ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti" - Page 3 Empty Re: HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Post by vuksadinare 2/9/2017, 20:42

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:..jesi ti to komsicu boga ti.... :)
Eno vam Tudjmanove knjige, tekstovi i izjave nakon 1990te. Raspravljajte s njim a ne sa mnom.

Ah da, Njofra nije vise IN. Sad su Hasnbegovic i   ustaske retardirane spodobe u njegovoj sluzbi. 

Kako vas taj mudzos pravi budalama, dodje mi da mu se javim i da mu cestitam javno.
cim sori lojtre drzis koja ti nemilice pljuje po hercegovcima i hrvatima bh-a..jasan si mi ko dan...i jos ono prije...ne znam za ciji racun pises...ali se mene farbat ne moze...pamtim detalje ko vurica i ono ko sa kim i zasto...pamtim tvoj prvi post i ne samo tvoj..i tu odmah izvedes zakljucak o kom se radi poslije samo podcrtas

vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti" - Page 3 Empty Re: HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Post by vuksadinare 2/9/2017, 20:45

Ringo10 wrote:
Antijunak wrote:
vuksadinare wrote:..jesi ti to komsicu boga ti.... :)

Mislim da je jedanput rekao kako je bio u Armiji BiH.
Ovaj tvoj govnar na slici je mozda bio u toj Armiji BiH. Ja u neprijateljskim formacijama nisam sluzio.

A to sto mi pripisujes takvu izjavu samo govori o tome koji si lazov i podlac. Ali razumijem, ustaski IQ je u minusu.
nisi izravno rekao vec neizravno...uglavnom mozda si u hvo bio par dana...predao si se bez ispaljenog metka..kopao si rov...pitanje je samo da li si nakon toga peistupio armiji bh-a...s dosta tvojih upisa mozda i jesi...ali ostajem samo na sumnji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti" - Page 3 Empty Re: HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Post by Ringo10 2/9/2017, 20:47

vuksadinare wrote:
Antijunak wrote:
Ringo10 wrote:
Antijunak wrote:
Ringo10 wrote:
Ma gurnuli su je u propast. Toje svrsena stvar.

Ti ludjaci se ne smiruju. Ja sam 1995 zamisljao Hrvatsku u danasnje vrijeme kao prosperitetnu normalnu drzavu koja ce bar donekle zalijeciti rane i mrznje. A pogledaj stvarnost.

I kad im to kazes, onda manijaci vele kako su im se nekakve fantomske UDBE infiltrirale i sta ti ga ja znam ... A kad ih pitas konkretno ko, gdje i sta, nemaju sta reci. Klasicni lov na vjestice. Razumijem ove sto su pokrali sve, jer time zavitlavaju glupe mase jadnika, ali obicna raja na to pada, nevjerojatno.

A kako objašnjavaš tako žilav otpor promijeni Trga maršala Tita u Zagrebu?
A  kako objasnjavas da Tudjman nije dopustao ni da se dirne u to.

Zato sto je kao povjesnicar znao o kome i o cemu se radi i o znacaju koji ima. Za razliku od vas ustaskih bijednika kojima sve pocinje i zavrsava sa endehazijom i Bleiburgom.

Znam i ja o kome se tu radi, zato je i maknut zbog svojih nedjela, dok svi znaju za Bleiburg i Goli Otok, za Gakovo gotovo nitko ne zna.
Što se tiče Tuđmana citirat ću jednu njegovu izjavu "NDH nije bila samo kvislinška tvorevina, nego i izraz želje hrvatskog naroda za vlastitom državom"
A što se tiče počasnog predsjednika antifašista Hrvatske bolje da ne spominjem njegovo ustašovanje.
Tuđman nije sprečavao miniranje partizanskih spomenika, nije zabranio ni HOS, ni HOS-ov pozdrav "Za dom spremni".
sto ti znas..vidis lik kao protiv bakira i sarajeva a sve zastupa isto ko i stipe mesic...sve su ti to infiltrirani trolovi za tudje racune...samo citat izmedju redaka..ja sam ga skuzio odmah cim je rekao 'ma sta ste se vi u hrvatskoj borili kurac ste rata vidili'..da bi napisao iza kako se predao bez ispaljenog metka armiji bh-a i kopao im rovove..toliko o 'junaku'...
pa kad je u pitanju NOP, uloga JBT i slicno, onda se donekle slazem sa Mesicem. Tu sam vise na valnoj frekvenciji sa klasicnom ljevicom. Ne ovom novom pederoliberalnom, to i nije ljevica.

Ali kad je u pitanju DR kao i rat u BiH, sto je jedan te isti rat uostalom, onda sam na totalno suprotnoj strani od Mesica i slicnih. Tu sam vise na poziciji desnice. 

kao covjek Mesic je govno ali to ne znaci da ne moze biti i u pravu po nekim pitanjima.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti" - Page 3 Empty Re: HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Post by Antijunak 2/9/2017, 20:51

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Antijunak wrote:
vuksadinare wrote:..jesi ti to komsicu boga ti.... :)

Mislim da je jedanput rekao kako je bio u Armiji BiH.
Ovaj tvoj govnar na slici je mozda bio u toj Armiji BiH. Ja u neprijateljskim formacijama nisam sluzio.

A to sto mi pripisujes takvu izjavu samo govori o tome koji si lazov i podlac. Ali razumijem, ustaski IQ je u minusu.
nisi izravno rekao vec neizravno...uglavnom mozda si u hvo bio par dana...predao si se bez ispaljenog metka..kopao si rov...pitanje je samo da li si nakon toga peistupio armiji bh-a...s dosta tvojih upisa mozda i jesi...ali ostajem samo na sumnji...
Ovo za HVO je veliko možda.


Last edited by Antijunak on 2/9/2017, 20:55; edited 1 time in total
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti" - Page 3 Empty Re: HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Post by Ringo10 2/9/2017, 20:54

Antijunak wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Antijunak wrote:
vuksadinare wrote:..jesi ti to komsicu boga ti.... :)

Mislim da je jedanput rekao kako je bio u Armiji BiH.
Ovaj tvoj govnar na slici je mozda bio u toj Armiji BiH. Ja u neprijateljskim formacijama nisam sluzio.

A to sto mi pripisujes takvu izjavu samo govori o tome koji si lazov i podlac. Ali razumijem, ustaski IQ je u minusu.
nisi izravno rekao vec neizravno...uglavnom mozda si u hvo bio par dana...predao si se bez ispaljenog metka..kopao si rov...pitanje je samo da li si nakon toga peistupio armiji bh-a...s dosta tvojih upisa mozda i jesi...ali ostajem samo na sumnji...
Ja nikad nisam bio ni u jednoj vojsci, a ti si rekao da si branio Sarajevo sa sorinom ekipom. A zna se tko su sorini.
Soriniom ekipom, ja rekao, napisao.

Opet lazes naravno, ali to je normalno za takve.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti" - Page 3 Empty Re: HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Post by vuksadinare 2/9/2017, 21:00

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Antijunak wrote:
Ringo10 wrote:
Antijunak wrote:

A kako objašnjavaš tako žilav otpor promijeni Trga maršala Tita u Zagrebu?
A  kako objasnjavas da Tudjman nije dopustao ni da se dirne u to.

Zato sto je kao povjesnicar znao o kome i o cemu se radi i o znacaju koji ima. Za razliku od vas ustaskih bijednika kojima sve pocinje i zavrsava sa endehazijom i Bleiburgom.

Znam i ja o kome se tu radi, zato je i maknut zbog svojih nedjela, dok svi znaju za Bleiburg i Goli Otok, za Gakovo gotovo nitko ne zna.
Što se tiče Tuđmana citirat ću jednu njegovu izjavu "NDH nije bila samo kvislinška tvorevina, nego i izraz želje hrvatskog naroda za vlastitom državom"
A što se tiče počasnog predsjednika antifašista Hrvatske bolje da ne spominjem njegovo ustašovanje.
Tuđman nije sprečavao miniranje partizanskih spomenika, nije zabranio ni HOS, ni HOS-ov pozdrav "Za dom spremni".
sto ti znas..vidis lik kao protiv bakira i sarajeva a sve zastupa isto ko i stipe mesic...sve su ti to infiltrirani trolovi za tudje racune...samo citat izmedju redaka..ja sam ga skuzio odmah cim je rekao 'ma sta ste se vi u hrvatskoj borili kurac ste rata vidili'..da bi napisao iza kako se predao bez ispaljenog metka armiji bh-a i kopao im rovove..toliko o 'junaku'...
pa kad je u pitanju NOP, uloga JBT i slicno, onda se donekle slazem sa Mesicem. Tu sam vise na valnoj frekvenciji sa klasicnom ljevicom. Ne ovom novom pederoliberalnom, to i nije ljevica.

Ali kad je u pitanju DR kao i rat u BiH, sto je jedan te isti rat uostalom, onda sam na totalno suprotnoj strani od Mesica i slicnih. Tu sam vise na poziciji desnice. 

kao covjek Mesic je govno ali to ne znaci da ne moze biti i u pravu po nekim pitanjima.
rekao si u jednoj prepirci sa treom 'da mi u hrvatskoj kurac smo rata osjetili i da nije bilo pravog ratovanja vec puskaranja u najmanju ruku za razliku od bosne'...hoces to poreci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti" - Page 3 Empty Re: HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Post by vuksadinare 2/9/2017, 21:35

zao mi je ringo nijedan hrvat bez obzira bio ogorcen zbog ovog ili onog nece reci u hrvatskoj je bilo 'pucketanje'..kao prvo to je omalovazavanje zrtava...kao drugo to moze samo reci srbin,musliman ili tipovi ala 'radio korenica'...tu se ne radi o ideologiji ili nesto slicnu...tu se radi o elementarnom nepostivanju onih koji su dali zivote za hrvatsku..i...hrvate...ja bi se za razliku od tebe imao deset puta vise ljutit na hrvatsku od tebe sto se bar rata tice i znam sto je rat u bh-a jer sam bio na jednom od najgorih dijelova-posavskom..tako da...bez obzira jesi za ustase ili partizane ili za tudjmana ili nisi ili jesi ljevicar ili desnicar tad mi je sumnja zapela za oko da moguce trolas za nekog no nisi jedini ima ih jos par poput tebe a sa nekim si bas ok..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti" - Page 3 Empty Re: HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Post by Ringo10 2/9/2017, 21:48

vuksadinare wrote:zao mi je ringo nijedan hrvat bez obzira bio ogorcen zbog ovog ili onog nece reci u hrvatskoj je bilo 'pucketanje'..kao prvo to je omalovazavanje zrtava...kao drugo to moze samo reci srbin,musliman ili tipovi ala 'radio korenica'...tu se ne radi o ideologiji ili nesto slicnu...tu se radi o elementarnom nepostivanju onih koji su dali zivote za hrvatsku..i...hrvate...ja bi se za razliku od tebe imao deset puta vise ljutit na hrvatsku od tebe sto se bar rata tice i znam sto je rat u bh-a jer sam bio na jednom od najgorih dijelova-posavskom..tako da...bez obzira jesi za ustase ili partizane ili za tudjmana ili nisi ili jesi ljevicar ili desnicar tad mi je sumnja zapela za oko da moguce trolas za nekog no nisi jedini ima ih jos par poput tebe a sa nekim si bas ok..
Nije bilo pucketanje, ali je rat u BiH bilo mnogo kompleksniji, intenzivniji. I broj zrtava to potvrdjuje.

Tri strane koje su se mlatile kroz cijele 4 godine. Hrvatska je imala inenzivan rat 1991 od ljeta do Nove 1992, onda skoro 3 i pol godine zatisje sa povremenim lokalnim sukobima, sve edo Bljeska i Oluje koji su trajali nekoliko dana. Podunavlje - mirna reintegracija.

To su cinjenice  a ne moje izmisljotine.

Ne moze se to usporediti sa BiH ratom aiko je to po meni sve jedan rat. Mislim da je Tudjman ratnu taktiku vodio odlicno i odlicno iskoristio period primirja kad se rat prenio u BiH.

I da, za razliku od mnogih ja se ne ljutim sto je nas hrvatska pustila niz vodu, jer Hrvatska je bila izlozena neobjavljenim sankcijama i prijetnjama. Nije imala mnogo izbora.

Ja se ljutim na Hrvatsku zbog nekih drugih stvari ali ne bih sad opet o tome.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti" - Page 3 Empty Re: HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Post by Guest 2/9/2017, 22:11

jastreb wrote:
Eroo wrote:Link? Nema? Informer? Jebeš to, daj nešto drugo... :D
Ja sam otvorio temu. 

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Keleminec-spalio-Novosti-i-porucio-Skinete-li-Za-dom-spremni-u-Jasenovcu-mi-cemo-skidati-sve-cetnicke-ploce-po-Hrvatskoj

Ojebote..!!! lol! lol! lol!  RAT PLOČA pocinje...

Cekamo odgovor Don Anemia,a odgovorit mora,jerbu ispao pička,ako presuti...

Da vidimo jel ima krvi poslat policiju ,po ove na obavijsni razgovor... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti" - Page 3 Empty Re: HR: Zbog "Za dom spremni" prete premijeru, gore "Novosti"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum