ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurobasket * 2017

Page 14 of 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 21/9/2017, 07:19

jastreb wrote:Po tome ispada da je onaj Ljajić također izdajnik jer kao Bošnjak igra za Srbiju.

A bilo bi dobro istražiti malo i porijeklo onog Vlade Štimca. Mulac psuje okolo majke ustaške,a nije mu jasno da Štimac ne može bit Srbin da ga jebeš.
likota..u rodu sa slavkom stimcem ili igorom stimcem

vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by jastreb 21/9/2017, 07:29

dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:Po tome ispada da je onaj Ljajić također izdajnik jer kao Bošnjak igra za Srbiju.

A bilo bi dobro istražiti malo i porijeklo onog Vlade Štimca. Mulac psuje okolo majke ustaške,a nije mu jasno da Štimac ne može bit Srbin da ga jebeš.
A za koga bi "Bošnjak" trebao da igra po tvome?
Za BIH. Ali ne po mome,nego po Pižonovom rezoniranju.
Zašto za BIH? BIH je država Srba isto koliko i država Muslimana. Ni manje ni više.
A zbog čega bi Dragić,koji je rođen u Sloveniji,a otac mu iz Bosne,trebao igrati za Srbiju???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 21/9/2017, 07:33

jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:Po tome ispada da je onaj Ljajić također izdajnik jer kao Bošnjak igra za Srbiju.

A bilo bi dobro istražiti malo i porijeklo onog Vlade Štimca. Mulac psuje okolo majke ustaške,a nije mu jasno da Štimac ne može bit Srbin da ga jebeš.
A za koga bi "Bošnjak" trebao da igra po tvome?
Za BIH. Ali ne po mome,nego po Pižonovom rezoniranju.
Zašto za BIH? BIH je država Srba isto koliko i država Muslimana. Ni manje ni više.
A zbog čega bi Dragić,koji je rođen u Sloveniji,a otac mu iz Bosne,trebao igrati za Srbiju???
zato jer slovenija nije drzava srba... :) ...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by jastreb 21/9/2017, 07:34

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
A za koga bi "Bošnjak" trebao da igra po tvome?
Za BIH. Ali ne po mome,nego po Pižonovom rezoniranju.
Zašto za BIH? BIH je država Srba isto koliko i država Muslimana. Ni manje ni više.
A zbog čega bi Dragić,koji je rođen u Sloveniji,a otac mu iz Bosne,trebao igrati za Srbiju???
zato jer slovenija nije drzava srba... :) ...
Onda bi i Hrvati trebali proglasiti Srečka Kataneca za izdajnika,budući mu je otac Hrvat,Međimurac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 21/9/2017, 07:37

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
Za BIH. Ali ne po mome,nego po Pižonovom rezoniranju.
Zašto za BIH? BIH je država Srba isto koliko i država Muslimana. Ni manje ni više.
A zbog čega bi Dragić,koji je rođen u Sloveniji,a otac mu iz Bosne,trebao igrati za Srbiju???
zato jer slovenija nije drzava srba... :) ...
Onda bi i Hrvati trebali proglasiti Srečka Kataneca za izdajnika,budući mu je otac Hrvat,Međimurac.
...a o faku? :) ....srbi tretiraju kao izdajstvo da igras za drzavu ili bivsu republiku sfrj-ot...narocito za sloveniju,bh-a a napose hrvatsku....to ej tako i to se tesko mjenja..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 21/9/2017, 07:48

nego jastrebe sto kazes ti o nekad prosirenom mitu da je sestic 'ddete kreten'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by jastreb 21/9/2017, 07:53

vuksadinare wrote:nego jastrebe sto kazes ti o nekad prosirenom mitu da je sestic 'ddete kreten'
Mislim da su kreteni oni koji su to pričali. Sjećam se da je Šestić jedne godine izbivao iz Zvezde radi služenja vojnog roka,što znači da nije bio bolestan,a i oženio se.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango 21/9/2017, 07:58

jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:Po tome ispada da je onaj Ljajić također izdajnik jer kao Bošnjak igra za Srbiju.

A bilo bi dobro istražiti malo i porijeklo onog Vlade Štimca. Mulac psuje okolo majke ustaške,a nije mu jasno da Štimac ne može bit Srbin da ga jebeš.
A za koga bi "Bošnjak" trebao da igra po tvome?
Za BIH. Ali ne po mome,nego po Pižonovom rezoniranju.
Zašto za BIH? BIH je država Srba isto koliko i država Muslimana. Ni manje ni više.
A zbog čega bi Dragić,koji je rođen u Sloveniji,a otac mu iz Bosne,trebao igrati za Srbiju???
Može da igra za koga hoće ali i razume da njegovom narodu u RS njegova medalja za SLO ne znači ništa. Mada ti poređenje ne stoji jer su Dragići u SLO došljaci. Ljajići nisu.

_________________
Eurobasket * 2017 - Page 14 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 21/9/2017, 07:58

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:nego jastrebe sto kazes ti o nekad prosirenom mitu da je sestic 'ddete kreten'
Mislim da su kreteni oni koji su to pričali. Sjećam se da je Šestić jedne godine izbivao iz Zvezde radi služenja vojnog roka,što znači da nije bio bolestan,a i oženio se.
:) ..a i ozenio se..no dobro u vojsku su isli svi valjda jedino oni koji su doista bili mentalno i fizicki retardirani te oni koji su imali dobre stele...ne znam...partizanovci su s ekunuli kasnije i dobar dio zvezdasa da je kreten...ali koji je znao igrati nogomet..ipak neke njegove izjave su dali traga da se sprdaju sa njim...recimo borotu se hvalilo kao inteligentnog covjeka van nogometa...dok je bio kreten u nogometu.. :) ....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 21/9/2017, 08:28

jastreb, ne da(je) stimca i gotovo :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 21/9/2017, 08:41

Pešić za Blicsport:
Kad izgubiš od Amera u finalu, brzo prođe žal, a kad izgubiš od Slovenaca - staneš i zamisliš se
[size=11]Igor Velimirović | 21. 09. 2017 - 08:00h
| [size=11]Komentara: 12
[/size]
[/size]
Poslednji šampion Evrope sa našom košarkaškom reprezentacijom bio je Svetislav Pešić još 2001. godine u Istanbulu. Od tada je naš državni tim dva puta igrao velika finala i oba puta je stao na korak do cilja. Proslavljeni košarkaški trener,u razgovoru za Blicsport ističe da ovo srebro treba slaviti, a ne analizirati.

Eurobasket * 2017 - Page 14 Gq9ktkqTURBXy9hYWViYjE1Y2EzYWRiNjA4YTdjODRlZGU0N2Y3YWZiMS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija
Španci se raduju bronzi, a nama je i srebro malo: Svetislav Pešić

- Ja sam trener, nisam navijač, ali uvek volim da pobedi tim koji mi je pri srcu, a to je Srbija. Zbog naše reprezentacije finale sam gledao sa mnogo emocija i sa velikim očekivanjima. A realnost i komentari su nešto što trener mora da zadrži za sebe - kaže Pešić.

Pa, kako vam se čini ta finalna utakmica?
- Naravno da kad stigneš do finala i kad ne pobediš niko ne može da bude srećan zbog toga. Postoji doza razočaranja i tuge, ko god da nam je bio protivnik. Makar da su to bili i Amerikanci. Međutim, s obzirom na kvalitet drim tima, brzo prođe žal za zlatom. Ali kada izgubiš od Slovenije, staneš i zamisliš se: “Čekaj, bez obzira na respekt i na visok nivo njihove igre, imali smo šansu ali je nismo iskoristili”.
Nismo je iskoristili?
- Pre početka Evrobasketa, Srbija je imala mnogo više argumenata za zlato, jer je kompletnija od slovenačke reprezentacije. I mi imamo svog Dragića u Bogdanu Bogdanoviću, ali mislim da nažalost nismo iskoristili naše prednosti ispod koša kao protiv Rusa u polufinalu. Naravno, kada izgubiš od jedne ekipe koja je neporažena na šampionatu i koja je dominirala, znači da vredi. Slovencima sve čestitke, odigrali su izvanredan turnir, bez i najmanje greške. Znam da se već sada svi bavimo analizama, ali ni srebro nije da se ne proslavi.

Eurobasket * 2017 - Page 14 QcjktkqTURBXy8yM2ZkNTMxZDUyNGFhOGQ0Y2EyOWI2Yzc3MTgzZGExMy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija
Naši košarkaši posle finala

Žalite za zlatom?
- Nažalost, kod nas su takve navike stvorene u prošlosti - ne daj, Bože, da se osvoji bronza. Svi to odmah shvataju kao neuspeh. Trenutno sam u Barseloni gde držim predavanje na jednom seminaru, ali vidim da su Španci od svog trećeg mesta u Istanbulu napravili uspeh, a mi se i dalje bavimo analizama. Oni slave, mi pokušavamo da vidimo da li je moglo bolje, a budite sigurni, Srbija će ponovo jurišati na zlato na prvom sledećem velikom takmičenju. Za Sloveniju nisam siguran da će tako biti.
Vaš kolega Igor Kokoškov ušao je u red velikana koji su osvajali evropsku titulu?
- Napravio je velik uspeh, adaptirao je igru na ono što ima. Slovenci nemaju visinu, igraju dobro tranziciju, a imao je i malo vremena za taktiku i igru. Velika je razlika u radu sa klubom i reprezentacijom. Imajmo u vidu da je Kokoškov veći deo poslednje četvrtine igrao bez dva najbolja igrača, Dončića i Dragića, a kad prve violine nisu u sastavu, onda mu treba odati priznanje za sjajnu muziku. Murić i Prepelič su odlučili, nadomestili su najbolje, a košarka je kolektivna igra gde odlučuju pojedinci i odluke trenera - zaključio je Pešić.

  • Bormio ovekovečen u filmu

Svečana premijera filma “250 stepenika”, kojim se obeležava 30 godina od osvajanja Svetskog juniorskog prvenstva u Bormiju, održaće se u ponedeljak u Jugoslovenskom dramskom pozorištu u 18 sati. Podsetimo, selektor šampionske generacije bio je Pešić, a igrali su Đorđević, Divac, Kukoč, Rađa...
- Sa svim igračima sam u kontaktu, kao i sa ljudima iz tadašnjeg stručnog štaba. Od skoro svih sam dobio obećanje da ćemo se videti u ponedeljak u Beogradu. Radujem se što smo napravili film kao divno podsećanje na veliki uspeh - dodao je Pešić.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 21/9/2017, 08:45

" Srbija će ponovo jurišati na zlato na prvom sledećem velikom takmičenju. 
Za Sloveniju nisam siguran da će tako biti "





to su moje rece odmah nakon poraza
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 21/9/2017, 08:53

vuksadinare wrote:
:) ..a i ozenio se..no dobro u vojsku su isli svi valjda jedino oni koji su doista bili mentalno i fizicki retardirani

Išli su i takvi. Ne samo da sam ja osobno bio svjedok jednog takvog slučaja nego cijela kasarna JNA u kojoj sam odrađivao vojni rok.
Uz to, lik je došao oženjen na služenje vojnog roka, a imao je i dijete.
Naime, u nekim ruralnim sredinama je bila velika sramota ako sin nije bio sposoban za vojsku pa su roditelji radili gotovo sve što su uopće mogli da to izbjegnu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 21/9/2017, 21:32

Ispovest Ramuša Haradinaja: Navijao sam za Partizan, tamo su igrali Albanci!

Premijer tzv. Kosova priznao je da je u prošlosti simpatisao crno-bele


Eurobasket * 2017 - Page 14 Tan2017-3-2_95954465_2-830x0


verujem, zato smo mi navijali i navijamo  za zvezdu :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by darth_vader 22/9/2017, 00:10

Bokte, jeste li otplakali više...ružno je za gledati postalo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango 22/9/2017, 07:13

pizzon wrote:Ispovest Ramuša Haradinaja: Navijao sam za Partizan, tamo su igrali Albanci!

Premijer tzv. Kosova priznao je da je u prošlosti simpatisao crno-bele




Eurobasket * 2017 - Page 14 Tan2017-3-2_95954465_2-830x0


verujem, zato smo mi navijali i navijamo  za zvezdu :))
Haradinaj za Partizan a Vučić za Zvezdu. Isti kurac.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango 22/9/2017, 07:14

jasambrend wrote:Bokte, jeste li otplakali više...ružno je za gledati postalo...
Nismo još.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 22/9/2017, 07:17

paljtizan paljtizan...paaaaaaaljljljljttttiiiiiizzzaaannnn :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 22/9/2017, 07:20

stanojko,đango,bracala...sad vaws sa ovim pizzon ima na volej :)...sad kad vi budete vucic siptar..on partizan je siptarija :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 22/9/2017, 07:23

a moze i ovako...pizzon..vi niste grobari vi ste gljobalji... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 22/9/2017, 07:33

sa ce nama jastreb objasniti kako je to bilo....za partizan su navijali srbi,šiptari,crnogorci,slovenci....za zvezdu su navijali srbi,makedonci,muslimani i nesto crnogoraca....za dinamo su navijali hrvati,siptari i nesto muslimana...za hajduk hrvati,slovenci i ponesto srba i siptara... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 14 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum