ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom"

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom" - Page 4 Empty Re: Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom"

Post by Guest 24/9/2017, 12:19

kaja wrote:
U ovoj državi zatvora se ne moraju bojati gospodarski kriminalci . Nitko nije završio u zatvoru, nikome nisu oduzeti miljoni   ni milijarde, svi se šeću, i Sanader i Vidosevic i Bandić i ostali. Najteža kazna koju mogu dobiti je guljenje krumpira par mjeseci.
Nekog toboz kaznenog progona da, nekog toboz suđenja da, nešto malo istražnog zatvora da ali dugotrajne zatvorske kazne nikako.
Ali da, grof Toca se uplašio i toga pa izvodi ovo sto izvodi...

Pa s obzirom na dodatnih 5 milijuna kuna dodijeljenih DORH-u upravo radi temeljitije istrage oko Agrokora, mislim da je prilično izvjesno da će sad baš na primjeru Todorića doći do stanovitog kršenja tog dosadašnjeg (poseban naglasak) pravila.
Todorić se očito boji takvog scenarija pa zato ovako i reagira.

Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom" - Page 4 Empty Re: Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom"

Post by Guest 24/9/2017, 12:20

asilovski wrote:
Gluposti, nitko kod nas nije dobio dugotrajni (doživotni ne postoji, osim ako misliš na njegovu životnu dob) zatvor za gospodarski kriminal, 

Da, ciljao sam na njegovu životnu dob.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom" - Page 4 Empty Re: Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom"

Post by Kermit 24/9/2017, 12:26

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:
U ovoj državi zatvora se ne moraju bojati gospodarski kriminalci . Nitko nije završio u zatvoru, nikome nisu oduzeti miljoni   ni milijarde, svi se šeću, i Sanader i Vidosevic i Bandić i ostali. Najteža kazna koju mogu dobiti je guljenje krumpira par mjeseci.
Nekog toboz kaznenog progona da, nekog toboz suđenja da, nešto malo istražnog zatvora da ali dugotrajne zatvorske kazne nikako.
Ali da, grof Toca se uplašio i toga pa izvodi ovo sto izvodi...

Pa s obzirom na dodatnih 5 milijuna kuna dodijeljenih DORH-u upravo radi temeljitije istrage oko Agrokora, mislim da je prilično izvjesno da će sad baš na primjeru Todorića doći do stanovitog kršenja tog dosadašnjeg (poseban naglasak) pravila.
Todorić se očito boji takvog scenarija pa zato ovako i reagira.
Gluposti, naime dovođenje lešinarskih fondova (a što je također primjetio sudac Kolakušić) je kazneno djelo samo takvo, ta odluka će imati dalekosežne poslijedice za ovu državu i narod:

"Opasno je to što su Agrokorove obveznice emitirane po zakonu države New York, pa se eventualni sporovi trebaju voditi na tamošnjem sudu. Regulira ih zakon savezne države, a ne hrvatski ili europski zakoni, gdje su emitirane. Newyorški sud presuđuje dug nominalno, bez obzira na to koliko je jeftino kupljen. Američki lešinarski fondovi stoga kupuju obveznice pa za ulog od 30 do 35 posto "utjeruju" puni iznos. Poznato je da je njihova glavna metoda naplate tužba protiv države."
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom" - Page 4 Empty Re: Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom"

Post by Kermit 24/9/2017, 12:27

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
Gluposti, nitko kod nas nije dobio dugotrajni (doživotni ne postoji, osim ako misliš na njegovu životnu dob) zatvor za gospodarski kriminal, 

Da, ciljao sam na njegovu životnu dob.
Kazneni postupak protiv njega mi spominjalo par hadezeoavaca i to da se raji da malo krvi i zabave, te da se sve prevali na jednu osobu i da se postupak vodi do njegove smrti, a ne da se išta razotkrije, nadam se da ti je to isto jasno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom" - Page 4 Empty Re: Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom"

Post by Guest 24/9/2017, 12:33

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
Gluposti, nitko kod nas nije dobio dugotrajni (doživotni ne postoji, osim ako misliš na njegovu životnu dob) zatvor za gospodarski kriminal, 

Da, ciljao sam na njegovu životnu dob.
Kazneni postupak protiv njega mi spominjalo par hadezeoavaca i to da se raji da malo krvi i zabave, te da se sve prevali na jednu osobu i da se postupak vodi do njegove smrti, a ne da se išta razotkrije, nadam se da ti je to isto jasno

Možda je tako, a možda i nije. To ćemo još vidjeti. Nadam se da je upravo to jasno da ne može biti jasnije. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom" - Page 4 Empty Re: Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom"

Post by Kermit 24/9/2017, 12:44

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
Gluposti, nitko kod nas nije dobio dugotrajni (doživotni ne postoji, osim ako misliš na njegovu životnu dob) zatvor za gospodarski kriminal, 

Da, ciljao sam na njegovu životnu dob.
Kazneni postupak protiv njega mi spominjalo par hadezeoavaca i to da se raji da malo krvi i zabave, te da se sve prevali na jednu osobu i da se postupak vodi do njegove smrti, a ne da se išta razotkrije, nadam se da ti je to isto jasno

Možda je tako, a možda i nije. To ćemo još vidjeti. Nadam se da je upravo to jasno da ne može biti jasnije. :)
Uzmi sve veće postupke zbog gospodarskog kriminala i vidjeti ćeš da niti jedan nije dovršen, osim nevažnih i to sa čišćenjem krumpira. Kakva je to država koja se poziva na kiminal ex premiejra a kazneni postuapk nije niti nepravomoćno dovršen nakon 9 godina, pa to čak nije niti neozbiljno nego afrika neozbiljno, stoga nije niti čudo što redom sve arbitraže gubimo i što nas nitko ne shvaća iole ozbiljno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom" - Page 4 Empty Re: Todorić najavio tužbu protiv Hrvatske: "Vlada mi je ukrala Agrokor, zakon sam potpisao pod prisilom"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum