne bude brojala u milijardama , da zapamte kako prođu kada nam pokušaju smjestiti. A zapamtice.
šta ti piskaraš, pa naše firme izvoze najviše u Srbiju, osim toiga ovo je PR za izbore znači svjesno uništavanje jadne ekonomije da se dobiju glasovi poluidiota

Kad njih, koji su polu, pribrojiš nama koji nismo polu, imamo većinu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju? - Page 3 Empty Re: Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju?

Post by Stanojko 24/9/2015, 09:36

kaja_333 wrote:Stanoje, ja bi te pozvala na kavu al ne možeš da dođeš, imas krivi pasos. Zao mi je..
Ti kod mene uvek mozes... "Ne daj da nas rastave ovi ljudi zliiii, jer u srcu mooomeee zivis samo tiiii..." :mu

_________________
Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju? - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju? - Page 3 Empty Re: Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju?

Post by gargamel0101 24/9/2015, 10:17

ostrakon wrote:tek su počele dolaziti a izbjeglice već ruše kapitalizam

svi oni koji žive od ekstraprofita i uvoza-izvoza umjesto od rada sada će pretrpjeti velike gubitke, Todorić među prvima

masovna imigracija osigurat će da jednog dana svi budemo jednaki
Pa ta emigracija ide jako na ruku TTIP-u. Ovisit ćemo o robi iz Amerike.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju? - Page 3 Empty Re: Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju?

Post by gargamel0101 24/9/2015, 10:19

asilovski wrote:
kaja_333 wrote:Zatvoriti dok se šteta ne bude brojala u milijardama , da zapamte kako prođu kada nam pokušaju smjestiti. A zapamtice.
šta ti piskaraš, pa naše firme izvoze najviše u Srbiju, osim toiga ovo je PR za izbore znači svjesno uništavanje jadne ekonomije da se dobiju glasovi poluidiota
Eto zokijeva vlada se hvali izvozom, a sad ide pad izvoza pred izbore. :D
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju? - Page 3 Empty Re: Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju?

Post by vuksadinare 24/9/2015, 10:22

....sve su to geopoliticke igre....ali najveci problem je sto je eu vjecno nespremna za probleme kad naiđu...i zato sam bio protivnik ulaska u nju..ali jacina i hdz-ova i sdp-ova pohlepa je ucinila svoje...i zato ne smijemo biti vise niciji krizari...i 'predziđa'..u se i u svoje kljuse..dosta smo mi nakrvarili se zbog drugih i od drugih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju? - Page 3 Empty Re: Uvodi se zabrana ulaska hrvatske robe u Srbiju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum