ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spotaknuti trener kasapin i terorista

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Kermit 21/9/2015, 16:46

SIRIJSKI izbjeglica kojeg je spotakla mađarska snimateljica početkom mjeseca je pripadnik radikalne al-Nusre i borio se protiv Kurda na brojnim bojišnicama u Siriji, ustvrdila je tijekom vikenda Stranka demokratske unije (PYD).
> Izbjeglica kojeg je mađarska reporterka udarila nogom je prvoligaški sirijski nogometni trener

Kurdski zastupnici u Siriji tvrde da se Abdul Mohsen, koji je u međuvremenu dobio posao u Španjolskoj, borio za al-Nusru prije bijega s obitelji u proljeće 2015.  

PYD nadalje tvrdi da je Mohsen sudjelovao u nasilnom gušenje kurdskih prosvjeda u gradu Qamishlo u 2004. godini nakon nogometne utakmice. Sirijske snage sigurnosti su tijekom nereda ubile više od 50 Kurda, a iz stranke navode da je upravo Mohsen potaknuo nasilje nakon utakmice između klubova al-Fatwa i Qamishlo Jihad.

PYD je objavio fotografiju s Facebook profila Abdul Mohsena koji više nije dostupan na kojem se on identificira kao pripadnik Nusra Fronte i tvrdi da se on protiv Kurda borio u blizini Amudeha, Serekaniye i Afrina, prenosi Rudaw.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Kermit 21/9/2015, 16:46

Spotaknuti trener kasapin i terorista Profile_e833ae88-ee31-49d7-9f61-fc6716a7c0b0
Kraljica
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Kermit 21/9/2015, 16:47

Šta ti je sudbina u Siriji klao Kurde i Šije, a sada se druži sa Ronaldom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Guest 21/9/2015, 16:53

asilovski wrote:Spotaknuti trener kasapin i terorista Profile_e833ae88-ee31-49d7-9f61-fc6716a7c0b0
Kraljica


Mađar ne da na svoje. Bravo    cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Guest 21/9/2015, 16:54

asilovski wrote:Šta ti je sudbina u Siriji klao Kurde i Šije, a sada se druži sa Ronaldom
Kad ja ovo napišem za Vojislava Stanimirovića, onda sam Ustaša i ksenofob.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Kermit 21/9/2015, 16:57

Šta misliš pa pola tih Sirijica su pripadnici Nusre, FSA ili neke đihadističko-koljačke milicije, mni zapravo nemamo pojama tko ulazi u EU pojma pojmice
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Guest 21/9/2015, 16:58

asilovski wrote:Šta misliš pa pola tih Sirijica su pripadnici Nusre, FSA ili neke đihadističko-koljačke milicije, mni zapravo nemamo pojama tko ulazi u EU pojma pojmice
...bitno da Ranković Ostoja tvrdi kako ne želi uzimati otiske, jer se oni jaaako boje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Guest 21/9/2015, 16:59

Eeeeeeeeee da... Baš sam jučer stavio jednu njegovu sliku i vidi se neka nazovi zastava Sirije. Nema onu crvenu boju na jednoj od 3 linije već naravno - zelenu. On u uniformi.

Teretana izbjeglice, izbjeglice na FB profilima u vojnim uniformama i bradama a onda u Makedoniji obrijani, itd. itd. Za sekulariste heroji i priča godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by RayMabus 21/9/2015, 17:00

Samo neka njih šta dalje od Rwatske ... šalji ih babi Merkel.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Guest 21/9/2015, 17:01

Europa nasjeda na tešku emocionalnu ucjenu, jebiga, to je kao u ratu kad u prve redove grunu djecu....pa ti pucaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by RayMabus 21/9/2015, 17:04

kofein wrote:Europa nasjeda na tešku emocionalnu ucjenu, jebiga, to je kao u ratu kad u prve redove grunu djecu....pa ti pucaj.
Weć sam objasnija kako se to riješawa : pustiš ih , oća odwojiš od dijeteta , dijete makneš da nema traume , ubiješ oća tj onoga tko tako radi iako mu je rečeno da će se pućati na njih , dakle ugrožaa swijesno dijetetow žiwot , wratiš leš oća tj toga nazad ostalima da to wide , poslije wratiš i dijete žiwo i bez trauma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Guest 21/9/2015, 17:05

Europa će nasjesti svaki put pa i onda kada budu nuklearne glave padale po njoj a na onim nepogođenim mjestima gdje bude emitiran prijenos bit će live javljanje s neke TV servisa kako je situacija na terenu potpuno normalna, ljudi živi, rade i ništa se neobično ne događa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by RayMabus 21/9/2015, 17:05

Uwijek sam bio osjetljiw na dijecu ....na debile NE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Guest 21/9/2015, 17:09

RayMabus wrote:
kofein wrote:Europa nasjeda na tešku emocionalnu ucjenu, jebiga, to je kao u ratu kad u prve redove grunu djecu....pa ti pucaj.
Weć sam objasnija kako se to riješawa : pustiš ih , oća odwojiš od dijeteta , dijete makneš da nema traume , ubiješ oća tj onoga tko tako radi iako mu je rečeno da će se pućati na njih , dakle ugrožaa swijesno dijetetow žiwot , wratiš leš oća tj toga nazad ostalima da to wide , poslije wratiš i dijete žiwo i bez trauma.
Moj susjed ulovi štakora, iskopa mu oči, onda se taj ćoravi  vrati u leglo i jede samo mladunce, jer je slijep.....i gladan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Guest 21/9/2015, 17:11

kofein wrote:
RayMabus wrote:
kofein wrote:Europa nasjeda na tešku emocionalnu ucjenu, jebiga, to je kao u ratu kad u prve redove grunu djecu....pa ti pucaj.
Weć sam objasnija kako se to riješawa : pustiš ih , oća odwojiš od dijeteta , dijete makneš da nema traume , ubiješ oća tj onoga tko tako radi iako mu je rečeno da će se pućati na njih , dakle ugrožaa swijesno dijetetow žiwot , wratiš leš oća tj toga nazad ostalima da to wide , poslije wratiš i dijete žiwo i bez trauma.
Moj susjed ulovi štakora, iskopa mu oči, onda se taj ćoravi  vrati u leglo i jede samo mladunce, jer je slijep.....i gladan.
O jbte... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Kermit 21/9/2015, 17:13

kofein wrote:Europa nasjeda na tešku emocionalnu ucjenu, jebiga, to je kao u ratu kad u prve redove grunu djecu....pa ti pucaj.
Mediji su to odradili vidi se koordiniranost, masovnost i velika količina novca uključenu u akciju, ovo je nešto puno više od pukog vala emigranata, vjerojatno se priprema prava navala pa treba omekšati i senzibilizirati javnost, srušiti Orbana i omogućiti uništenje Evrope koju znamo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Guest 21/9/2015, 17:15

Starhemberg wrote:
kofein wrote:
RayMabus wrote:
kofein wrote:Europa nasjeda na tešku emocionalnu ucjenu, jebiga, to je kao u ratu kad u prve redove grunu djecu....pa ti pucaj.
Weć sam objasnija kako se to riješawa : pustiš ih , oća odwojiš od dijeteta , dijete makneš da nema traume , ubiješ oća tj onoga tko tako radi iako mu je rečeno da će se pućati na njih , dakle ugrožaa swijesno dijetetow žiwot , wratiš leš oća tj toga nazad ostalima da to wide , poslije wratiš i dijete žiwo i bez trauma.
Moj susjed ulovi štakora, iskopa mu oči, onda se taj ćoravi  vrati u leglo i jede samo mladunce, jer je slijep.....i gladan.
O jbte... lol!
....kakva al Nusra brate mili... Suspect .........kaže da pobjegne cijela kolonija od ludog parcova ćore
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by RayMabus 21/9/2015, 17:16

Ako se owaj moj recept nepoćme primjenjiwati na granii Grčke i Turske Eropa je nahebala ....pustiš ih da uplove brodićama ....odrasle odwojiš od djeće , pobiješ odrasle , swe wratiš nazad.

Ajmo : WHO IS THE NEXT ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by RayMabus 21/9/2015, 17:18

I nemoraš pobit swe odrasle ...Arapi su patrijah ...glawa obitelji je otać ...on je taj koji je odlučio ćijelu obitelj dowest u opasnost iako su upozoreni da će se pućati po njima ....pustiš ih , odwojiš , njega ubiješ , swe wratiš nazad .....ajmo idući.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Guest 21/9/2015, 17:24

Starhemberg wrote:
kofein wrote:
RayMabus wrote:
kofein wrote:Europa nasjeda na tešku emocionalnu ucjenu, jebiga, to je kao u ratu kad u prve redove grunu djecu....pa ti pucaj.
Weć sam objasnija kako se to riješawa : pustiš ih , oća odwojiš od dijeteta , dijete makneš da nema traume , ubiješ oća tj onoga tko tako radi iako mu je rečeno da će se pućati na njih , dakle ugrožaa swijesno dijetetow žiwot , wratiš leš oća tj toga nazad ostalima da to wide , poslije wratiš i dijete žiwo i bez trauma.
Moj susjed ulovi štakora, iskopa mu oči, onda se taj ćoravi  vrati u leglo i jede samo mladunce, jer je slijep.....i gladan.
O jbte... lol!
HAHAHAHAHAHAHAHAHA, šta bi onda svinje radile da im iskopaš oči. :whistle :lell
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Spotaknuti trener kasapin i terorista Empty Re: Spotaknuti trener kasapin i terorista

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum