ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA - Page 3 Empty Re: SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA

Post by Ringo10 2/9/2017, 16:41

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:epi i jastreb znaju da istinu zborim pa im malo krivo.. epi bi neko herceg bosansko zajednistvo a ipak to malo teze ide...eto cak zamjera hercegovcima uvlacenje zagrebu u supak..a ja mu objasnjavam da oni nisu takvi od danas nego oduvijek...za njih je oduvijek bio zagreb glavni grad a ne beograd,sarajevo,mostar...98% hercegovaca je prije rata studiralo u zagrebu ne u sarajevu ili cak begesu...dok je taj postotak kod bosanskih hrvata je manji..puno bosanskih hrvata za studij je odabralo sarajevo...sa strane familije moje zene dva bratica za vrijeme juge su joj studirali u sarajevu...jedan hrvat iz jajca koji je sa mnom bio u vojsci studirao je u sarajevu...zato i kazem da postoje razlike izmedju hrvata u bosni i onih u hercegovini..hrvati u hercegovini zivjeli su na homogenom prostoru i utjecaj drugih mentaliteta ili kultura je bio mali...za razliku od bosanskih hrvata koji su vecinom zivjeli u mjesovitim sredinama pa su imali taj mentalni sklop da im je lakse bilo otic zivjet u sarajevo,tuzlu,ljubljanu ivjet nego hercegovcima kojima je uzagreb uvijek bio daleko prvi odabir bas zbog nacionalnog naboja
MA jebo ovu suplju pricu, hajde sad Hercegovci i Bosanci ovo ili ono, ali Hrvati moraju sacuvati i obraniti Neum. To je imperativ svih imperativa za opstanak same Hrvatske i tu ni jedan drugi narod ne bi pristajao na bilo kakav kompromis ali mene je strah hrvatskih politicara koji bi mater prodali za dolare i kako bi se umilili svojim zapadnim gazdama.

I da se jednom dozovu i shvate da im SDA klika nije prijatelj nista vise od Milosevica i slicnih. Hasanbegovic vam je kukavicje jaje potureno da vas navede da se svjetski jos vise kompromitirate kao nacisti i ustase. Jer to olaksava stvar svima koji Hrvatskoj zele zlo. 

Ali naravno da ustasoidni imbecili to niti shvacaju niti mogu da shvate.
Vidim da su čak progutali i jaje podmetnuto u SDA kuhinji,pa ćeš tako u 7dnevno i na sličnim desnim portalima naći da se bave tzv Drugim srpskim Memorandumom.
SDA klika odlicno zna situaciju u Hrvatskoj i mentalitet koji tamo vlada i na sta retardirani ustasoidi padaju. Oni znaju da je dovoljno da se nadje neki Hasnbegovic koji ce evocirati ustaske sentimente o "cvijecu hrvatstva" i koji ce poceti kenjati po Titu i NOPu i retardirani ustasoidi odmah padaju u svoj debilni trans. Iako je takvih danas medju muslimanima 0,000001%.
Zasto ne ode Hasanbegovic medju svoje SDA ISIL jarane pa nek njim apocne tako kenjati. Jebali bi mu mater na kvadrat.

Ali naravno da nece, on je placen da pravi budalama Hrvate u Republici Kifli. A obzirom na stupanj kretenizma medju Hrvatima danas, to nije ni tesko.

Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA - Page 3 Empty Re: SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA

Post by vuksadinare 2/9/2017, 18:11

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:epi i jastreb znaju da istinu zborim pa im malo krivo.. epi bi neko herceg bosansko zajednistvo a ipak to malo teze ide...eto cak zamjera hercegovcima uvlacenje zagrebu u supak..a ja mu objasnjavam da oni nisu takvi od danas nego oduvijek...za njih je oduvijek bio zagreb glavni grad a ne beograd,sarajevo,mostar...98% hercegovaca je prije rata studiralo u zagrebu ne u sarajevu ili cak begesu...dok je taj postotak kod bosanskih hrvata je manji..puno bosanskih hrvata za studij je odabralo sarajevo...sa strane familije moje zene dva bratica za vrijeme juge su joj studirali u sarajevu...jedan hrvat iz jajca koji je sa mnom bio u vojsci studirao je u sarajevu...zato i kazem da postoje razlike izmedju hrvata u bosni i onih u hercegovini..hrvati u hercegovini zivjeli su na homogenom prostoru i utjecaj drugih mentaliteta ili kultura je bio mali...za razliku od bosanskih hrvata koji su vecinom zivjeli u mjesovitim sredinama pa su imali taj mentalni sklop da im je lakse bilo otic zivjet u sarajevo,tuzlu,ljubljanu ivjet nego hercegovcima kojima je uzagreb uvijek bio daleko prvi odabir bas zbog nacionalnog naboja
MA jebo ovu suplju pricu, hajde sad Hercegovci i Bosanci ovo ili ono, ali Hrvati moraju sacuvati i obraniti Neum. To je imperativ svih imperativa za opstanak same Hrvatske i tu ni jedan drugi narod ne bi pristajao na bilo kakav kompromis ali mene je strah hrvatskih politicara koji bi mater prodali za dolare i kako bi se umilili svojim zapadnim gazdama.

I da se jednom dozovu i shvate da im SDA klika nije prijatelj nista vise od Milosevica i slicnih. Hasanbegovic vam je kukavicje jaje potureno da vas navede da se svjetski jos vise kompromitirate kao nacisti i ustase. Jer to olaksava stvar svima koji Hrvatskoj zele zlo. 

Ali naravno da ustasoidni imbecili to niti shvacaju niti mogu da shvate.
a zasto mesic ne shvati...on nije ustasa vec najveci partizan a sarajevo mu milije nego npr zagreb ili mostar
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA - Page 3 Empty Re: SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA

Post by vuksadinare 2/9/2017, 18:17

ringo..za vezu sarajeva i zagreba ti je najveca ....partizanija..mesic,nobilo,kapovic,markovina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA - Page 3 Empty Re: SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA

Post by vuksadinare 2/9/2017, 18:29

..tako da price i propaganda da ustasija i pravasi navijaju za sarajevo..ne nego partizanija i zna se se tko su glavni zagovaraci toga...racunajuci hrvate u bh-a koji su po lijevim strankama bh-a..mozemo i dokaze o tome ringo,epikure,jastrebe..jos jednom mesic,nobilo,kapovic i drugi...sa bosanske komsic i drugi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA - Page 3 Empty Re: SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA

Post by vuksadinare 2/9/2017, 18:41

a da ne govorim kako su racan i kompanija drukali za sarajevo za racanove vlasti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA - Page 3 Empty Re: SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA

Post by Ringo10 2/9/2017, 18:42

vuksadinare wrote:..tako da price i propaganda da ustasija i pravasi navijaju za sarajevo..ne nego partizanija i zna se se tko su glavni zagovaraci toga...racunajuci hrvate u bh-a koji su po lijevim strankama bh-a..mozemo i dokaze o tome ringo,epikure,jastrebe..jos jednom mesic,nobilo,kapovic i drugi...sa bosanske komsic i drugi
ne znam ja ko je za ovo ili ono. Partizanija zivi na iluzijama o BiH kao Piemontu obnove nekakve zajednicke drzave ili ne znam cega. Partizanija u Hrvatskoj ne postoji. Kakva crna partizanija, grupa staraca. Potpuno nevazni i nebitni.

Uostalom Hasanbegovic i klika ne igraju na kartu Mesica i slicnih iako im mogu biti mozda korisni ponekad, rijec je o dvije nespojive ideologije.

Vama se opet smijesi ultradesnicarski udar, to vam je sasvim izvjesno. U Hrvatskoj se ne dogadja nikakav komunisticki cunami, gluposti. 

Kod vas je na sceni neoustaski revival. Dobro onaj neki napisa a to i ja tvrdim jer znam o cemu pricam, tu ekipu ne zanima Hrvatska kao demokratska, liberalna, ili ne znam kakva. Njima je Hrvatska jedino kao reinkarnacije NDH prihvatljiva.

Ne pise nam se dobro.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA - Page 3 Empty Re: SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA

Post by vuksadinare 2/9/2017, 18:44

iz kojeg tabora je provaljeno rasisticki 'alo busovaca'...pravaskog?...ahahahaha
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA - Page 3 Empty Re: SVE GORI ODNOSI KOMŠIJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum