ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Eva_ 29/9/2017, 10:14

Dojam pogubljenosti dodatno stvara činjenica da je odgođeno revizijsko izvješće kojim je vlada željela razotkriti kako je Todorić manipulirao brojkama. I to s nimalo uvjerljivom tezom da PwC, vodeća međunarodna kuća u tom poslu, nije stigao dovršiti posao.

Za to vrijeme posrnuli tajkun tvrdi da potpredsjednica Dalić nije prijetila samo njemu, nego je na sastanku s Antom Todorićem i Antoniom Alvarezom prijetila i hapšenjem cijele obitelji Todorić. I da je Ramljak 25. ožujka prijetio članu uprave Agrokora.  Ramljak ni danas nije državni dužnosnik, bez obzira na to da ga je vlada bez natječaja postavila u Agrokor, a u to vrijeme bio je tek pripadnik vladine tajne grupe koja je radila na Lexu. Je li to bilo dovoljno da mu da privid moći da piše kako će "svi uključeni odgovarati"?

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Eva_ 29/9/2017, 10:14

Ili tužba zbog klevete ili pad vlade

Suočen s kaznenim progonom Todorić je na blogu najprije počeo inzistirati na igri skrivača koju ova vlada igra s javnosti. Traži odgovor na pitanje jesu li se predstavnici vlade i Ramljak zaista sastajali sa suosnivačem Knighthead fonda, prije nego što su ovi kupili obezvrijeđene Agrokorove obveznice.

No to su sve ipak bili podaci već poznati javnosti i dijelu medija koji su todorićevski saveznički tretman odmah ponudili njegovim nasljednicima Ramljaku i Dalić. Nema propitivanja šefa Agrokora, pa makar on i ne bio Todorić.

Todorić je sada počeo udarati javno nepoznatim, osobnim, ali itekako važnim informacijama.

Ako Todorić laže, Dalić ga može i mora tužiti zbog klevetanja. No govori li istinu, vlada čija potpredsjednica prijeti represivnim aparatom mora pasti skupa s njim.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Eva_ 29/9/2017, 10:16

Sigurna sam da ga Rusi instruiraju. 19.10 se priližava i Kolindin posjet RU. Nakon toga vjerojatno vlada pada.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Eva_ 29/9/2017, 10:18

ZASTUPNIK SDP-a, Gordan Maras, komentirao je za televiziju N1 uoči sjednice sabora situaciju s osnivanjem saborskog povjerenstva o Agrokoru.

"Naši ljudi zaslužuju odgovore aktera te priče, treba osnovati Povjerenstvo koje bi radilo na tome da dobijemo odgovore. Nadam se da će biti osnovano, razgovori traju, ne vidim nijedan razlog da ne bude osnovano Povjerenstvo, ali ne vidim razlog što se HDZ već tri mjeseca tome opire. To budi sumnju. To više nije pitanje ni Plenkovića, ni Marića, ni Dalić, odgovore moramo dati. Nema razloga da se čeka, inzistiramo da se to osnuje. Moramo krenuti s tim i vidjeti što se događalo. Odugovlačenje HDZ-a i kombiniranje...  to budi sumnju da se nešto pegla da bi se nešto prikrilo", poručio je Maras.

Osvrnuo se i na ulogu ministra Marića, za kojeg kaže da radi budale od ljudi.

"Marić radi budale iz ljudi. Mi bismo trebali njemu vjerovati da se izuzeo, da nije sudjelovao, a iz ovoga da je bio na sastanku s Todorićem jasno je da je lagao", zaključio je Maras.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Eva_ 29/9/2017, 10:20

"Ja ne citiram blog Ivice Todorića jer i njemu ništa i ne piše. Vrijeme je i da Todorić kaže da li je plato porez, koji su mu sve ministri pomagali, jesu li mu dolazile inspekcije, To želimo, tko je dozvolio da zarobi cijelu Hrvatsku. Todoriću vidim da ste aktivni napišite tko vam je to dozvolio. One koje prikazujete kao neprijatelje su vam obiteljski prijatelji jer su vam sve omogućili. Napiši Todoriću imena i prezimena tko ti je sve ovo omogućio. Kome si ti plaćao kampanje Todoriću? Tko su tvoji ljudi u HNB? Vujčiću, Rohatinski, bivši ministri financija, što ste vi poduzeli da se ovo ne dogodi? Ako je ovo istina, a ja smatram da je istina jer Marić ne odgovara na moj upit. Vrijeme je da odgovori. Vrijeme je da sa kaže istina, posebno vi koji ste bili ministri financija. Tražim od DORH-a da kaže što su oni poduzeli i što smjeraju poduzeti", rekao je Bulj.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by vuksadinare 29/9/2017, 10:23

rtekoh toda je odlucio ne biti zrtveno janje kao sanader i vidosevic..no za razliku do njih toda ima uperenu cijev i sa ruske strane pa mi ce cini da mu je bolje riskirati da sve otkrije nego da zavrsi u ukopnom mjestu....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Eva_ 29/9/2017, 10:26

Nimalo ga ne žalim, jer uništio je hrvatsko gospodarstvo. Mnogima je on čavel zakucal u lijes skupa sa izdajničkim vladama. Nek ih sad Rusi discipliniraju jer oni nisu ovce da će ih ovi šišat kao Hrvate.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by vuksadinare 29/9/2017, 10:27

uglavnom ocito ej za dalicku i plenkija neko vukao poteze iza njihove pzadine..vjerojatno seks..kao sto je vukao u slucaju sanadera,gotovine...no sa ovim slucajem imao je ejdna nepredvidiv problem koji ej trebao prepoznati kao stari lisac-ruse...koji igraju samo za svoj racun..i predvidio je potez da bi se toda njima predao u ruke sto je ocito izgledno..sigurno pod ozbiljnom prijetnjom ali vagajuci odlucio s ezaruse sa glavom na ramenu,polomljenom rukom i vjerojatno azilom i nekom pinkom nego cuzom makar i blazom kaznom..cuza je za njega smrt..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by vuksadinare 29/9/2017, 10:30

plenki ej u najnezgodnijoj poziciji..previse je riskirao sa dalickom...a ramlajk je ionako samo potrosna roba a nije ni politicar on ce se vec snaci...a ni njemu nema tko previse zamjeriti njega je vlada psotavila da vadi agrokor iz gliba..uglavnom otkrije li toda uz naravno cvrste dokaze kompromitirajuc ematerijale za plenkija i dalicku...a i za neke druge...ova vlada sigurno pada...jer nece vise biti kredibilitetna niti ce s emoci vise petljati u slucaj agrokor...sto je direktno poraz plenkija i vlade..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by catabbath 29/9/2017, 12:43

Nije da želim braniti Gazdu ali imam dojan da ta Dalićka prilično smrdi u ovoj priči.

_________________
Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by vuksadinare 29/9/2017, 12:53

catabbath wrote:Nije da želim braniti Gazdu ali imam dojan da ta Dalićka prilično smrdi u ovoj priči.
evo najavila tuzbu za kelevetu i laz kontra todorica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Kermit 29/9/2017, 12:56

Eva_ wrote:Sigurna sam da ga Rusi instruiraju. 19.10 se priližava i Kolindin posjet RU. Nakon toga vjerojatno vlada pada.
Jedno je sigurno usrali su se Tode, najbolji mi je dio kako jedna od najboljih revizorskih kuća nije pripremila materijal na vrijeme hehehe pa to je opšte rasulo čardaka
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Kermit 29/9/2017, 12:57

vuksadinare wrote:
catabbath wrote:Nije da želim braniti Gazdu ali imam dojan da ta Dalićka prilično smrdi u ovoj priči.
evo najavila tuzbu za kelevetu i laz kontra todorica
Moš mislit, a odgodili su objavu izvješća revizije zbog sira
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by vuksadinare 29/9/2017, 12:59

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
catabbath wrote:Nije da želim braniti Gazdu ali imam dojan da ta Dalićka prilično smrdi u ovoj priči.
evo najavila tuzbu za kelevetu i laz kontra todorica
Moš mislit, a odgodili su objavu izvješća revizije zbog sira
....sad je u procesu plan b-spasavanje vojnika plenkija..vec se cuo danas sa merkel.. :) ..'sefice je'l me ono mjesto jos ceka' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Oh_Femder 29/9/2017, 13:20

pismejker wrote:negdje u blitzu vidjeh da Todorića terete tuzbom za 2 milijarde Ojrova..
Pomnoži s 3 i bit ćeš bliži istini... :D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Kermit 29/9/2017, 13:23

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
catabbath wrote:Nije da želim braniti Gazdu ali imam dojan da ta Dalićka prilično smrdi u ovoj priči.
evo najavila tuzbu za kelevetu i laz kontra todorica
Moš mislit, a odgodili su objavu izvješća revizije zbog sira
....sad je u procesu plan b-spasavanje vojnika plenkija..vec se cuo danas sa merkel.. :) ..'sefice je'l me ono mjesto jos ceka' :)
odjebala nas je merkl, a što se tiče Plenkija mislim da je svilenom već poodavno dosta svega
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by vuksadinare 29/9/2017, 13:24

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
catabbath wrote:Nije da želim braniti Gazdu ali imam dojan da ta Dalićka prilično smrdi u ovoj priči.
evo najavila tuzbu za kelevetu i laz kontra todorica
Moš mislit, a odgodili su objavu izvješća revizije zbog sira
....sad je u procesu plan b-spasavanje vojnika plenkija..vec se cuo danas sa merkel.. :) ..'sefice je'l me ono mjesto jos ceka' :)
odjebala nas je merkl, a što se tiče Plenkija mislim da je svilenom već poodavno dosta svega
pa razgovarao je danas sa merkel...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Oh_Femder 29/9/2017, 13:25

vuksadinare wrote:..meni se cini da je tu dalicka uronila duboko prste u pekkmez sukoba interesa pa i ramljak...i izgleda da je netko todoricu doturio podatke...pa se ovaj osokolio..i sad ove rajca..inace jebiote dgje dalicka nije umijesana u sukob interesa te peruca,ona,agrokor...dobro reko vili..dalicka ce doci plenkija premijerske glave...a mozda i hdz-ove...no plenki ej rekao da on nikad ne okrece leđa svojim ljudima...da vidimo i to
Really? Tek sad si povezao slova, brojke i histerični smijeh pred TV kamerama?

_________________
Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Oh_Femder 29/9/2017, 13:26

mutava baštarda wrote:S jedne strane todu pritišće ruska mafija, a s druge HDZ. Normalno da je HDZ opasniji...
U kojem to paralelnom svemiru?
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Guest 29/9/2017, 13:28

Oh_Femder wrote:
vuksadinare wrote:..meni se cini da je tu dalicka uronila duboko prste u pekkmez sukoba interesa pa i ramljak...i izgleda da je netko todoricu doturio podatke...pa se ovaj osokolio..i sad ove rajca..inace jebiote dgje dalicka nije umijesana u sukob interesa te peruca,ona,agrokor...dobro reko vili..dalicka ce doci plenkija premijerske glave...a mozda i hdz-ove...no plenki ej rekao da on nikad ne okrece leđa svojim ljudima...da vidimo i to
Really? Tek sad si povezao slova, brojke i histerični smijeh pred TV kamerama?

..i pogled teškog psihijatrijskog bolesnika
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Oh_Femder 29/9/2017, 13:31

Eva_ wrote:Možda Rusi ruše vladu prek Todorića? Nije da ne bi imali motiva.
Ova vlada da padne? Dajme najme... Tko bi onda hranio više od 50% populacije (uhljebi, penzioneri i geometrijskom progresijom rastuća vojska branitelja)?

_________________
Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled - Page 2 Empty Re: Ramo i Dalićka odgađaju objavu rezultata revizije u Agrokoru u nedogled

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum