ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurobasket * 2017

Page 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by L'âme 19/9/2017, 11:05

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:Evo, izgleda da je i dzani u Sloveniji, a mulja nas...poslalo ga trenirat :-D
Ne bi mene primilu u EU. Nisam im po standardima. Ali jeste bio trening.
Vjerujem...ostalo posudja od vecere :-P
I sudovi. Sve.
Sigurno se sve sjaji-:-))

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 19/9/2017, 11:05

BOBAN O INCIDENTU NA "MAKSIMIRU": Borio sam se protiv sistema a ne Srba! Oni su mi prijatelji!
Nekadašnji fudbaler Milana i reprezentacije Hrvatske Zvonimir Boban otvoreno je govorio o incidentu koji se dogodio na stadionu "Maksimir", kada je napao policajca
Eurobasket * 2017 - Page 9 163920_boban_f

Boban je ostao upamćen i po napadu na policajca u duelu protiv Crvene zvezde odigrano 13. maja 1990. godine na "Maksimiru". Smatra se da je incident na stadionu zagrebačkog Dinama uvog u građanski rat i raspad SFRJ.
To je bio znak otpora režimu i borbe za slobodu. Bili smo godinama ugnjetavani, a bili smo mladi i borili se za ideale. Moj potez je protumačen kao napad na državu, ali je isti taj policajac prethodno pretukao mlade ljude - rekao je Boban u intervjuu za švajcarski Blik i dodao:
Svi oni ljudi, koji su se tog dana branili, su simboli. To je bio ustanak svih. Ali ja sam bio Boban, Dinamova desetka, to je bila razlika. Borio sam se protiv sistema, a ne Srba. Kako bih, kada sam imao prijatelje Srbe, igrao sa njima u istom timu - istakao je jedan od najbližih saradnika predsednika FIFA Đanija Infantina.

On je napomenuo da nikada, čak ni tokom rata u bivšoj Jugoslaviji, nije imao problem sa srpskim prijateljima.
Nikada nisam delio ljude. Ti koji to rade su idioti. Hvala Bogu da je rat završen i da su odnosi između Hrvata i Srba sve bolji - poručio je bivši fudbaler Milana.
Boban je naglasio da je uvek igrao punim srcem za Hrvatsku, ali i za Jugoslaviju.
Da li sam sanjao da slušam hrvatsku himnu, odgovor je - da. Da li sam hrvatski patriota? Jesam. Ali, i Jugoslavija je bila moj tim, moja reprezentacije. Na svakom meču davao sam sve od sebe, pa i za Jugoslaviju - objasnio je bivši reprezentativac Hrvatske.
On je potom istakao da je tadašnja reprezentacija Jugoslavija imala previše talentovanih igrača.
Pre raspada, Jugoslavija je bila možda i najtalentovanija selekcija koja se pojavila u Evropi. Da se igralo sa 10 lopti, verovatno bismo bili šampioni svega. Ali, ne mislim da bismo postali. Jednostavno, nije bilo mesta za sve toliko nadarene igrače - istakao je Boban i nastavio:
Imali smo jedinstvenog Stojkovića, genijalca Savićevića, prefinjenog majstora Prosinečkog... To je toliko talenta na jednom mestu da ga je teško uklopiti. Ja bih, recimo, morao da igram krilo, drugačije ne bih bio u timu - zaključio je Boban.





mogli smo zajedno protiv sistema !?

ma, da li ste vi sigurni da su to bili beogradski ?



Blik 19. 09. 2017. 09:20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by čardak efendija 19/9/2017, 11:09

pizzon wrote:



mogli smo zajedno protiv sistema !?


Nismo , mi srbi smo bili deo sistema
ma kako nam to teško bilo priznati
iskoristili su nas u svakom pogledu

_________________
Eurobasket * 2017 - Page 9 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 19/9/2017, 11:12

čardak efendija wrote:
pizzon wrote:



mogli smo zajedno protiv sistema !?


Nismo , mi srbi smo bili deo sistema
ma kako nam to teško bilo priznati
iskoristili su nas u svakom pogledu

da znam,
srbi iz hrvatske i bih  poistovetili su se sa sistemom,
verovali da ce s.m. odrzati sistem, koji zapad nije zeleo.
srbi iz hr i bih i s.m. uz pomoc 6.licke ( kadijevic i com)
zaigrali su  totalno pogresno
stavljanje znaka jednakosti izmedju srba i sistema 
najpogubinije je bilo za srbe i srbiju kao drzavu, odnosno srj.
 tu ranu i dalje vidamo !"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 19/9/2017, 11:16

zato sam ja protiv idolopoklonstva,
koje se ovih dana nudi iz krugova bliskih selektoru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by čardak efendija 19/9/2017, 11:17

pizzon wrote:
čardak efendija wrote:
pizzon wrote:



mogli smo zajedno protiv sistema !?


Nismo , mi srbi smo bili deo sistema
ma kako nam to teško bilo priznati
iskoristili su nas u svakom pogledu

da znam,
srbi iz hrvatske i bih  poistovetili su se sa sistemom,
verovali da ce s.m. odrzati sistem, koji zapad nije zeleo.
srbi iz hr i bih i s.m. uz pomoc 6.licke ( kadijevic i com)
zaigrali su  totalno pogresno
stavljanje znaka jednakosti izmedju srba i sistema 
najpogubinije je bilo za srbe i srbiju kao drzavu, odnosno srj.
 tu ranu i dalje vidamo !"
posledice svi osećamo
i srbi i hrvati i još godinama će da bude tako

_________________
Eurobasket * 2017 - Page 9 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by dzango 19/9/2017, 11:20

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:Evo, izgleda da je i dzani u Sloveniji, a mulja nas...poslalo ga trenirat :-D
Ne bi mene primilu u EU. Nisam im po standardima. Ali jeste bio trening.
Vjerujem...ostalo posudja od vecere :-P
I sudovi. Sve.
Sigurno se sve sjaji-:-))
Sve se sija. Od uva do uva. U mene sumnjaš?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by jastreb 19/9/2017, 12:50

pizzon wrote:BOBAN O INCIDENTU NA "MAKSIMIRU": Borio sam se protiv sistema a ne Srba! Oni su mi prijatelji!
Nekadašnji fudbaler Milana i reprezentacije Hrvatske Zvonimir Boban otvoreno je govorio o incidentu koji se dogodio na stadionu "Maksimir", kada je napao policajca 
Kakvi Srbi? Policajac je bio Musliman. nebitno.

Bobana su iskoristili u svoje propagandne svrhe,a danas pljuju po njemu. Danas očito nije dovoljan domoljub,kao Šuker,Janica i Mamić.  Kao i one prodane duše iz reprezentacije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 19/9/2017, 13:04

jastreb wrote:
pizzon wrote:BOBAN O INCIDENTU NA "MAKSIMIRU": Borio sam se protiv sistema a ne Srba! Oni su mi prijatelji!
Nekadašnji fudbaler Milana i reprezentacije Hrvatske Zvonimir Boban otvoreno je govorio o incidentu koji se dogodio na stadionu "Maksimir", kada je napao policajca 
Kakvi Srbi? Policajac je bio Musliman. nebitno.

Bobana su iskoristili u svoje propagandne svrhe,a danas pljuju po njemu. Danas očito nije dovoljan domoljub,kao Šuker,Janica i Mamić.  Kao i one prodane duše iz reprezentacije.
znas li sto se desilo sa bobanom kad je udario onog milicajca?..skrivali su ga dva dana dok nisu dobijene garancije od saveznog sekretarijata tj sup-a i fss-a da nece biti priveden i optuzen..jer tada je bilo na pragu sp a boban im je trebao...no ne znam je'l uopce i zaigrao ili bio u reprezentaciji na sp
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by jastreb 19/9/2017, 13:07

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
pizzon wrote:BOBAN O INCIDENTU NA "MAKSIMIRU": Borio sam se protiv sistema a ne Srba! Oni su mi prijatelji!
Nekadašnji fudbaler Milana i reprezentacije Hrvatske Zvonimir Boban otvoreno je govorio o incidentu koji se dogodio na stadionu "Maksimir", kada je napao policajca 
Kakvi Srbi? Policajac je bio Musliman. nebitno.

Bobana su iskoristili u svoje propagandne svrhe,a danas pljuju po njemu. Danas očito nije dovoljan domoljub,kao Šuker,Janica i Mamić.  Kao i one prodane duše iz reprezentacije.
znas li sto se desilo sa bobanom kad je udario onog milicajca?..skrivali su ga dva dana dok nisu dobijene garancije od saveznog sekretarijata tj sup-a i fss-a da nece biti priveden i optuzen..jer tada je bilo na pragu sp a boban im je trebao...no ne znam je'l uopce i zaigrao ili bio u reprezentaciji na sp
Nije išao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 19/9/2017, 13:10

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
pizzon wrote:BOBAN O INCIDENTU NA "MAKSIMIRU": Borio sam se protiv sistema a ne Srba! Oni su mi prijatelji!
Nekadašnji fudbaler Milana i reprezentacije Hrvatske Zvonimir Boban otvoreno je govorio o incidentu koji se dogodio na stadionu "Maksimir", kada je napao policajca 
Kakvi Srbi? Policajac je bio Musliman. nebitno.

Bobana su iskoristili u svoje propagandne svrhe,a danas pljuju po njemu. Danas očito nije dovoljan domoljub,kao Šuker,Janica i Mamić.  Kao i one prodane duše iz reprezentacije.
znas li sto se desilo sa bobanom kad je udario onog milicajca?..skrivali su ga dva dana dok nisu dobijene garancije od saveznog sekretarijata tj sup-a i fss-a da nece biti priveden i optuzen..jer tada je bilo na pragu sp a boban im je trebao...no ne znam je'l uopce i zaigrao ili bio u reprezentaciji na sp
Nije išao.
da..nije isao...ne znam sto je bilo..ali cini mi se da boban nije htio ici..ili je to dinamo sprijecio zbog dojava da bi mu mogla biti ugrozena sigurnost jer se reprezentacija skupljala u beogradu...uglavnom nije otisao a niti je igrao sa dinamom sljedecu utakmicu u desetom mjesecu 1990 sa zvezdom u beogradu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 19/9/2017, 14:51

no ne znam je'l uopce i zaigrao ili bio u reprezentaciji na sp wrote:no ne znam je'l uopce i zaigrao ili bio u reprezentaciji na sp

Nije. Kreten od jugoslavenskog rodoljuba Ivica Osim, čovjek koji si je umislio da ima nadnaravne moći pomoću kojih će nogometnim uspjehom u Italiji sačuvati državu Jugosraniju, nije Bobana pozvao u reprezentaciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 19/9/2017, 14:56

slidingdoorsoperator wrote:
no ne znam je'l uopce i zaigrao ili bio u reprezentaciji na sp wrote:no ne znam je'l uopce i zaigrao ili bio u reprezentaciji na sp

Nije. Kreten od jugoslavenskog rodoljuba Ivica Osim, čovjek koji si je umislio da ima nadnaravne moći pomoću kojih će nogometnim uspjehom u Italiji sačuvati državu Jugosraniju, nije Bobana pozvao u reprezentaciju.
...da..nesto iam od toga..ali mislim da je politicki smisljeno da se tada 'ustasu' bobana odgura od reprezentacije ubacivanjem patki poput one 'dobija prijetnje pa ne treba riskirati'..osobno mislim da je to iskoristeno da s enapravi mjesta za neke druge vece ljubimce...mada osobno nakon onih maksimirskih događaja pa jacanje krize boban ne bi pristao igrati...ali prvo je bacena patka da se pokaze kako bez obzira na bobanovu 'krivnju' ipak ga s epozove reda radi..a onda nakon mjesec dana provali se patka da mu je ugrozena sigurnost u bg...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 19/9/2017, 14:58

vuksadinare wrote:
mada osobno nakon onih maksimirskih događaja pa jacanje krize boban ne bi pristao igrati...

Bi. Dobro se sjećam njegovih izjava iz tog vremena. Gotovo da je preko medija molio Osima da ga pozove u reprezentaciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 19/9/2017, 15:08

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:
mada osobno nakon onih maksimirskih događaja pa jacanje krize boban ne bi pristao igrati...

Bi. Dobro se sjećam njegovih izjava iz tog vremena. Gotovo da je preko medija molio Osima da ga pozove u reprezentaciju.
...da imas pravo...ali iz dinama nisu bili sretni...navodno ej vlatko markovic tada izjavio da se moze pozdraviti sa igranjem u dinamu...asko pristane igrati za jugoslaviju...ma tko zan sto je tu bilo svega....pritisaka...jos se nije znalo oce li hravtska biti neovisna oce li uopce tuđman ostai na valsti..dosle barikade..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest 19/9/2017, 21:11

MIRKO NOVOSEL KRITIKUJE ĐORĐEVIĆA: Srbija je izgubila finale jer Saša nije igrao na centre!
Hrvatski košarkaški trener Mirko Novosel smatra da je selektor Srbije Saša Đorđević u finalu protiv Slovenaca trebalo više da igra na centre Bobana Marjanovića i Ognejna Kuzmića

[size=12]informer.rs 19. 09. 2017. 11:31
[/size]
Eurobasket * 2017 - Page 9 163941_novosel_f
Novosel je istakao da je Slovenija igrala fantastično na Evrobasketu i zasluženo odnela titulu prvaka Evrope.
Srbi su bili bez sedam najboljih igrača, ali to ne umanjuje taj uspeh. Pre svega trenera, zatim tog Dragića koji je svetski igrač. Po meni je igrač utakmice, uz Dragića, bio Prepelič. Možda je najzaslužniji za ovu pobedu u finalu, ali ogroman je doprinos i Vidmara i svih ostalih igrača - odušvljen je bio Novosel igrom Slovenaca.
Potom se osvrnuo na našu reprezentaciju. Novosel je ocenio da Đorđević odlično trenira i vodi tim, ali da ga je iznenadio što je u finalu odustao od osovine Marjanović-Kuzmić, koja je trebalo da dominira ispod koša, budući da je Slovenija tu inferiornija.
- Iznenadilo me to jako. Hendikepiran je povredom Jovića koji je jedan od najboljih plejeva u Evropi. Slovenci igraju osmice u napadu, imaju brzinu i velike individualne vrednosti igrača i onda svi daju svoj maksimum - istakao je Novosel gostujući na tv N1.
Hrvatski trener ocenio je i da je eliminacija "kockastih" u osmini finala neuspeh, ali da to nema nikakve veze sa "prokletstvom iz Atine".
Mislim da to nema nikakve veze. Ja sam posle Grčke i medalje 1995. bio direktor reprezentacije. Dočekani smo s pljuvanjem, pa se reklo to je debakl košarke. Ja sam bio vrlo ljut, tad sam se povukao iz Saveza. Rekao sam ubuduće budite srećni da se plasirate na prvenstva, a ne da pljujete po bronzanim medaljama - zaključio je Novosel.


M, da zna da igra on bi igrao u timu.

kako,
kad on igra samo za reprezentaicu !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Serbinho-3 19/9/2017, 22:25

Realno je u pravu.
Utakmicu nisam gledao , ali Bobi ako ubaci 30 poena u NBA za 25 minuta nekoj zivotinji, isto moze i nekom SLO amateru.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Serbinho-3 19/9/2017, 22:34

As Olimpijakosa i prijatelj Srbije i našeg naroda Vasilis Spanulis pričao je za “Blic” o Zvezdi i Partizanu, Željku Obradoviću i Dušanu Ivkoviću, srpskim košarkašima, NBA...

Vasilis Spanulis na terenu u Beogradu koji nosi njegovo ime

Eurobasket * 2017 - Page 9 Share_v1_pintrest_gray_icoEurobasket * 2017 - Page 9 Share_v1_facebook_gray_ico
Grčki košarkaš nije bio na Evropskom prvenstvu. Pre dve godine je skinuo dres reprezentacije sa kojom je 2005. u Beogradu postao šampion Evrope i otišao u legendu. Ostao je da predvodi Olimpijakos, sa kojim je dva puta bio klupski prvak Evrope. Jednom mu je to uspelo i sa Panatinaikosom. O svemu tome slavni as govorio je u ekskluzivnom intervjuu za “Blic”.

Beograd vam je ostao u lepom sećanju, 2005. ste u našem glavnom gradu osvojili Evropsko prvenstvo?
- Imam divne uspomene iz tog vremena. To je bio moj prvi veliki trofej. Krenuli smo turnir loše, ali smo u nokaut fazi igrali sjajno i doneli u to vreme veliku radost naciji. Nikada neću zaboraviti taj turnir i tu zlatnu medalju - rekao je Spanulis za “Blic”.
Eurobasket * 2017 - Page 9 CqkktkqTURBXy84NGM4YmUzZmUyY2EyMGJkYTNmNWU2Y2FlZTdjZjFlNC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija
[size]
Eurobasket * 2017 - Page 9 Share_v1_pintrest_norm_icoEurobasket * 2017 - Page 9 Share_v1_facebook_norm_ico[/size]
Za našu prestonicu vas veže još jedna lepa stvar, jedan od terena u gradu nosi vaše ime?
- Da, i ja sam neverovatno ponosan na tako nešto. Srbija je zemlja košarke, i imala je, ima i imaće fantastične igrače, tako da imati svoj teren u prestonici takve zemlje je zaista nešto posebno. Veoma sam zahvalan mojoj agenciji „Beobasket“ da je osmislila i sprovela tu ideju. Sam teren je prelep, kvalitetan i na sjajnoj lokaciji, što me čini posebno srećnim.
Često ste gost Beograda, vaše mišljenje o našem gradu, hrani, ženama, provodu?
- Da, veoma sam često u Beogradu. Poznajem grad, ljude i način života. Sve je sjajno i veoma slično atinskom načinu života, pa se stoga u Beogradu uvek osećam jako prijatno.
Navijači Zvezde i Partizana tradicionalno prave vatrenu atmosferu, protiv koga je teže igrati?
- Znam za veliko rivalstvo između timova, ali teško mi je da procenim atmosferu, imajući u vidu da zbog odnosa između mog kluba i Crvene zvezde, gde su navijači braća, na tim utakmicama nema neprijateljske atmosfere. Upravo zbog tih odnosa, naravno, bliži sam navijačima Crvene zvezde.
Eurobasket * 2017 - Page 9 0SpktkqTURBXy81N2ExNTEwZjMwOTc2ZTdlNGQ5ZTc1Mzc5ODExNmMzOC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Marko Metlas / RAS Srbija
Vodili PAO do trona Evrope: Spanulis i Željko Obradović
[size]
Eurobasket * 2017 - Page 9 Share_v1_pintrest_gray_icoEurobasket * 2017 - Page 9 Share_v1_facebook_gray_ico[/size]
Učili ste od najboljih srpskih trenera, koliki su oni imali uticaj na razvoj vašu karijere?
- U karijeri sam radio sa dva srpska trenera, Željkom Obradovićem i Dušanom Ivkovićem, i obojica su imali izuzetno veliki uticaj na moj košarkaški razvoj. Imao sam sreće da sam radio sa nekim od najboljih srpskih trenera.
Miško Ražnatović, još jedan Srbin, vukao je bitne korake u vašoj karijeri?
- Definitivno, obojica smo imali veliku sreću sto smo sreli jedan drugog i počeli da sarađujemo. Naša saradnja traje već 15 godina, mnogo je bilo teških trenutaka i važnih odluka koje smo doneli i puno toga smo prebrodili zajedno na najbolji mogući način. Već dugo, naši odnosi nisu samo poslovni, nego duboko prijateljski i sasvim je sigurno da će se to prijateljstvo nastaviti i kada ja završim karijeru.
U Hjustonu ste bili samo jednu sezonu. Razlika između Evrope i NBA?
- U NBA ligi sve se vrti oko igrača i na neki način je sve podređeno igračima. U Evropi je drugačije, taktika ima mnogo veći značaj. Mislim da je za evropske igrače jako važno da u NBA budu u pravo vreme na pravom mestu. Ja sam proveo sezonu u NBA pre desetak godina, kada je ta liga, i uopšte uzev uloga evropskih igrača, bila potpuno drugačija.
Eurobasket * 2017 - Page 9 1JPktkqTURBXy9hYmM2NDQ5YTgwNmY5Y2M0YzgxNzk2N2Y0ZTkxNjRlNS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: M. Metlaš / RAS Srbija
[size]
Eurobasket * 2017 - Page 9 Share_v1_pintrest_gray_icoEurobasket * 2017 - Page 9 Share_v1_facebook_gray_ico[/size]
Koga cenite od srpskih košarkaša i s kim ste prijatelj?
- Veoma mi je teško da izdvojim bilo koga jer sam igrao sa velikim brojem sjajnih srpskih igrača i postao i ostao prijatelj sa mnogima od njih. Teško mi je u plejadi bivših i sadašnjih asova iz Srbije da izdvojim nekoga ko je najbolji jer zaista ima puno igrača koji su obeležili svoje vreme i bili istinske zvezde.
TENZIJE JOŠ NISU PALE ZBOG OLIMPIJAKOSA
Da li su se smirile strasti poslednjih godina posle vašeg prelaska iz Panatinaikosa u Olimpijakos?
- Nažalost tenzije nisu pale i deluje da se to nikada i neće dogoditi - pomalo je razočaran Spanulis.
DETE I TROFEJ EVROLIGE
Svaki put čekate dete kad osvojite Evroligu. Je l‘ to slučajnost ili namera?
- To je zaista čista slučajnost - dodaje Spanulis.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Eroo 20/9/2017, 07:35

Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare 20/9/2017, 07:47

,,ajmo zavrsit ovu temu vec skoro tjedan dana razglabanja na njoj..najpametniji ej bracala okrenuo se novim sportskim događanjima.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99086
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Eroo 20/9/2017, 07:51

Pizzon, poslušaj na 2' 55" :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 9 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum