ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Eva_ 4/10/2017, 15:40

Noor wrote:
Eva_ wrote:A tko si ti da bih ja tebe trebala slušat?
a tko si ti da trebamo slušat tvoja sranja?
inače, tu ridamo ko nijagare kaj prek vikenda ne smeš tipkati  Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 1f602

 Tebi očito nedostižni uzor jer trčiš za mnom mjesecima i moljakaš da te primjetim.

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Guest 4/10/2017, 15:44

Eva_ wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:A tko si ti da bih ja tebe trebala slušat?
a tko si ti da trebamo slušat tvoja sranja?
inače, tu ridamo ko nijagare kaj prek vikenda ne smeš tipkati  Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 1f602

 Tebi očito nedostižni uzor jer trčiš za mnom mjesecima i moljakaš da te primjetim.
tebe je nemoguće ne primjetiti, zasereš sve teme, a govno smrdi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Eva_ 4/10/2017, 15:47

Noor wrote:
Eva_ wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:A tko si ti da bih ja tebe trebala slušat?
a tko si ti da trebamo slušat tvoja sranja?
inače, tu ridamo ko nijagare kaj prek vikenda ne smeš tipkati  Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 1f602

 Tebi očito nedostižni uzor jer trčiš za mnom mjesecima i moljakaš da te primjetim.
tebe je nemoguće ne primjetiti,
Znam, a sad do drugog tjedna to je sve tebi od mene. Dosadna si.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Eva_ 4/10/2017, 15:51

GLAVNI državi odvjetnik, Dinko Cvitan, komentirao je osnivanje saborskog Istražnog povjerenstva za Agrokor.

Kako prenosi televizija N1, Cvitan je rekao kako je izvješće koje se očekuje o poslovanju Agrokora bitno, ali i kako povjerenstvo ne bi smetalo radu DORH-a.

"Ne znam što će ono donijeti, niti kada će biti objavljeno, ali je ono je bitno", rekao je Cvitan upitan o izvješću koje kasni.
Saborsko povjerenstvo ne bi ometalo rad DORH-a

Rekao je i kako po prijavama protiv potpredsjednice vlade i ministrice gospodarstva, Martine Dalić te vladinog izvanrednog povjerenika za Agrokor Ante Ramljaka, DORH "postupa  po svim prijavama kao i u drugim predmetima". 

Demantirao je i ranije napise po kojima je izjavio da slučaj Agrokor nije preveliki zalogaj za DORH.

"Nisam rekao da nije prevelik zalogaj, već da se mi s time možemo nositi, rekao je Cvitan

Oko saborskog istražnog povjerenstva poručio je kako ono ne bi ometalo rad DORH-a u slučaju Agrokor.

"Mislim da neće ometati naš rad ako se osnuje, oni će se baviti nekim drugim aspektima, a mi činjenicama u cilju otkrivanja eventualnih kaznenih djela", kazao je.

Država će osigurati sredstva za rad na slučaju Agrokor

Rekao je kako su na slučaju angažirani svi potrebni stručnjaci, ali nije komentirao ima li i stranih stručnjaka.

Dodao je kako će država osigurati potreban novac kako bi se moglo raditi na ovom slučaju i da financije neće biti ono što će kočiti rad DORH-a na predmetu Agrokora.

"Sa sredstvima se postupa transparentno i racionalno, kada se sve ovo okonča, mi ćemo opravdati svaku lipu i zašto je ona potrošena", kazao je Cvitan za N1.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Guest 4/10/2017, 15:54

Eva_ wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:A tko si ti da bih ja tebe trebala slušat?
a tko si ti da trebamo slušat tvoja sranja?
inače, tu ridamo ko nijagare kaj prek vikenda ne smeš tipkati  Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 1f602

 Tebi očito nedostižni uzor jer trčiš za mnom mjesecima i moljakaš da te primjetim.
tebe je nemoguće ne primjetiti,
Znam, a sad do drugog tjedna to je sve tebi od mene. Dosadna si.

još samo sat vremena, super :D

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Young-business-woman-checking-time-dslr-royalty-free-image-looking-her-watch-her-wrist-against-white-51289717
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Eva_ 4/10/2017, 15:59

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 02_sri_obitelj
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by kaya 4/10/2017, 16:56

Noor wrote:
kaja wrote:
Eva_ wrote:A tko si ti da bih ja tebe trebala slušat?
ona je sve, super poslovna žena na službenim putovanjima, domaćica u kuhinji 24 sata , zavodnica, 24 satna forumašica.
četverovremenski taft.
a ti ništa :)
Ah...sto može hladna i gola istina protiv blistavih čari laži...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Guest 4/10/2017, 17:02

kaja wrote:
kaja wrote:
Eva_ wrote:A tko si ti da bih ja tebe trebala slušat?
ona je sve, super poslovna žena na službenim putovanjima, domaćica u kuhinji 24 sata , zavodnica, 24 satna forumašica.
četverovremenski taft.
Ah...sto može hladna i gola istina protiv blistavih čari laži...
a gle, vas dvije..našla krpa zakrpu :raspa

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Oh_Femder 4/10/2017, 17:06

Eva_ wrote:Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 02_sri_obitelj
A vide ti njega, vražićka malog, kako se on samo nama lipo smije ;P Blago majci koja gaj' rodila i državi koja gaj' školovala! Buci-buci  :D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Oh_Femder 4/10/2017, 17:09

A koja je tu od vas tri Hera, koja Afrodita, a koja Atena? Da bacim malo zlatnu jabuku ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by kaya 4/10/2017, 17:39

Oh_Femder wrote:A koja je tu od vas tri Hera, koja Afrodita, a koja Atena? Da bacim malo zlatnu jabuku ;P
Oh.. pa to je bar lako..
Subnorka je sve troje. Božica ljepote, mudrosti i braka.
Eva i ja smo čistačice.
Tako da nećeš uspjeti ubaciti razdor Ernija ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Trinity 4/10/2017, 17:48

Pinochet wrote:Najjača je stvar što bi ekipa ovdje vješala Todorića.

Prvo, niste suci, nije ovo oktobarska revolucija da možete vješati ljude tek tako ,
drugo, šta je vama todorić ukra? ništa. zakinio je možda čardak, (te pare čardak ionako nebi vama da), ruse, neke privatne dobavljače. vama ništa
treće, Todorić je odraz RH mentaliteta. cijeli ta njegova poslovna šema, i poslovanje, je tipičan prosječni čardak mentalitet. todorić to smo mi.
Ako je zakinio čardak i neka je.
Ovi drugi to im je kriv što su poslovali s njim i na takav način. Nije im prislonio pušku na čelo.
Poslovanje i na kraju samo  "rješenje" slučaja Akrokor jest čardak mentalitet.
Da su pustili da tržište odradi svoje, e to bi  bilo nešto drugo.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Guest 4/10/2017, 19:23

kaja wrote:
Oh_Femder wrote:A koja je tu od vas tri Hera, koja Afrodita, a koja Atena? Da bacim malo zlatnu jabuku ;P
Oh.. pa to je bar lako..
Subnorka je sve troje. Božica ljepote, mudrosti i braka.
Eva i ja smo čistačice.
Tako da nećeš uspjeti ubaciti razdor Ernija ..
misliš valjda Erinija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Guest 4/10/2017, 19:29

Oh_Femder wrote:
Eva_ wrote:Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 02_sri_obitelj
A vide ti njega, vražićka malog, kako se on samo nama lipo smije ;P Blago majci koja gaj' rodila i državi koja gaj' školovala! Buci-buci  :D
hhahahahaha..vid Tode....pasmuguzicu poharo... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura - Page 7 Empty Re: Todorić je u zadnji čas iz Agrokora izvukao 100 milijuna eura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum