ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by vuksadinare 10/9/2017, 19:21

kaja wrote:
vuksadinare wrote:...sad slijedi zabrana koncerata i olajavanje... :)...imbex vec poceo
Opet progoni , oh sudbo kleta... mislim da je sad najprikladnija ona naša za teške trenutke:

   U katedralu jedne teške noći,
   uđoh tiho i priđoh do oltara,
   sa zvonika jecahu zvona stara.

   Htio sam duši molitvom pomoći
   kad tamo pri tamnom visokom odru,
   jedna žena gledaše u daljinu.
 
   Tri su joj boje ovile haljinu,
   prepoznah crvenu, bijelu i modru,
   i reče mi tiho: moli se sinko
   nad nama pletu neke čudne niti,  
   Hrvat je opet tako teško Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 1f634  biti...
znaci i meri ti smeta...

vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by jastreb 10/9/2017, 19:29

Neki dan sam slušao monologe bivšeg milicajčine,višeg pol.inspektora,koji je se školovao u policijskim školama SRH,a danas je predsjednik opć.odbora HSP-a.

Te on je uvijek bio antidržavni element,te njegovi su svi (u Bosni) bili ustaše,te on je uvijek "disao hrvatski",te on nije bio u partiji...

Kako je moguće da su takvi napredovali,bili slani na više škole,i uopće primani u policiju???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by vuksadinare 10/9/2017, 19:32

jastreb wrote:Neki dan sam slušao monologe bivšeg milicajčine,višeg pol.inspektora,koji je se školovao u policijskim školama SRH,a danas je predsjednik opć.odbora HSP-a.

Te on je uvijek bio antidržavni element,te njegovi su svi (u Bosni) bili ustaše,te on je uvijek "disao hrvatski",te on nije bio u partiji...

Kako je moguće da su takvi napredovali,bili slani na više škole,i uopće primani u policiju???
ko da mu neko vjeruje...ali eto sta ce sa njim ako se zeli uclanit uclanit ce ga da placa clanarinu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by vuksadinare 10/9/2017, 19:35

...pa sa mnom u hosu je bio lik ciji je otac bio oficir jna...i stalno govorio kako ovima u jna jebe majku mada je rekao da je sin oficira jna...isli su mu na kurac i zato sto ga je otac tjrrao da zivi po kodeksu..on se opirao i radio sve kontra...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by jastreb 10/9/2017, 19:36

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Neki dan sam slušao monologe bivšeg milicajčine,višeg pol.inspektora,koji je se školovao u policijskim školama SRH,a danas je predsjednik opć.odbora HSP-a.

Te on je uvijek bio antidržavni element,te njegovi su svi (u Bosni) bili ustaše,te on je uvijek "disao hrvatski",te on nije bio u partiji...

Kako je moguće da su takvi napredovali,bili slani na više škole,i uopće primani u policiju???
ko da mu neko vjeruje...ali eto sta ce sa njim ako se zeli uclanit uclanit ce ga da placa clanarinu...
Ti ne čitaš pažljivo. Lik je predsjednik GO HSP i gradski vijećnik.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by kaya 10/9/2017, 20:28

jastreb wrote:Neki dan sam slušao monologe bivšeg milicajčine,višeg pol.inspektora,koji je se školovao u policijskim školama SRH,a danas je predsjednik opć.odbora HSP-a.

Te on je uvijek bio antidržavni element,te njegovi su svi (u Bosni) bili ustaše,te on je uvijek "disao hrvatski",te on nije bio u partiji...

Kako je moguće da su takvi napredovali,bili slani na više škole,i uopće primani u policiju???
Mislis u miliciju. Moguće je jer laže ..on je bio odan sistemu, kako onom tako ovom. Nikakav antidrzavni element
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by kaya 10/9/2017, 20:29

vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:...sad slijedi zabrana koncerata i olajavanje... :)...imbex vec poceo
Opet progoni , oh sudbo kleta... mislim da je sad najprikladnija ona naša za teške trenutke:

   U katedralu jedne teške noći,
   uđoh tiho i priđoh do oltara,
   sa zvonika jecahu zvona stara.

   Htio sam duši molitvom pomoći
   kad tamo pri tamnom visokom odru,
   jedna žena gledaše u daljinu.
 
   Tri su joj boje ovile haljinu,
   prepoznah crvenu, bijelu i modru,
   i reče mi tiho: moli se sinko
   nad nama pletu neke čudne niti,  
   Hrvat je opet tako teško Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 1f634  biti...
znaci i meri ti smeta...
Ne smeta, al mi je tragičan taj njen progon.. jao, samo da ju ne zatvore..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by debotoijusto 10/9/2017, 20:43

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:..za razliku od thompsona meri ne zna trpjeti i adekvatno uzvrati...pazi malo kako se vade stalno o pjevanju titu..pa vec godinama broje ko im se zamjeri tko je pjevao titu i nikad kraja...ono dodje direktor jugotona...'halo meri nazvao me drug iz ck-a kaze moras pjevat titu...'...meri:'a ako mi se neda'...direktor:'Trazi drugog distributera ako ga nadjes'

mda...bas tako je bilo
ako se dobro spominjem meri je pjevala na nekim od onih dogadjaja s kojih nisam mogao pobjeci iz skole
gotovo sam siguran povodom neceg borbenog zimi a bitnog za popizdit negdje prvi srednje podno marjana...
pjevala je pa sto , budi postena i reci pjevala sam jer bilo drustveno prihvatljivo a danas podrzavam "ovo sve" mozda ozivim karijeru kao maskota u ime zivota ili sto vec
 :cro
ti si od onih sto smo tad samarali na koncertima... :)

nismo bili na istim koncertima  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by prckov 10/9/2017, 21:24

jebote, vasu mocvaru ne bi posusila ni dva Trampa

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by prckov 10/9/2017, 21:24

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:..za razliku od thompsona meri ne zna trpjeti i adekvatno uzvrati...pazi malo kako se vade stalno o pjevanju titu..pa vec godinama broje ko im se zamjeri tko je pjevao titu i nikad kraja...ono dodje direktor jugotona...'halo meri nazvao me drug iz ck-a kaze moras pjevat titu...'...meri:'a ako mi se neda'...direktor:'Trazi drugog distributera ako ga nadjes'

mda...bas tako je bilo
ako se dobro spominjem meri je pjevala na nekim od onih dogadjaja s kojih nisam mogao pobjeci iz skole
gotovo sam siguran povodom neceg borbenog zimi a bitnog za popizdit negdje prvi srednje podno marjana...
pjevala je pa sto , budi postena i reci pjevala sam jer bilo drustveno prihvatljivo a danas podrzavam "ovo sve" mozda ozivim karijeru kao maskota u ime zivota ili sto vec
 :cro
ti si od onih sto smo tad samarali na koncertima... :)

nismo bili na istim koncertima  ;)
a di te decko vodio?
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by čardak efendija 10/9/2017, 21:30

ko u rvatckoj iskaže 
svoje mišljenje bude
izvrgnut linču jer ne piše kao
antife
na ovom portalu isto
blago vama rvatima kad 
vas jebe par postotaka
prostaka i galamdžija

_________________
Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by Leviathan2 10/9/2017, 21:34

kome moze biti kriva meri
e svasta

_________________
Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson - Page 2 Empty Re: Legendarna Meri Cetinic kod neoljevicarskih medija i udruga na zubu kao i Thompson

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum