ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/4/2018, 00:18

FILIP BENKOVIĆ 15-20 milijuna eura

Borussia Dortmund zadnja je u nizu interesenata, unatoč slabijoj sezoni Benković bi odmah mogao otići za 12 milijuna eura, bilo kamo. Dinamo traži više i nada se 20 milijuna eura.
- Izvjesnost odlaska: 60%

ANTE ĆORIĆ 8 milijuna eura

Roma nudi šest milijuna i neke bonuse, Dinamo bi htio barem osam milijuna. Međutim, očekuje se da će se klubovi dogovoriti, da će Ante ‘zapaliti’ u Rim.
- Izvjesnost odlaska: 80%

BORNA SOSA 8 milijuna eura

Ponuda Stuttgarta je na stolu, a odlazak lijevog beka vrlo izvjestan, može ga poremetiti tek bolja ponuda.
- Izvjesnost odlaska: 90%




Čorić i Benković OK, ali malog Šošu ja ne bi dao za te novce. On će za godinu-dvije vrijediti sigurno 20 milja eura. I mali mora biti sa reprezentacijom u Rusiji i to ne samo biti, već i igrati u udarnih 11. On je već sada bolji lijevi bek od Pivarića i Strinića zajedno i to daleko bolji.

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/4/2018, 00:22

Opet SN,kao i prošlu zimu prodaju igrače Dinama lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/4/2018, 00:24

Ovo je kriminalna skupina za koju su hrvatske tajne službe sumnjale da namjerava ubiti Dinka Cvitana! Sve je počelo tako da je član zloglasne bande dijelio ćeliju sa Zdravkom Mamićem...


Zanimljivo, u srpnju 2016. tadašnji glavni državni odvjetnik Dinko Cvitan dobio je informaciju da se na njega priprema atentat te da potencijalna opasnost prijeti upravo od Veskovićevih poslovnih suradnika. Prema tim informacijama, Aleksandar Tasić, Veskovićev kum, nalazio se u ćeliji sa Zdravkom Mamićem gdje su se sprijateljili. Zbog toga su policija i sigurnosna služba sumnjali da Mamić namjerava naručiti Cvitanovo ubojstvo.

Mamić je to sve javno demantirao također se pojavivši u USKOK-u i tražeći sam da da iskaz o tome, no potvrdio je kako je doznao da upravo njegovo prijateljstvo s Tasićem (kojega nije želio imenovati), predstavlja podlogu za informaciju da se priprema atentat. Također je potvrdio kako je obitelji svojega bivšega cimera iz Remetinca pomagao kada su došli u Zagreb u posjet Tasiću. Informacija o pripremi atentata na, sada već bivšega glavnoga državnoga odvjetnika ostaje još uvijek velika kontroverza, no dokaz da je policija uvjerena u realnost opasnosti je činjenica da Cvitana i njegovu obitelj još uvijek 24 sata dnevno čuva policija.


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/543741/ovo-je-kriminalna-skupina-za-koju-su-hrvatske-tajne-sluzbe-sumnjale-da-namjerava-ubiti-dinka-cvitana-sve-je-pocelo-tako-da-je-clan-zloglasne-bande-dijelio-celiju-sa-zdravkom-mamicem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 28/4/2018, 00:47

obzirom da je amper zbrisao u inozemstvo sigurno ga federaln policija bosne i Hercegovine traži zbog bluda nad maloljetnim ovcama i kozama.

ovaj link iz slobodne pokazuje koliko su tovari pogođeni u sridu porazom od dinama.

jadnici više ne znaju šti bi sve izmislili protiv zdravka mamića, a da je riječ o kolektivnom stanju bolesne svijesti pacijenata s poljuda pokazuje njihov trud da prenesu i ovakve nebuloze.

dobiju li tovari po pički i u Vinkovcima kos će pod okriljem noći morati napustiti split.
nije valjda ostao u splitu bez da dovrši posao sa širkanovim sljedbenicima.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/4/2018, 09:30

Za svu trojicu neće uvatit 8 milijuna...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/4/2018, 11:01

Nismo mi hajdučić. Igrače u tim godinama mi ipak transferiramo za daleko veću lovu.  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/4/2018, 11:45

Past tense, marioneto, past tense...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/4/2018, 14:24

Nije naša krivnja kaj mi našeg rezervnog igrača prodamo za veću lovu nego što hajdučić dobije za svog najboljeg.   jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/4/2018, 14:38

Pluskvamperfekt...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 28/4/2018, 21:48

Evo, sve ide po planu da hajdučić ne bude ni drugi. Samo zato da imaju 2 tjedna manje odmora prije iduće sezone, jer u Europi startaju ranije.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 28/4/2018, 23:52

fridrih_niche wrote:Za svu trojicu neće uvatit 8 milijuna...
;)
Možda i oće, nebitno. Bitno kako mašinerija, pogotovo SN barataju s ciframa i redovito znaju koliko je tko ponudio i koliko je Dinamo odbio.

Pamtim transfer Jedvaja, kad su mediji u hrvatskoj pisali kako je Mamić i Dinamo odbio Rominih 7 milijuna eura za Jedvaja. Nedugo nakon toga ode Jedvaj za 5 milijuna eura u Romu, izdao ih sve skupa klub iz Rima koji je detalje transfera objavio, službeno i službeni dokument.  Basketball

Dok su prije imali nekakvog pokrića za ovakve natpise, redovito igrali Europu i imali nadmoć u HNL-u, ne znam na osnovu čega bi sad ti njihovi igrači vrijedili cifre koje s spominju? U Europi ispali od tamo nekih albanaca, u HNL-u ih pobjeđuje svatko i nadigrava svatko, pa čak su i namištenu utakmicu protiv druge momčadi uspili popušiti. lol! U reprezentaciji im nema igrača niti zaslužuje itko biti, toliko su loši da ih više ne možeš ni gurnuti priko veze,dobro tu je treći golman onaj Livaković koji se isto ovu sezonu uspio iskompromitirati nekim jako lošim predstavama.

Ove neke cifre, primjerice za onog Benkovića što spominju 20-ak milijuna eura, pa mislim ono. Ne znam tko bi njega toliko platio, no mašinerija radi svoje, bitno je dignuti cijenu koliko toliko
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/4/2018, 00:10

Ne diraj mi u Mamića, jebem ti nedilju. lol!
Kako se neki uzvrpolje kad Mamića netko prozove, kao da si mu u vlastiti krv dirnuo :D :D :D

Sam Mamić je svojevremeno  priznao da se u zatvoru sprijateljio s poznatim kriminalcem, srbinom Aleksandrom Tasićem, da mu je svaki mjesec slao 2000 kuna u zatvor, te da se povezao s njegovom familijom kojoj je pomagao. Za tog istog kriminalca, Mamićevog prijatelja i(li) suradnika tajne službe imaju sumnje da su još nekim suradnicima namjeravao likvidirati Dinka Cvitana,istog onog kojeg je ne tako davno isti onaj Zdravko Mamić napao na jednoj od čuvenih pres konferencija. Basketball 

Sve je to sasvim slučajno. Ustvari se Zdravko Mamić sprijateljio s Aleksandrom Tasićem zvanim Aca, čisto zato jer je vidio da se radi o dobrom čovjeku, prijatelju kojem treba pomoći u nevolji lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 29/4/2018, 00:23

idiot i dalje pljuje u zrak.

frustracija je ipak prevelika jer sad slijedi grčevita borba za drugo mjesto.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/4/2018, 00:29

O tome su pisali i mediji susjednih zemalja:


Mamić šalje Srbinu u zatvoru 300 evra mesečno

Zagreb -- Bivši prvi čovek Dinama iz Zagreba Zdravko Mamić svakog meseca šalje oko 300 evra Srbinu sa kojim se zbližio dok u pritvoru u Remetincu.

________________

Kad mu je vidio sjaj u oku, znao je da je pošten i nevin: Aleksandar Tasić Aca lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 29/4/2018, 06:49

Briši ovu nakaradnu temu o nakaradnom klubiću...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 29/4/2018, 20:55

Interesantno kolo. Prije ovog kola Dinamu je trebalo još 7 bodova do kraja da bude prvak. U ovom je kolu izgubio, ali sad mu treba još 6 bodova da bude prvak.  :)

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 1/5/2018, 00:57

Zahtjevi udruge ‘Dinamo to smo mi’ Milanu Bandiću oko privatizacije Dinama


Počasni predsjednik Dinama Milan Bandić, svoju počasnu ulogu u Dinamu godinama je definirao isključivo kao ceremonijalnu, a kroz ulogu gradonačelnika putem svojih suradnika indirektno je omogućio pretvaranja Dinama iz udruge građana u obiteljski klub pun sukoba interesa, pljačke i samovolje.


 
Udruga Dinamo – to smo mi traži od gradonačelnika Zagreba Milana Bandića da objasni jasno zbog čega je on za privatizaciju Dinama, jer njegova izjava ovog vikenda u emisiji “Točka na tjedan” na N1 televiziji kod novinarke Anke Bilić Keserić, kako ih zakon tjera na privatizaciju, nikako ne odgovara istini.

Udruga Dinamo – to smo mi traži od gradonačelnika Zagreba Milana Bandića da objavi javno dogovor o privatizaciji između Dinama i Grada Zagreba. Naime, proces preoblikovanja prema Zakonu o sportu nalaže da, ukoliko se odobri elaborat Dinama, u prvom krugu pravo na otkup dionica ima lokalna vlast, u ovom slučaju Grad Zagreb. Sigurni smo kako je unutar elaborata kao vrijednost kluba naveden i stadion u Maksimiru, što poteže pitanje gradske imovine i spomenutog dogovora.

Udruga “Dinamo – to smo mi” traži od gradonačelnika Zagreba Milana Bandića da objasni kako u njegovoj viziji privatizacije Dinama se definira uloga grada Zagreba i javnih financija.

Udruga “Dinamo – to smo mi” traži od gradonačelnika Zagreba Milana Bandića da odmah naloži pročelniku Gradskog ureda za opću upravu da konačno provede usklađivanje statuta Dinama sa zakonom i omogući pravo na sudjelovanje svih članova Dinama u radu kluba kao udruge građana. Dinamo po svom ustroju jest, ali i u potpunosti mora biti klub svih svojih članova.

Udruga “Dinamo – to smo mi” od počasnog predsjednika Dinama Milana Bandića traži da ipak iznad svega poštuje pravo članova kluba da oni sami odluče jesu li za privatizaciju ili ne, a ne da pomaže nelegalnoj upravi u legalizaciji pljačke kluba zbog koje traju sudski procesi čelnicima Dinama u Osijeku. O Dinamu mogu odlučivati isključivo njegovi članovi, a ne počasni predsjednik ili nelegalna uprava.

Ovim putem ponavljamo naš zahtjev upućen predsjedniku Gradske Skupštine Grada Zagreba Andriji Mikuliću i ostalim gradskim zastupnicima za sazivanjem tematske sjednice Gradske Skupštine Grada Zagreba na temu privatizacije Dinama, te Odbora za obrazovanje, kulturu i sport. Vjerujemo da će predstavnici najvišeg tijela gradske vlasti imati više slobode i razumijevanja za budućnost Dinama nego gradonačelnik Zagreba i počasni predsjednik Dinama Milan Bandić.
__________________________


Primarni cilj udruge “Dinamo – to smo mi” je zaustavljanje procesa privatizacije kluba koji nelegitimna uprava Dinama pokušava progurati i u tome nećemo odustati.

Također izražavamo veliko zgražanje nad izjavom kako gradonačelnik Zagreba i počasni predsjednik Dinama Milan Bandić poštuje rad Zdravka Mamića obzirom da je taj rad rezultirao rekordnim minusom od 112.845.617,00 kn u prošloj godini, obvezama kluba koji su veći od njegove imovine, rekordno malim brojem gledatelja na gradskom stadionu i u konačnici sudskim procesima za teški gospodarski kriminal, odnosno za izvlačenje 330 milijuna kuna iz Dinama.
________________________________

Jeli elaborat prošao povjerenstvo iz osmog pokušaja, ili je opet zapelo na nekakvim sitnim proceduralnim greškama?  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 1/5/2018, 11:33

opet neki luzeri pokušavaju  u korist za sada nepoznatog gazde preuzeti dinamo.

likovi prozivaju sve i sva za transparentnost, a sami kriju sve o sebi kao zmija noge.

istina je kako je bandić amperov brat po pameti i prvorazredni muljator, ali tko su ovi da svakog tko podrži dinamo prozivaju?

orkestrirano pojavljivanje u medijima govori kako onaj tko stoji iza njih ima dovoljno novaca da plati te napise, ali onda treba i napisati kako je riječ o sponzoriranim napisima.

uostalom, kontra rijeke se na sjevernoj tribini vidjelo kuda vodi akcija dinamo to su oni.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 1/5/2018, 12:03

Dakle, "Dinamo to smo mi" se zalaže da SVI ČLANOVI udruge građana GNK Dinamo Zagreb donesu odluku o privatizaciji. Kako ih nije sram?!? Pa gdje to ima da SVI članovi udruge građana po modelu jedan član - jedan donose takve odluke? Nigdje, nigdje toga nema. Hrvatska je uređena država, i neće im to proći.  lol!


Last edited by isključivi krivac on 1/5/2018, 12:04; edited 1 time in total (Reason for editing : SVI)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 1/5/2018, 16:06

Jesu li kvaziprivatizaciju hajdučića odobrili iliti pokrenuli svi članovi kluba ili politika ? Mislim, samo me zanima bez ikakve namjere za provokacijom.   Basketball jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 1/5/2018, 17:59

Zeko wrote:Jesu li kvaziprivatizaciju hajdučića odobrili iliti pokrenuli svi članovi kluba ili politika ? Mislim, samo me zanima bez ikakve namjere za provokacijom.   :bball: :joker:
svi članovi, naravno.

Sanader i kerum.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 43 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum