ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine - Page 4 Empty Re: 6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine

Post by Guest 2/9/2017, 22:21

yoda,nekoc sam pricao o dionicam Fejsbuka...od osnivanja do danas 1:5...jos se Kaya rugala,naveliko...

za razliku od kriptovaluta,pravo trgovanje dionicama je zasad stabilno i sigurno...samo treba imati dobru informaciju ali i filling..

Poluburaz mi drma time u svicarskoj,pa me poceo daviti u tom smislu,ali nije to tak olose..

Guest
Guest


Back to top Go down

6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine - Page 4 Empty Re: 6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine

Post by Guest 2/9/2017, 22:34

trgovanje sa dionicama je dobro... ako raste recimo USA ekonomija 3-4% , obično cijelo financijsko tržište će rasti 6-10%... 

i treba biti stručnjak u tome.. upozna jednog talijana, onako crnomanjastog ali je expert u tome... studirao u italiji ekonomiju, ali zadnje dvije godine otišao u USA.. tamo je dovršio studij, i dobio praksu u nekoj investicijskoj firmi u USA.. naučio je odlično čitati bilancu o firmi, i na račun toga investira u dionice, i dobro zarađuje.. 

doduše, to i nije neka teška znanost, to mozes sam naučiti online, ali opet.. za dobro investiranje, bilo u bitcoin, bilo u dionice, bilo u obveznice, treba imati business nosinu :D ili si rođen sa time(kao kerum) ili nisi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine - Page 4 Empty Re: 6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine

Post by Guest 2/9/2017, 22:40

Pinochet wrote:trgovanje sa dionicama je dobro... ako raste recimo USA ekonomija 3-4% , obično cijelo financijsko tržište će rasti 6-10%... 

i treba biti stručnjak u tome.. upozna jednog talijana, onako crnomanjastog ali je expert u tome... studirao u italiji ekonomiju, ali zadnje dvije godine otišao u USA.. tamo je dovršio studij, i dobio praksu u nekoj investicijskoj firmi u USA.. naučio je odlično čitati bilancu o firmi, i na račun toga investira u dionice, i dobro zarađuje.. 

doduše, to i nije neka teška znanost, to mozes sam naučiti online, ali opet.. za dobro investiranje, bilo u bitcoin, bilo u dionice, bilo u obveznice, treba imati business nosinu :D ili si rođen sa time(kao kerum) ili nisi
To pomaze samo do odredjenog nivoa..Ekspertiza i strucnost...kako rekao moras imati informacije,a one dolaze unaprijed.svakako da ima i manipulacija trziste,mi najvise love u tome mlate najvece zvijeri...malecki brokeri,kako me jedan pokusao zajebati...prvo iskamce 400 ojra,pa kao ovo kao ono...pa stalno traze jos,a profit onako,u razini dopunskog posla.,lik tako navuce puno naivnjaka,da im neku lovu,i onda kad se naivnjaci pohase,kad vide da lova ide,investiraju par desetaka tisuca ojra,,ovaj ih stavi u dzep,a likovima kaze da je bilo oscilacija na trzistu i da je sva lova izgubljena,nitko nije kriv..mali ih tjesi,ispicava se i zazeli ugodan ostatak dana...

tak oto krece...
zato je dobro,ako ces se time bavisti ,ici u skole,polagati ispite,sve sto je potrebno da dobijes licencu brokera,pa polako za sebe...

ja niti burazu bas ne vjerujem previse...jebitito.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine - Page 4 Empty Re: 6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine

Post by Guest 2/9/2017, 22:45

volim više rizičnija ulaganja, tipa bitcoin(nije mi to prvo iskustvo online ulaganja, od klađenja na trumpa do prije još stvari gdje sam ulagao lovu), nego u te dionice.. 

pogledaj šta je radio , Marić ministar Čardaka dok je bio financijski direktor u Agrokoru.. lažirao izvješća, pa ekipa ulagala(i čardak je uložio naše penzije u Todorića)... pa na kraju ispalo da je lažirao bilancu.. 

za takve stvari u USA se ide u zatvor na 10godina do doživotni zatvor(jer uništavaš sudbinu tisućama ljudi) ali u Čardaku je on i dalje ministar.. 

pa ti budi pametan i ulaži
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine - Page 4 Empty Re: 6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine

Post by Leviathan2 2/9/2017, 22:47

Pinochet wrote:volim više rizičnija ulaganja, tipa bitcoin(nije mi to prvo iskustvo online ulaganja, od klađenja na trumpa do prije još stvari gdje sam ulagao lovu), nego u te dionice.. 

pogledaj šta je radio , Marić ministar Čardaka dok je bio financijski direktor u Agrokoru.. lažirao izvješća, pa ekipa ulagala(i čardak je uložio naše penzije u Todorića)... pa na kraju ispalo da je lažirao bilancu.. 

za takve stvari u USA se ide u zatvor na 10godina do doživotni zatvor(jer uništavaš sudbinu tisućama ljudi) ali u Čardaku je on i dalje ministar.. 

pa ti budi pametan i  ne ulaži u cardakistan

_________________
6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine - Page 4 Empty Re: 6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine

Post by Guest 2/9/2017, 22:49

Pinochet wrote:volim više rizičnija ulaganja, tipa bitcoin(nije mi to prvo iskustvo online ulaganja, od klađenja na trumpa do prije još stvari gdje sam ulagao lovu), nego u te dionice.. 

pogledaj šta je radio , Marić ministar Čardaka dok je bio financijski direktor u Agrokoru.. lažirao izvješća, pa ekipa ulagala(i čardak je uložio naše penzije u Todorića)... pa na kraju ispalo da je lažirao bilancu.. 

za takve stvari u USA se ide u zatvor na 10godina do doživotni zatvor(jer uništavaš sudbinu tisućama ljudi) ali u Čardaku je on i dalje ministar.. 

pa ti budi pametan i ulaži
jasna stvar,sto misle o svojim sugradjanima i ljudima... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine - Page 4 Empty Re: 6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine

Post by Guest 2/9/2017, 22:49

hrpa offaca...samo striži.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine - Page 4 Empty Re: 6 svjetskih banaka pokreću svoju kripto valutu krajem 2018. godine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum