ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan otvara Balkansku rutu???

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Erdogan otvara Balkansku rutu??? - Page 2 Empty Re: Erdogan otvara Balkansku rutu???

Post by Guest 25/8/2017, 11:50

AlfaOmega wrote:Samo trpaj. Fuck EU, elitizam, i zapad i sve zapadnjačko. To su svakako zastarijele kategorije na zalasku karijere, novi svijet dolazi. Moskva, Peking, Teheran... tam leži budućnost
Koji elitizam?? Previse si se ti ufurao u kozojepsku ulogu,pogotovo iranaca,koje istinski ljuti to sto imaju stav da su europljani bolji od njih...

Pa bolji su,jel..e sad drugi je par rukava,sto je drustvo u politickom smislu sjebano i sjebane su drustvene vrijednosti..
Mislis da ce tebi biti bolje ako se Europa ntrpa kozojebima..??dobro,mozda si dusu vec podao islamu,onda nis..zastarjele kategorije??Koje su moderne?? jesi siguran da zelis osjetiti rusku cvrstu ruku na svom vratu,ne bi ti bas kod njih pjevao nasiroko..Kinezi..uffffff,ti bi te strpali u onaj svoj pogon da sthantzas Ajfoune,za 250 dolara mjeseco i pravo da dises zrak i pijes vodu,...
Teheran,daj molim te..sad on dolazi na red za poravnavanje.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan otvara Balkansku rutu??? - Page 2 Empty Re: Erdogan otvara Balkansku rutu???

Post by AlfaOmega 25/8/2017, 15:04

Ti osjetiš rujkinu ruku svaki dan, so? 
I ne, ne mislim da će mi biti bolje ak se Europa natrpa kozojebima, jerbo je meni već maksimalno dobro. A trpanje Evrope kozojebima mi je onak... interna satisfakcija. Gledati kak propada nekaj kaj je svakak bilo nakaradno i kurcu nije valjalo. A i jedan je od stubova koji podržava ćifutistan (uz SAD naravno), pa razlog više zakaj je dobro da stub padne, jel

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10240
2015-09-11


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum