ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

miješalica

Page 9 of 23 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next

Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 16:31

aben wrote:nemun blage veze o čemu govoriš:)

Stvarno? :)

Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by aben Wed 30 Aug - 16:44

jedun pu se sićun da smo na olimpijadi dobili talijane, znun da je bilo leto, ali ne bi mogo njanci dekadu pogoditi. a za ekvador prvi put čujen u životu:)

mislin, radje srbe čitati nego nogomet gljedati

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 16:54

aben wrote:jedun pu se sićun da smo na olimpijadi dobili talijane, znun da je bilo leto, ali ne bi mogo njanci dekadu pogoditi. a za ekvador prvi put čujen u životu:)

mislin, radje srbe čitati nego nogomet gljedati

Svjetsko prvenstvo u nogometu Japan-Koreja 2002. godine. Talijane dobili s 2:1, a onda izgubili od Ekvadora s 2:0. Zadnje prvenstvo na kojem je igrao Šuker i to očajno.
Inače se ona priča o Živkoviću odnosi na prvu utakmicu s Meksikom koju smo izgubili s 1:0. Gol je postignut iz penala koji je skrivio Živković (i dobio crveni karton).
Onako usput, Talijani još nisu našu reprezentaciju dobili nijednom u nogometu. :)
A ti si više košarkaški tip? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 16:57

aben wrote:povijest je stvarnost a stvarnost je sranje:)

Povijest je samo nečija priča (his story) u smislu intepretacije stvarnosti, koja je... jel'.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by kic Wed 30 Aug - 17:20


meni je u sjecanju ostalo 3-0 od Ekvadora, valjda dojam..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 17:25

kic wrote:
meni je u sjecanju ostalo 3-0 od Ekvadora, valjda dojam..

Zanimljivo, na kraju ispalo 1:0.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by kic Wed 30 Aug - 17:26


krhko je znanje i sjecanje ..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 17:29

kic wrote:
krhko je znanje i sjecanje ..

Jest. Ali ipak je prošlo 15 godina.
Doduše to mi je prvenstvo ostalo u sjećanju kao jedno od najbezveznijih, i ne samo zbog očajne igre naših.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by kic Wed 30 Aug - 17:47


jedno od uzbudljivijih, bilo je dosta kradja ali such is life..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 19:07

Skuzajte na offtopicu. "Smrdljiva lazljivica koja izmislja argumente u nedostatku istih", tj. ja, pronasla je Metkino uprizorenje "Frljicevog kazalista". Pa, ako vam je jako dosadno, skicnite moje izmisljotine. :-)

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t14804p720-izbor-za-ultimate-fight-mec-ex-iskona

----

Takoc. Pusa. :-D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by kic Wed 30 Aug - 19:12


žene
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 19:25

Ithildin2 wrote:Skuzajte na offtopicu. "Smrdljiva lazljivica koja izmislja argumente u nedostatku istih", tj. ja, pronasla je Metkino uprizorenje "Frljicevog kazalista". Pa, ako vam je jako dosadno, skicnite moje izmisljotine. :-)

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t14804p720-izbor-za-ultimate-fight-mec-ex-iskona

----

Takoc. Pusa. :-D

a kaštradine ti, jesi izvukla "cijelu raspravu" o guzicama i sisama i to iz 2016.  :D  ja očekivala nekidašnjih nekoliko tema o guzicama i sisama .. ti si zbilja bolesna kad ovo što si izvukla smatraš nekim mojim licemjerjem.. noor i ja smo tada bile u nesporazumu, od tada se puno toga promijenilo nakon obostrane volje da se nesporazum riješi i obje smo pokazale puno dobre volje i ljudskosti za izgladiti taj spor koji nema veze ni sa guzicama ni sa sisama.. tako da ga neću ni opisivati jer je otišao u prošlost i nema ga potrebe podizati... mogla bi i ti pokazati makar malo volje te se suzdržati od licemjernih i podmuklih udaraca ispod pojasa kojima me "častiš" još od iskona.. naravno, ja neću tražiti tvoje stare postove, nije mi ni na kraj pameti... ono što želim reći reći ću otvoreno kao što to uvijek uradim....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 19:33

nego, u statistikama je ovo moj zadnji post


http://ex-iskon.forumcroatian.com/spa/metilda/380

iz čini mi se lipnja ove godine.. znači da ti imaš pristup svim postovima ili si cijeli dan tražila po googlu inkriminirajuće ajme riječi koje sam jednom izrekla   :D
a ženska glavo, živi život, pusti roleplays na forumu, pokaži malo poniznosti pred svemirom i zamisli koliko si malo zrnce prašine u njemu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 19:37

metilda wrote:nego, u statistikama je ovo moj zadnji post


http://ex-iskon.forumcroatian.com/spa/metilda/380

iz čini mi se lipnja ove godine.. znači da ti imaš pristup svim postovima ili si cijeli dan tražila po googlu inkriminirajuće ajme riječi koje sam jednom izrekla   :D
a ženska glavo, živi život, pusti roleplays na forumu, pokaži malo poniznosti pred svemirom i zamisli koliko si malo zrnce prašine u njemu..

Nasla u pet minuta. :-D Kljucne rijeci. Metilda, Noor, Frljic. : ))

Hajde, hajde, sad ti meni slobodno pronadji te moje napade na tebe. :-) Vec bi ih postavila da imas. Sto ono rece, s Nickitom? Lazljivice. :-)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 19:39

kic wrote:
jedno od uzbudljivijih, bilo je dosta kradja ali such is life..

Bilo je dosta iznenađenja i neizvjesnih utakmica. Dotadašnji prvaci Francuzi sa sastavom prepunim zvijezda i uvijek fenomenalnim Zidaneom nisu postigli ni gol.
Što se tiče suđenja, posebno je bila favorizirana Koreja (izbacili Italiju i Španjolsku), pa su tako dogurali i do borbe za treće mjesto, ali tada izvrsne Turske nisu imali šanse.
Turska je stradala u suđenju protiv kasnijeg prvaka Brazila, a u tome su posebno nsnalaženje pokazali suci iz raznih egzotičnih nogometnih zemalja koji su doslovno primjenjivali pravila bez osjećaja za nogomet.
Mislim da je sudac koji je dodijelio crveni karton jednom od turskih igrača koji je loptom gađao Rivalda (pao je kao pokošen rafalom i previjalo se u teškim "bolovima") bio iz Angole. Ili je to bio pomoćnik koji je glavnom signalizirao incident, više se ne sjećam.
Kako god, Turcima je to pokvarilo vodstvo od 1:0, ali tada je bilo teško dobiti Brazil sa onako raspoloženim Ronaldom. Drugi gol za Brazil koji je on postigao špicom u suprotni kut okružen praktički cijelom obranom Brazila spada u anale.
Na kraju je nekako sve ispalo kako je trebalo, osim što mi je bilo krivo da Španjolska nije došla do borbe za treće mjesto. Prvi Brazil, druga ipak slabija Njemačka sa jedino odličnim Michaelom Balackom i Oliverom Kahnom, a treća posve zasluženo Turska kao najugodnije iznenađenje prvenstva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 19:39

metilda wrote:
Ithildin2 wrote:Skuzajte na offtopicu. "Smrdljiva lazljivica koja izmislja argumente u nedostatku istih", tj. ja, pronasla je Metkino uprizorenje "Frljicevog kazalista". Pa, ako vam je jako dosadno, skicnite moje izmisljotine. :-)

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t14804p720-izbor-za-ultimate-fight-mec-ex-iskona

----

Takoc. Pusa. :-D

a kaštradine ti, jesi izvukla "cijelu raspravu" o guzicama i sisama i to iz 2016.  :D  ja očekivala nekidašnjih nekoliko tema o guzicama i sisama .. ti si zbilja bolesna kad ovo što si izvukla smatraš nekim mojim licemjerjem.. noor i ja smo tada bile u nesporazumu, od tada se puno toga promijenilo nakon obostrane volje da se nesporazum riješi i obje smo pokazale puno dobre volje i ljudskosti za izgladiti taj spor koji nema veze ni sa guzicama ni sa sisama.. tako da ga neću ni opisivati jer je otišao u prošlost i nema ga potrebe podizati... mogla bi i ti pokazati makar malo volje te se suzdržati od licemjernih i podmuklih udaraca ispod pojasa kojima me "častiš" još od iskona.. naravno, ja neću tražiti tvoje stare postove, nije mi ni na kraj pameti... ono što želim reći reći ću otvoreno kao što to uvijek uradim....


Bla, bla, truc. Spin na najjace. :-D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by kic Wed 30 Aug - 19:42

slidingdoorsoperator wrote:
kic wrote:
jedno od uzbudljivijih, bilo je dosta kradja ali such is life..

Bilo je dosta iznenađenja i neizvjesnih utakmica. Dotadašnji prvaci Francuzi sa sastavom prepunim zvijezda i uvijek fenomenalnim Zidaneom nisu postigli ni gol.
Što se tiče suđenja, posebno je bila favorizirana Koreja (izbacili Italiju i Španjolsku), pa su tako dogurali i do borbe za treće mjesto, ali tada izvrsne Turske nisu imali šanse.
Turska je stradala u suđenju protiv kasnijeg prvaka Brazila, a u tome su posebno nsnalaženje pokazali suci iz raznih egzotičnih nogometnih zemalja koji su doslovno primjenjivali pravila bez osjećaja za nogomet.
Mislim da je sudac koji je dodijelio crveni karton jednom od turskih igrača koji je loptom gađao Rivalda (pao je kao pokošen rafalom i previjalo se u teškim "bolovima") bio iz Angole. Ili je to bio pomoćnik koji je glavnom signalizirao incident, više se ne sjećam.
Kako god, Turcima je to pokvarilo vodstvo od 1:0, ali tada je bilo teško dobiti Brazil sa onako raspoloženim Ronaldom. Drugi gol za Brazil koji je on postigao špicom u suprotni kut okružen praktički cijelom obranom Brazila spada u anale.
Na kraju je nekako sve ispalo kako je trebalo, osim što mi je bilo krivo da Španjolska nije došla do borbe za treće mjesto. Prvi Brazil, druga ipak slabija Njemačka sa jedino odličnim Michaelom Balackom i Oliverom Kahnom, a treća posve zasluženo Turska kao najugodnije iznenađenje prvenstva.

Balack nije igrao finale zbog zutih sto je smijurija od pravila i napokon ukinuto za finalne tekme, ali ruku na srce najvise je ipak Kahn vukao Njemce, meni je bilo zao Senegala kad je ispao od Turske ali bili su glupi..Brazil zasluzeno nije im nitko nis mogao..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 19:50

kic wrote:

Balack nije igrao finale zbog zutih sto je smijurija od pravila i napokon ukinuto za finalne tekme, ali ruku na srce najvise je ipak Kahn vukao Njemce, meni je bilo zao Senegala kad je ispao od Turske ali bili su glupi..Brazil zasluzeno nije im nitko nis mogao..

Eto, tog detalja sa Balackom se ne sjećam. No, ne vjerujem da bi on puno pomogao protiv Brazila. Bili su stvarno nedodirljivi sa onako raspoloženim Rivaldom, Ronaldinhom (kakav gol Engleskoj iz slobodnjaka!) i posebno Ronaldom. Kahn je tada bio najbolji golman na svijetu, ali ni on nije mogao ništa.
Inače kad spominjem golmane, nevjerojatan je bio pad na tom prvenstvu Chilaverta, Paragvajca koji je 4 godine ranije bio uvjerljivo prvi golman na svjetskom prvenstvu i u svijetu općenito. Paragvajci 1998. zamalo nisu izbacili Francuze zahvaljujući baš njemu, jer Francuzi ne bi imaš šanse u penalima protiv njega, ali je Blanc ipak pogodio par minuta prije kraja drugog produžetka i to više sretno nego spretno, ispod ruke Chilavertu. Na našu žalost.
No, 4 godina kasnije Chilavert je bio živa provalija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 19:53

Ithildin2 wrote:
metilda wrote:nego, u statistikama je ovo moj zadnji post


http://ex-iskon.forumcroatian.com/spa/metilda/380

iz čini mi se lipnja ove godine.. znači da ti imaš pristup svim postovima ili si cijeli dan tražila po googlu inkriminirajuće ajme riječi koje sam jednom izrekla   :D
a ženska glavo, živi život, pusti roleplays na forumu, pokaži malo poniznosti pred svemirom i zamisli koliko si malo zrnce prašine u njemu..

Nasla u pet minuta. :-D Kljucne rijeci. Metilda, Noor, Frljic. : ))

Hajde, hajde, sad ti meni slobodno pronadji te moje napade na tebe. :-) Vec bi ih postavila da imas. Sto ono rece, s Nickitom? Lazljivice. :-)


moram priznati da još od iskona ne razumijem tvoju netrpeljivost prema meni čak kad ti se uopće nisam direktno obraćala.. naravno, rasprave su bile žustre, takav je bio podforum religija.. znalo je biti i grupnog napada na pojedine korisnike ali ni tada se to nije kažnjavalo banom, bilo je vrijeđanja, rekla bih uglavnom bi mi katolici odgovarali na optužbe za pedofiliju ili napade na Crkvu i katolike dogme.. naravno, tada se nama secirala svaka riječ jer smo navodno trebali uvijek okrenuti drugi obraz..
iskreno, osim toga ja nemam pojma što ti imaš protiv mene.. ni što je nickita imala protiv mene..
njoj sam pokušala pružiti ruku pomirenja, ali to je samo izazivalo kontraefekt.. tako i tebi sada pružam ruku pomirenja, napiši na pp što te to toliko nervira na meni, možeš i otvoreno ovdje, ali voljela bih da izgradimo jedan odnos normalnih ljudskih bića..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Guest Wed 30 Aug - 20:40

evo, prije nego za večeras odem s foruma... saudade, imala sam dva teška dana iza sebe, imala sam dosta teških godina iza sebe.. to je tako ljudski... nikome život nije pjesma, netko boluje svoju bol, netko boluje bol svijeta, netko boluje sam, netko pokaže to javno... nema potrebe zaplitati se u prošlosti, možemo graditi jedan bolji odnos sa ljudima koji nas okružuju.. ne samo u RL nego i ovdje na forumu.. moja ruka je ispružena.. laku noć...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by aben Wed 30 Aug - 21:39

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:jedun pu se sićun da smo na olimpijadi dobili talijane, znun da je bilo leto, ali ne bi mogo njanci dekadu pogoditi. a za ekvador prvi put čujen u životu:)

mislin, radje srbe čitati nego nogomet gljedati

Svjetsko prvenstvo u nogometu Japan-Koreja 2002. godine. Talijane dobili s 2:1, a onda izgubili od Ekvadora s 2:0. Zadnje prvenstvo na kojem je igrao Šuker i to očajno.
Inače se ona priča o Živkoviću odnosi na prvu utakmicu s Meksikom koju smo izgubili s 1:0. Gol je postignut iz penala koji je skrivio Živković (i dobio crveni karton).
Onako usput, Talijani još nisu našu reprezentaciju dobili nijednom u nogometu. :)
A ti si više košarkaški tip:)

dvitisućite su mi obćenito u magli

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

miješalica - Page 9 Empty Re: miješalica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 23 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum