ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by vuksadinare Thu 28 Sep - 12:50

http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/zbog-srba-kaos-u-kolnu-policija-privela-ivana-groznog-i-delije-nijemci-spremaju-molotovljeve-koktele-1069466/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by Serbinho-3 Thu 28 Sep - 13:02

Ko to kaze, ko to laze...:cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by vuksadinare Thu 28 Sep - 13:09

....svabo ej svabo radi preventive i sprecavanja nereda dodat ce jos sto stvari..u biti tako i treba..bolje sprijeciti nego lijeciti..odmah su onog bugarina u aps da ne bi bilo psolije..'nismo znali'....a ne oni engleski bobiji..kad im se dese pizdarije onda nesto pocnu raditi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by vuksadinare Thu 28 Sep - 13:15

.....inace zasto policija dozvoljava ove cortee...oz razloga sto imaju bar 90% onih pdo nadzorom....meni je corteo cisto glup nacin..sam se upecas pod policijski nadzor...drugo izvrgnust si mogucoj teskoj artiljeriji sa strane...kamen lakse pogodi glavu u masi glava...ja osobno da sam mlađi nikad ne bi isao u u corteu...lijepo laganini setnjica po gradu...kamufliran picence,klopica pa laganini na utakmicu....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by dzango Thu 28 Sep - 13:18

Keln -- Osmorica privedenih navijača Crvene zvezde, među kojima je bio i Ivan Bogdanov, pušteni su danas na slobodu uoči utakmice u Kelnu u Ligi Evrope.


Nemačka policija uhapsila je sinoć navijače u centru Kelna radi predostrožnosti, ali su danas iz stanice poručili da nema više razloga da ih drže, uz upozorenje da će biti pod nadzorom, preneo je list "Ekspres".
Oni će moći da pristustvuju utakmici, pod uslovom da imaju karte, jer se u gradu očekuje oko 5.000 navijača i to je duplo više od broja koji je predviđen za gostujuće pristalice. 

_________________
Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by vuksadinare Thu 28 Sep - 13:21

...vjerojatno su ga malo preko noci obradili..cuj celavi napravi pizdariju iduci put te po tabanima lemamo....zajebana je njemacka policija odavno se to zna...ove druge policije su za kurac...engleska,francuska,talijanska..pa je lako tamo kenjaze raditi..kod svaba bas i ne..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by vuksadinare Thu 28 Sep - 13:24

uglavnom ovo pod 'delije' se moze uzeti i ovo..da ej u kelnu mozda 500-tinjak bas pravih delija ostali su vjerovatno pod ono obicni navijaci od kojih debela vecina gastarbajteri..sto se vidi iz prilozenih fotografija...manje vise stariji neki sa djecom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by dzango Thu 28 Sep - 13:31

vuksadinare wrote:...vjerojatno su ga malo preko noci obradili..cuj celavi napravi pizdariju iduci put te po tabanima lemamo....zajebana je njemacka policija odavno se to zna...ove druge policije su za kurac...engleska,francuska,talijanska..pa je lako tamo kenjaze raditi..kod svaba bas i ne..
Jebem li ga. Cigani su im jednom udavili policiskog psa. Meni posle bilo žao vučjaka.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by vuksadinare Thu 28 Sep - 13:38

dzango wrote:
vuksadinare wrote:...vjerojatno su ga malo preko noci obradili..cuj celavi napravi pizdariju iduci put te po tabanima lemamo....zajebana je njemacka policija odavno se to zna...ove druge policije su za kurac...engleska,francuska,talijanska..pa je lako tamo kenjaze raditi..kod svaba bas i ne..
Jebem li ga. Cigani su im jednom udavili policiskog psa. Meni posle bilo žao vučjaka.
nije to nista....jos 1988 u rijeci nakon pizdarija na stadionu između torcide i armade pok.pire je grizao njemackog ovcara od tada milicije...kad ga je drot nahuskao..pire njega za vrat rukama i poceo ga gristi na koncu je neko pasu zabio spricu... :D ..pa su novine pisale nakon tih događaja da ja pas uboden narkomanskom spricom po mogucnosti mozda cak dobio sidu.. te je bio drogiran.. :D ..bez zajebancije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by vuksadinare Thu 28 Sep - 13:42

inace bilo ej pizdarija sa drotovskim pasima...jebo irud kad su ih znali nahuskati bjez koji mili moji... :)...u novom sadu sam potrgao prst na ruci kad su na nas nahuskali psa...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by jastreb Thu 28 Sep - 17:43

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:...vjerojatno su ga malo preko noci obradili..cuj celavi napravi pizdariju iduci put te po tabanima lemamo....zajebana je njemacka policija odavno se to zna...ove druge policije su za kurac...engleska,francuska,talijanska..pa je lako tamo kenjaze raditi..kod svaba bas i ne..
Jebem li ga. Cigani su im jednom udavili policiskog psa. Meni posle bilo žao vučjaka.
nije to nista....jos 1988 u rijeci nakon pizdarija na stadionu između torcide i armade pok.pire je grizao njemackog ovcara od tada milicije...kad ga je drot nahuskao..pire njega za vrat rukama i poceo ga gristi na koncu je neko pasu zabio spricu... :D ..pa su novine pisale nakon tih događaja da ja pas uboden narkomanskom spricom po mogucnosti mozda cak dobio sidu.. te je bio drogiran.. :D ..bez zajebancije
Ubo je i policajca.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!? Empty Re: Navijači Kolna namjeravaju napasti Delije molotovljevim koktelima!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum