ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/8/2017, 22:44

K'o i vama.

Zeko

Posts : 6715
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/8/2017, 22:52

Svakako, svakako Basketball

Samo da vam suđenje bude za RESPECT, nema problema Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/8/2017, 23:05

K'o vama protiv Cibalije ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/8/2017, 23:22

Nama ne pokazuje na RESPECT kad igrač namjerno nekog udari, za to ide crveni Basketball
A protiv Cibalije valjda misliš kad je Ohandzu zaustavio u situaciji jedan na jedan? :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 14/8/2017, 00:36

Dobro ampere niko nije pokraden kao vi.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 14/8/2017, 12:32

isključivi krivac wrote:Nama ne pokazuje na RESPECT kad igrač namjerno nekog udari, za to ide crveni Basketball
A protiv Cibalije valjda misliš kad je Ohandzu zaustavio u situaciji jedan na jedan? :roll
Znaš ti dobro da mislim ns hajdukovo zaleđe od 3 metra nakon kojeg ste zabili gol. A kmečali ste tu na izmišljeno zaleđe Čorića protiv Hajduka za koje je tehnika pokazala da ga nema, a čak da je i bilo radilo bi se o 2-3 centimetra.  Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 15/8/2017, 00:41

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:Nama ne pokazuje na RESPECT kad igrač namjerno nekog udari, za to ide crveni Basketball
A protiv Cibalije valjda misliš kad je Ohandzu zaustavio u situaciji jedan na jedan? :roll
Znaš ti dobro da mislim ns hajdukovo zaleđe od 3 metra nakon kojeg ste zabili gol. A kmečali ste tu na izmišljeno zaleđe Čorića protiv Hajduka za koje je tehnika pokazala da ga nema, a čak da je i bilo radilo bi se o 2-3 centimetra.  Basketball
A situaciju kada je zaustavljena stopostotna prilika zolje, to ništa Basketball

I kako to misliš zaleđa nema, a ako ga je bilo, bio je 2-3 centimetra? :lol: :lol: :lol:Dumberu, zaleđa ili ima ili nema Basketball Kod situacije Čorića radi se o zaleđu, malom ali zaleđu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 15/8/2017, 00:54

Ampere jel se pod murvom prica o kradjama .
Nadzire li se kraj dugim cestama i mracnim putovima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 15/8/2017, 09:37

sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 15/8/2017, 09:47

‎Mario Maruna‎ primatelj Dinamo u Dinamo Zagreb - Page 4 2764[size=0]<3
12 h · 

Zanimljivo da je ovaj anesteziolog koji bi se trebao skrbit i brinut o meni navijac hajduka i zato sam trazio drugog uz objasnjenje da hajdukovcima ne vjerujem ni kad poklone nose!!

[/size]
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 15/8/2017, 09:54

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:Nama ne pokazuje na RESPECT kad igrač namjerno nekog udari, za to ide crveni Basketball
A protiv Cibalije valjda misliš kad je Ohandzu zaustavio u situaciji jedan na jedan? :roll
Znaš ti dobro da mislim ns hajdukovo zaleđe od 3 metra nakon kojeg ste zabili gol. A kmečali ste tu na izmišljeno zaleđe Čorića protiv Hajduka za koje je tehnika pokazala da ga nema, a čak da je i bilo radilo bi se o 2-3 centimetra.  Basketball
A situaciju kada je zaustavljena stopostotna prilika zolje, to ništa Basketball

I kako to misliš zaleđa nema, a ako ga je bilo, bio je 2-3 centimetra? :lol: :lol: :lol:Dumberu, zaleđa ili ima ili nema Basketball Kod situacije Čorića radi se o zaleđu, malom ali zaleđu!
Svaka rasprava s tobom je suvišna i bespredmetna, kad ni snimka gdje ti povuku onu linijicu i na kojoj se vidi da zaleđa NEMA, za tebe nije dokaz. A kaj je tebi dokaz ? Percepcija tvog bolesnog mozga ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 15/8/2017, 11:41

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:Nama ne pokazuje na RESPECT kad igrač namjerno nekog udari, za to ide crveni Basketball
A protiv Cibalije valjda misliš kad je Ohandzu zaustavio u situaciji jedan na jedan? :roll
Znaš ti dobro da mislim ns hajdukovo zaleđe od 3 metra nakon kojeg ste zabili gol. A kmečali ste tu na izmišljeno zaleđe Čorića protiv Hajduka za koje je tehnika pokazala da ga nema, a čak da je i bilo radilo bi se o 2-3 centimetra.  Basketball
A situaciju kada je zaustavljena stopostotna prilika zolje, to ništa Basketball

I kako to misliš zaleđa nema, a ako ga je bilo, bio je 2-3 centimetra? :lol: :lol: :lol:Dumberu, zaleđa ili ima ili nema Basketball Kod situacije Čorića radi se o zaleđu, malom ali zaleđu!
Svaka rasprava s tobom je suvišna i bespredmetna, kad ni snimka gdje ti povuku onu linijicu i na kojoj se vidi da zaleđa NEMA, za tebe nije dokaz. A kaj je tebi dokaz ? Percepcija tvog bolesnog mozga ?

:lol: :lol: :lol:
Dumberu, najprije mi objasni kako to je tehnika pokazala da zaleđa nema, a čak da ga je i bilo radilo se o 2-3 centimetra? To su tvoje riječi dumberu, koje pokazuju koliko si zapravo glup Basketball

Povuku onu linijicu? Linijice može povlačiti svatko, kako mu paše, valjda misliš na ovu linijicu koju su povukli Hanžekovićeve novine, pa se vidi da je linija nije paralelna s onom linijom 16-ca? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 15/8/2017, 11:43

sat2 wrote:‎Mario Maruna‎ primatelj Dinamo u Dinamo Zagreb - Page 4 2764[size=0]<3
12 h · 

Zanimljivo da je ovaj anesteziolog koji bi se trebao skrbit i brinut o meni navijac hajduka i zato sam trazio drugog uz objasnjenje da hajdukovcima ne vjerujem ni kad poklone nose!!

[/size]
:mog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 15/8/2017, 19:12

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:Nama ne pokazuje na RESPECT kad igrač namjerno nekog udari, za to ide crveni Basketball
A protiv Cibalije valjda misliš kad je Ohandzu zaustavio u situaciji jedan na jedan? :roll
Znaš ti dobro da mislim ns hajdukovo zaleđe od 3 metra nakon kojeg ste zabili gol. A kmečali ste tu na izmišljeno zaleđe Čorića protiv Hajduka za koje je tehnika pokazala da ga nema, a čak da je i bilo radilo bi se o 2-3 centimetra.  Basketball
A situaciju kada je zaustavljena stopostotna prilika zolje, to ništa Basketball

I kako to misliš zaleđa nema, a ako ga je bilo, bio je 2-3 centimetra? :lol: :lol: :lol:Dumberu, zaleđa ili ima ili nema Basketball Kod situacije Čorića radi se o zaleđu, malom ali zaleđu!
Svaka rasprava s tobom je suvišna i bespredmetna, kad ni snimka gdje ti povuku onu linijicu i na kojoj se vidi da zaleđa NEMA, za tebe nije dokaz. A kaj je tebi dokaz ? Percepcija tvog bolesnog mozga ?

:lol: :lol: :lol:
Dumberu, najprije mi objasni kako to je tehnika pokazala da zaleđa nema, a čak da ga je i bilo radilo se o 2-3 centimetra? To su tvoje riječi dumberu, koje pokazuju koliko si zapravo glup Basketball

Povuku onu linijicu? Linijice može povlačiti svatko, kako mu paše, valjda misliš na ovu linijicu koju su povukli Hanžekovićeve novine, pa se vidi da je linija nije paralelna s onom linijom 16-ca? Basketball
Ti stvarno nisi normalan. Kaj ne vidiš da si jedini kmečavac ovdje i to 10-ak dana nakon kaj su ti snimke i sličice sve pokazale i dokazale ? Čak su i tvoji iz Hajdučića prestali kmečati i to drugi dan čim su snimku vidli, al' ti si uporan i svakim danom ispadaš sve gluplji tako da se čovjek pita ima li tvoja glupost granica.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 15/8/2017, 20:34

budaletina amper i dalje trkelja o zaleđu, a u analizi su pokazali i naputak uefa-ine komisije sa madžukićem kojemu je cijeli stopalo i pola potkoljenice preko crte koja označava poziciju zadnjeg u obrani i još su rekli kako je riječ o prihvatljivoj razlici obzirom da se sve dešava u kretanju; obrambeni jure od gola, napadači ka golu.
e, kod ampera nije u pitanju je li, ili nije zaleđe, nego jednostavno greška u mozgu koji zbog tog buga nikada neće prihvatiti ovakvu odluku sudaca.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 15/8/2017, 23:00

Jebeš UEFA-inu komisiju, hajdučka komisija koju je, valjda, taj glupan osnovao u svom bolesnom mozgu je najmjerodavnija i jedina ima ispravno tumačenje takvih situacija.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/8/2017, 00:49

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
Znaš ti dobro da mislim ns hajdukovo zaleđe od 3 metra nakon kojeg ste zabili gol. A kmečali ste tu na izmišljeno zaleđe Čorića protiv Hajduka za koje je tehnika pokazala da ga nema, a čak da je i bilo radilo bi se o 2-3 centimetra.  Basketball
A situaciju kada je zaustavljena stopostotna prilika zolje, to ništa Basketball

I kako to misliš zaleđa nema, a ako ga je bilo, bio je 2-3 centimetra? :lol: :lol: :lol:Dumberu, zaleđa ili ima ili nema Basketball Kod situacije Čorića radi se o zaleđu, malom ali zaleđu!
Svaka rasprava s tobom je suvišna i bespredmetna, kad ni snimka gdje ti povuku onu linijicu i na kojoj se vidi da zaleđa NEMA, za tebe nije dokaz. A kaj je tebi dokaz ? Percepcija tvog bolesnog mozga ?

:lol: :lol: :lol:
Dumberu, najprije mi objasni kako to je tehnika pokazala da zaleđa nema, a čak da ga je i bilo radilo se o 2-3 centimetra? To su tvoje riječi dumberu, koje pokazuju koliko si zapravo glup Basketball

Povuku onu linijicu? Linijice može povlačiti svatko, kako mu paše, valjda misliš na ovu linijicu koju su povukli Hanžekovićeve novine, pa se vidi da je linija nije paralelna s onom linijom 16-ca? Basketball
Ti stvarno nisi normalan. Kaj ne vidiš da si jedini kmečavac ovdje i to 10-ak dana nakon kaj su ti snimke i sličice sve pokazale i dokazale ? Čak su i tvoji iz Hajdučića prestali kmečati i to drugi dan čim su snimku vidli, al' ti si uporan i svakim danom ispadaš sve gluplji tako da se čovjek pita ima li tvoja glupost granica.
Nađi slikicu Hanžekovićevih novina pa buš vidili Basketball

Nađi i naputak po kojem namjerno igranje rukom nije žuti karton Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 16/8/2017, 08:38

12.10 – Opomene za igranje rukom 
Stari tekst
 Postoje različite okolnosti u kojima igrač mora biti opomenut zbog nesportskog ponašanja, primjerice kada:  počini prekršaj iz taktičkog razloga ometanja ili zaustavljanja obećavajućeg napada  drži suparničkog igrača iz taktičkog razloga odvlačenja od lopte ili sprječavanja suparničkog igrača da dođe do lopte  igra rukom kako bi spriječio suparničkog igrača da ostvari posjed lopte ili razvije napad  igra rukom u pokušaju da postigne pogodak (neovisno je li pokušaj bio uspješan ili neuspješan) 
Novi tekst 
Postoje različite okolnosti u kojima igrač mora biti opomenut zbog nesportskog ponašanja, uključujući i kada:  počini prekršaj ili igra rukom kako bi omeo ili zaustavio obećavajući napad  igra rukom u pokušaju da postigne pogodak (bez obzira je li pokušaj bio uspješan ili neuspješan) ili u neuspješnom pokušaju da spriječi postizanje pogotka Objašnjenje  Uklonjeno je “sprječavanje igrača da ostvari posjed lopte” kao prekršaj za žuti karton s obzirom da neki suci zbog toga svako igranje rukom kažnjavaju žutim kartonom.  Igranje rukom je uvršteno među prekršaje za žuti karton kada prekršaj “ometa/zaustavi obećavajući napad” (isto vrijedi i za druge prekršaje s jednakim učinkom).  Ovo pravilo pojašnjava da igrač koji neuspješno pokuša rukom spriječiti postizanje pogotka treba dobiti žuti karton.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 16/8/2017, 08:58

• opomenom se ne kažnjava: 
- kada je rukom zaustavljena lopta koja je upućena prema/u kazneni prostor,
 - igranje rukom kod ometanja suparnika u stjecanju posjeda lopte, 
- čak i ukoliko je igranje rukom očigledno (primjer na slici), pod uvjetom da u navedenim situacijama nije zaustavljen obećavajući napad suparničke momčadi. 
18 Zašto je tekst kod igranja rukom, koje se kažnjava opomenom, promijenjen? 
Neki su suci interpretirali svako igranje rukom kao 'sprečavanje suparničkog napada' stoga su svako igranje rukom kažnjavali opomenom – to nije namjera Pravila. U situacijama gdje igranje rukom utječe na suparnika trebalo bi se tretirati kao i prekršaj – ako zaustavlja ili ometa obećavajući napad treba se kazniti opomenom.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/8/2017, 11:08

Šta je čađavica, što ne stoji više da me ignoriraš? Prošlo te? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/8/2017, 11:12

sat2 wrote:• opomenom se ne kažnjava: 
- kada je rukom zaustavljena lopta koja je upućena prema/u kazneni prostor,
 - igranje rukom kod ometanja suparnika u stjecanju posjeda lopte, 
- čak i ukoliko je igranje rukom očigledno (primjer na slici), pod uvjetom da u navedenim situacijama nije zaustavljen obećavajući napad suparničke momčadi. 
18 Zašto je tekst kod igranja rukom, koje se kažnjava opomenom, promijenjen? 
Neki su suci interpretirali svako igranje rukom kao 'sprečavanje suparničkog napada' stoga su svako igranje rukom kažnjavali opomenom – to nije namjera Pravila. U situacijama gdje igranje rukom utječe na suparnika trebalo bi se tretirati kao i prekršaj – ako zaustavlja ili ometa obećavajući napad treba se kazniti opomenom.
Btw. moga si staviti i linkove.

A sad ti meni reci što je obećavajući napad, a što ne, i kako ih razlikovati, kako u tom trenutku odlučiti što je obećavajući napad. Primjerice, golman ponekad s dugom loptom može "pronaći" napadača i "stvoriti" obećavajući napad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 4 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum