ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 16:41

Nije Dinamo odbacija Prosinečkog, samo struka nije vjerovala da će on postati igrač lol! Sitnica...
Opet se rade glupe usporedbe, pa možda bi taj Gerrard i završija u MU da ga je Liverpool ko mladog igrača otpisa i stavija na transfer listu uz poruku da ako netko plati xy može otići. Isto vrijedi i za Beckhama u suprotnom smjeru. Kakve su to usporedbe, ti igrači su u tim svojim klubovima u startu imali kraljevski tretman i nije postoja promil šanse da im klub napravi ono što je Dinamo Niki.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 16:49

Ne isplati ti se trudit, Ampere...
Oni ne gledaju na tu situaciju tako, jebat ga...
Al to je valjda ljudski...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 17:32

fridrih_niche wrote:Ne isplati ti se trudit, Ampere...
Oni ne gledaju na tu situaciju tako, jebat ga...
Al to je valjda ljudski...
;)
Nije to stvar kako tko gleda, nego čista logika gdje ne možeš uspoređivati neke situacije. Evo ja sam naveja primjer iz Hajdukove prošlosti, slučaj Beara. Ovi tu bi rekli da nije Hajduk njega otira nego da je sam otiša jer nisu njemu u Hajduku rekli više ne računamo na tebe nego su ga ponašanjem istjerali iz kluba. Kolika je ta greška bili pokazalo se poslin kad je s Zvedom osvaja trofeje a Hajduk je znatno pao.

Jedna je stvar kad igrač ide radi love, radi bolje ponude u rivala, druga je stvar kad ga klub zbog nekog razloga neopravdano potjera iz kluba. I dobro si im reka, tada su svi tribali stati na stranu Nike Kranjčara,suprostaviti se glavatom. Pogotovo se to odnosi na navijači, i tribali su biti jedinstveni u tome i istjerati iz kluba onog koji ga je izdevastira i napravija prčiju sebe i svoje familije. Mogli su danas imati uređeniji klub, bez tih mamićevih poltrončića tipa Svetina i slični, puno više publike, navijača, članova, a ne da je klub izgubija indentitet i sve ono što je bio prije. No lakše je bilo Niku proglasiti izdajicom, stati na stranu Mamića, a dosta tih navijača se doslovno prodalo za "šaku dolara":
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Jack Torrance 23/1/2018, 20:59

Amper i niče kirurški precizno.
Za ili protiv nike nije bilo zapravo ništa drugo nego za ili protiv glavatog četnika koji tada još nije bija metastazira. 
Purgeri su u toj priči izabrali stranu i epilog je dobro poznat: zvijer su hranili dok nije ojačala i otrgla se s lanca. Prvo ih je sa šakom eura razbija na sto frakcija, one koji su prvi uzeli lovu je regrutira u svoje plaćenike koji su za njega obavljali sav šporki posal, nakon čega ih je prvo izbacija s tribine, zatim sa stadiona i na kraju in potpuno uzea klub. U njihovom najnovijem priopćenju vidin da su priznali konačni poraz, digli ruke od borbe za nkdz i okrenili se futsalu. 
Nije da ih nismo upozoravali i govorili ali eto dok smo mi čistili svoj klub od škovaca oni su s njin skupa u kopu navijali na kantridi i nama dizali dite bruka i kolaps. Mi danas vlasnici kvarat našeg kluba, oni svoj nemaju. Vrime je oduvik bilo gospodin.
Jer teško je svatit taj njihov mindset di njima jedan decembarski ka dite kluba ode u kurvu zvezdanu, do '94 čeka koja će strana prevagnit u ratu i tek onda se odlučuje igrat za hrvatsku, i na kraju ga prime nazad i skandiraju mu ime i kliču žuti žuti dok je valja po podu na maksimiru one celticove panjeve. On valja šta je iša u kurvu a niko ne valja jer je iša u hajduk.
Uostalom nisu računali na njega, stavili ga na transfer listu, izvisili otkupnu klauzulu 1,5 milijuna eura, hajduk je doša s lovom i to je to. Isto šta su oni nama napravili s andrijaševićem

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 21:00

Ajde, dosta lupetanja i tupljenja. Apsolutno svi navijači su tada bili jedinstveni. Od običnih simpatizera do BBB, nitko nije stao na stranu Mamića nego se pokopalo Niku radi tog izdajničkog poteza. Mogao je otići bilo kuda samo ne u Hajduk. Kraj priče.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 21:03

avenue mall
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 21:57

Verbal Kint wrote:Amper i niče kirurški precizno.
Za ili protiv nike nije bilo zapravo ništa drugo nego za ili protiv glavatog četnika koji tada još nije bija metastazira. 
Purgeri su u toj priči izabrali stranu i epilog je dobro poznat: zvijer su hranili dok nije ojačala i otrgla se s lanca. Prvo ih je sa šakom eura razbija na sto frakcija, one koji su prvi uzeli lovu je regrutira u svoje plaćenike koji su za njega obavljali sav šporki posal, nakon čega ih je prvo izbacija s tribine, zatim sa stadiona i na kraju in potpuno uzea klub. U njihovom najnovijem priopćenju vidin da su priznali konačni poraz, digli ruke od borbe za nkdz i okrenili se futsalu. 
Nije da ih nismo upozoravali i govorili ali eto dok smo mi čistili svoj klub od škovaca oni su s njin skupa u kopu navijali na kantridi i nama dizali dite bruka i kolaps. Mi danas vlasnici kvarat našeg kluba, oni svoj nemaju. Vrime je oduvik bilo gospodin.
Jer teško je svatit taj njihov mindset di njima jedan decembarski ka dite kluba ode u kurvu zvezdanu, do '94 čeka koja će strana prevagnit u ratu i tek onda se odlučuje igrat za hrvatsku, i na kraju ga prime nazad i skandiraju mu ime i kliču žuti žuti dok je valja po podu na maksimiru one celticove panjeve. On valja šta je iša u kurvu a niko ne valja jer je iša u hajduk.
Uostalom nisu računali na njega, stavili ga na transfer listu, izvisili otkupnu klauzulu 1,5 milijuna eura, hajduk je doša s lovom i to je to. Isto šta su oni nama napravili s andrijaševićem
Sve si reka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 23/1/2018, 22:03

fridrih_niche wrote:Ne isplati ti se trudit, Ampere...
Oni ne gledaju na tu situaciju tako, jebat ga...
Al to je valjda ljudski...
;)
Rekao sam već, Niko Kranjčar zario je nož u leđa jedino samom sebi tim odlaskom iz Dinama u Hajduk. Dok su njegovi suigrači iz te dinamove generacije odlazili u top europske klubove, on se vucarao po kojekakvim klubićima za sitnu paru. Dovoljno je reći da jedan Luka Modrić zaradi za godinu dana lovu koju je Niko zaradio u cijeloj karijeri. Pametnome dosta. 
Al' ova je rasprava započela iz razloga što je tvoj prijatelj Bolek proglasio Gavranovića nekakvim izdajnikom i govnom. Zašto ? Jel' zato što je iz manjeg kluba otišao u veći za duplo veći godišnji ugovor ? Po meni i po svakom normalnom razmišljanju bio bi govno i budaletina na kvadrat da to nije napravio.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 23/1/2018, 22:46

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Ne isplati ti se trudit, Ampere...
Oni ne gledaju na tu situaciju tako, jebat ga...
Al to je valjda ljudski...
;)
Rekao sam već, Niko Kranjčar zario je nož u leđa jedino samom sebi tim odlaskom iz Dinama u Hajduk. Dok su njegovi suigrači iz te dinamove generacije odlazili u top europske klubove, on se vucarao po kojekakvim klubićima za sitnu paru. Dovoljno je reći da jedan Luka Modrić zaradi za godinu dana lovu koju je Niko zaradio u cijeloj karijeri. Pametnome dosta. 
Al' ova je rasprava započela iz razloga što je tvoj prijatelj Bolek proglasio Gavranovića nekakvim izdajnikom i govnom. Zašto ? Jel' zato što je iz manjeg kluba otišao u veći za duplo veći godišnji ugovor ? Po meni i po svakom normalnom razmišljanju bio bi govno i budaletina na kvadrat da to nije napravio.
Neka se I stebom jednom slozim

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 23/1/2018, 22:48

ProsineckiI je izdajnik

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 23/1/2018, 23:00

Desert_fox wrote:ProsineckiI je izdajnik
Neka se i ja sa tobom složim. Još kada je otišao kao igrač, to mu se i može nekako prožvakati, jer njega je iz Dinama "otjerao" tata Đuro sa svojim megalomanskim zahtjevima. Ali činjenica da je do '94 godine razmišljao hoće li igrati za reprezentaciju Hrvatske ili Jugoslavije, te činjenica da je i kao trener otišao u četnički klub to mu nitko ne može oprostiti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/1/2018, 23:17

Kao i činjenica da se poslin tog odlaska u zvezdu i premišljanja za koga će igrati vratija u klub iz Maksimirske 128 gdje su svi zdušno vikali žuti, žuti Basketball Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 24/1/2018, 08:21

Opet laž, valjda bi 100 puta ponovljena laž trebala postati istina. Navijači nisu skandirali Prosinečkom i nije dočekan baš dobro, ali bila je grupa "navijača" koji su ga dočekali pljeskom i skandiranjem kad je potpisao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 24/1/2018, 11:16

Hodžić za 1:0 pobjedu protiv Šahtjara, gol u drugom poluvremenu kad su rezervni igrači bili na terenu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 24/1/2018, 12:18


Cili pun stadion mu je... majku izdajničku lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 24/1/2018, 13:44

To je bilo '98, ja pričam o '97 kad je došao...godinu dana prije Celtica. I o raspoloženju koje je bilo među BBB prema Žutom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 24/1/2018, 14:07

Kako bilo, kasnije se žutog prihvatilo i nije nikome smetao,niti mu se vikalo da je izdajnik nego pljeskalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/1/2018, 00:13

Ma vi ste svi pukli kad vam je Niko kriv za sve...
A ovog idiota s izjavom kako je Niko ‘igra za klubice’ triba poslat na lomaču...
Jeben te retardirana, Niko je, nakon 100 godina izbivanja, vratija Tottenham u LP...
Dok je maleni Hobit bija out zbog ozljede...
Debilu retardirani...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/1/2018, 01:47

fridrih_niche wrote:Ma vi ste svi pukli kad vam je Niko kriv za sve...
A ovog idiota s izjavom kako je Niko ‘igra za klubice’ triba poslat na lomaču...
Jeben te retardirana, Niko je, nakon 100 godina izbivanja, vratija Tottenham u LP...
Dok je maleni Hobit bija out zbog ozljede...
Debilu retardirani...
;)
Je se i ti pališ zbog budale, što očekivati od izrkotine, pa to je samo njegov stil pisanja dobro poznat već godinama :D
Šteta što su Niki ozljede skratile ozbiljnu karijeru, a u Tottenhamu i Portsmouthu je pokaza o kakvoj klasi se radi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 25/1/2018, 02:13

Boze sveti postedi me kuge glada rata I hajdukovaca

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 25/1/2018, 14:51

fridrih_niche wrote:Ma vi ste svi pukli kad vam je Niko kriv za sve...
A ovog idiota s izjavom kako je Niko ‘igra za klubice’ triba poslat na lomaču...
Jeben te retardirana, Niko je, nakon 100 godina izbivanja, vratija Tottenham u LP...
Dok je maleni Hobit bija out zbog ozljede...
Debilu retardirani...
;)
Kriva ti je percepcija. Nije Niko, bar meni, kriv za ništa. Niko je jedino kriv sam sebi što se, ponavljam, umjesto na velikoj sceni, potucao po klubićima tipa Portsmouth, QPR, Kijev, sada Rangersi. Tottenham mu je bio jedini veliki klub u karijeri, osim Dinama Zagreb naravno, a taj Tottenham nikada ne bi ni vidio da se Luka nije ozlijedio. I u Tottenhamu je ionako igrao epizodnu ulogu par mjeseci do Lukinog povratka, a onda je definitivno ispao iz ekipe i dobio "šus u guz" iz Tottenhama. A to, da je on vratio Tottenham u LP nabijte si na kurac i prestanite lagati sami sebe o Nikinoj veličini. Istina je da je on mogao, bolje rečeno, morao postati veliki igrač, a što to nije tako bilo treba priupitati sebe i svog pijanog tateka Cicu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 22 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum