ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Čuvar dvorca"

Go down

"Čuvar dvorca" Empty "Čuvar dvorca"

Post by vuksadinare 19/9/2017, 07:29

Tko ej gledao jucer prvu epizodu serije o udbi?po obicaju velika najava a rodio se mis bar sudeci po prvoj epizodi gdje su glumci izgovorili sve skupa trideset recenica.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

"Čuvar dvorca" Empty Re: "Čuvar dvorca"

Post by jastreb 19/9/2017, 07:32

vuksadinare wrote:Tko ej gledao jucer prvu epizodu serije o udbi?po obicaju velika najava a rodio se mis bar sudeci po prvoj epizodi gdje su glumci izgovorili sve skupa trideset recenica.
Udbi se danas pridodaju natprirodna svojstva.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

"Čuvar dvorca" Empty Re: "Čuvar dvorca"

Post by vuksadinare 19/9/2017, 07:35

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Tko ej gledao jucer prvu epizodu serije o udbi?po obicaju velika najava a rodio se mis bar sudeci po prvoj epizodi gdje su glumci izgovorili sve skupa trideset recenica.
Udbi se danas pridodaju natprirodna svojstva.
nema to puno veze kad se rade takve serije puno vise je monologa,akcije,kretnji..ovo jucer sve bilo usporeno..starci vode glavnu rijec a nekakvi rockeri i protuhe postaju udbine ubojice ili odrađuju prljave poslove...ne sumnjam da je u udbi bilo zivo..a ovdje prikazano kao neka organizacija gdje se komunikacija svela na dobro jutro laku noc...i gdje glavni protagonist pet puta na dan pije casu mlijeka...a drugi nekog proganja a ni sam ne zna koga..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

"Čuvar dvorca" Empty Re: "Čuvar dvorca"

Post by Stanojko 19/9/2017, 09:31

Sta je ovo? Rvacka verzija "Ravne gore" po smislu i dinamici? :D :^0

_________________
"Čuvar dvorca" Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

"Čuvar dvorca" Empty Re: "Čuvar dvorca"

Post by vuksadinare 19/9/2017, 09:34

Stanojko wrote:Sta je ovo? Rvacka verzija "Ravne gore" po smislu i dinamici? :D :^0
pa izglweda da je tako..no prva je epizoda pa valja vidjeti u kakvom smjeru idu sljedece epizode..ali iskreno kdo prve epizode sam skoro zaspao...cekas dijaloge u razmaku od deset minuta...a glavni protagonisti idu negdje a ne znaju ni sami gdje.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

"Čuvar dvorca" Empty Re: "Čuvar dvorca"

Post by vuksadinare 19/9/2017, 09:35

....glavni glumac(sef udbasa9 pita udbasa na zadatku...'jesi ga sredio'...ovaj odgovara sporo...'nisam..glavni sef..'au a sto cemo sad..'...ovaj na zadatku odgovara..'ne znam sto cu sad negdje moram ici'... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

"Čuvar dvorca" Empty Re: "Čuvar dvorca"

Post by vuksadinare 19/9/2017, 09:41

.....tema prve epizode moze se svesti pdo ono..niti repa niti glave...uglavnom dukat moze biti zadovoljan na reklami koliko je glavna uloga(gregurovic) popio mlijeka kroz prvu epizodu... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

"Čuvar dvorca" Empty Re: "Čuvar dvorca"

Post by Stanojko 19/9/2017, 09:41

vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:Sta je ovo? Rvacka verzija "Ravne gore" po smislu i dinamici? :D :^0
pa izglweda da je tako..no prva je epizoda pa valja vidjeti u kakvom smjeru idu sljedece epizode..ali iskreno kdo prve epizode sam skoro zaspao...cekas dijaloge u razmaku od deset minuta...a glavni protagonisti idu negdje a ne znaju ni sami gdje.. :)
Ja razumem da treba popuniti sat vremena, ali brate mili... Lik se sprema da gadja bundevu 10 minuta... cheers

_________________
"Čuvar dvorca" Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

"Čuvar dvorca" Empty Re: "Čuvar dvorca"

Post by vuksadinare 19/9/2017, 09:57

Stanojko wrote:
vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:Sta je ovo? Rvacka verzija "Ravne gore" po smislu i dinamici? :D :^0
pa izglweda da je tako..no prva je epizoda pa valja vidjeti u kakvom smjeru idu sljedece epizode..ali iskreno kdo prve epizode sam skoro zaspao...cekas dijaloge u razmaku od deset minuta...a glavni protagonisti idu negdje a ne znaju ni sami gdje.. :)
Ja razumem da treba popuniti sat vremena, ali brate mili... Lik se sprema da gadja bundevu 10 minuta... cheers
a nesto tako..a jos mu drhte ruke i psitolj a kao ka'k ti profic.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

"Čuvar dvorca" Empty Re: "Čuvar dvorca"

Post by Guest 19/9/2017, 10:04

Nisam gledao i ne pada mi na pamet.
Domaće igrane serije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Čuvar dvorca" Empty Re: "Čuvar dvorca"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum