ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin' - Page 4 Empty Re: Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin'

Post by Kermit 1/10/2017, 15:57

Regoč wrote:
asilovski wrote:
Regoč wrote:
asilovski wrote:
Regoč wrote:
Opet laprdaš ili imaš relevantne pokazatelje da je upropastil njeko poduzeće?
Bio je direktor FINA-e to teško možeš upropastiti, ali nema nikakve veze sa avio poslom
Ne zna voziti avion? Ni ne treba znati da bi uspješno vodil aerodrom! Važne su njegove menadžerske sposobnosti, a to će se vidjeti u praksi. Osobno mi je žal što nema smrtne kazne za one koji sjebu poduzeće koje vode. Odgovornije bi se menadžeriralo.
avio industrija nema veze sa vožnjom aviona, nego upravljanje aerodromima, ugovoranje relacija, taksi, kompanija, marketing i t d
To i kažem, a to se ne uči nužno na aerodromu, možeš i u uljari.
Ma baš, to se uči u privatnoj tvrtki a ne jebenoj ušljivoj FINA-i

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin' - Page 4 Empty Re: Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin'

Post by Regoč 1/10/2017, 15:58

asilovski wrote:
Regoč wrote:
asilovski wrote:
Regoč wrote:
asilovski wrote:
Bio je direktor FINA-e to teško možeš upropastiti, ali nema nikakve veze sa avio poslom
Ne zna voziti avion? Ni ne treba znati da bi uspješno vodil aerodrom! Važne su njegove menadžerske sposobnosti, a to će se vidjeti u praksi. Osobno mi je žal što nema smrtne kazne za one koji sjebu poduzeće koje vode. Odgovornije bi se menadžeriralo.
avio industrija nema veze sa vožnjom aviona, nego upravljanje aerodromima, ugovoranje relacija, taksi, kompanija, marketing i t d
To i kažem, a to se ne uči nužno na aerodromu, možeš i u uljari.
Ma baš, to se uči u privatnoj tvrtki a ne jebenoj ušljivoj FINA-i
Da, privatnoj školi, moš mislit.

_________________
Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin' - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin' - Page 4 Empty Re: Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin'

Post by Guest 1/10/2017, 17:06

pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
tako je..imas primjer i ovih doli,koji imaju svoje mini baustelske firme,rade kuce ,krovove sve...u prosjeku je gazda lik svojih 40-50 godina koji je driftao sve poslove dotad,skupio znanja,naucio ugovoriti poslove,i okupio ekipu...radi i on,nadalje,ali polako vise ide organizirati i usmjeravatiradove,nadgledati...
tocno zna u kojem segmentu posla je potrebno sto poduzeti i ostalo..bez prakse ,mogo bi samo sjesti i plakati.. :cleanteeth
to bi otprilike možda bilo tako u mini firmicama...kažem možda, nije ni tamo sigurno.
inače u ozbiljnim graditeljskim korporacijama postoje project manageri koji brinu o poslovima, ugovaranjima novih poslova...natječajima, itd i oni su uvijek ljudi od struke i bogatog iskustva. a direktor korporacije je obično ekonomist...i njegovi poslovni zadaci upravo i traže takav profesionalni profil.
ne brine on o gradilištima, mehanizaciji, ponudama i žalbama na rezultate natječaja...on za to ima kvalificirane ljude.
yahhh...no ti i asila se bas nesto ne volute??? ;)
pusti ga, kome je on bitan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin' - Page 4 Empty Re: Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin'

Post by Guest 1/10/2017, 17:10

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
Regoč wrote:Aerodrom vodi ekonomist, ne pilot. Ni direktor tvornice liekovah ne mora biti farmaceut.
Ne ne...mora svakako biti pilot, kao što su i svi direktori hotela kuhari ili konobari...

Znaci Baba tebi je normalno da je sve namješteno i da direktori nemaju pojma??? Pa Afrika i crncima je to normalno zato i jesu napredni
Truli reformistu, ne nije normalno da je sve namješteno, ali da baš mora pilot biti, to je nonsesn. To je isto ko da sereš kako direktor građevinske firme mora biti zidar ili tesar....ne mora biti čak ni inženjer građevinarstva, ali kaj ti o tome uopće znaš...drž se jointa i žestice...dok si na tome bar si elokventan, iako lucidnosti ni u tragovima.
heheh kakav pilot babetino luda tko je uopće govorio o pilotima? Govorilo se o ljudima koji su iz branše avio industrije ali no samo podmećeš i kevćeš, curi ti gnoj iz svakog mogućeg otvora, drugo ja ne pušim tko zna od kada ali od takve seljančure i ne čudi laprdanje u nedostatku bilo kakvog suvislog odgovora
boli me lakat jel ti pušiš ili šmrčeš, spaljenog si mozga valjda od ozona
čemerni jadniče...aj šetaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin' - Page 4 Empty Re: Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin'

Post by Kermit 1/10/2017, 17:14

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
Ne ne...mora svakako biti pilot, kao što su i svi direktori hotela kuhari ili konobari...

Znaci Baba tebi je normalno da je sve namješteno i da direktori nemaju pojma??? Pa Afrika i crncima je to normalno zato i jesu napredni
Truli reformistu, ne nije normalno da je sve namješteno, ali da baš mora pilot biti, to je nonsesn. To je isto ko da sereš kako direktor građevinske firme mora biti zidar ili tesar....ne mora biti čak ni inženjer građevinarstva, ali kaj ti o tome uopće znaš...drž se jointa i žestice...dok si na tome bar si elokventan, iako lucidnosti ni u tragovima.
heheh kakav pilot babetino luda tko je uopće govorio o pilotima? Govorilo se o ljudima koji su iz branše avio industrije ali no samo podmećeš i kevćeš, curi ti gnoj iz svakog mogućeg otvora, drugo ja ne pušim tko zna od kada ali od takve seljančure i ne čudi laprdanje u nedostatku bilo kakvog suvislog odgovora
boli me lakat jel ti pušiš ili šmrčeš, spaljenog si mozga valjda od ozona
čemerni jadniče...aj šetaj
Ja sam spaljenog mozga jer mislim da je ovo afrika koja vodi u u još veću propast, a ti si seljančuro zdravog mozga jer misliš da je to normalno i prihvatljivo hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin' - Page 4 Empty Re: Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin'

Post by Guest 1/10/2017, 17:48

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Znaci Baba tebi je normalno da je sve namješteno i da direktori nemaju pojma??? Pa Afrika i crncima je to normalno zato i jesu napredni
Truli reformistu, ne nije normalno da je sve namješteno, ali da baš mora pilot biti, to je nonsesn. To je isto ko da sereš kako direktor građevinske firme mora biti zidar ili tesar....ne mora biti čak ni inženjer građevinarstva, ali kaj ti o tome uopće znaš...drž se jointa i žestice...dok si na tome bar si elokventan, iako lucidnosti ni u tragovima.
heheh kakav pilot babetino luda tko je uopće govorio o pilotima? Govorilo se o ljudima koji su iz branše avio industrije ali no samo podmećeš i kevćeš, curi ti gnoj iz svakog mogućeg otvora, drugo ja ne pušim tko zna od kada ali od takve seljančure i ne čudi laprdanje u nedostatku bilo kakvog suvislog odgovora
boli me lakat jel ti pušiš ili šmrčeš, spaljenog si mozga valjda od ozona
čemerni jadniče...aj šetaj
Ja sam spaljenog mozga jer mislim da je ovo afrika koja vodi u u još veću propast, a ti si seljančuro zdravog mozga jer misliš da je to normalno i prihvatljivo hehehe
meni ne možeš smještati pomoću svojih bijednih ofucanih fiškalskih fora...i ne imputiraj mi svoje imbecilne proizvoljne šeme
imaš dovoljno maloumnih retarda oko sebe, s njima ti je lako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin' - Page 4 Empty Re: Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin'

Post by Guest 1/10/2017, 18:11

s druge strane, daleko da stručno iskustvo nije od značaja, ali da je baš od presudnog na mjestu direktora, nije sasvim sigurno. bolje da ima znanja i iskustva iz područja menagementa, za sve ostalo vjerojatno postoje stručni ljudi zaposleni na aerodromima.

no na stranu to sada, mene zanima kako jedan sudac, koji je školovan za svoj posao i radi na mjestu za koje se traži njegovo zvanje i stupanj obrazovanja, nije zaposlen po HDZ ili bilo kojoj drugoj političkoj liniji, a i da je, nebitno, jer ima uvjete...dakle, kako može u obrazloženju presude navesti da je ....upravljajući vozilom neprilagođenom brzinom kroz desni zavoj, vozač izletio s kolnika u desni jarak pri čemu je udario u zemljani nasip..bla bla...
neka mi to netko objasni...kako ta taraba može donositi presude i igrati se nečijim sudbinama?
asila, možeš i ti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin' - Page 4 Empty Re: Čardakistan: Hello Africa! Tell me how you're doin'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum