ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nba

Page 19 of 52 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 35 ... 52  Next

Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 24 Apr - 11:39

kic wrote:
kad ćemo košarke, ja i kolerik protiv vas sviju-
Svi znamo da si netalentiran za bilo kakav sport ,
Što i nije neko čudo kad si netalentiran za život :D

Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 24 Apr - 11:40

fridrih_niche wrote:Adidas je najbolja sportska marka svijeta...
Jedan od najboljih brendova ikad...
;)
Naravno kad je Njemačko .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by kic Tue 24 Apr - 11:40


imamo prvog izazivača koji uostalom ne može dohvatiti prečku običnog gola
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 24 Apr - 11:47

fridrih_niche wrote:Zadnji put san igra košarku 93.-e...
Kako bi reka Dena, to je sport za one koji nisu uspili u balunu haha...
:D


evo jokic na leto, iako nije ni u top 20 igraca, potpisuje ugovor na 30 miliona po sezoni, isto kao i najveci svih vremena. toliko o tome koliko je kosarka ,,marginalan'' sport... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by muckodjubre Tue 24 Apr - 11:55

Vracala to je zezancija...ne mozes usporedjivati od fizickog izgleda,predispicizija igraca nogometa vs kosarke itd.

A i nogomet svaka susa koja naplimpa 2 na nogu misli da kuzi i da bi nesto bolje od nekog ugraca dinama ili hajduka...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 19 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 19 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 19 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 24 Apr - 12:05

muckodjubre wrote:Vracala to je zezancija...ne mozes usporedjivati od fizickog izgleda,predispicizija igraca nogometa vs kosarke itd.

A i nogomet svaka susa koja naplimpa 2 na nogu misli da kuzi i da bi nesto bolje od nekog ugraca dinama ili hajduka...


ogromne su razlike između fudbala i košarke. jer u fudbalu ako imaš dobru radnu etiku, malo sreće i dobrog menadžera, sve i da si prosečno ili ispodprosečno talentovan igrač, možeš u nekom azerbejdžanu, kataru, maleziji i ostalim pripizdinama da zaradiš ozbiljne pare i kapital da započneš neki posao od koga ćeš da živiš. u basketu je drugačije, ako nisi poseban igraćeš za 500-1000, 2000€. i da si jako dobar igrač, zaradićeš manje od prosečnog klošara koji je u nekom nefchiu uzeo pola miliona.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 24 Apr - 12:13

Serbia Strong wrote:
fridrih_niche wrote:Zadnji put san igra košarku 93.-e...
Kako bi reka Dena, to je sport za one koji nisu uspili u balunu haha...
:D


evo jokic na leto, iako nije ni u top 20 igraca, potpisuje ugovor na 30 miliona po sezoni, isto kao i najveci svih vremena. toliko o tome koliko je kosarka ,,marginalan'' sport... Basketball
Sta je tebi danas?
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by bafalo Tue 24 Apr - 12:19

fridrih_niche wrote:nba - Page 19 Cb72d710
dobra slika. ako se ne varam to je igralište iza kineskog zida gledao sam od gore često kako se igra

_________________
nba - Page 19 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 24 Apr - 12:45

Bravo, Bafalo, to je igralište iza Kineskog...
(Y)
Inače, na slici su i bivši igrač Jugoplastike i europski prvak na 50 m prsno u to vrime...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 25 Apr - 0:01

kic wrote:
kad ćemo košarke, ja i kolerik protiv vas sviju-

Hahaha, pa dobro, moze. Lijepo je vrijeme, pa mozemo vani, gdje god su zglobni kosevi ;)

Mogli bi pozvati i komsije, a trebaju nam navijacice. Megi? Noor?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 25 Apr - 0:03

Dybala wrote:
kic wrote:
kad ćemo košarke, ja i kolerik protiv vas sviju-
Svi znamo da si netalentiran za bilo kakav sport ,
Što i nije neko čudo kad si netalentiran za život :D

Dosta je, ja ga uzimam u ekipu. iskazati cete se vi koliko ste talentirani :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by FRANK Wed 25 Apr - 0:06

Dybala wrote:
fridrih_niche wrote:Adidas je najbolja sportska marka svijeta...
Jedan od najboljih brendova ikad...
;)
Naravno kad je Njemačko .
I jos se osnivac zvao Adolf

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 25 Apr - 0:07

Serbia Strong wrote:
fridrih_niche wrote:Zadnji put san igra košarku 93.-e...
Kako bi reka Dena, to je sport za one koji nisu uspili u balunu haha...
:D


evo jokic na leto, iako nije ni u top 20 igraca, potpisuje ugovor na 30 miliona po sezoni, isto kao i najveci svih vremena. toliko o tome koliko je kosarka ,,marginalan'' sport... Basketball

Pusti, ne vrijedi to objasnjavati...Kosarka na vrhunskom nivou je nepojmljiva za bilo koje sportase iz timskih sportova, barem ja sve zivo igram.

Jokic jest u Top20, da je u fransizi sa velikog trzista, nitko ne bi cuo za Porziginisa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 25 Apr - 0:19

fridrih_niche wrote:Bravo, Bafalo, to je igralište iza Kineskog...
(Y)
Inače, na slici su i bivši igrač Jugoplastike i europski prvak na 50 m prsno u to vrime...
;)

Prvak ili doprvak?

Mislim svaka cast inace, ali tocnosti radi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by muckodjubre Wed 25 Apr - 0:23

boston je najveći pehista u ligi,a mogli su u veliko finale da su zdravi...

kada se vraća curry?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 19 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 19 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 19 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 25 Apr - 0:27

Serbia Strong wrote:
muckodjubre wrote:Vracala to je zezancija...ne mozes usporedjivati od fizickog izgleda,predispicizija igraca nogometa vs kosarke itd.

A i nogomet svaka susa koja naplimpa 2 na nogu misli da kuzi i da bi nesto bolje od nekog ugraca dinama ili hajduka...


ogromne su razlike između fudbala i košarke. jer u fudbalu ako imaš dobru radnu etiku, malo sreće i dobrog menadžera, sve i da si prosečno ili ispodprosečno talentovan igrač, možeš u nekom azerbejdžanu, kataru, maleziji i ostalim pripizdinama da zaradiš ozbiljne pare i kapital da započneš neki posao od koga ćeš da živiš. u basketu je drugačije, ako nisi poseban igraćeš za 500-1000, 2000€. i da si jako dobar igrač, zaradićeš manje od prosečnog klošara koji je u nekom nefchiu uzeo pola miliona.

Kosarka je okrutan sport. Ili imas predispozicije ili imas neke ili ih nemas. A ako ih nemas, mozes imati ne znam kakve radne navike, zelju, trud...ne vrijedi.

Talent je isto izrazeniji, na prvim treninzima se vec vidi tko vidi teren, a tko ne vidi ni sebe.

Vidio sam ja i ispratio kao djecak vrsnjake koji su dali kosarci godine, ali nije bilo visine ili brzine ili snage ili refleksa ili koordinacije ruka-oko ili igracke inteligencije, svega pomalo. U suzama.

Nogomet, koliko god da je evoluirao je ipak sport za sire narodne mase. Kosarka je vec jako dugo sport za jako elitan krug atleta koji su stvarno ono najbolje sto genetski pool moze izbaciti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 25 Apr - 0:30

muckodjubre wrote:boston je najveći pehista u ligi,a mogli su u veliko finale da su zdravi...

kada se vraća curry?

Polufinale.

Pusti Curryija, Kawhi je velika tema, hoce covjek svoj brend i postotak, a za to mora na vece trziste i u Lakerse. Spursi ga naravno ne pustaju, pa on vec godinu dana strajka.

KD je zaradio 200-300 milja dolara od svojih tenisica, prosle godine. Samo tenisica!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by muckodjubre Wed 25 Apr - 0:32

možda lebron i leonard odu skupa u lakerse

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 19 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 19 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 19 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 25 Apr - 0:35

muckodjubre wrote:možda lebron i leonard odu skupa u lakerse

Poznavajuci LeBrona, taj se moze samo uvaliti u GSW, i mozda, ali samo mozda, Houston.

Ni OKC, jok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by muckodjubre Wed 25 Apr - 0:38

kolerik wrote:
muckodjubre wrote:možda lebron i leonard odu skupa u lakerse

Poznavajuci LeBrona, taj se moze samo uvaliti u GSW, i mozda, ali samo mozda, Houston.

Ni OKC, jok.
:D :D  onda treba ugasiti ligu---LBJ,kevin,steph,green,klay i zaza pačulija da malo prorijedi ekipu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 19 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 19 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 19 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 25 Apr - 0:43

muckodjubre wrote:
kolerik wrote:
muckodjubre wrote:možda lebron i leonard odu skupa u lakerse

Poznavajuci LeBrona, taj se moze samo uvaliti u GSW, i mozda, ali samo mozda, Houston.

Ni OKC, jok.
:D :D  onda treba ugasiti ligu---LBJ,kevin,steph,green,klay i zaza pačulija da malo prorijedi ekipu

 nba - Page 19 1f602  nba - Page 19 1f602  nba - Page 19 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 19 Empty Re: nba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 52 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 35 ... 52  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum