ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika...

Go down

Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika... Empty Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika...

Post by vuksadinare 21/9/2017, 10:30

http://www.vecernji.hr/lifestyle/putnici-odlucili-ovo-je-najljepsa-zemlja-na-svijetu-1195854
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika... Empty Re: Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika...

Post by vuksadinare 21/9/2017, 10:30

..as gdje je tu hrvatska,srbija,slovenija,bosna..nije posteno.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika... Empty Re: Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika...

Post by vuksadinare 21/9/2017, 10:32

..realno skotska i novi zeland zasluzuju među top 5..italija bas i ne...kao i juznoafricka republika..jesu ljepe ali za top 5 bas i ne..sri lanka,svicarska,rusija,crna gora,rusija bi sigurno konkurirale prije italije i jar-a za prvih pet..kanada tu negdje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika... Empty Re: Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika...

Post by catabbath 21/9/2017, 10:37

Neki nepristran žiri otprilike kao kad Njemci dodijele Volkswagenu nagradu za naj inovativniji dizajn na svijetu :)

_________________
Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika... Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika... Empty Re: Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika...

Post by vuksadinare 21/9/2017, 10:44

catabbath wrote:Neki nepristran žiri otprilike kao kad Njemci dodijele Volkswagenu nagradu za naj inovativniji dizajn na svijetu :)
realno meni ej skotska fantasticna zemlja..ja sam bio u skotskoj tri dana 1996 kad sam isao na ep u nogometu u engleskoj...kum i ja smo je vlakom proputovali u dva dana..jedan dan smo bili u glasgowu...jebote sto imaju dobru susenu ribu tj haringe...i jos kad je naprave sa jednim njihovim sosom...ludnica...onda imaju odlicne krvavice...hargis...fantazija...englezi se mogu skriti naspram skota
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika... Empty Re: Škotska najljepša zemlja na svijetu..2.Kanada 3.Novi Zeland 4.Italija 5.Južnoafrička Republika...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum